Koraliki i półfabrykaty do biżuterii - Manzuko

Tworzenie biżuterii to Twoje królestwo, w którym czujesz, że realizujesz wreszcie swoją osobowość? A może to świat, do którego pragniesz wkroczyć, by poznać smak tworzenia i być nieograniczonym w kreowaniu siebie? Poznaj manzuko. Jesteśmy sklepem internetowym, w którym nabędziesz wszystkie niezastąpione półprodukty do wyrobu biżuterii. Koraliki, charmsy, muszelki, bigle, kryształki, kamienie półszlachetne– zapraszamy do naszej krainy piękna.
Hurtownia koralików manzuko. com zachwyci Cię bogactwem kolorów, kształtów, rozmiarów naszych elementów do wyrobu biżuterii. Najbardziej z nich znane to koraliki ceramiczne, koraliki drewniane czy koraliki szklane. Jednakże niesłabnącą popularnością w ostatnich latach cieszą się charmsy. Są to szczególnego rodzaju zawieszki do bransoletek, które sprawą że Twój wyrób będzie unikatowy i niepowtarzalny. Charmsy a w istocie ich ilość oferowana przez nasz sklep internetowy jest imponująca. Możesz zdecydować się na wybór bardziej tradycyjnych charmsów w kolorze srebra lub złota, jak chociażby serduszka, znaki zodiaku, literki czy kształty zwierząt. Dla bardziej wymagających w swej ofercie mamy również zawieszki – kryształki szklane w srebrnym lub złotym okuciu. Te malutki ozdoby spowodują, że twoja kompozycja bransoletki nabierze eleganckiego charakteru, a ich półprzeźroczystość pięknie odbija światło.
Do wykończenia bransoletki niezbędne są jeszcze półprodukty do wyrobu biżuterii. Mowa tu o gumkach do bransoletek, kółkach montażowych, zapięciach czy stali chirurgicznej, która ponieważ jest niezwykle trwała sprawi, że Twoja ozdoba będzie służyć Ci przez długi czas.
W manzuko. com dostępne są również wyjątkowe i osobliwe kamienie półszlachetne i kamienie szlachetne. Zaliczyć do nich możemy onyks, turkus, ametyst czy hematyt. Te naturalne koraliki wspaniale wkomponują się w niemalże każde dzieło biżuteryjne. Warto poświęcić im nieco uwagi na naszej stronie i dopasować do nich niezbędne półprodukty do wyrobu biżuterii.

  • +48 733 885 808
  • KONIARSCY S.C. ZUZANNA RAFAŁ KONIARSCY, RZEMIEŚLNICZA 29 , ul. 77-300