Depilacja Laserowa

Codzienna konieczność golenia się bywa naprawdę męcząca. Tym bardziej, że poświęcasz temu dużo czasu i również zazwyczaj Twoja skóra pozostaje zaczerwieniona i przesuszona po takim zabiegu. A dodatkowo jeszcze dochodzi ciągły problem z doborem właściwej maszynki do golenia, czy plastrów woskowych. A nie są to jednak produkty których cena jest niska i korzystanie z nich jest ciężkie. Zresztą takie pozbywanie się włosków jest niezwykle nietrwałe. Jednak problemu usuwania owłosienia mamy możliwość się pozbyć zupełnie. Jest na to sposób - depilacja.
Epilacja laserowa to najskuteczniejsza metoda na usunięcie przeszkadzających włosów i to do końca życia. Dzięki takiemu zabiegowi usuwana jest nie tylko widoczna część włosa, ale również cebulki włosków. To powoduje, że włosek przestaje rosnąć, gdyż zostaje na stałe usunięty. Taki sposób będzie się sprawdzać u osób, które posiadają problemy z hormonami, lub również pragną czuć się komfortowo. Zabieg ułatwi życie jeszcze tym, dla których nadmierne owłosienie jest przyczyną złego samopoczucia.
Taki sposób jest w stu procentach sprawdzony, nie ma zagrożenia, że skóra zostanie uszkodzona. Usuwanie meszków jest bezproblemowe i nie zostawia widocznych śladów. Wyniki są zauważalne zaraz po wstępnym zabiegu. Wystarczą już trzy sesje, żeby na zawsze usunąć niepożądane owłosienie. Żeby zabieg dawał efekt, musi przeprowadzać go tylko profesjonalista, który operuje adekwatnym i nowoczesnym aparatem. W Toruniu taki zabieg realizuje gabinet Vectus.

  • Vectus Laser,