multi multikod rodzaje wpisówpłatności przelewem wyróżnienia

Strony związane z hasłem 'usługi':

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »
 • Kościerzyna ogłoszenia drobne »

  Serwis, który pragniemy przedstawić i na który zapraszamy to lokalny portal, na którym możesz umieścić swoje ogłoszenie. Zróżnicowane kategorie w znacznym stopniu ułatwiają nawigację. Prowadzony przez nas serwis szybko podpowie Ci, którego produktu lub usługi szukasz i gdzie je znaleźć. Oprócz tego będziesz otrzymywał na bieżąco aktualne informacje dotyczące Kościerzyny i okolic. Serwis o zasięgu lokalnym, który wydatnie pomaga w znalezieniu konkretnych produktów czy też usług.

  Data dodania: 20 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • KAWECCY Biuro Rachunkowe BĘDZIN ŚLĄSK »

  Biuro Rachunkowe KAWECCY. Będzin. Sosnowiec. Katowice. Śląsk. Tel. 509050305, 505100668. Kompleksowe usługi księgowe: KPiR, księgi handlowe, kadry i płace, ryczałt, ZUS, VAT, PIT, CIT, deklaracje, rozliczenia. Pomagamy odzyskać podatek z zagranicy. Wykonujemy Świadectwa Energetyczne. Kaweccy s.c. ul. Podwale 2 42-500 Będzin woj. śląskie tel. 509 050 305, 505 100 668, tel/fax: 32 761 98 97 www.kaweccygroup.pl

  Data dodania: 03 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Hydraulik Warszawa »

  Moje usługi skierowane są przede wszystkim do Klientów indywidualnych. Staram się w największym stopniu pomagać osobom, które nie potrafią same dokonać niezbędnych napraw w domu. Świadczone przeze mnie usługi hydrauliczne cieszą się ogromną popularnością. Jestem w zasadzie jak hydraulik Warszawa. Zjawiam się w domu Klienta, dokonuję naprawy i znikam. Szybko i przede wszystkim skutecznie zdejmuję Wam z głowy problemy. Na uwagę zasługuje także ilość świadczonych przeze mnie usług. Chyba śmiało można nazwać mnie złota rączka. To tylko potwierdza, że jestem w stanie pomóc Wam szybko niemalże w każdej kwestii. Tel 503901700

  Data dodania: 03 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kremacja - Wrocław »

  Zakład pogrzebowy Amen - kompleksowe usługi pogrzebowe Wrocław i województwo dolnośląskie. Firma założona w 1949 posiada wieloletnie doświadczenie w świadczeniu wszelkich usług funeralnych. Specjalizacją zakładu jest organizacja pochówków tradycyjnych oraz kremacji. Amen obsługuje ceremonie pogrzebowe, kondukty żałobne, zajmuje się załatwianiem formalności pogrzebowych, zasiłki pogrzebowe, akty zgonów, rezerwacje terminów pogrzebów na cmentarzach. Firma kredytuje i rozlicza bezgotówkowo koszty pogrzebów (w ramach zasiłku pogrzebowego ZUS). Zakład pogrzebowy Amen posiada w sprzedaży szeroki asortyment trumien tradycyjnych i kremacyjnych, urn drewnianych i kamiennych, wieńców oraz wiązanek pogrzebowych przygotowywanych na życzenie klienta.

  Data dodania: 28 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Detektywistyczna HONESTER Prywatny Detektyw, DETEKTYW Warszawa »

  HONESTER Biuro Detektywistyczne, Prywatny Detektyw z Licencją, realizujemy usługi detektywistyczne najwyższej jakości według restrykcyjnych zasad etyki zawodowej. Honester - Prywatny Detektyw Warszawa świadczy usługi wspólnie z profesjonalną kancelarią prawną z Warszawy, jest z nami też wywiadownia gospodarcza po to aby maksymalnie zabezpieczyć, interesy Klientów naszej Agencji Detektywistycznej. Pomagamy przedsiębiorstwom, również małym firmom i osobom prywatnym, w szczególności w przypadkach gdy pracownik kradnie, a także Klientom indywidyalnym, nasze usługi detektywistyczne przynoszą wymierne efekty naszym Zleceniodawcom w postaci zgromadzonych materiałów oraz zaoszczędzonych lub odzyskanych pieniędzy.

