multi multikod rodzaje wpisówpłatności przelewem wyróżnienia

Strony związane z hasłem 'sprzedam mieszkanie':

 • Biura nieruchomości w Obornikach. »

  Biuro Nieruchomości AVEST z siedzibą w Obornikach Wlkp. oferuje Państwu sprzedaż, kupno oraz wynajem domów, mieszkań i różnego rodzaju obiektów. Specjalizujemy się w inwestycjach w nieruchomości na szeroką skalę, realizując przedsięwzięcia na terenie województwa wielkopolskiego oraz zachodniopomorskiego. Serdecznie zapraszamy świadczymy porady w zakresie nieruchomości, pomagamy rozwiązać wszelkie wątpliwości prawne związane z zakupem danej nieruchomości.

  Data dodania: 11 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Karol Zimnoch - sprzedaż mieszkania Białystok »

  Na dzień dzisiejszy nie wszystkich stać na kupno domu Białystok, szczęśliwie jednak, z poradą fachowego doradcy finansowego możemy wybrać opłacalny kredyt hipoteczny i zdecydować się na kupno nieruchomości Białystok. Kredyt na zakup domu w Białymstoku jest jednym z najtańszych towarów bankowych na rynku. Dzieje się tak dlatego, że zabezpieczeniem spłaty zobowiązania jest tzw. hipoteka na domów i mieszkań. Po udzieleniu kredytu, składamy wniosek do wydziału wieczystoksięgowego w sądzie prowadzącym Księgę Wieczystą dla mojej domów i mieszkań. Wniosek dot. wpisu hipotecznego w kategorii IV. w/w dokumentu. Po ustanowieniu zabezpieczenia hipotecznego, bank uzyskuje tzw. ograniczone prawo rzeczowe do domów i mieszkań. Kredyty hipoteczne dzielimy głównie ze względu na cel kredytowania. Wedle takiego podziału, określane są też uwarunkowania cenowe. Skorzystaj z pomocy Karol Zimnoch - mieszkanie Białystok ,jestem Doradcą Finansowym, który pomoże Państwu dobrać najbardziej optymalne rozwiązanie, które będzie bezpieczne zarówno w czasach dobrych, jak również tych gorszych.

  Data dodania: 13 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Karol Zimnioch - nieruchomości Białystok »

  Sprzedanie mieszań w Białymstoku to ogromne pole do popisu dla developerów, którzy w spersonalizowanej katalogu usług/produktów posiadają przeróżne interesujące lokalizacje oraz metraże dla mniej lub bardziej zamożnych kontrahentów. Dawniej dom w Białymstoku to był luksus, na który nie każdego było niestety stać. Na dzień dzisiejszy ta sytuacja się diametralnie zmienia. A dzieje się tak z powodu ogólnej dostępności kredytów bankowych, też pod hipotekę. Tak zatem sprzedaż mieszań rośnie w tak szybkim tempie, w jak szybkim tempie powstają nowe osiedla. Trzeba także zwrócić uwagę, że są to coraz piękniejsze dzielnice, w których nie brakuje wszelkich udogodnień, zieleni, czy chociażby placów zabaw dla dzieci. Miasto się rozwija w zawrotnym tempie. I o to w tym momencie chodzi, bo nie można stać w miejscu.

  Data dodania: 27 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • WGN sprzedam mieszkanie »

  Prezentujemy Państwu WGN - Nieruchomości Międzynarodowy Koncern Obrotu Nieruchomościami. Jesteśmy najogromniejszą agencją w Polsce. Gwarantujemy Państwu fachowe doradztwo w zakresie obrotu nieruchomościami. Polecamy między innymi: mieszkania na sprzedaż, wynajem mieszkań czy też kupno na terenie miasta Lubin. Nasi pracownicy to specjaliści z wieloletnim stażem zawodowym, jacy służą fachowym doradztwem i pomocą podczas wyboru najlepszego dla Państwa rozwiązania. Zapewniamy punktualną realizację każdego zlecenia oraz konkurencyjne ceny. Zapraszamy do kontaktu mailowego albo telefonicznego. Pełna propozycja zamieszczona jest na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 12 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • cube nieruchomości bielsko »

  CUBE nieruchomości jest nowoczesnym i kompleksowym biurem nieruchomości założonym przez praktyków rynku z wieloletnim doświadczeniem. Przedmiotem naszej działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, a także ich zakup. Dzięki temu mamy gruntowną wiedzę na temat potrzeb i oczekiwań Klientów oraz aktualnej sytuacji rynkowej. Pośredniczymy w transakcjach zakupu, sprzedaży i wynajmu wszelkiego rodzaju nieruchomości

  Data dodania: 08 08 2017 · szczegóły wpisu »