Pokój dziewczynki inspiracje - Dede Kids.

Dodano: 4 tygodnie 1 dzień temu

Wielu z nas przed odbiorem swojego wymarzonego M pragnie aby miejsce wktórym zamieszka było wygodne i komfortowe. Szczególną wagę przykładamy dourządzenia pokoju naszych dzieci. Ale aby tak się stało często sięgamy po poradyprojektantów wnętrz lub sami próbujemy przygotować projekt pokoju dla dziecka.

Urządzając pokój dziewczynki mamy sporo możliwości odnośnie mebli idodatków w które możemy wyposażyć pokój dziewczynki. Często przygotowującprojekt pokoju dla dziewczynek zastanawiamy się nad stylem mebli w którym naszedziecko będzie czuło się najlepiej. Producenci  mebli i dodatków w tej kwestii maja nam sporo do zaoferowania. Od wnętrz w styluskandynawskim, wnętrz w stylu boho, minimalistycznym czy art deco.

To jaki styl wybierzemy do projektu pokoju dla dziewczynki zależy przedewszystkim od nas. Styl skandynawski to meble wykonane z naturalnych materiałówtakich jak drewno i sklejka brzozowa przez co kolorystyka mebli na ogół jestjasna i przyjemna.

Styl boho opiera się głownie na dodatkach etnicznych w naturalnychkolorach. Styl minimalistyczny a w zasadzie meble wykonane w tym stylu torównież naturalne materiały głównie drewno. Meble w tym stylu częściej możemyspotkać w pokojach młodzieżowych. Wyposażenie pokoju w stylu minimalistycznymogranicza się z reguły do najważniejszych mebli : szafy, komody, biurka iłóżka. Natomiast stylistyka art deco najczęściej wykorzystywana jest wprojektach pokoi dla dziewczynek w wieku niemowlęcym. Duża ilość zdobień idekoracji stwarza poczucie ciepła i przytulności w pokoju dziecka. Bez względuna to jaki styl wybierzemy tworząc projekt pokoju dla dziewczynki pamiętajmyaby w pokoju znalazło się miejsce nie tylko do nauki i wypoczynku ale znajdźmyteż przestrzeń do zabawy. Miejsce do zabawy to również mały stoliczek zkrzesełkami przy którym nasze dziecko może usiąść i pobawić się kredkami lubplasteliną. Miejsce do zabawy to również kawałek wolnego miejsca na dywaniegdzie będziemy mogli poukładać puzzle.

Podobne wpisy

Komentarze

Pokój dziewczynki inspiracje - Dede Kids.
Adres strony:
Wyświetleń:
18
Kliknięć:
2
CTR:
11,11%
Ulica:
Kalwaryjska 69
Kod pocztowy:
30-504
Miasto:
Kraków
E-Mail:
sklep@dedekids.pl
Facebook:

Kategorie