Wywóz gruzu

Wywóz gruzu to jedna z najczęściej zamawianych usług w firmie Redskip.
Do wywozu gruzu oferujemy różne rozmiary kontenerów od 2m3, aż do 36m3. Poza gruzem, oferujemy również wywóz innych odpadów, takich jak: wywóz śmieci z budowy czy remontu, wywóz materiałów izolacyjnych takich jak wełna mineralna/styropian itp, wywóz gabarytów - czyli meble itp, wywóz ziemi, wywóz odpadów zielonych, wywóz papy.

Nasze usługi oferujemy w różnych miastach Polski, są to m. in. Warszawa, Kraków Gdańsk, Gdynia, Sopot, Wrocław, Łódź i inne mniejsze miejscowości zlokalizowane w okół tych miast.

Wywóz gruzu i odpadów jest realizowany za pomocą metalowych kontenerów, do których samodzielnie osoba zamawiająca wrzuca wcześniej określony typ odpadów. W przypadku niektórych lokalizacji (Warszawa, Trójmiasto, Kraków) oferujemy również usługi wywozu odpadów z załadunkiem. Najczęściej w ten sposób wywozimy meble i różnego rodzaju graty z mieszkań, piwnic, czy garaży. Opróżniamy całe mieszkania i inne nieruchomości.

Ceny naszych usług zaczynają się od 150 zł za wywiezienie pojedynczej rzeczy, np samej kanapy - razem z wyniesieniem lub od 200 zł jeśli chodzi o usługi realizowane kontenerami.

Obsługujemy zarówno firmy jak i klientów indywidualnych.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową i do kontaktu z nami jeśli mają Państwo jakieś pytania.