Opublikowano: 2 lata 6 miesięcy temu Autor: admin

Katalogowanie to działanie które ma na celu zwiększenie popularności naszej strony poprzez podniesienie jej pozycji w wyszukiwarkach. SEO ma na celu zwiększenia oglądalności na dodawanej stronie www. Naturalnie, aby działanie takie było skuteczne należy wiedzieć jak się do tego zabrać, wystarczy przestrzegać kilku prostych zasad, żeby nie zrobić więcej złego niż dobrego. Krótkie zalecenia, jak dodawać swoje wpisy do naszych katalogów znajdują się obok, zachęcamy do lektury.


pokaż więcej »

Opublikowano: 2 lata 6 miesięcy temu Autor: admin

Czas na zmiany - migrujemy na nowoczesny silnik nasze katalogi stron - przedstawiamy - iDir.

Na rynku SEO jesteśmy obecni nieprzerwanie od 2011 roku, kiedy to został uruchomiony nasz pierwszy katalog stron w oparciu o skrypt SEOKatalogu. To co Nas wyróżnia do dziś na rynku to przede wszystkim dbałość o Klienta, ponieważ to właśnie satysfakcja naszych Klientów jest dla Nas najważniejsza.

pokaż więcej »

Opublikowano: 2 lata 6 miesięcy temu Autor: admin

Nasze katalogi stron funkcjonują na rynku od 2013 roku, od tego czasu nie zmienialiśmy naszych cen. Niemniej kalkulując koszty i przychody, podjęliśmy decyzję o zmianie cennika i dostosowaniu go do realiów rynkowych.

Nowy cennik, to nie tylko wyższe ceny, ale także gruntowna zmiana poprzedzona analizą potrzeb Klientów, tym jakie rodzaje wpisów były dotychczas najpopularniejsze.

pokaż więcej »