Thor Drukarnia Wielkoformatowa Sosnowiec Katowice Dąbrowa Górnicza

Dodano: 11 lat 2 miesiące temu

Drukarnia Wielkoformatowa Thor Sosnowiec/Śląsk. Posiadamy bogate doświadczenie oraz najnowocześniejsze technologie, dzięki którym tworzymy kompleksową wielkoformatową obsługę reklamową: projektowanie, przygotowanie do druku, druk, wykończenie, prace introligatorskie i montaże.

Drukujemy każdy format: druk wielkoformatowy, każdy nakład: druk offsetowy. W procesie technologicznym druku wykorzystujemy materiały najwyższej jakości.

Posiadamy unikalny park maszynowy wykorzystujący technologią solwentową, cyfrową i offsetową. W naszej ofercie znajdą państwo m.in Druk:

cyfrowy, wielkoformatowy, offsetowy;

Reklama: systemy wystawiennicze, kasetony, styrodur, banery;

Grawerowanie laserowe na różnych powierzchniach; Proponujemy usługi studia graficznego, w tym projekty na logotypy, ulotki, wizytówki, banery i wiele innych.

Nowość:Obrazy na płótnie!Także ty możesz mieć wyjątkowy i niepowtarzalny obraz w swoim domu.Nie masz pomysłu na prezent – obraz na płótnie może być doskonałym podarunkiem.Dowolne zdjęcia rodzinne, ślubne i inne możemy wydrukować na płótnie które z powodzeniem może zawisnąć w salonie.

Zapraszamy!

Podobne wpisy

Komentarze

Thor Drukarnia Wielkoformatowa Sosnowiec Katowice Dąbrowa Górnicza
Adres strony:
Wyświetleń:
2366
Kliknięć:
0
Wizyt:
304
Nazwa firmy:
Drukarnia Wielkoformatowa Thor
Ulica:
Stalowa 3
Kod pocztowy:
41-200
Miasto:
Sosnowiec
Region:
Śląskie
Telefon:
32 263 47 37
E-Mail:
biuro@thor.media.pl

Kategorie