multi multikod rodzaje wpisówpłatności przelewem wyróżnienia

Podkategoria: Windykacja

 • Adwokat Głogów - MJPadwokaci.pl »

  Strona www zawierająca informacje o działalności kancelarii prawnej działającej w w Głogowie. Na wybranych stronach omówione zostały ważniejsze sfery praktyki zawodowej, takie między innymi jak: sprawy karne, sprawy rozwodowe, sprawy z zakresu nowych technologii, sprawy dotyczące kredytów frankowych czy też sprawy dotyczące windykacji wierzytelności. Na oddzielnej zakładce omówiona została obsługa prawna podmiotów gospodarczych. Dla większej przejrzystości danych zamieszczonych na stronie kancelarii adwokackiej MJP Adwokaci, informacje o zakresie świadczonych usług prawnych zostały ułożone w dwie podgrupy. Pierwszą z nich jest podgrupa: osoby fizyczne, drugą zaś - klienci biznesowi.

  Data dodania: 25 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Detektywistyczne MIPOL Michał Wiśniewski »

  Usługi detektywistyczne to nasza specjalność.
  Pomagamy każdemu w trudnych sprawach związanych z zaginięciem, zdradą czy potwierdzeniem wiarygodności.

  Zapraszamy do skorzystania z naszych usług detektywistycznych. Zajmujemy się inwigilacją, zdradami, ustaleniem majątku firm i osób prawnych. Sprawdzamy wiarygodność osób i firm oraz opiniujemy podmioty gospodarcze.

  Data dodania: 11 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Produkty z Chin »

  Najstarszy na rynku importer z Azji. Oferowane przez firmę Miximport artykuły hurtowe oraz detaliczne obejmujące praktycznie każdą branżę, przykuwają uwagę niewiarygodnie promocyjnymi cenami oraz przyzwoitą jakością wykonania oferowanego towaru. Przez lata walczyliśmy o pozycje na rynku, a dziś współpracują z nami inne firmy zarówno z Polski jak i innych krajów. Wskażemy Ci drogę do rozpoczęcia własnej działalności. Wbrew pozorom nie musisz posiadać wyrazistej wartości pieniężnej aby zacząć zarabiać. Najpopularniejsze towary w naszym sklepie to przybory szkolne, artykuły dekoracyjne, zabawki, a także wiele innych. Dla stałych klientów przedstawiamy znaczące rabaty. Naszą prężnię rozwijająca się kategorią są akcesoria do golenia w stylu klasycznym.

  Data dodania: 11 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Monitoring płatności, pieczęć prewencyjna, windykacja należności »

  Firma windykacyjna Windexpol Wierzytelności Sp. J. specjalizuje się w krótkoterminowej windykacji należności na niskie, średnie i wysokie sumy. Oferta Windexpol Wierzytelności Sp. J. obejmuje różnorodne działania mające na celu odzyskiwanie należności. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie i z profesjonalizmem. Nie boimy się wyzwań, bo każdy dzień stawia je przed Nami. Posiadamy wiedzę i doświadczenie z zakresu finansów, prawa oraz psychologii. Ponadto współpracujemy z renomowanymi kancelariami adwokackimi oraz kancelariami komorniczymi. Doświadczenie nauczyło Nas, że nie ma należności nie do ściągnięcia tylko są trudnościągalne. Poprzez nasze działania odzyskujemy należności wynikające z faktur, pożyczek, nakazów zapłaty a nawet po bezskutecznej egzekucji komorniczej. windexpol-windykacja.pl/windykacja-naleznosci/

  Data dodania: 28 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ssyndyk - windykacja i odzyskiwanie długów »

  Nasza firma zajmuje się windykacją i odzyskiwaniem długów na terenie Polski i Europy. Prócz odzyskiwania długów oferujemy możliwości sprawdzenia kontrahenta. Przed podjęciem współpracy z nowym Kontrahentem warto sprawdzić jego wiarygodność finansową i historię płatniczą wobec banków i innych podmiotów gospodarczych. Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 06 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Komornik Ostrów Wielkopolski »

  Komornik sądowy w Ostrowie Wielkopolskim zapewnia profesjonalną pomoc w ściąganiu należności. Profesjonalna obsługa każdego klienta to nasz główny cel. W swojej pracy wykorzystujemy najnowocześniejszy sprzęt wykorzystywany w zawodzie komornika sądowego.

