multi multikod rodzaje wpisówpłatności przelewem wyróżnienia

www.szczepaniak-psychology.eu Terapia par i terapia rodzin Warszawa.

www.szczepaniak-psychology.eu Terapia par i terapia rodzin Warszawa. Pomoc w kryzysie od dobrego psychoterapeuty to najlepszy sposób na wyjście z sytuacji kryzysowej w rodzinie lub związku partnerskim. Jak wiadomo, takie sytuacje dopadają współcześnie wiele par i rodzin. Nie jest to powód do wstydu ale w takiej sytuacji należy jak najszybciej reagować, a pomoc od doświadczonego psychoterapeuty jest najlepszym wyborem w walce z kryzysem. Nazywam się Jolanta Szczepaniak, jestem psychologiem i psychoterapeutą z bogatym doświadczeniem zawodowym i wykształceniem uniwersyteckim popartym wieloma certyfikatami.
Oferuję profesjonalną pomoc psychoterapeutyczną dla par, rodzin i osób uzależnionych.
Jeśli jesteście Państwo zdeterminowani do wspólpracy z psychoterapeutą celem zażegnania kryzysu w waszym związku lub przezwyciężenia uzależnień to zapraszam do swojego gabinetu na Muranowie w Warszawie lub na terapię online.
Zapraszam na spotkania psychoterapeutyczne oraz na stronę www. szczepaniak-psychology. eu gdzie zapoznają się Państwo z moim dorobkiem zawodo

Reklama:

Szczegóły strony szczepaniak-psychology.eu:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę szczepaniak-psychology.eu:

www.szczepaniak-psychology.eu Terapia par i terapia rodzin Warszawa.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 3 Odwiedziny googlebot 9

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Odwyk alkoholowy »

  Uzależnienia to plaga współczesnej cywilizacji. Alkoholizm, seksoholizm, narkomania, lekomania, hazard terapia czy pozornie niewinne uzależnienie od komputera każdego roku zbierają obfite żniwo ludzkich nieszczęść. Nałogi alienują zarówno człowieka uzależnionego, jak i jego bliskich, niszczą zdrowie psychiczne oraz fizyczne, rujnują życie całym rodzinom. A przecież nie musi tak być, z myślą bowiem o osobach cierpiących na uzależnienia, stworzyliśmy nasz ośrodek. Oferujemy w nim kompleksową pomoc: od szczegółowych badań lekarskich i odtrucia alkoholowego, poprzez prowadzone przez wykwalifikowanych specjalistów terapie, grupowe lub indywidualne (w zależności od potrzeb), aż po zapewnienie miłej, przyjacielskiej atmosfery, która sprzyja odzyskaniu wewnętrznej równowagi i lepszemu zrozumieniu samego siebie. Odtrucie alkoholowe przeprowadzają specjaliści z długoletnim stażem. Zapewniamy także całkowitą, stuprocentową dyskrecję i gwarantujemy sukces w leczeniu. Pozwól nam sobie pomóc, nim będzie za późno i nałóg zniszczy życie Twoje oraz Twoich bliskich.

  Data dodania: 19 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa »

  Gabinet DIADA posiada ofertę indywidualnej psychoterapii poznawczo-behawioralnej, a także przyjmuje małżeństwa i pary doświadczające problemów w związku lub chcące dokonać w nim pozytywnych zmian. Psychoterapia prowadzona jest w Warszawie, natomiast na terapię par przeznaczony jest piękny dom znajdujący się niedaleko Legionowa. Zapraszamy do kontaktu osoby doświadczające cierpienia z powodu lęku, depresji, problemów z odżywianiem, kłopotami w relacjach z rodziną. Gwarantujemy pełną anonimowość i profesjonalne wsparcie.

  Data dodania: 11 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa »

  Poszukujesz psychologa dla swojego dziecka w Warszawie? To dobrze trafiłeś. Jestem psychologiem, który jest w stanie Ci pomóc. Wiedzę i umiejętności z zakresu psychoterapii zdobywam w trakcie szkolenia z terapii Dzieci i Młodzieży w Warszawie organizowanego przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychoanalitycznej. Swoją wiedzę w obszarze psychoterapii rozszerzyłam o kurs z ADHD. Mam praktykę zarówno w pracy z dorosłymi jak i młodzieżą. Pracowałam w Świetlicy Socjoterapeutycznej, w Domu Dziecka, jak i Centrum Edukacji Sukces prowadząc zajęcia z dziećmi. Pomagam młodzieży, która cierpi z powodu lęków, nerwic, która nie radzi sobie ze stresem, czy emocjami. Leczę osoby, które cierpią z powodu depresji, nie radzą sobie z przeżytymi wydarzeniami, nie potrafią się odnaleźć w relacjach międzyludzkich. Dodatkowe informacje o mnie znajdziesz na mojej stronie internetowe. Serdecznie Zapraszam.

