angielski Łomianki

Dodano: 3 lata 10 miesięcy temu

Często otrzymujemy pytanie: Dlaczego kurs angielskiego w szkole Smart Learning jest odpowiednią decyzją. Kurs angielskiego w naszej szkole językowej pozwala rozwijać wszystkie sprawności językowe tj. mówienie, słownictwo, gramatykę, umiejętności rozumienia ze słuchu oraz tekstów. Kursy językowe oferowane w naszej szkole dodatkowo wsparte są platformą internetową, która doskonale sprawdza się wśród uczestników kursów.

Kurs angielskiego dla dzieci w Smart Learning to kompleksowa ścieżka nauki na siedmiu poziomach zaawansowania. Kurs językowy dla dzieci podzieliliśmy na dwa etapy: wczesnoszkolny oraz kurs dla uczniów ze szkół podstawowych od klasy czwartej. Każdy kurs wspieramy platformą na której dostarczamy nowoczesne rozwiązania, które skutecznie wspierają ucznia w domu przy pracy domowej.

Młodzież może skorzystać z nauki na wyższym poziomie. Kurs z języka angielskiego dla liceum to doskonała formuła, która pomoże przygotować się uczniom do matury z języka angielskiego. Obok kursów ogólnych prowadzimy przygotowanie do egzaminu FCE, CAE, CPE. Przygotowanie do egzaminu zewnętrznego to 60 godzin nauki w klasie w mini grupie oraz wsparcie nauki na platformie.

Osoby dorosłe mają również szeroki wachlarz kursów. Kurs angielskiego General English, Business English lub konwersacyjny kurs angielskiego to jedynie wybrane propozycje dla osób dorosłych.

Zapraszamy do naszej szkoły językowej już dziś.

Podobne wpisy

Komentarze

angielski Łomianki
Adres strony:
Wyświetleń:
2058
Kliknięć:
0
Wizyt:
256
Nazwa firmy:
Smart Learning
Ulica:
ul. Warszawska 31
Kod pocztowy:
05-092
Miasto:
Łomianki
Region:
Mazowieckie

Kategorie