Granulat suchego lodu

Sklep internetowy Dry Ice Zone prowadzi sprzedaż suchego lodu dla odbiorców indywidualnych oraz firm. Odbiorcy indywidualni mogą kupić suchy lód bezpośrednio z magazynu który mieści się w Raszynie lub zamówić on-line gotowe zestawy suchego lodu. Dysponujemy mniejszymi zestawami granulatu fi 16 mm o zawartości: 4 kg, 7 kg, 10 kg oraz 15 kg suchego lodu. Mniejsze zestawy wysyłkowe najczęściej zamawiane są na domowe imprezy do drinków, deserów, lodów itp. Suchy lód do drinków lub efektów specjalnych dostarczany jest w opakowaniach styropianowych które zmniejszają straty podczas transportu. Sublimacja suchego lodu występuje zawsze w środowisku cieplejszym niż suchy lód. Temperatura suchego lodu -78 °C powoduje że sublimacja zachodzi zawsze. Można jedynie zmniejszy straty stosując do przesyłek suchego lodu odpowiednie opakowania. Dostarczamy również suchy lód do firm w zestawach zawierających: 20 kg lub 30 kg suchego lodu. Suchy lód do firm dostarczany jest przez firmy kurierskie lub przy większych zamówieniach własnym transportem. Suchy lód na wesele dostarczamy w sobotę.
Dostarczamy suchy lód do firm produkcyjnych, cateringowych lub transportowych w kontenerach o ładowności od 100 do 500 kg granulatu suchego lodu. Najczęściej zamawiany jest granulat suchego lodu fi 16 mm.
Zamówienia suchego lodu realizowane są drogą on-line poprzez e-sklep dostępny przez całą dobę. Dla mieszkańców warszawy dysponujemy zestawem dedykowanym zawierającym 4 kilogramy suchego lodu. Jest on pakowany i dostarczany w dniu zamówienia. Zestaw warszawski dostarczamy jest własnym transportem na bieżąco. Odbiory indywidualni mogą również kupić suchy lód w sobotę na miejscu wprost z magazynu lub zamówić odpowiedni zestaw z dostawą suchego lodu w sobotę. W ofercie e-sklepu dysponujemy również opakowaniami do transportu zarówno w suchym lodzie oraz w kontrolowanej temperaturze.

  • +48 +48224175600
  • Dry Ice Zone, Mieczysława Słowikowskiego 41A +48222035933, ul. 05-090