multi multikod rodzaje wpisówpłatności przelewem wyróżnienia

Podkategoria: Doradztwo metodyczne

 • Produkty z Chin »

  Najstarszy na rynku importer z Azji. Oferowane przez firmę Miximport artykuły hurtowe oraz detaliczne obejmujące praktycznie każdą branżę, przykuwają uwagę niewiarygodnie promocyjnymi cenami oraz przyzwoitą jakością wykonania oferowanego towaru. Przez lata walczyliśmy o pozycje na rynku, a dziś współpracują z nami inne firmy zarówno z Polski jak i innych krajów. Wskażemy Ci drogę do rozpoczęcia własnej działalności. Wbrew pozorom nie musisz posiadać wyrazistej wartości pieniężnej aby zacząć zarabiać. Najpopularniejsze towary w naszym sklepie to przybory szkolne, artykuły dekoracyjne, zabawki, a także wiele innych. Dla stałych klientów przedstawiamy znaczące rabaty. Naszą prężnię rozwijająca się kategorią są akcesoria do golenia w stylu klasycznym.

  Data dodania: 11 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie prac filologia angielska »

  Pomoc w pisaniu prac po angielsku jest bardzo odpowiedzialnym zadaniem, dlatego ważne jest, aby w tej kwestii, zgłosili się Państwo wyłącznie do specjalisty w danej dziedzinie. Jesteśmy najdłużej istniejącym i aktywnie działającym serwisem świadczącym profesjonalna i rzetelną pomoc w pisaniu prac w języku angielskim. Specjalizujemy się wyłącznie w dziedzinach filologii angielskiej co dane bardzo solidne podstawy do tego, iż możemy w pełni opanować dany zakres materiału. To z kolei owocuje wysokiej jakości praca wzorcową opatrzoną dużą ilością przypisów, a także wyróżniającą się wysokim poziomem językowym. Aspekt oryginalności pracy jest dla nas sprawą oczywistą co znaczy, iż nie musimy tego podkreślać iż każda praca przygotowywana jest indywidualnie w oparciu o wszelkie wytyczne i ustalenia. Zdaj się na nasze doświadczenie, wiedzę, możliwości i umiejętności. Tylko to daje gwarancję sukcesu w pisaniu prac po angielsku.

  Data dodania: 14 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Prognozowanie i symulacje »

  Oferujemy Państwu korepetycje w zakresie problematyki połączonej z przedmiotami ścisłymi na etapie akademickim. Prognozowanie i symulacje jest obszarem nauki z którym spotykają się studenci ekonomii na wielu szkołach wyższych. Obliczenia oraz metody prognozowania i zadania są źródłem kłopotu ze względu na zawikłane procedury rachunkowe takie jak np. występujące w metodach trendu pełzającego, modelach VAR lub modelach ARMA. Prognozowanie i symulacje określają nam zarówno problematykę teorii prognozowania jak i ich trafność czyli badanie ich błędów ex-post i ex-ante co pozwala na ocenę modelu jako dobrego lub niepoprawnego predykatora. Innym trudnym tematem jest prognozowanie ekonometryczne polegające na budowie modeli ekonometrycznych czyli oszacowaniu ich równania, następnie weryfikacji i wyliczenia z ich użyciem prognoz na późniejsze okresy. Proces ten jest skomplikowany ze względu na potrzebę użycia specjalistycznego oprogramowania ja np. Gretl, Statistica lub zręcznego użycia funkcji i formuł Excela. Inne metody prognozowania jakie obejmuje przedmiot prognozowanie i symulacje i które napotykają studenci w trakcie studiów to najczęściej : metoda Browna, Holta, autoregresji, trendu nieliniowego, średniej ruchomej ważonej oraz metody naiwne. Metody prognozowania skutecznie opracować można w Excelu wstawiając w komórki odpowiednie formuły lub implementując wbudowane w tą aplikację funkcje statystyczne. Niektóre metody prognozowania są też występujące w profesjonalnym oprogramowaniu jak Statgraf. działania z użyciem programu są wygodne gdyż program wyrzuca wyniki w ułamku sekundy a naszą rolą jest jedynie adekwatne wnioskowanie. Jeżeli potrzebna jest Tobie pomoc w tematyce przedmiotu prognozowanie i symulacje możemy od zaraz wspomóc w tym kłopocie. Jeżeli jakiś inny przedmiot ścisły spędza ci sen z powiek możesz na nasze barki zrzucić ten problem a my z ochotą rozprawimy się z nim w błyskawicznym terminie.

  Data dodania: 03 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Logopedia i dysleksja, logopeda z wieloletnim doświadczeniem pedagogicznym »

  Terapeuta, z wieloletnim doświadczeniem i praktyką w prowadzeniu zajęć w zakresie dysleksji, dysgrafii, dysortografii, leczenia wad wymowy zaprasza dzieci z trudnościami w nauce szkolnej w zakresie czytania, pisania, ortografii, poprawnego mówienia na zajęcia prowadzone w oparciu o specjalnie opracowany dla każdego ucznia program nauki. Indywidualna praca z dzieckiem zapewnia maksymalną skuteczność działań w zakresie występujących trudności i powodzenie szkolne. Prowadzone zajęcia uczą pracy z tekstem, udoskonalają koncentracje uwagi, usprawniają pamieć, uczą logicznego myślenia, wzbogacają słownictwo i wiadości ucznia.

  Data dodania: 02 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Michał Pasterski - motywacja, coaching! »

  Blog Michała Pasterskiego to miejsce, w którym można znaleźć wiele darmowych artykułów w tematyce psychologii, rozwoju osobistego i coachingu. Nauka motywowania, zarządzania czasem, zwiększanie swojej pewności siebie oraz zaznawanie szczęścia przez poznawanie własnego JA.

  Data dodania: 05 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Księgarnia Edukacyjna wydawnictw MAC Edukacja oraz JUKA »

  W Księgarni Edukacyjnej, prowadzonej przez Grupę Edukacyjną S. A., znajdziecie Państwo jedną z najciekawszych ofert na polskim rynku edukacyjnym. Wieloletnie doświadczenie podpowiada nam, że klucz do efektywnej pracy z dzieckiem to przede wszystkim podręczniki i dobre podstawy metodyczne. Nasze publikacje z MAC Edukacja, JUKA - 91 i Poltext od wielu lat są dobrze recenzowane przez nauczycieli, studentów, uczniów, rodziców. Dziś proponujemy także rozwiązania informatyczne, jak na przykład pomoce dydaktyczne marki ELEO czy też dziennik elektroniczny - NASZE OCENY. Grupa Edukacyjna S. A. realizuje wiele nowoczesnych przedsięwzięć, mających na celu budowanie nowej jakości na polskim rynku edukacyjnym. Projekt “Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy” finansowany ze środków Unii Europejskiej nie jest jedynym programem prowadzonym przez nas - “Radosna szkoła” i “Indywidualizacja nauczania i wychowania w klasach I-III” to także programy, które prowadzimy. Nasze wydawnictwa MAC Edukacja, JUKA - 91 i POLTEXT to podmioty z wieloma wyróżnieniami. Jednym z nich jest nagroda im. Filipa Kallimacha za wybitne osiągnięcia w dziedzinie edukacji oraz wyróżnienie w “Konkursie na najlepsze programy wychowania przedszkolnego” Centralnego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli dla programu “Nasze przedszkole”, a także tytuł “Innowacyjnego Produktu Wspierającego Dyrektora Przedszkola”, który trafił do Logico Primo, gry edukacyjnej dla dzieci w wieku przedszkolnym. Specjalnie dla Państwa tworzona jest awangardowa oferta Księgarni Edukacyjnej prowadzonej przez Grupę Edukacyjną S. A.