  Data dodania: 29 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Krakowski Ośrodek Diagnozy i Psychoterapii - Krakowski Ośrodek Diagnozy i Psychoterapii »

  Krakowski Ośrodek Diagnozy i Psychoterapii oferuje profesjonalną pomoc psychoterapeutyczną, psychologiczną i logopedyczną. Psychologowie z wieloletnim stażem oferują fachową pomoc dla młodzieży, dorosłych i dzieci. Nasze propozycje to: psychoterapia indywidualna diagnoza psychologiczna i psychometryczna poradnictwo psychologiczne, pedagogiczne diagnoza i terapia logopedyczna profilaktyka, obejmująca wspieranie prawidłowego rozwoju mowy

  Data dodania: 30 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Katowice »

  Karolina Matlak jest osobą do której powinni zgłosić się wszyscy ludzie, którzy stale czują smutek, cierpią na fobie, stany lękowe, mają poważne problemy w pracy, biznesie, małżeństwie. Jednym słowem: prowadzi ona w Katowicach gabinet psychoterapeutyczny, w którym codziennie ktoś niejako dostaje drugie życie. Może to za dużo powiedziane, ale naprawdę jest tak, że jest ona w stanie we wszystkim pomóc. Cechuje się ona osobistym podejściem do swoich pacjentów, nigdy nie ocenia, nie wprawia w zakłopotanie, sprawia, iż najzwyczajniej w świecie każdy po krótszym bądź dłuższym czasie otworzy się przed nią. Warto sobie pomóc, niech wreszcie ludzie zrozumieją, iż psychoterapia nie jest żadnym wstydem.

  Data dodania: 03 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Bioenergoterapia »

  Kiedy tracisz nadzieję na wyzdrowienie, korzystasz z wielu możliwości, jakie daje Ci współczesny świat. Uzdrowiciel w Warszawa może Ci pomóc, czego dowodem są liczne podziękowania zamieszczone na stronie przez ludzi, którzy mu zaufali. Oni, podobnie jak Ty zanim do nas trafili wykorzystali już wiele szans. Dopiero uzdrowiciel Śląsk wskrzesił w nich nadzieję na wyzdrowienie. Nie zwlekaj z decyzją, która może okazać się jedną z najważniejszych w Twoim życiu. Jeśli wszyscy odwrócili się od ciebie i nie wierzą w to, co mówisz egzorcysta Śląsk, będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Sprawdź terminy spotkań i dyplomowanym bioenergoterapeutą i umów się na spotkanie. Twoje życie może się zmienić w jednej chwili.

  Data dodania: 04 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Terapia Psychologiczna Warszawa »

  Psyche Plus jest Niepublicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej. Posiada doświadczenie w leczeniu wielu rodzajów zaburzeń natury psychicznej, takich jak: zaburzenia osobowości, zaburzenia stresowe pourazowe, nerwice, depresje, stany psychotyczne. Oferuje kompleksową pomoc psychologiczną oraz psychiatryczną. Na ofertę Ośrodka składają się również: konsultacje psychiatryczna, psychoterapia, psychoterapia grupowa i indywidualna, terapia rodzin, terapia małżeństw i par, warsztaty psychologiczne, diagnoza psychologiczna, grupy wsparcia.

  Data dodania: 23 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Maria Augustyn - terapia indywidualna kraków »

  GABINET PSYCHOTERAPII MARIA AUGUSTYN wyspecjalizował się terapiach personalnych oraz terapiach dla par. Siedziba prowadzonego przez nas przedsiębiorstwa znajduje się w Krakowie. Oferujemy również różnego typu terapie dla dzieci i młodzieży. Personalnie podchodzimy do każdego klienta, co sprawia, że możemy zagwarantować dużą skuteczność oferowanych usług. Poglądowy cennik naszych usług klienci odnajdą na prowadzonej przez nas stronie internetowej. Wszystkie osoby zainteresowane przedstawioną propozycją zapraszamy do rozmowy telefonicznej albo korespondencji mailowej w celu ustalenia terminu wizyty.

  Data dodania: 14 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Warszawa »

  Gabinet psychoterapii Bez Iluzji oferuje klientom szeroki zakres usług powiązanych z terapią indywidualną a także terapią dla par. Siedziba prowadzonego przez nas gabinetu usytuowana została w Warszawie. Mamy długoletnie doświadczenie, które pozwala na zapewnienie doskonałej klasy oferowanych czynności. Personalnie podchodzimy do każdego pacjenta, gwarantując dopasowanie zakresu czynności do określonych wymagań. Gwarantujemy kontrahentom pełną dyskrecję. Na naszej witrynie internetowej zaprezentowaliśmy szczegóły odnoszące się do przedstawionej oferty.

  Data dodania: 16 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Polska organizacja psychoterapii - ptppd.pl »

  Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej już od ponad dziesięciu lat jest skupiskiem psychoterapeutów z całej Polski pracujących w paradygmacie psychodynamicznym i może być określone jako miejsce, gdzie osoby te mogą wymienić opinie, spostrzeżenia oraz doświadczenia zawodowe. Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej rozwija działalność badawczą, organizuje wiele zjadów oraz seminariów, a także prowadzi działalność wydawniczą. Do zadań Towarzystwa zalicza się także wydawanie zaświadczeń psychoterapeuty oraz superwizora psychodynamicznego. Zapraszamy do nas.

  Data dodania: 29 05 2017 · szczegóły wpisu »