multi multikod rodzaje wpisówpłatności przelewem wyróżnienia

Strony związane z hasłem 'skup aut kraków':

 • eAutoSkup - Skup samochodów Warszawa »

  Skup samochodowy w Warszawie, który mamy przyjemność prowadzić, działa na terenie całej Polski południowo-wschodniej. Nie muszą się państwo do nas fatygować, ponieważ przedstawiciele naszego skupu aut z Warszawy bardzo chętnie do państwa przyjadą w wyznaczone miejsce o wyznaczonym czasie. Działamy wszędzie tam, gdzie są samochody mogące trafić w nasze ręce. Prosimy o kontakt z nami i podkreślamy, że samo wykonanie telefonu do naszego auto skupu do Warszawy nie wiąże się jeszcze z żadnymi zobowiązaniami. Jeśli nasza oferta nie wyda się państwu satysfakcjonującą, będziemy zaszczyceni możliwością podpisania z państwem umowy kupna-sprzedaży samochodu i możliwie najszybciej wypłacimy wtedy państwu gotówkę za oddawany samochód.

  Data dodania: 19 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Skup aut »

  Za pośrednictwem witryny skup-samochodowx. pl internauci będą mogli sprzedać użytkowany samochód. Posiadaczem witryny jest stowarzyszenie komisów samochodowych z terenu całego państwa, klienci mogą więc wysyłać zgłoszenia ochoty sprzedania posiadanego pojazdu z praktycznie każdego zakątka w Polsce. Wszystko, co trzeba wykonać, to uzupełnić formularz, w jakim należy podać najistotniejsze wiadomości o użytkowanym samochodzie a następnie poczekać na kontakt z konsultantem przedsiębiorstwa. Interesanci sprzedający swoje samochody nie są obciążani także żadnymi ukrytymi kosztami, cała transakcja może także zakończyć się na wycenie samochodu.

  Data dodania: 16 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Skup samochodów Kraków »

  Firma Auto Komis Kraków prowadzi skup samochodów osobowych z terenu całego kraju. Przedsiębiorstwo ma pracowników w większych miastach, potrafi więc bez trudu w niedługim czasie dojechać do każdego klienta. Wycena pojazdów przebiega na podstawie szczegółów przesyłanych przez właścicieli samochodów w formularzu mailowym. Preferowanymi autami są jednak pojazdy posiadające nieduży stopień zużycia oraz oczywiście auta nie nieuczestniczące w wypadkach. Przedsiębiorstwo ma także wieloletnie doświadczenie w branży, gwarantuje też niewielką ilość formalności będących po stronie odsprzedającego samochód dla Auto Komisu Kraków.

  Data dodania: 31 01 2014 · szczegóły wpisu »