Wypożycz PlayStation-VR.pl

Doskonała alternatywa dla drogiego zakupu, to wynajem zestawu PlayStation VR. Można liczyć na tę samą rozrywkę na wysokim poziomie, świetną zabawę i ulubione gry, ale w atrakcyjnych cenach. Do zabawy w wolny dzień czy też weekend. W pojedynkę bądź ze znajomymi i to bez konieczności kupowania w wysokiej cenie.

Oferta w postaci wypożyczenia PlayStation VR to okazja, by przetestować sprzęt i zakosztować w wirtualnym świecie, w nowej odsłonie. Na wynajem składa się zestaw w postaci okularów, kamery, słuchawek, dwóch kontrolerów oraz dwóch gier do wyboru. Dodatkowo, za niewielką opłatą, można wypożyczyć kolejne gry oraz kontroler Aim Controller Pistolet. Kolejnym plusem jest gratisowy dowóz we wskazanym obszarze, ale i możliwość dostarczenia wypożyczonego PlayStation VR poza wskazanym terenem, w niewielkiej cenie.

Spośród palety gier każdy ma szansę znaleźć tytuł dla siebie i uczynić swoją rozrywkę wyjątkową. Poza dostępną ofertą można zapoznać się ze szczegółowymi informacjami odnośnie PlayStation VR i funkcjonalności całego zestawu.

  • , ul. 03-287