multi multikod rodzaje wpisówpłatności przelewem wyróżnienia

Strony związane z hasłem 'praca opieka Niemcy':

 • Opieka nad osobami starszymi w Niemczech »

  Spółka Opieka Inter Job to idealna opcja dla osób, które chciałyby pracować jako opiekunka osób starszych w Niemczech lub w Polsce. Misją naszej firmy jest pozyskiwanie wykwalifikowanego personelu opiekuńczego z Polski i delegowanie go na zlecenia do krajów Unii europejskiej. Wiedząc, że opieka nad osobami starszymi jest zajęciem trudnym i odpowiedzialnym, oferujemy najlepsze warunki zatrudnienia, w tym umowę zlecenie, ubezpieczenie zdrowotne i społeczne, wysokie zarobki na miarę Państwa doświadczenie oraz kursy i szkolenia zawodowe. Zapewniamy także komplet formalności związanych z wyjazdem do miejsca odbywania zlecenia i powrót do domu. Z nami każdy opiekun i opiekunka seniora może być spokojny, że pracuje legalnie i ma zapewniony pobyt oraz wsparcie za granicą. Kogo szukamy? Chętnie zatrudnimy osoby znające język niemiecki w formie podstawowej oraz posiadające ukończone szkoły lub kursy medyczne. Duże znaczenie ma także cierpliwość do podopiecznego, uczciwość i empatia. Jeśli odpowiadają Państwu nasze warunki, a opieka nad osobami starszymi w Niemczech jest zajęciem, któremu możecie się poświęcić to, będzie nam przyjemnie was poznać i nawiązać owocną współpracę. Zapraszamy do kontaktu!

  Data dodania: 19 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • WORKNOW - Praca opiekunki w Niemczech »

  Specjalizujemy w organizowaniu pracy w Niemczech dla opiekunów osób w podeszłym wieku, wymagających opieki. Propozycje pracy kierujemy do osób, których interesuje legalne zatrudnienie. Długoletnia współpraca z ludźmi umożliwiła nam zorganizować zgrany zespół pracowników. Dysponujemy ofertami pracy w Bawari: Monachium, Garching, Germering, Inglostadt, Puchheim. Zapraszamy kobiety i mężczyzn. Od osób chcących pracować jako opiekun osób starszych oczekujemy: - minimum komunikatywnej znajomości języka niemieckiego, - doświadczenia w opiece nad osobami starszymi, - a także stanu zdrowia pozwalającego na zatrudnienie się w tym zawodzie. Mile widziane jest również: - prawo jazdy, - rekomendacje z innych miejsc pracy - oraz ewentualnie zaświadczenia o ukończonych kursach. Warunki zatrudnienia: - kontrakt - umowa zlecenie, - podatek płacony w Polsce, - organizacja wyjazdu i zwrot kosztów podróży, - wsparcie 24h polskiego koordynatora w Niemczech, - zakwaterowanie i wyżywienie - gratis, - ubezpieczenie opłacane w ZUS Polska - okres składkowy wliczany do emerytury, - wynagrodzenie od 1200 € netto miesięcznie (zależy od stopnia znajomości języka niemieckiego oraz wykształcenia i kwalifikacji), - dla osób ze słabszym językiem lub brakiem doświadczenia, jak również z wysokimi kwalifikacjami - stawka jest ustalana indywidualnie, - dla prowadzących działalność gospodarczą oferujemy stawkę 1550 €.
  Szczegóły poznasz na naszej stronie internetowej, telefonicznie lub w siedzibie firmy.
  Spróbuj i przekonaj się, że z Nami warto współpracować. Zaparaszamy.

  Data dodania: 20 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Praca Niemcy - tylko aktualne oferty pracy w Niemczech. »

  Na tej witrynie możemy odszukać wiele interesujących propozycji pracy w Niemczech. Teraz choćby Hamburg praca to znakomita okazja na zarabianie sporych pieniędzy. Na witrynie publikowane są propozycje pracy dotyczące wielu branż, jak informatyka, praca w budownictwie, jako lekarz, opiekunowie bądź wszelkiego rodzaju prace sezonowe, polegające przeważnie na zbieraniu owoców bądź warzyw. Ogłoszenia są niezwykle szczegółowo opisane, tym samym osoby, jakie się nimi zaciekawią odszukają wszelkie potrzebne wiadomości. Wybór propozycji jest bardzo szeroki, tym samym z pewnością każda osoba znajdzie ogłoszenie, które będzie dla niej w istocie ciekawe. Wszystkie są rozdzielone pod względem określonych miast, dlatego, jeśli oferty pracy w Berlinie to alternatywa, jaka daną osobę najbardziej interesuje, to ma ona szansę łatwo odnaleźć propozycje tylko z tego miasta. Dla większej wygody osób, które odwiedzają stronę, funkcjonuje na niej również wyszukiwarka ofert, jaka daje szansę szybko odnaleźć te, które pochodzą z konkretnego miasta i odnoszą się do konkretnej branży. Szukanie zatrudnienia razem z tą witryną jest prawdziwą przyjemnością. Co więcej na pewno okaże się owocne. Dzięki tej stronie każda osoba ma szansę bez trudu odszukać swoją wymarzoną posadę.

  Data dodania: 27 05 2013 · szczegóły wpisu »