  Data dodania: 06 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Detektyw Warszawa Biuro Detektywistyczne Secret »

  Detektyw Warszawa Biuro Detektywistyczne Secret Biuro Detektywistyczne Secret. Wszystkie usługi detektywistyczne oraz oczekiwane efekty zawsze ustalamy z naszym Klientem. Każde zlecenie obejmuje dokumentację fotograficzną oraz raport końcowy. Nasze działania detektywistyczne polegają na : obserwacji, poszukiwaniu, wykrywaniu, weryfikacji, zbieraniu dowodów oraz innych czynnościach technicznych w skład których wchodzą wariograf, badania DNA, podsłuchy, GPS, audyt bezpieczeństwa. Biuro Detektywistyczne Secret Warszawa - obejmuje swoimi działaniami osoby fizyczne jak i podmioty gospodarcze. Naszym Klientom oferujemy atrakcyjne oferty cenowe. Biuro Detektywistyczne Secret zaprasza do współpracy. www. secretdetective. pl

  Data dodania: 15 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Rzeszów Krzysztof Dolot - Obsługa Prawna, Odszkodowania »

  Szanowni Państwo. Adwokaci M. Dolot, K. Dolot s. c powstała z myślą udzielania pomocy prawnej zarówno osobom fizycznym jak też przedsiębiorcą. Kancelaria znajduje się w Rzeszowie na ul. Ks. Jałowego 29, a jej filia w Mielcu na ul. Krótkiej 1. W ramach Kancelarii, pomocy prawnej udzielają adwokat Krzysztof Dolot i Marta Dolot, którzy specjalizują się w prowadzeniu takich spraw jak kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorców, sprawy cywilne jak rozwód, separacja, alimenty, odszkodowania komunikacyjne, odszkodowania za słupy energetyczne, zasiedzenie nieruchomości, służebności. Ponadto w ramach swojej praktyki adwokaci prowadzą sprawy z zakresu prawa karnego, a adwokat Marta Dolot prowadzi sprawy cudzoziemców tj udzielenie azylu, zgody na pobyt w Polsce. Zapraszam do zapoznania się z ofertą na www.adwokatdolot.pl. Tel. 602678102 Adwokat w Rzeszowie Krzysztof Dolot i Marta Dolot to godni polecenia specjaliści.

  Data dodania: 13 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja »

  Kancelaria Finansowo – Windykacyjna Kaseberg jest liderem na rynku windykacji i odzyskiwania należności. Świadcząc swoje usługi od 1991 roku zapewniamy kompleksową obsługę 3 filarów skutecznej windykacji: przed sądowej, sądowej oraz komorniczej. Zapraszamy do zapoznania się z nasza unikatową ofertą.

  Data dodania: 25 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja »

  Zapraszamy wszystkich serdecznie do zapoznania się z ofertą kancelarii adwokackiej. Jeżeli potrzebujesz usług związanych z windykacją należności skorzystaj z oferty e-Kancelarii. Wszystkie informacje na temat działalności znajdują się na stronie internetowej.

  Data dodania: 14 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Skuteczna Windykacja »

  Wyróżnia nas rzetelność, skuteczność i profesjonalizm. Spółka Expertus ma ponad 15 lat doświadczenia dlatego jesteśmy zaufanym partnerem biznesowym wielu firm i instytucji. Wspieramy naszych Kontrahentów w utrzymywaniu płynności finansowej zapewniając sprawną windykację należności i kompleksową obsługę prawną, a liczne grono zadowolonych przedsiębiorców jest naszą najlepszą wizytówką. Jeśli jest sposób alby zrobić coś lepiej – znajdziemy go!

  Data dodania: 28 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Najkorzystniejsze kredyty hipoteczne we frankach »

  Nasza strona internetowa: kredyty we frankach dedykowana jest dla wszystkich nieszczęśliwych kredytobiorców, którzy spłacają kredyty hipoteczne, pobrane we franku szwajcarskim, euro lub innej obcej walucie. Twórcy portalu dokładali wszelkich wysiłków, ażeby opublikowane informacje, były jak najbardziej pomocne dla wszystkich osób oraz aby umożliwiły oszczędzić w każdym miesiącu paręset złotych.

  Data dodania: 29 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • MARCIN KAŹMIERCZYK windykacja kraków »

  Komornik Sądowy Marcin Kaźmierczyk jest właścicielem Kancelarii Komorniczej funkcjonującej przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa-Nowej Huty w Krakowie. Precyzyjnie z prawem polskim wierzyciel ma prawo doboru komornika do odzyskania długu. Komornik ten zdoła prowadzić działalność na dowolnym terenie Rzeczpospolitej, w przypadku wyboru funkcjonuje po prostu poza swoim rewirem komorniczym. Na wniosek wierzyciela zaprząta się ustalaniem majątku dłużnika, będącego podstawą do spłaty wierzytelności. Realizuje także postępowania egzekucyjne i przewodniczy licytacjom komorniczym. Na stronie naszej Kancelarii znajdą Państwo informacje o aktualnych licytacjach komorniczych nieruchomości realizowanych na terenie Karkowa. Bliższe informacje o kancelarii i aktualnych działaniach mieszczą się na stronie internetowej.

