Noclegi w górach. Bukowina Tatrzańska - wyprawy rowerowe

Dodano: 10 lat 3 miesiące temu
Noclegi w górach. Bukowina Tatrzańska nieodzownie kojarzy się wszystkim z pieszymi wędrówkami po Tatrach oraz niezliczoną ilością wyciągów narciarskich. To prawda, pensjonat Wanta zapewnia tanie noclegi w tym malowniczym zakątku Polski wraz z wyżywieniem we własnej, regionalnej karczmie. To jednak nie koniec atrakcji. Wokół Bukowiny jest bowiem rozległa sieć tras rowerowych. Urzekająca panorama rozciągająca się wzdłuż mało uczęszczanych dróg asfaltowych przyciąga coraz większe rzesze cyklistów.
Wyprawy rowerowe w Bukowinie. W ofercie właścicieli pensjonatu znajduje się też niespodzianka. Są oni producentami najlżejszych na świecie przyczepek rowerowych Extrawheel. Ich sprzedaż obejmuje już wszystkie kontynenty na świecie. Zainteresowanym gościom uprawiającym kolarstwo zarówno profesjonalnie jak i amatorsko są skłonni wypożyczać sprzęt do rowerowych wędrówek.
Akcesoria rowerowe. Firmowy sklep obejmuje również liczne akcesoria dostępne w ciągłej sprzedaży. Na miejscu można dokupić między innymi chociażby kaski zapewniające ochronę podczas upadku lub przeciwsłoneczne okulary rowerowe.

Podobne wpisy

Komentarze

Noclegi w górach. Bukowina Tatrzańska - wyprawy rowerowe
Adres strony:
Wyświetleń:
238
Kliknięć:
0
Wizyt:
171
Nazwa firmy:
Extrawheel
Ulica:
Piłsudskiego 124 B
Kod pocztowy:
34-520
Miasto:
Poronin
Region:
Małopolskie
E-Mail:
biuro@extrawheel.com

Kategorie