SAK Noclegi Olsztyn Hotel Tani Hostel Nocleg Olsztyn Restauracja

Dodano: 10 lat 1 miesiąc temu
Noclegi Olsztyn hotel tanie pokoje z łazienkami TV WiFi Restauracja, parking gratis hostel Olsztyn tanie noclegi Tel. 89 541-45-45 doba nocleg, motel. Mogę Ci zapewnić solidny odpoczynek w wygodnym pokoju z łazienką TV i WiFi z zamykanym na noc miejscem na parkingu-gratis.
Wszystko w spokoju i ciszy, bez dymu i hałasu ulic miasta, w przyjaznym otoczeniu, w azylu przeznaczonym do odpoczynku po podróży. Aby załatwić wszystkie Twoje problemy możesz skorzystać z pysznego całodziennego wyżywienia. Wszystko zapewni Ci SAK Noclegi Olsztyn Hotel Restauracja, znajdziesz go na przedmieściu Olsztyna w ekologicznym sąsiedztwie sosnowego lasu z widokiem na krajobraz kolorowych pól, zielonych kwiecistych i pachnących łąk, a doliną płynie rzeka Łyna. SAK Hotelik mieści się tylko 5,6 km od centrum Olsztyna czyli 5-6 minut spokojnej jazdy autem. Już ponad 18 lat z sukcesami przyjmujemy Gości i wynajmujemy pokoje hotelowe, przyrządzamy dania w Restauracji SAK, przez kontakt z Gośćmi nabyliśmy doświadczenia, znamy doskonale ich uciążliwe problemy, potrzeby podczas wyjazdów poza dom. Zapewnimy Ci bezpieczny, wygodny pobyt świadcząc jak można najlepiej i profesjonalnie wszystkie usługi w przystępnych, atrakcyjnych cenach.
Do wyboru jest 14 pokoi, są 1-2-3-4-osobowe, wszystkie z łazienkami TV, WiFi, restaurację, parking-gratis zamykany na noc i ekologiczne przyjazne dla odpoczynku otoczenie.
Jeśli oferta ta, jest interesująca i lubisz takie spokojne warunki, to zadzwoń i zamów noclegi Olsztyn SAK tel. 89 541-45-45 www.hotelsak.pl

Podobne wpisy

Komentarze

SAK Noclegi Olsztyn Hotel Tani Hostel Nocleg Olsztyn Restauracja
Adres strony:
Wyświetleń:
230
Kliknięć:
0
Wizyt:
149
Nazwa firmy:
SAK Noclegi Olsztyn Hotel Restauracja
Ulica:
Bartąg Nad Łyną 6
Kod pocztowy:
10-687
Miasto:
Olsztyn
Region:
Warmińsko-mazurskie

Kategorie