multi multikod rodzaje wpisówpłatności przelewem wyróżnienia

Strony związane z hasłem 'szkolenia':

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »
 • DIAGX Psycholog dziecięcy Zgierz Łódź Pabianice »

  Dzisiejszy świat proponuje młodzieży wiele dróg, ale nie wskazuje tej właściwej. Młodzież wybiera różne ścieżki kariery, niekoniecznie odpowiednie do własnych umiejętności i predyspozycji osobowościowych. Psycholog młodzieżowy i dziecięcy pomaga określić własną drogę. Dokonuje diagnozy psychologicznej dla młodzieży, prowadzi terapię dla młodzieży. Udziela wsparcia dzieciom i młodzieży i ich rodzicom. Psycholog dzieci i młodzieży pomoże wybrać drogę kształcenia zawodowego i uchroni w przyszłości przed wypaleniem zawodowym.

  Data dodania: 05 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Network Masters - Szkolenia i Wdrożenia IT »

  Szkolenia komputerowe otwarte, zamknięte, coaching oraz wdrożenia IT. Kursy otwarte odbywają się w wybranych miastach na terenie całej Polski. Wiele warsztatów prowadzonych jest na różnym poziome zaawansowania. W przypadku projektów zamkniętych staramy się jak najlepiej poznać potrzeby i wymagania naszych Klientów w celu opracowania zindywidualizowanej oferty szkoleniowej. Dzięki wiedzy i praktycznym umiejętnościom naszych ekspertów, możemy dopasować tematykę ćwiczeń nie tylko do profilu działalności firm, ale również do profilu poszczególnych działów, czy też szczegółowych wymagań pojedynczych osób. Wdrożenia IT Bogata wiedza z informatyki, dodatkowo poparta licznymi certyfikatami branżowymi oraz doświadczeniem, daje naszym klientom stabilny grunt do współpracy nawet przy bardzo zaawansowanych i zakrojonych na dużą skalę projektach IT. Posiadamy szeroką kadrę inżynierską, mamy możliwość odpowiedniego doboru sprawdzonych i ściśle wyspecjalizowanych ludzi, do konkretnego projektu wdrożeniowego IT. Nasza oferta jest skierowana dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, jak również firm wielooddziałowych, nowo powstających oraz rozbudowujących i unowocześniających swoje zaplecze informatyczne.

  Data dodania: 15 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Dystrybutor kosmetyków AVON - praca »

  Popularna marka AVON kojarzy się nam z wytwórcą produktów kosmetycznych - używanych do ciała, włosów. Szczegółową propozycję prezentuje w katalogach kosmetyków - które zawierają zarówno nowości jak również kosmetyki w atrakcyjnych cenach. Każda pani w ofercie Avonu jest w stanie znaleźć kosmetyk dla siebie. W wyborze asortymentu pomogą zatrudnione konsultantki, które posiadają szeroką wiedzę o kosmetykach oferowanych przez firmę. Wiele pań pracujących w Avonie ma swoją stronę w Internecie, na której przeczytamy sporo szczegółów dotyczących uruchomienia tego typu działalności a także bieżące oferty z katalogów z produktami.

  Data dodania: 18 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Organizacja imprez, imprezy firmowe »

  Z jakiej przyczyny witryna poświęcona organizowania imprez najrozmaitszego typu jest tą, której koniecznie potrzebujemy jeżeli planujemy jakieś przyjęcie? Gdyż tutaj, na niezwykle łatwej w obsłudze oraz czytelnej stronie odszukamy niezbędne informacje. Co najistotniejsze zobaczymy, że organizatorzy trudnią się wszelkiego typu imprezami od urodzin po przyjęcia panieńskie. W galerii zdjęć mamy możliwość zobaczyć dotychczasowe przedsięwzięcia grupy, a w zakładce Kontakt pozyskamy niezbędne informacje kontaktowe jeśli zamierzamy osobiście skontaktować się, by o coś zapytać. Zajrzyjmy na stronę a przekonamy się sami, że jest to coś fantastycznego!

  Data dodania: 06 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia AutoCAD »

  Firma Fimade Małgorzata Skawicka bytuje w dziedzinie szkoleń od ponad 7 lat. Funkcjonuje na terenie Górnego i Dolnego Śląska oraz terenie sąsiadującym. Ma również możliwość realizacji szkoleń w innych rejonach kraju po wcześniejszym uzgodnieniu współpracy. Z uwagi na zdobyte doświadczenie potrafi zapewnić kompleksowe usługi szkoleniowe w zakresie oprogramowania CAD firmy Autodesk dla przedsiębiorstw jak i klientów prywatnych. W przygotowanej ofercie posiada szkolenia weekendowe bez limitu osób uczestniczących bądź dla przedsiębiorstw w uzgodnionym dniu tygodnia. Firma zapewnia profesjonalną realizację szkoleń, przystępne koszty usługi oraz natychmiastową realizację zlecenia. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy.

  Data dodania: 19 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Czas pracy kierowcy »

  Czas pracy kierowcy nie może naruszać osmiu godzin na dobę i czterdzieści godzin w zwykle pięciodniowym tygodniu pracy, w przyjętym okresie rozliczeniowym nieprzekraczającym czterech miesięcy. Tygodniowy czas pracy kierowcy, razem z godzinami nadliczbowymi, nie może naruszać czterdziestu osiem godzin w zawartym okresie rozliczeniowym nieprzekraczającym czterech miesięcy.

  Po 6 następnych godzinach roboty kierowcy przysługuje pauza skierowana na odetchnięcie w wymiarze nie krótszym niż trzydzieści minut, w przypadku gdy liczba godzin pracy nie przekracza 9 godzin, oraz w wymiarze nie krótszym niż 45 minut, w przypadku gdy liczba godzin pracy wynosi więcej niż 9 godzin. Pauza winna być dzielona na okresy krótsze trwające co najmniej 15 minut każdy, używane w trakcie sześciogodzinnego czasu pracy lub wprost po tym okresie.

  Data dodania: 02 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Współczesne zawody - profesje w historii »

  Decydując się na kierunek studiów, decydując się na swój rozwój osobisty, można poznać profesje, jakie ludzie wykonują. Ich ilość wciąż rośnie. Nieustanne powstawanie nowych zawodów jest rezultatem nieustannego rozwoju dzisiejszego świata, pojawiania się najnowszych technologii. Kilkadziesiąt lat temu powstało pojęcie „informatyk”. Wystarczyło niewiele lat, aby w dziedzinie związanej z informatyką powstało sporo kolejnych profesji. Umiejący pisać aplikacje komputerowe programista, zarządzający siecią i bazami danych administrator baz danych, tworzący aplikacje internetowe web developer to zawody, które wyszły z dziedziny komputerowej. Odkrywanie nowych i dawnych profesji proponuje serwis „Profesje w historii”.

  Data dodania: 02 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Excel - video blog i szkolenia »

  Na tej stronie znajdziesz przede wszystkim darmowe video-wpisy, a także kursy i szkolenia o Excelu. Wpisy to wysokiej jakości filmy video o długości od 4 do 12 min, gdzie dokładnie są omawiane i prezentowane, wybrane zagadnienia z Excela. Z kolei kursy i szkolenia wyróżnia bogactwo materiałów - prezentacje video, prezentacje pdf oraz Excel'owe pliki ćwiczeniowe do samodzielnego przerobienia. Dodatkowo znajdziesz tutaj darmowe jak i płatne, bardzo użyteczne, aplikacje stworzone w Excelu na przykład do zarządzania budżetem domowym, czy wyliczania przyszłej wartości inwestycji. Zapraszam!

  Data dodania: 16 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie bezpiecznej jazdy »

  Nie czujesz się pewnie za kierownicą samochodu? ODTJ Rajder zaprasza na zajęcia z bezpiecznej Jazdy, podczas których dowiesz się jak prawidłowo ruszać i hamować, kontrolować poślizgi, a także zauważać możliwe niebezpieczeństwa na drodze a także jak prowadzi kierowca pod wpływem alkoholu. Nasz ośrodek szkoleniowy to wyspecjalizowana kadra szkoleniowa. Oddajemy Państwu możliwość wybrania kursu według indywidualnych oczekiwań. Nasz zespół intruktorów zorganizuje kurs na profesjonalnym poziomie. Oferujemy kursantom szkolenie z dziedziny: - bezpieczeństwa i komfortu jazdy, - technik hamowania na prostych odcinkach i na łukach drogi, - zapobiegania zjawiska nadsterowności i podsterowności w pojeździe, - jazdy ekstremalnej na torze rajdowym, - jazdy defensywnej, - pierwszej pomocy przedmedycznej, Dajemy możliwość przyjazdu własnymi samochodami lub skorzystania z naszej floty samochodowej. Zapraszamy na szkolenia z bezpiecznej jazdy.