  Data dodania: 10 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki Katowice »

  Relokacja siedziby firmy lub biura musi odbyć się w ten sposób, aby jak najmniej zakłócać jej funkcjonowanie w codziennym życiu. Przewóz mebli i innych sprzętów dla profesjonalnej dobrze przygotowanej do tego zadania firmy będzie to na pewno do wykonania. Firma Przeprowadzki Mikołów jest gotowa do tego typu zleceń a nabyte do tej pory doświadczenie na pewno nam w tym jeszcze bardziej dopomoże. Podczas przeprowadzki bierzemy pełną odpowiedzialność na powierzone nam mienie i sprzęt biurowy. We wszystkich tych czynnościach wspomoże nas nowoczesny park maszynowy i system ochrony, zabezpieczający przedmioty i meble odpowiednimi materiałami pakowymi.

  Data dodania: 02 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • DIAGX Psycholog dziecięcy Zgierz Łódź Pabianice »

  Dzisiejszy świat proponuje młodzieży wiele dróg, ale nie wskazuje tej właściwej. Młodzież wybiera różne ścieżki kariery, niekoniecznie odpowiednie do własnych umiejętności i predyspozycji osobowościowych. Psycholog młodzieżowy i dziecięcy pomaga określić własną drogę. Dokonuje diagnozy psychologicznej dla młodzieży, prowadzi terapię dla młodzieży. Udziela wsparcia dzieciom i młodzieży i ich rodzicom. Psycholog dzieci i młodzieży pomoże wybrać drogę kształcenia zawodowego i uchroni w przyszłości przed wypaleniem zawodowym.

  Data dodania: 05 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie stron www Nowy Sącz »

  Firma Informatyczna SIGNERA świadczy sługi z zakresu projektowania stron www oraz aplikacji internetowych. Przy tworzeniu projektów internetowych wykorzystuje najnowsze technologie internetowe takie jak język opisu strony HTML5, język skryptowy php 5. 4 wraz obsługą baz danych MySQL. Firma Signera oferuje również usługę pozycjonowania stron w oparciu o najnowsze wytyczne Google. Posiadanie własnej strony www jest takim wymogiem minimum do zaistnienia w Internecie. Do optymalnego wykorzystania posiadanej strony internetowej niezbędne jest jej pozycjonowanie w celu dotarcia do właściwej grupy odbiorców. Tak np strona pozycjonowana na frazę pozycjonowanie stron Nowy Sącz lub projektowanie stron internetowych Nowy Sącz pozwala na dotarcie do klientów zainteresowanych budową lub modernizacją witryny internetowej. Doświadczenie firmy Signera w projektowaniu i pozycjonowania stron www gwarantuje zadowolenie klientów z wykonanych usług.

  Data dodania: 21 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Baza firm »

  Zapraszamy do naszego katalogu firm gdzie przedsiębiorcy mogą utworzyć darmową wizytówkę swojej firmy i zaprezentować się w branżowym katalogu firm, co przekłada się na zwiększenie zainteresowania potencjalnych klientów, marką i zwiększeniem popytu na konkretną usługę. Mają ułatwione zadanie w pozyskiwaniu nabywców, możliwość informowania o produktach firmy, świadczonych usługach, czy firmowych akcjach promocyjnych i wyprzedażach w firmie. Reklama jest jedną z najskuteczniejszych form promocji dla Firmy.

