Usługi informatyczne serwis CDNXL OPTIMA. Outsorcing IT,

Dodano: 10 lat 2 miesiące temu
Usługi informatyczne Kraków. Serwis CDN XL, CDN OPTIMA. Outsorcing IT. Systemy bazodanowe, ERP, oprogramowanie kastomizowane, oprogramowanie dla firm. Szkolenia.

Specjalizujemy się w rozwiązaniach dla systemów bazodanowych opartych o Microsoft SQL Server oraz systemów analitycznych, hurtowni danych na bazie Microsoft Analvsis Services.

Dzięki naszym kwalifikacjom pomagamy określić potrzeby naszych Klientów oraz dobieramy optymalne rozwiązanie technologii informatycznych, tak pod względem technicznym jak i ekonomicznym.

Wdrożone przez nas rozwiązania charakteryzują się wysokim bezpieczeństwem oraz funkcjonalnością. Zapewniają dużą elastyczność oraz możliwość rozwoju wobec wymagań Klienta. Na specjalne zamówienie tworzymy innowacyjne, dedykowane rozwiązania, dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych Kontrahentów.

Jedną z form działalności naszej firmy jest wsparcie systemów informatycznych (w tym outsourcing IT oraz serwis oprogramowania dla małych i średnich firm) w oparciu o stałe umowy serwisowe.

Gwarantujemy wsparcie przez cały okres eksploatacji systemu. Na co dzień pomagamy rozwiązywać problemy pojawiające się w bieżącej pracy zapewniając jej ciągłość.

Podobne wpisy

Komentarze

Usługi informatyczne serwis CDNXL OPTIMA. Outsorcing IT,
Adres strony:
Wyświetleń:
195
Kliknięć:
0
Wizyt:
134
Nazwa firmy:
Yosi.pl
Ulica:
ul.Woronicza 7A
Kod pocztowy:
31-409
Miasto:
Kraków
Region:
Małopolskie
Telefon:
123450255

Kategorie