  Data dodania: 28 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Narzędzia coachingowe, life coaching, koaktywny rozwój osobisty »

  Jeśli zależy ci na rozwoju osobistym, to lepiej nie mogleś trafić. Przeczytasz tu bardzo wiele ciekawych rzeczy. Np o wydarzeniach związanych z coachingiem i dowiesz się jakie są narzędzia wykorzystywane w coachingu. Poznasz modele pracy coacha i ich rodzaje. Zobaczysz czym jest business i life coaching, a także co to jest coaching koaktywny. Możesz przeczytać wiele ciekawych tematycznych artykułów (min. coaching a mentoring). Dowiesz się od nas również co zrobić i jak osiągnąć cel SMART. Zobaczysz też różne rodzaje coachingu i modele pracy coacha oraz przeczytasz co znaczy coachingowy styl zarządzania. Na bieżąco możesz się dowiadywać o nowych wydarzeniach Izby Coaching Łódź oraz ICF. Portal zawiera także opis znanego modelu jakim jest coaching koaktywny (Co-Active Coaching). Został on opracowany przez The Coaches Training Institue (CTI), mieszczącego się w Stanach Zjednoczonych. Twórcy wspomnianego Coachingu koaktywnego wskazują uwagę na fakt, że jest to nie tylko efektywny sposób porozumiewania się ludzi na całym świecie, niezależnie od ich miejsca zamieszkania ale przedewszystkim metoda pracy coacha. Gdy coachee skupia się na relacjach z innymi ludźmi, życiu osobistym, chce przyjrzeć się swojej indywidualnej drodze życiowej czy związkom z innymi ludźmi oraz podjąć ważne decyzje i wybrać ścieżkę kariery, to jest to Life Coaching. Autor portalu - Jeremiasz Gorzędowski - coach i trener, który specjalizący się w następujących dzidzinach: coaching dla osób przebywających za granicą oraz coaching dla studentów. Jako coraz bardziej popularny coach działa w oparciu o coaching koaktywny i model GROW. Przeprowadza coachingi w mieście Łódź, w centralnej Polsce oraz prez skype na terenie całego kraju i za granicą. Pełną jego ofertę szkoleń i coachingu znajdziecie Państwo na http://impro-coaching. pl

  Data dodania: 21 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsza Szkoła Uwodzenia w Polsce. »

  Szanowni Państwo, Wyższa Szkoła Uwodzenia posiada opinie znanej i najstarszej szkoły perswazji w kraju. Szczycąc się faktem, iż zatrudnia tylko wysoko profesjonalną kadrę szkoleniową profesjonalistów z znacznym doświadczeniem. Z instytucją współpracuje dużo znanych postaci publicznych, które umożliwiają szerokie kontakty międzynarodowe na płaszczyźnie biznesowo-politycznej. Instytucja zatrudnia wybitnych trenerów, coachów, wykładowców i doświadczonych fachowców, głównie psycholodzy, socjolodzy, trenerzy motywacji, rozwoju osobistego, oddziaływań interpersonalnych, trenerzy NLP i NLS. Placówka zapewnia szkolenia z uwodzenia, znane są nam zagadnienia takie jak: sztuka uwodzenia, podrywanie kobiet, rozwój wewnętrzny, motywacja, wywieranie wpływu, perswazja, kłamstwo. Zapewniamy dostęp do profesjonalnych szkoleń, które naszym kursantom dostarczają praktyczną wiedzę z zakresu: techniki uwodzenia, techniki motywacji, techniki manipulacji. Instytucja ma charakter międzynarodowy, dysponuje rozbudowanym zapleczem w skład którego wchodzi dwanaście filii w obrębie kraju plus dwa ośrodki szkoleniowo integracyjne (w Zakopanem i w Międzyzdrojach). Lekcje prowadzone są w następujących miastach Polski: Krakowie, Katowicach, Tarnowie, Rzeszowie, Zakopanym, Częstochowie, Kielcach, Wrocławiu, Łodzi, Lublinie, Poznaniu, Warszawie, Białymstoku, Szczecinie, Międzyzdrojach, Sopocie, Olsztynie. Akademia ma dodatkowo kilkanaście oddziałów poza granicami kraju, na wszystkich kontynentach.

  Data dodania: 29 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Studiowanie w Polsce »

  Ostatnimi czasy studiowanie w Polsce stało się modne. Jednak warto pamiętać, że studia z góry nie dadzą Ci pracy w przyszłości. Musi być to przemyślany wybór, dzięki któremu można osiągnąć życiowy sukces. Nasz serwis podpowie Ci jaką wybrać uczelnię, aby być zadowolonym i w przyszłości dobrze wykształconym człowiekiem.

  Data dodania: 14 08 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo metodyczne

Doradztwo metodyczne - nowa strona:

Adres: