Pliss&Roll Warszawa – Rolety, Żaluzje, Plisy i moskitiery w Warszawie.

Dodano: 5 lat 2 miesiące temu

Stworzona marka Pliss&Roll posiada w ofercie każdą przesłonę na Twoje okno.

Nasze portfolio wypełnione jest wieloma realizacjami, z których jesteśmy bardzo dumni i dzięki nim zdobywamy i przekazujemy nasze doświadczenie. Robimy to na co dzień, aby urozmaicić Wasze otoczenie, w którym na co dzień przebywacie.

Specjalizujemy się w dostarczaniu przesłon okiennych ich montażu oraz profesjonalnym doradztwie podczas spotkania pomiarowego z katalogami i tkaninami.

W ofercie znajduje się setki kolorów, deseni, materiałów oraz systemów mocowań przesłon okiennych szytych na miarę.

W ofercie mamy: > Rolety kasetowe i wolno wiszące> Rolety Dzień Noc > Żaluzje Drewniane oraz Żaluzje Aluminiowe > Przesłony do okien połaciowych (Rolety dachowe / Plisy dachowe / Markizy) > Rolety Rzymskie / Austriackie w bogatej kolekcji tkanin > Plisy w tym na okna kształtne, nietypowe oraz z materiałami typu plastra miodu (duetki) > Tkaniny poprzez Firany oraz Zasłony> Moskitiery (aktualnie trwa wiosenny rabat) > Karnisze z bogatą kolekcją zakończeń > Verticale w nowoczesnych systemach szynowych

Rolety, żaluzje plisy lub verticale wyceniamy i mierzymy za darmo - wystarczy, że napiszesz zapytanie poprzez formularz a przyjedziemy do Twojego domu lub biura z naszymi katalogami i tkaninami.

Posiadamy również wiele materiałów trudnopalnych certyfikowanych na potrzeby dzisiejszych przepisów ogólnobudowlanych dla zagwarantowania dobrego dopasowania w inwestycjach zatem zapraszamy projektantów wnętrz, firmy wykończeniowe oraz biura projektowe do współpracy.

Jeżeli chcą Państwo wyceny/doradztwa/rady lub projekt wydaje się skomplikowany zapraszamy do kontaktu a postaramy się go sprawnie przeanalizować we współpracy z zaprzyjaźnionymi biurami projektowymi.

Zapraszamy!

Podobne wpisy

Komentarze

Pliss&Roll Warszawa – Rolety, Żaluzje, Plisy i moskitiery w Warszawie.
Adres strony:
Wyświetleń:
625
Kliknięć:
1
Wizyt:
184
CTR:
0.54%
Nazwa firmy:
Pliss&Roll - Przesłony okienne do domu i biura - Warszawa
Miasto:
Warszawa
Region:
Mazowieckie
NIP:
9212007170
Telefon:
690690657

Kategorie