  Data dodania: 04 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia i kursy bhp »

  Jeśli potrzebujecie Państwo szkoleń bhp zapraszamy. EKOL-BHP to firma organizująca szkolenia bhp wstępne i okresowe dla wszystkich grup zawodowych. Szkolenia prowadzone są metodą tradycyjną lub w formie e-learning.
  Ponadto organizujemy szkolenia pierwszej pomocy oraz szkolenia ppoż. Oferujemy również sporządzenie oceny ryzyka zawodowego, postępowania powypadkowe, wdrażanie systemu HACCP oraz doradztwo z zakresu bhp i ochrony środowiska. Celem uzupełnienia oferty z branży bhp oferujemy szeroki asortyment odzieży roboczej i ochronnej.
  Pracownicy firmy to zespół fachowców, których długoletnie doświadczenie gwarantuje profesjonalne wykonanie zleconych przez klientów zadań. Wykonaliśmy usługi dla wielu czołowych firm na rynku polskim i zagranicznym co jest dowodem jej kompetencji do kontynuowania dotychczasowej działalności. Mottem przewodnim działalności jest Tanio, Fachowo, Solidnie.

  Data dodania: 29 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • "EKOOKNO" »

  Istnieje kilka przepisów, które muszą być spełnione poprzez potencjalnych pracodawców. Jednym z nich jest przeprowadzanie specjalnych szkoleń bhp dla pracowników. Wbrew pozorom zazwyczaj warsztaty bhp nie są stratą czasu. Ze stuprocentową pewnością jeśli chodzi o spółki, które nie mają niebezpiecznych urządzeń a przykładowo jedynie i jedynie komputery to przepisy bhp jest rzeczywiście bardzo trudno złamać. Natomiast jeżeli już jesteś pracodawcą, który każe pracownikom używać urządzeń niełatwych a do tego niebezpiecznych to bardzo prawdopodobne, że o złamanie tego rodzaju przepisów wcale nie będzie tak bardzo trudno. Trzeba pamiętać, że tego typu przepisy nie były kreowane tak ażeby sobie zostały lecz po to ażeby dbać o bezpieczeństwo ludzi. Inną bardzo ważną rzeczą jest wiedza jakie opłaty środowiskowe należy płacić.

  Data dodania: 16 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Bhp e-learning »

  Bhp e-learning z obszaru Bezpieczeństwa i Higieny Pracy to istota działalności przedsiębiorstwa e-BeHap. Bhp e-learning to niesłychanie interesująca, lecz w największym stopniu wygodna propozycja w obszarze szkoleń potrzebnych wszystkim grupom zawodowym. Proponujemy szyte na miarę usługi dla kontrahentów, którym zależy na efektywności i kreatywnych metodach. E-learning bhp to bez wątpliwości szereg korzyści - a głównie oszczędność czasu i pieniędzy. Pracobiorca kształci się we własnym podmiotowym tempie, a chlebodawca nie marnuje zasobów na dzierżawienie auli i zatrudnianie dydaktyków. Zapraszamy!

  Data dodania: 18 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła wizażu, wizaż Warszawa »

  Kiedy interesuje nas takie zagadnienie jak na przykład wizaż warszawa to z pewnością natychmiast musimy zajrzeć na przedstawianą witrynę internetową. Odnajdziemy tutaj nie jedynie wszystkie adresy szkół wizażu które znajdują się na terenie Warszawy, bowiem także ich dokładne prezentacje. Witryna jest wyjątkowo przejrzysta i łatwa w obsłudze. Jest też cały czas przeglądana przez zaciekawionych kwestią wizażu, wobec tego gdy sami planujemy otworzyć tego typu szkołę to koniecznie powinniśmy tutaj zajrzeć, żeby zamieścić swoje ogłoszenie.

