multi multikod rodzaje wpisówpłatności przelewem wyróżnienia

http://kacprzyk-bojaryn.pl - Doradztwo prawne

http://kacprzyk-bojaryn.pl - Doradztwo prawne Kancelaria radców prawnych Kacprzyk-Bojaryn to kompetentny zespół radców prawnych specjalizujący się w zagadnieniach z zakresu: zmiana umowy spółki, prawa cywilnego, rynku kapitałowego, prawa pracy, ubezpieczeń, prawa spółek i prawa procesowego. Zapewniamy pomoc prawną, doradzamy, wyjaśniamy zawiłości prawne i dochodzimy roszczeń w imieniu klientów. Zapewniamy fachowość przy prowadzeniu powierzonych nam spraw. Odwiedź nas na www. kacprzyk-bojaryn. pl.

Reklama:

Szczegóły strony kacprzyk-bojaryn.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę kacprzyk-bojaryn.pl:

http://kacprzyk-bojaryn.pl - Doradztwo prawne

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 2 Odwiedziny googlebot 3

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Wzory dokumentów prawnych »

  E-prawnik.pl daje możliwość swoim użytkownikom zalogowanym oraz nie zalogowanym skorzystania z obszernej bazy dokumentów prawnych. Użytkownicy mogą znaleźć na bieżąco aktualizowane ustawy (kodeks cywilny, kodeks karny i inne kodeksy), dzienniki ustaw, projekty uchwał oraz mieć wgląd to treści aktualnej konstytucji jak i do treści historycznych dokumentów już nie aktualnych.

  Dostęp jest możliwy dla każdego, bez konieczności rejestracji i bez konieczności dokonywania opłat.
  Stale powiększany dział dokumentów prawnych, pozwala na pobranie pism gotowych do wypełnienia, wydruku oraz przykładowe dokumenty wraz ze wskazówkami, jak dostosować je do swoich potrzeb. W taki sposób można pobrać wzory umów o pracę, najmu, kupna-sprzedaży, wniosków potrzebnych w pracy. Jak również wzorów pozwów sądowych, czy też druków formularzy, które pobiera się w urzędach. Dostęp do tej treści bazy dokumentów jest już jednak płatny.

  Data dodania: 12 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przepisy BHP - Prawo Ochrony Pracy »

  Zapraszamy po zawsze świeże informacje z dziedziny Prawa Ochrony Pracy. Na stronie Prawo Ochrony Pracy publikujemy aktualne przepisy dotyczące bezpieczeństwa i higieny pracy, rozporządzenia i ustawy dotyczące BHP oraz ogólne zasady w w/w zakresie, a także wiele więcej.

  Data dodania: 05 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawnicza „Bartosiak & Wspólnicy” - fachowa obsługa prawna w Warszawie »

  Kancelaria adwokacka „Bartosiak & Wspólnicy” to zespół profesjonalnych prawników, którzy oferują pełne doradztwo z prawa karnego, cywilnego, administracyjnego oraz gospodarczego. „Bartosiak & Wspólnicy” kancelaria prawnicza warszawa świadczy usługi na najwyższym poziomie, ponieważ dla nas najbardziej liczy się zadowolenie i satysfakcja naszych klientów. Przeprowadzamy rozwody warszawa, zajmujemy się również upadłościami oraz wywłaszczeniami. Adwokat warszawa z kancelarii „Bartosiak & Wspólnicy” udzieli Państwu pomocy prawnej w językach angielskim, francuskim i włoskim. Adwokat sprawy karne z „Bartosiak & Wspólnicy” zawsze gwarantuje poufność oraz swoje pełne zaangażowanie. Zapraszamy na naszą stronę internetową kancelariadwokacka. com. Pozdrawiamy, kancelaria sprawy karne „Bartosiak & Wspólnicy”.

  Data dodania: 24 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja sądowa Głogów »

  Windykacja sądowa obejmuje szerokie spektrum czynności zmierzających do odzyskania należności na drodze sądowej. Windykację sądową inicjuje wniesienie pozwu, w następstwie którego następuje wydanie nakazu zapłaty w postępowaniu upominawczym lub nakazowym. W wypadku braku podstaw do wydania nakazu zapłaty - sąd rozstrzyga sprawę wyrokiem. Dokładny opis procedury składającej się na dochodzenie wierzytelności na drodze sądowej opisany został na stronie Windykacja Głogów.