  Data dodania: 15 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Bewer - firma sprzątająca. Posprzątamy wszystko ! »

  Twoje biuro z dniem wynajęcia takiej firmy zacznie lśnić czystością. Łazienki dotychczas traktowane po macoszemu będą pachnieć przyjemną świeżością. Nie musisz się już martwić oto kto posprząta ten bałagan. Usługi porządkowe to rozwiązanie dla ludzi biznesu, którzy wiedzą co najlepiej im się kalkuluje.

  Data dodania: 11 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Tarnów "Alfa" s.c. Dorota Łabno, Anna Markowicz »

  Biuro rachunkowe, prowadzone przez doradców podatkowych, Dorotę Łabno i Annę Markowicz, zajmuje się zarówno firmami krajowymi, jak i zagranicznymi, działającymi w różnych segmentach rynku. Do grona naszych Klientów należą nie tylko duże podmioty, do których stosuje się zasady pełnej księgowości, lecz również małe, kilkuosobowe firmy. Oferta usług księgowych skierowana jest dla wszystkich podmiotów gospodarczych, niezależnie od prowadzonej formy opodatkowania i obejmuje: [*]księgi handlowe; [*]księgę przychodów i rozchodów; [*]ryczałt; [*]kartę podatkową. Prowadzimy wszystkie sprawy pracownicze i ZUS, niezależnie od formy zatrudnienia. Jako członkinie Krajowej Izby Doradców Podatkowych oferujemy zarówno jednorazowe interpretacje przepisów, wsparcie w ewentualnych sporach z organami kontroli, jak również stałą opiekę zmniejszającą ryzyko działalności i pozwalającą na optymalizację zobowiązań podatkowych. Realizowane przez nas czynności doradztwa podatkowego obejmują: [*]udzielanie porad, opinii i wyjaśnień z zakresu obowiązków podatkowych i celnych Klientów oraz w sprawach egzekucji administracyjnej związanej z tymi obowiązkami; [*]prowadzenie, w imieniu i na rzecz Klientów ksiąg podatkowych i innych ewidencji do celów podatkowych oraz udzielanie im pomocy w tym zakresie; [*]sporządzanie, w imieniu i na rzecz Klientów zeznań i deklaracji podatkowych lub udzielenie im pomocy w tym zakresie; [*]reprezentowanie naszych Klientów w postępowaniu przed organami administracji publicznej i w zakresie sądowej kontroli decyzji, postanowień i innych aktów administracyjnych w sprawach podatkowych. Współpracując z nami zyskujecie Państwo pewność, że wszystkie dokumenty sporządzone są poprawnie pod względem merytorycznym i formalnym, gdyż na bieżąco aktualizujemy wiedzę związaną z prowadzeniem kadr i naliczaniem płac.

  Data dodania: 16 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Alex Usługi Informatyczne »

  Firma zajmuje się: usługami komputerowymi, sprzedażą komputerów i osprzętu, instalacją programów, naprawą i modernizacją projektowaniem i instalacją sieci komputerowych, szkoleniem dotyczące obsługi programów biurowych, obsługi programów dotyczących prowadzenia księgi przychodów i rozchodów, ewidencji podatku VAT, tworzenie stron internetowych, ich pozycjonowaniem i aktualizacją, tworzeniem kont e-mailowych, stron www, ochroną i odzyskiwaniem danych, serwisem komputerów, integracją systemów sieci, tworzenie sieci bezprzewodowych ich obsługą i serwisem, szkoleniem dotyczącym obsługi komputera i urządzeń peryferyjnych.

  Data dodania: 29 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Michał Puczyński - copywriter. Pozycjonowanie stron. »

  Poszukujesz eksperta w dziedzinie copywritingu? Chciałbyś jak najlepiej wypromować swoją witrynę w sieci? Potrzebujesz fachowych tekstów seo? Zapraszam na MichalPuczynski.pl - Teksty na zamówienie, artykuły sponsorowane, scenariusze filmów marketingowych i inne materiały reklamowe; usługi seo, tworzenie i korekta treści stron www to wszystko i jeszcze więcej znajdziesz w mojej ofercie. Wysoka jakość moich tekstów jest wynikiem literackich umiejętności, wiedzy z zakresu dziennikarstwa i copywritingu, oraz gruntownego researchu, który poprzedza tworzenie treści. Każde zlecenie traktuję indywidualnie. Dbam o dobry kontakt z klientem - zawsze jestem otwarty na sugestie i staram się, by współpraca przebiegała bezproblemowo.

