Internetowa drukarnia - tani druk plakatów, ulotek i banerów

Dodano: 10 lat 2 miesiące temu
Drukomat to drukarnia online specjalizująca się w druku offsetowym oraz cyfrowym. Proponowane przez Drukomat ceny są nawet o 70% niższe niż w standardowych drukarniach. Drukarnia drukuje na maszynach formatu B1 i VLF oraz ploterach solventowych i z technologią UV.

Drukomat w pracy używa dwie technologie: offsetową i cyfrową. W druku offsetowym bazuje na nowoczesnych i nadzwyczaj funkcjonalnych arkuszowych maszynach offsetowych firmy Heidelberg. Maszyna Heidelberg XL 162-4+LX2 gwarantuje druk plakatów w formacie 1190 x 1620 mm. Wspomagana jest ona przez dwie pełnoformatowe maszyny drukujące. Maszyny te gwarantują w ciągu 24 godzin druk ulotek A6 w ilości równej obecnej liczbie ludności w Polsce. Drukarnia offsetowa gwarantuje min.:druk wizytówek, druk notesów, druk katalogów, druk biletów, druk papierów firmowych i druk teczek ofertowych. Park maszynowy drukarni offsetowej online uzupełnia różnie zaopatrzona introligatornia, umożliwiająca wprawne wykończenie wydruków.

Na odcinku druku cyfrowego drukarnia internetowa pracuje na zapewniających ponadprzeciętną jakość ploterach Durst, Mutoh i Roland, które gwarantują solwentowy druk banerów lub siatek o szerokości do 320 cm oraz inne wydruki wielkoformatowe. Plotery zezwalają także na druk na takich materiałach jak np.: szkło, plexi, płyta PVC. Użytkowany w tym celu ploter Durst jest w stanie zadrukować materiał o szerokości 205 cm o bez mała dowolnej grubości.

Szczegółowa oferta druku ulotek i plakatów obejmuje min.: druk ulotek A6, druk ulotek A5, druk ulotek DL, druk ulotek A4 druk plakatów B1, druk plakatów A2, druk plakatów B0, druk plakatów A1, druk plakatów A0, druk plakatów A3, druk plakatów B2.

Drukomat dogląda każde zlecenie od momentu wysłania przez Ciebie plików graficznych, do momentu dostawy skończonego produktu. Status zleceń przekazywany jest na osobiste konta klientów.

Podobne wpisy

Komentarze

Internetowa drukarnia - tani druk plakatów, ulotek i banerów
Adres strony:
Wyświetleń:
325
Kliknięć:
0
Wizyt:
153
Nazwa firmy:
Drukomat.pl Sp. z o.o.
Ulica:
Chodzieska 21
Kod pocztowy:
64-920
Miasto:
Piła

Kategorie