Fotografia ślubna na Śląsku

Masz ochotę na niebanalne zdjęcia ślubne? Wykonujemy nasze fotografie ślubne w województwie Śląskim oraz Małopolskim. Jesteśmy stałymi gośćmi w takich miastach jak Katowice, Kraków, Tychy, Bielsko-Biała. W ramach naszych usług zapraszamy na sesje narzeczeńskie. To wtedy możemy się poznać, zrobić zdjęcia, które będziecie mogli wykorzystać w trakcie prezentacji multimedialnej w trakcie wesela. Ponadto to oczywiście świetna pamiątka na całe życie.
Sama fotografia ślubna składa się zasadniczo z reportażu ślubnego, który trwa od przygotowań do oczepin. Zazwyczaj jest to dwanaście godzin. W tym czasie wykonujemy na prawdę dużo zdjęć, które potem przekazujemy wam. Wielu fotografów ślubnych przekazuje tylko zdjęcia poddane obróbce graficznej jednak my uważamy, że warto również dać te które nie są poddane obróbce graficznej. Robimy to ponieważ wśród nich możecie znaleźć jakieś, które specjalnie przypadnie wam do gustu, a nie zostało przez nas wybrane. Część fotografów wybiera zdjęcia ślubne, które mają zostać poddane obróbce wraz z młodą parę. To może trwać nawet cały dzień. Uważamy, że to jednak zbyt wiele czasu. Proponujemy zaufać nam i naszemu doświadczeniu fotograficznemu.
Plenery ślubne realizujemy również najczęściej w województwie Śląskim i Małopolskim. Naszymi ulubionymi miejscami są lasy, łąki i pola. Chętnie również jeździmy w góry, najczęściej w Tatry. Jeżeli chodzi o miejskie sesje ślubne do szczególnie polecamy Katowice, jest tam mnóstwo nowoczesnej architektury, gdzie można wykonać bardzo interesujące sesje ślubne. W Krakowie natomiast najczęściej jest to Rynek oraz Kazimierz. Czasami jesteśmy również w Bielsku-Białej gdzie korzystamy z uliczek starego miasta. Polecamy również zimowe sesje ślubne, które realizujemy najczęściej w okolicach Szczyrku, Ustronia i Wisły.

  • Fotografia Ślubna weselna Śląsk Katowice, 3 maja 44 , ul. 40-044