  Data dodania: 29 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro księgowe Warszawa »

  Jeśli prowadzisz własną firmę i poszukujesz doświadczonego, solidnego i terminowego partnera w zakresie obsługi księgowej, zapraszamy Cię do współpracy z biurem rachunkowym Extor. Zatrudniamy 80 specjalistów władających 5 językami obcymi, dzięki czemu bez problemu nawiążemy współpracę z firmami z kapitałem zagranicznym i przedstawicielstwami międzynarodowych korporacji. Oferujemy m. in. usługi księgowe, doradztwo podatkowe, obsługę kadr i płac oraz controlling budżetu. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której znajdziecie Państwo więcej szczegółowych informacji.

  Data dodania: 26 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • ConAcc Partners Sp. z o.o. »

  ConAcc Partners z siedzibą w Katowicach to centrum wsparcia biznesu świadczące przede wszystkim usługi księgowe i rachunkowe, ponadto oferujące kompleksową obsługę kadr i płac, doradztwo podatkowe, prawne i finansowe, a także ubezpieczenia i usługi z zakresu lean management. Obsługujemy podmioty z całej Polski (zarówno duże (również te notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych), jak i mniejsze, nierzadko jednoosobowe firmy), mając obecnie oddziały w Gliwicach (Park Naukowo-Technologiczny TECHNOPARK), Bytomiu oraz Bielsku-Białej. Działając nieprzerwanie od 2003 roku rozwijamy swoją działalność o kolejne obszary związane z prowadzeniem przedsiębiorstwa.

  Data dodania: 11 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe CELKOM z Kalisza - doradztwo podatkowe »

  Biuro Rachunkowe CELKOM Kalisz, Ostrów Wlkp. - doradztwo podatkowe, księgi rachunkowe, KPiR, VAT, rozliczenia pracowników i ZUS, INTRASTAT. Kompleksowa obsługa księgowa mikro i małych przedsiębiorstw. Rok założenia 1991, wysokie kwalifikacje i duże doświadczenie to cechy które wyróżniają nas spośród konkurencji - Sprawdź czy każde biuro może zaproponować Ci tak profesjonalną obsługę jaką my możemy zaproponować Twojej firmie. Zapraszamy!

  Data dodania: 04 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projekty sieci telekomunikacyjnych »

  Instalacje światłowodowe, budowa sieci telekomunikacyjnych oraz telekomunikacja dla biznesu, administracji czy klientów prywatnych to obecna oferta TK Telekom. Operator telekomunikacyjny prężnie działa od 2001 roku tworząc sieci telekomunikacyjne z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii. Ogólnopolska transmisja danych o ogromnej przepustowości to cel do którego dążą obecni dostawcy Internetu. Poprzez układanie światłowodów, którymi zajmuje się TK Telekom będzie to możliwe na o wiele większą skale.

  Data dodania: 17 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szafy na wymiar w Tarnowie »

