Nauka Jazdy Warszawa

Dodano: 11 lat 2 miesiące temu
W Warszawie istnieje wiele szkół nauki jazdy i jeszcze więcej instruktorów. Ale mało która szkoła może się poszczycić tak dobrymi wynikami nauczania przyszłych kierowców jakie ma Havranek - Nauka Jazdy Warszawa.

Bardzo dobre efekty nauczania zawdzięczamy tylko i wyłącznie naszym instruktorom, którzy są fachowcami w swojej branży. Instruktorzy zatrudnieni u Havranka nie są przypadkowi, ale starannie dobrani, posiadający dużą wiedzę z przepisów ruchu drogowego oraz mający odpowiednie podejście pedagogiczne.

Jeżeli skończyli Państwo kurs prawa jazdy kat. B i nie są zadowoleni z dotychczasowego instruktora oraz nie czują się Państwo bezpiecznie za kierownicą to Havranek zaprasza na jazdy doszkalające. Zapisując się na szkolenie do Havranka mają Państwo gwarancję, iż nauka będzie odbywała się rzetelnie i profesjonalnie. Nasi instruktorzy dołożą wszelkich starań żeby czuli się Państwo bezpiecznie jeżdżąc samochodem w ruchu drogowym. Parkowanie równoległe, prostopadłe, skręcanie w lewo na skrzyżowaniu lub zawracanie oraz przez skrzyżowania o ruchu okrężnym staną się dziecinnie proste.

Havranek Gwarancja Jakości

Zapraszam Państwa,
Rafał Trawczyński

Podobne wpisy

Komentarze

Nauka Jazdy Warszawa
Adres strony:
Wyświetleń:
569
Kliknięć:
0
Wizyt:
187
Nazwa firmy:
Havranek Nauka Jazdy Warszawa Rafał Trawczyński
Kod pocztowy:
03-197
Miasto:
Warszawa
Region:
Mazowieckie

Kategorie