Transport specjalistyczny dla firm

Dodano: 2 lata 8 miesięcy temu
Firma transportowa OCS - Overnight Clinical
Services wykonuje transport specjalistyczny w kontrolowanej temperaturze oraz w suchym lodzie. Transport w suchym lodzie lub kontrolowanej temperaturze odbywa się zarówno w kraju jak i poszczególnych państw Wspólnoty Unii Europejskiej. Posiadając odpowiednie zaplecze transportowe i logistyczne, proponujemy swoje usługi firmom farmaceutycznym i medycznym, dla których transport w kontrolowanej temperaturze jest niezbędny. Posiadając odpowiednie opakowania do transportu oraz kontenery izotermiczne jesteśmy w stanie realizować transport w zakresie temperatur:
Transport krajowy lub międzynarodowy leków, farmaceutyków i szczepionek w temperaturze: -70°C do -80°C lub -15°C do -25°C. Transport szczepionek w skrajnie niskich temperaturach wykonywany jest w opakowaniach firmy Intelsius, które są w stanie utrzymać niskie temperatury do 120 godzin.
Transport produktów farmaceutycznych w stanie schłodzonym: od 2°C do 8°C oraz 15°C do 25°C.
Codziennie dostarczamy farmaceutyki do aptek na terenie województwa Mazowieckiego. Krew do badań lub próbki do badań na obecność wirusów.
Korzystając z niezawodnych opakowań oraz rejestratorów temperatury jesteśmy w stanie zapewnić optymalne warunki dla każdej przesyłki. W przypadku transportu farmaceutyków o różnych wymaganiach temperaturowych w każdym opakowaniu znajduje się rejestrator temperatury. System monitoringu przesyłki zapewnia firmie OCS pełną kontrolę na każdym etapie transportu nawet w monecie przesyłek dedykowanych, kiedy część drogi jest pokonywana drogą lotniczą, a następnym etapem jest transport drogowy. Wykorzystywane przez Overnight Clinical
Services systemy opakowań spełniają wymagania stawiane przez Ministerstwo Zdrowia. Są certyfikowane i w pełni zgodne z przepisami IATA dla transportu towarów niebezpiecznych (DGR) oraz do transportu drogowego (ADR). Realizujemy również transport kriogeniczny w ciekłym azocie. 

Podobne wpisy

Komentarze

Transport specjalistyczny dla firm
Adres strony:
Wyświetleń:
2046
Kliknięć:
2
Wizyt:
689
CTR:
0.29%
Nazwa firmy:
Overnight Clinical Services
Ulica:
Mieczysława Słowikowskiego 41 A
Kod pocztowy:
05-090
Miasto:
Raszyn
Region:
Mazowieckie
NIP:
5342498224
REGON:
147343950
Telefon:
22 644 20 70
E-Mail:
ops@ocs.p
Facebook:

Kategorie