  Przychodzi taki czas, że brakuje miejsca na przechowywanie zarówno odzieży jak i drobnego sprzętu AGD. Wtedy pojawia się pomysł na nową szafę. Może to być w Tarnowie gotowy mebel sklepowy ale bardziej funkcjonalnym i efektywnie wykorzystującym wolną przestrzeń jest szafa na wymiar. Rodzinny zakład stolarski CK-Meble, której właścicielem jest Krzysztof Czerwień specjalizuje się w projektowaniu i produkcji właśnie takich mebli na wymiar. Oprócz szaf firma wykonuje również meble kuchenne, łazienkowe i biurowe oraz meble na wyposażenie sklepów. Pełną ofertę można znaleźć na firmowej stronie internetowej. Strona zawiera także galerię ze zdjęciami przykładowych realizacji oraz formularz służący do wstępnej wyceny mebli. Firma ma swoją siedzibę w Libuszy w Małopolsce i oferuje swoje usługi na terenie powiatu Tarnów, Gorlice i Jasło. Meble są ważnymi elementami wystroju każdego domu i dlatego ważne jest dobre ich zaprojektowanie i wykonanie. Firma CK-Meble dzięki swoim fachowcom gwarantuje wysoką jakość usług stolarskich.

  Data dodania: 03 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie ogrodów Wrocław »

  Działamy w branży usług budowlanych, usług ogrodniczych i architekturze krajobrazu. Projektujemy segmenty budowlane, ogrody, systemy nawodnień, oświetlenie. Pergole wywodzą się z podpór dla pnących roślin, takich jak winogrona, winobluszcze, bluszcze, chmiel itp. Niektóre z nich zaprojektowane są na wielką skalę, z mocnymi, murowanymi słupami i leżącymi na nich solidnymi belkami podłużnymi. Bardziej zwarte wersje stosowane są w mniejszych ogrodach. Na bardzo małych działkach najlepszym wyjściem jest zmodyfikowanie konstrukcji pergoli i poprowadzenie jej wzdłuż muru granicznego, ponieważ obszerna struktura w centrum. małego ogrodu mogłaby za bardzo ograniczyć przestrzeń. Możesz zmniejszyć elementy pergoli zgodnie z następującą zasadą: proporcje zawsze zależą od wysokości, która musi umożliwić spacer wyprostowanej dorosłej osobie. M Szerokość pergoli lub tunelu zależy od przestrzeni, którą dysponujesz i efektu, jaki chcesz osiągnąć. Najmniejsza szerokość - około 1, 5 »m – pozwala dwóm dorosłym osobom spacerować obok siebie. Dla naprawdę dużego obiektu możliwe jest zwiększenie liczby osób do trzech. Powoduje to jednak, iż belki poprzeczne muszą mieć długość nawet do 4, 5 m. Należy pamiętać, że elementu pionowe, belki poprzeczne powinny współgrać ze sobą wizualnie. Materiały do budowy pergoli jest różnorodny - od drewnianych, murowanych, metalowych, po materiały kompozytowe. Architekci krajobrazu biorą pod uwagę układ przestrzenny - proporcje. Bardzo gęste umieszczeni belek pionowych pergoli, odpodabnia ją do tunelu. Belki poprzeczne gęsto położone dają możliwość roślinom pnącym wytworzenia gęstości, a co za tym idzie, daje więcej cienia. Więcej cienia dodaje miejscu więcej intymności. Przy projektowaniu pergoli pamiętajmy również o ciężarze pnących roślin.

  Data dodania: 02 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Organizacja imprez, imprezy firmowe »

  Z jakiej przyczyny witryna poświęcona organizowania imprez najrozmaitszego typu jest tą, której koniecznie potrzebujemy jeżeli planujemy jakieś przyjęcie? Gdyż tutaj, na niezwykle łatwej w obsłudze oraz czytelnej stronie odszukamy niezbędne informacje. Co najistotniejsze zobaczymy, że organizatorzy trudnią się wszelkiego typu imprezami od urodzin po przyjęcia panieńskie. W galerii zdjęć mamy możliwość zobaczyć dotychczasowe przedsięwzięcia grupy, a w zakładce Kontakt pozyskamy niezbędne informacje kontaktowe jeśli zamierzamy osobiście skontaktować się, by o coś zapytać. Zajrzyjmy na stronę a przekonamy się sami, że jest to coś fantastycznego!

  Data dodania: 06 11 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »