Promocje weekendowe rent a car

Dodano: 12 lat 3 tygodnie temu
Firma Rent A Car Poland Sp. z o.o. jest koncesjonowanym i wyłącznym przedstawicielem w naszym kraju międzynarodowego systemu wynajmu samochodów National Car Rental. System ten posiada na świecie blisko trzy tysiące biur najmu samochodów w około 83 krajach świata.
Rent A Car Poland Sp. z o.o. - National proponuje usługi w zakresie wynajmu krótkoterminowego i długoterminowego samochodów osobowych i ciężarowych. System National Car Rental jest jednym z kilku największych światowych systemów rent a car. W Polsce jako przedstawiciel systemu National funkcjonujemy na rynku od 1998 roku, a prędzej - od 1993 roku - rozpoczęliśmy naszą działalność jako operator systemu Eurodolar Rent A Car.
Dysponujemy różnorodną flotą samochodów oraz biurami wynajmu zlokalizowanymi w najpopularniejszych i największych portach lotniczych i miastach na obszarze Polski. Nasze oddziały są między innymi w: Gdańsku, Katowicach, Łodzi, Wrocławiu. Długoletnie doświadczenie naszej firmy pozwala nam zrozumieć, iż bardzo ważne są indywidualne zapotrzebowania klientów, zatem nasz wyszkolony i kompetentny zespół robi wszystko, by im sprostać.
Rent A Car Poland Sp. z o.o. - National jest intensywnie rozwijającą się firmą oferującą kompleksowy, rzetelny i elastyczny program obsługi klientów w zakresie krajowych i zagranicznych wypożyczeń samochodów, spełniający wszelkie oczekiwania klientów według standardów światowych. Nie czekaj dłużej, wyrusz w podróż z National - Zapraszamy!

Podobne wpisy

Komentarze

Kategorie