  Data dodania: 21 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki chwilówki bez zaświadczeń »

  Prawdopodobnie zainteresuje czytelników przedstawiany serwis finansowy pożyczki i kredyty. Bez mała wszyscy wiemy, że obecnie jest niezwykle trudno normalnie żyć nie mając możliwości pozyskania szybkiego kredytu lub pożyczki bankowej. Niestety jak pokazują dane statystyczne jest znacząca grupa dorosłych obywateli polskich, która z niesłychanie przeróżnych przyczyn wykluczona jest z sytemu bankowego. Jeśli, więc przynależysz do powyższej wspólnoty nieboraków, natomiast pilnie potrzebujesz gotówki, ale nie udało Ci się załatwić żadnego kredytu bankowego, koniecznie powinieneś obowiązkowo wpaść na prezentowaną stronę internetową, o problematyce finansowej: pożyczki i kredyty. Przedstawiamy w tym miejscu różne odmiany pożyczek , oraz również niedrogie pożyczki dla zadłużonych bez zdolności kredytowej. Korzystając z umieszczonych linków opisywanej strony internetowej, wyślesz wnioski albo zapytania o tanie pożyczki pozabankowe przy pomocy internetu. Rozumie się samo przez się, że nie zmuszamy Was do nierozsądnego zadłużania się ponad rozsądek, a wprost przeciwnie. Jeśli nawet zdecydujemy się nie skorzystać z oferty pożyczki, nie zaszkodzi poznać warunki i wiedzieć o istnieniu opisywanej sposobności, a wykorzystać ją wyłącznie wtedy, gdy naprawdę znajdziemy się niesłychanie w skomplikowanej sytuacji życiowej.

  Data dodania: 09 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wierzytelności Łódź »

  Masz kłopoty z niesumiennymi partnerami? Chcesz ustrzec się przed problemami z płynnością pieniężną w twojej firmie? wybierz nasze usługi, dzięki którym zapomnisz o niewyrównanych rachunkach i skomplikowanych sprawach prawnych. Nasza firma pracuje odmiennie aniżeli inne firmy windykacyjne i właśnie stąd powstaje nasza efektywność. Nasz zespół kreują fachowe osoby znające się nie jedynie na odzyskiwaniu długów, jednakże i na prawie. Koncentrujemy się w szczególności na prewencji, starając się nie dopuścić do wyniknięcia obciążenia, lecz naszą domeną jest też windykacja polubowna, a także aktywna egzekucja należności wtedy, kiedy zasądzony zostanie komornik. Przyjmujemy zarówno zlecenia jednorazowe, jak i dostarczamy stałą kooperację z przedsiębiorstwami. Realizujemy monitoring wierzytelności, reasearching, oferujemy pomoc prawną. Dochodzimy odszkodowań za krzywdy majątkowe i osobiste dla naszych klientów, interpretujemy stan prawny nieruchomości, dokonujemy rewizji w bazach dłużników. Sprawdź naszą kompletną ofertę już teraz na stronie!

  Data dodania: 07 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Komornika Sądowego K. Łuczyszyna »

  Komornik Warszawa w dzielnicy Mokotów, Ursynów i inne. Kancelaria Komornika Sądowego Krzysztofa Łuczyszyna. Kancelaria komornika dysponuje dostępem do elektronicznych ksiąg wieczystych, dających możliwość ustalenia nieruchomości, należących do dłużnika na terenie całego kraju. Komornik Krzysztof Łuczyszyn do doświadczenie od 2002 roku. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 24 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Certus »

  Kancelaria Certus to firma prowadzona z pasją i zaangażowaniem. Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem oraz niezwykle wysokimi kwalifikacjami zawodowymi. Starannie dobieramy współpracowników tak, aby nasz zespół był co raz skuteczniejszy. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie windykacji oraz zastępstwa procesowego, chętnie udzielamy porad prawnych. Sprawą priorytetową w naszej pracy jest pełne zadowolenie każdego naszego klienta. Zapraszamy do współpracy zarówno firmy, jak i klientów indywidualnych.

  Data dodania: 04 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • SŁAWOMIR JAWORSKI Komornik Sądowy windykacja długów bydgoszcz »

  Sławomir Jaworski to Komornik Sądowy funkcjonujący w Kancelarii Komorniczej Przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy. Telefoniczny czy też e-mailowy kontakt z przedsiębiorstwem możliwy jest we każde dni robocze, a Klientów Egzekutor podejmuje we wtorek od godz. 12:00 do 16:00. Jednostka zdoła akceptować wnioski w sprawach o wykonanie działania egzekucyjnego z dowolnego położenia krajowego (wyłączając kwestie egzekucji posiadłości, zgodnie z art. 8 ust. 5 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o komornikach sądowych i egzekucji). Poboczne informacje dla Wierzycieli oraz Dłużników dostępne są na stronie internetowej Egzekutora.

