Sklepy internetowe

Dodano: 11 lat 7 miesięcy temu
Sklepy internetowe Zen Cart Professional tworzone i rozwijane od roku 2003 z uwzględnieniem życzeń i opinii osób korzystających z tego programu są obecnie najtrafniej dostosowanym do polskich wymagań oprogramowaniem pozwalającym na szybkie i łatwe uruchomienie szybkiego i bezpiecznego sklepu internetowego każdej branży.

Oprogramowanie sklepu Zen Cart Professional jest pod ciągłym dozorem działu odpowiedzialnego za bezpieczeństwo aplikacji co gwarantuje bardzo szybką reakcję na wszystkie zgłaszane uwagi o nieprawidłowościach występujących w tym zakresie.

Sklep internetowy Zen Cart Professional pomimo wdrożonych poprawek i zmian jest w 100% zgodny na poziomie aplikacji z dostępną bezpłatnie wersją oprogramowania sklepu Zen Cart co umożliwia łatwe i proste zastosowanie dodatkowych rozszerzeń budowanych przez użytkowników skupionych wokół projektu.

Instalacja sklepu internetowego na serwerze jest nieskomplikowana i poradzi sobie z nią nawet początkujący użytkownik internetu, niemniej jednak zawsze można zlecić taką usługę doświadczonym pracownikom naszej firmy.

Podobne wpisy

Komentarze

Sklepy internetowe
Adres strony:
Wyświetleń:
547
Kliknięć:
1
Wizyt:
222
CTR:
0.45%

Kategorie