  Data dodania: 06 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA NOTARIALNA KATARZYNA STENCEL biuro notarialne katowice »

  Do obowiązków katowickiej Kancelarii Notarialnej Stencel przystaje m. in. przygotowanie aktów notarialnych (również aktów poświadczania dziedziczenia), doręczanie oświadczeń oraz przygotowywanie weksli lub czeków, jak również zapisywanie protokołu otwarcia lub ogłoszenia testamentu bądź zgromadzenia akcjonariuszy i protokołów z przebiegu zdarzeń tudzież losowania nagród. Kontakt z Notariuszem w sprawie umówienia się na konkretny czas konsultacji lub działania osiągalny jest poprzez telefon, wiadomość e-mail. Pozostałe informacje o usługach, które są dla Państwa dostępne z wykorzystaniem Kancelarii Notarialnej Stencel, zawierają się na stronie internetowej.

  Data dodania: 07 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wizy do usa - KANCELARIA DORADCZA SZMURŁO sp. z o.o »

  Specjalizacją Działu Amerykańskiego KANCELARII DORADCZEJ SZMURŁO jest prawo imigracyjne Stanów zjednoczonych Ameryki Północnej. W Polsce świadczymy usługi od 15 maja 1995 r.. uprzednio przez powyżej 5 lat Dr Jerzy Szmurło zdobywał doświadczenie w biurze prawnym w Nowym Yorku. Jeśli otrzymali Państwo odmowę uzyskania wizy do USA jest ewentualność ponownego starania się o jej zdobycie. W takiej sytuacji należy zaprezentować konsulowi nowe informacje, które mogą mieć korzystny wpływ na jego decyzję. przyznania wizy do Stanów Zjednoczonych. Nasza Kancelaria pomaga załatwić kwestie połączone z odmową otrzymania wizy do USA. Więcej na witrynie internetowej.

  Data dodania: 07 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • ANTKOWIAK IRENA notariusze poznań »

  W Poznaniu znajduje się Kancelaria Notarialna Irena Antkowiak. Notariusz jest powołany do dokonywania czynności, jakim Strony są zobowiązane albo pragną nadać formę notarialną. Czynności notarialne, dokonane przez notariusza zgodnie z prawem, mają styl dokumentu urzędowego. Notariusz jest obowiązany zachować w tajemnicy okoliczności sprawy, o jakich powziął wiadomość ze względu na wykonywane czynności notarialne. Kancelaria pracuje od poniedziałku do piątku. Po wcześniejszym uzgodnieniu z Notariuszem, dokonanie czynności notarialnych, może nastąpić również w innych dniach i godzinach. Więcej na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 10 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Podział majątku – I-KANCELARIA Wrocław »

  Nasza kancelaria funkcjonuje już od ponad 13 lat zajmujemy się między innymi takimi sprawami jak rozwody, postępowanie spadkowe, oddłużanie, sprawy dotyczące majątku i dużo więcej. Zapraszamy do nas I-KANCELARIA ul. Żernicka 253 54-510 Wrocław strona: http://www. i-kancelaria. pl/ tel: 713490920 e-mail: rafal.ptak@i-kancelaria.pl Zapraszamy serdecznie

  Data dodania: 06 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Program dla Polski - PDP »

  Interesujesz się żywo polityką? Zależy ci na tym, aby wprowadzić skuteczne zmiany w polskiej polityce? Chcesz sprawdzić jak może wyglądać sprawnie zarządzany kraj? Nie zwlekaj, sprawdź nasz propozycje dotyczące wszystkich dziedzin życia społecznego. Chcemy wprowadzić zmiany dotyczące podatków, prawa, emerytur i innych istotnych kwestii. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której udostępniliśmy możliwość ściągnięcia pełnego programu dla Polski.

  Data dodania: 23 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • MASTER Serwis ipad warszawa Ursynów »

  Jesteś posiadaczem produktu firmy Apple? Twój sprzęt zaczął ostatnio sprawiać problemy? Przyjdź do serwisu Master w Warszawie! Zespół fachowców firmy szybko znajdzie przyczyny usterek oraz sprawnie je usunie, wymieni odpowiednie części bądź wgra nowe oprogramowanie. Wycena wszelkiej naprawy uzgadniana jest indywidualnie z Klientem. Master zajmuje się naprawami w ramach gwarancji oraz pogwarancyjnymi. Dodatkowo, firma prowadzi sprzedaż produktów Apple, jak i dedykowanego do nich oprogramowania i akcesoriów. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty serwisu, zamieszczonymi na stronie internetowej.

  Data dodania: 17 10 2016 · szczegóły wpisu »