  Data dodania: 27 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • JANUSZ BAŃBURA komornik ostrów wielkopolski »

  Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Kępna Janusz Bańbura udziela wiadomości na temat przeprowadzanych licytacji ruchomości oraz nieruchomości z zakresu swojego rejonu, a też pracy kancelarii komorniczej nazwanej ustawą. Działanie kancelarii otacza określony rewir, ale w określonych sytuacjach wierzyciel ma prawo wyboru komornika na terenie całej Rzeczypospolitej Polskiej. Licytacje prowadzone przez kancelarię komorniczą otaczają nieruchomości, czyli lokale, mieszkania, działki oraz ruchomości, czyli sprzęty, samochody i wszelakie mienie. Wszystkie szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie.

  Data dodania: 05 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty pozabankowe »

  Wedle badań statystycznych, w naszym kraju jest spora liczba dorosłych obywateli naszego kraju, która z przeróżnych powodów wyjęta jest z sytemu bankowego. Jeżeli, więc przynależysz do powyższej grupy pechowców, oraz szybko potrzebujesz gotówki a nie udało Ci się zorganizować jakiegokolwiek kredytu bankowego, musisz wstąpić obowiązkowo na nasz portal internetowy kredyty dla zadłużonych. Prezentujemy na tej stronie rozmaite wiadomości oraz porady dla osób zadłużonych oraz przede wszystkim pożyczki pozabankowe, w tym również pożyczki dla zadłużonych. Zapewniamy dodatkowo wysłanie, za pośrednictwem opisywanego portalu, wniosków albo zapytania prosto do instytucji pożyczającej.

  Data dodania: 15 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Komornik Łódź Widzew »

  Kancelaria komornicza w Łodzi przy sądzie rejonowym Łódź Widzew prowadzona przez komornika sądowego B. Górczyńskiego. Kancelaria wykonuje egzekucje komornicze długów, organizuje licytacje komornicze zajętego majątku, przeprowadza windykację długów. Ponadto sporządza spis inwentarza na potrzeby sprawy spadkowej. Sporządzenie takiego spisu pozwala uniknąć spadkobiercy dziedziczenia długów po spadkodawcy. Osoba, która odziedziczy spadek, a następnie okaże się, że odziedziczyła jedynie ogromne długi zostawione przez spadkodawcę, będzie odpowiadać tylko do wysokości odziedziczonego majątku. Kancelaria komornicza B. Górczyńskiego współpracuje detektywami i firmami przewozowymi. Dzięki temu komornik jest w stanie bardzo szybko namierzyć majątek ściganego dłużnika. Komornik prowadzący egzekucję szybko dowie się, czy dłużnika posiada jakieś mieszkanie lub samochód. Namierzy jego rachunek bankowy i oszczędności, dowie się gdzie dłużnik jest zatrudniony. Dzięki tym informacjom, na podstawie orzeczenia sądowego, będzie mógł zająć konta bankowe i wynagrodzenie.

  Data dodania: 30 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Stwierdzenie nieważności, unieważnienie uchwał Warszawa »

  Profejoanlna windykacja długów, restrukturyzacja firmy - Kancelaria Prawnicza Woźnicki Malecha Krzeminski Noga. Syndyk, prawnik Warszawa. Pełna obsługa prawna i podatkowa procesów restrukturyzacyjnych - restrukturyzacja zadłużenia spółki, windykacja należności. Przetargi kancelaria i pełne doradztwo w różnych sprawach - Wyłudzenie funduszy unijnych, odpowiedzialność członków zarządu spółki, narażenie podatku na uszczuplenie, stwierdzenie nieważności uchwał, wyłudzenie zwrotu podatku VAT. Działanie na szkodę spółki, pranie brudnych pieniędzy i inne zagadnienia.

  Data dodania: 23 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Komornik »

  Serwis edukacyjno - doradczy przeznaczony w szczególności dla osób oraz firm pragnących egzekwować należności. Informacje i opinie o ogólnie dostępnych narzędziach windykacyjnych, firmach windykacyjnych, sądowych postępowaniach o zapłatę oraz o komorniczych postępowaniach egzekucyjnych. Z lektury serwisu mogą też skorzystać dłużnicy. Codzienne na blogu pojawia się nowa notka a bloger chętnie odpowiada na pytania czytelników zadawane w komentarzach, udziela bezpłatnych porad.

  Data dodania: 07 06 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Windykacja

Windykacja - nowa strona:

Adres: