Przyczepki rowerowe i sakwy

Dodano: 10 lat 3 miesiące temu
Przyczepki rowerowe Extrawheel stanowią wspaniałą alternatywę do przewożenia bagażu na rowerze. Opatentowany, polski pomysł w kilkudziesięciu krajach na świecie, zabierze nawet do 35 kilogramów. Dodatkową zaletą jest zapasowe koło rowerowe, które zawsze wozimy ze sobą. Przyczepka Extrawheel jest najlżejsza, spośród wszystkich znanych modeli a jednocześnie najbardziej uniwersalna. Jadąc w jednym śladzie za rowerem pokona wszystkie przeszkody. Funkcja bezpiecznego wyczepiania podczas kolizji jest jedyną w tego typu konstrukcjach.
Sakwy rowerowe Extrawheel. Wykonywane przez firmę Ortlieb - najlepszego producenta na świecie, sygnowane są logiem polskiej firmy. Świadczy to o dużym zaufaniu do krajowego producenta przyczepek i wnosi nową jakość całego zestawu - przyczepka plus sakwy.
Bagażniki rowerowe Tubus. Tej marki nie trzeba rekomendować. Ich produkty wspaniale uzupełniają ofertę sklepu rowerowego Extrawheel. Długodystansowi rowerzyści chętnie wybierają bagażniki tej firmy nie tylko jako alternatywę w stosunku do przyczepek. Również jako uzupełnienie jej możliwości transportowych.

Podobne wpisy

Komentarze

Przyczepki rowerowe i sakwy
Adres strony:
Wyświetleń:
223
Kliknięć:
0
Wizyt:
147
Nazwa firmy:
Extrawheel
Ulica:
Piłsudskiego 124 B
Kod pocztowy:
34-520
Miasto:
Poronin
Region:
Małopolskie
E-Mail:
biuro@extrawheel.com

Kategorie