  Data dodania: 22 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Emt-systems.pl »

  Na stronie znaleźć możemy ofertę przedsiębiorstwa EMT-Systems – znanego specjalisty w dziedzinie szkoleń oraz kursów związanych ściśle z najnowszymi technologiami inżynierskimi. Informatyka, pneumatyka, budownictwo lub obróbka cieplna – przedsiębiorstwo może zaproponować takie oraz inne szkolenia, które naturalnie bazują jedynie na nowych osiągnięciach naukowych. Ponieważ firma posiada zaawansowane technologiczne laboratoria oraz wyspecjalizowaną kadrę, może zapewnić kursantom szkolenia oraz kursy, które faktycznie stoją na najwyższym poziomie.

  Data dodania: 11 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Hotel koło Wrocławia »

  Konferencje pod Wrocławiem są teraz bardzo modne. I kiedy Ty również planujesz urządzić w tej okolicy spotkanie w celach służbowych to już teraz musisz odwiedzić polecaną witrynę hotelu w Trzebnicy. Otrzymasz tam bowiem najlepsze sale konferencyjne pod Wrocławiem. Witryna jest doprawdy ładna i ciekawa, przedstawia także wiele pożytecznych treści. Być może zainteresuje Cię folder Pokoje, jeżeli chcesz się tam zatrzymać dłuższy czas. Naturalnie zakładka Konferencje to priorytet. Kiedy zaś uważasz, że wygospodarujesz trochę czasu na relaks podczas wyjazdu zawodowego to na pewno udaj się do folderu Spa & Relaks.

  Data dodania: 24 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Katalog Biura tłumaczeń »

  Jeśli potrzebujesz przetłumaczyć jakieś dokumenty na język polski wstąp do naszego katalogu językowego. Znajdziesz tu całą masę firm specjalizujących się w tłumaczeniach, są tu także przedsiębiorstwa tłumaczące dokumenty z obcych języków i poświadczające zgodność przetłumaczonych treści z oryginałem. Dzięki temu serwisowi w jednej chwili będziesz miał pełną listę firm z biurami tłumaczeń z twojej miejscowości. Teraz już tylko wystarczy przejrzeć witryny tych firm i wybrać najlepszą ofertę.

  Data dodania: 25 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wesela Częstochowa- Karczma Kresowa »

  Zapraszamy w podróż po Kresach dawnej Rzeczypospolitej w poszukiwaniu zapomnianych smaków i tradycji kulinarnych. Jest to strona restauracji, która zajmuje się organizacją wesel pod Częstochową. Na stronie można znaleźć wspaniałe zdjęcia dań, lokalu oraz inne ciekawe informacje dotyczące oferty oraz lokalizacji.

  Data dodania: 10 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sprzedaż leków »

  Sprzedaż leków, preparatów na rynku farmaceutycznym. Rekrutacja, out-sourcing, konferencje, sympozja naukowe, szkolenia, akcje informacyjne, promocyjne, badania rynku, marketing, funkcje menedżerskie i reprezentacyjne.

  Data dodania: 13 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Usługi BHP Mielec - Andrzej Bakota »

  Profesjonalne usługi w zakresie BHP, szkolenia wstępne i okresowe, doradztwo w prawie pracy, dokumentacje PPOŻ oraz inne usługi BHP.
  Profesjonalne Usługi BHP i PPOŻ. Nadzór BHP i PPOŻ.
  Szkolenia wstępne i okresowe BHP pracowników, w tym samokształcenie kierowane. Szkolenia z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.
  Sporządzanie dokumentacji powypadkowej z wypadków przy pracy. Prowadzenie rejestrów z zakresu bhp. Doradztwo w zakresie BHP. Opracowanie treści przepisów wewnętrznych. Inne, wg. zapotrzebowani

  Data dodania: 30 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • FranczyzaBanku.pl - franczyza bankowa »

  Jesteś zainteresowany otwarciem placówki bankowej? Wejdź na franczyzabanku. pl, a dowiesz się wszystkiego na temat franczyzy oraz systemu partnerskiego. Dodatkowo zyskasz możliwość zakupienia istniejącej placówki bankowej, a także dostęp do praktycznych porad jak prowadzić placówkę partnerską banku oraz uzyskasz odpowiedź na pytanie co to jest franczyza.

  Data dodania: 14 11 2013 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »