multi multikod rodzaje wpisówpłatności przelewem wyróżnienia

Strony związane z hasłem 'opieka niemcy':

 • Opieka Niemcy »

  Niemcy to najbardziej popularny kierunek pracy dla polskich opiekunek osób starszych. Wiele niemieckich seniorów poszukuje opiekunek właśnie przez polskie agencje rekrutujące, gdyż uważa Polki za bardzo troskliwe i sumienne. Kobiety pracujące w ten sposób udzielają się na forach dyskusyjnych, takich jak Opiekunka Radzi. Na tego typu serwisach mają możliwość podzielenia się z innymi swoimi żalami i ewentualnymi niepowodzeniami w pracy. Kobiety często chwalą się również ze swoich sukcesów i dobrych dni. Opiekunki wiedzą, że najbardziej zrozumieją je kobiety pracujące tak samo jak one. Tematy związane z najpopularniejszymi chorobami wieku starczego (Forum opiekunek osób starszych) oraz formami pomocy seniorom są zbiorem ważnych informacji dla nowych i mało doświadczonych w opiece kobiet. Wieloletnie doświadczenie opiekunek pozwala im na bycie ekspertem w danej dziedzinie i udzielanie trafnych rad pozostałym koleżankom. Poza tematami związanymi z pracą opiekunki, kobiety często rozmawiają ze sobą o swoich zainteresowaniach i formach spędzania wolnego czasu. Tego typu dyskusje pomagają im się oderwać od codziennych obowiązków i rozerwać się.

  Data dodania: 02 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Praca opieka Niemcy »

  Specjaliści od rynku pracy wiedzą bardzo dobrze, że na rynku niemieckim poszukiwanych jest coraz więcej opiekunek i pielęgniarek. To oznacza, że Polki, które specjalizują się w tym zawodzie mogą znaleźć tam prace. Oferty z różnych ośrodków można znaleźć pod takimi hasłami jak opiekunki Niemcy oraz opieka nad starszymi osobami Niemcy. Dlaczego warto zdecydować się na taką ofertę pracy? Odpowiedź wydaje się dość prosta: pensje pielęgniarek i opiekunek są w Niemczech o wiele wyższe niż w Polsce. Nawet krótkoterminowa praca u naszych sąsiadów może okazać się bardziej opłacalna niż praca w Polsce.

  Data dodania: 20 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Opieka Niemcy »

  Kobiety chcące rozpocząć pracę w opiece osób starszych w Niemczech mają wiele wątpliwości dotyczących wyjazdu za granicę i tego jak będzie wyglądać ich praca w obcym kraju. Na dręczące je pytania mogą znaleźć odpowiedzi na forach dyskusyjnych, takich jak Forum Opieki. Witam. Nazywam się Beata i jestem opiekunką w Niemczech już przeszło od 10 lat. Jeśli któraś z Was ma do mnie jakieś pytania, piszcie śmiało! Chętnie podpowiem – oczywiście w miarę swoich możliwości ;) - napisała na jednym z for internetowych pani Beata, opiekunka osób starszych. Oprócz rad związanych ściśle z pracą w opiece (Forum opiekunek osób starszych), kobiety radzą się siebie nawzajem, z usług której agencji pracy warto skorzystać. Dzięki temu świeże opiekunki już na wstępie wiedzą, która firma jest godna zaufania (Forum dla opiekunek osób starszych). Forum Opieki zawiera również działy poświęcone rozrywce (m. in. zdrowiu, sporcie czy kulinariom).

  Data dodania: 02 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Opieka nad osobami starszymi w Niemczech »

  Spółka Opieka Inter Job to idealna opcja dla osób, które chciałyby pracować jako opiekunka osób starszych w Niemczech lub w Polsce. Misją naszej firmy jest pozyskiwanie wykwalifikowanego personelu opiekuńczego z Polski i delegowanie go na zlecenia do krajów Unii europejskiej. Wiedząc, że opieka nad osobami starszymi jest zajęciem trudnym i odpowiedzialnym, oferujemy najlepsze warunki zatrudnienia, w tym umowę zlecenie, ubezpieczenie zdrowotne i społeczne, wysokie zarobki na miarę Państwa doświadczenie oraz kursy i szkolenia zawodowe. Zapewniamy także komplet formalności związanych z wyjazdem do miejsca odbywania zlecenia i powrót do domu. Z nami każdy opiekun i opiekunka seniora może być spokojny, że pracuje legalnie i ma zapewniony pobyt oraz wsparcie za granicą. Kogo szukamy? Chętnie zatrudnimy osoby znające język niemiecki w formie podstawowej oraz posiadające ukończone szkoły lub kursy medyczne. Duże znaczenie ma także cierpliwość do podopiecznego, uczciwość i empatia. Jeśli odpowiadają Państwu nasze warunki, a opieka nad osobami starszymi w Niemczech jest zajęciem, któremu możecie się poświęcić to, będzie nam przyjemnie was poznać i nawiązać owocną współpracę. Zapraszamy do kontaktu!

  Data dodania: 19 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Opieka Niemcy »

  Szukasz pracy w Niemczech jako opiekunka osób starszych. Pronobel ma dla Ciebie najnowsze oferty pracy w opiece w Niemczech od zaraz. Praca Niemcy - Pronobel. Gwarantujemy wynagrodzenie do 1300 euro, legalną pracę w opiece od zaraz, porady prawa pracy, sprawdzone oferty, opłacony ZUS, pełne ubezpieczenie w Polsce i za granicą, terminowe wypłaty wynagrodzenia, programy lojalnościowe i premie, kursy dokształcające i językowe, kartę EKUZ oraz dokument A1. Celem firmy Pronobel są zadowoleni pracownicy. Zapewniamy im podjęcie legalnej pracy w charakterze Opiekunka i Opiekunki Osób Starszych oraz Pomocy domowej w Polsce i Niemczech. Nasz zespół Opiekunów tworzą starannie wyselekcjonowani pracownicy z całej Polski. Gwarantujemy wynagrodzenie do 1300 euro, legalną pracę w opiece od zaraz, porady prawa pracy, sprawdzone oferty, opłacony ZUS, pełne ubezpieczenie w Polsce i za granicą, terminowe wypłaty wynagrodzenia, programy lojalnościowe i premie, kursy dokształcające i językowe, kartę EKUZ oraz dokument A1.

  Data dodania: 04 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Opieka Niemcy »

  Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym to główny wymóg, jaki stawiają agencje rekrutujące kobietom chętnym pracować w charakterze opiekunek osób starszych za zachodnią granicą naszego kraju. Innym, koniecznym do spełnienia przez kandydatki warunkiem, jest posiadanie doświadczenia w opiekowaniu się osobami starszymi i chorymi. Opiekowanie się niemieckimi seniorami jest niezwykle opłacalnym zajęciem. Za miesiąc pracy kobiety otrzymują od 800 do 1300 euro „na rękę” (praca w Niemczech)! Wśród ich obowiązków, oprócz sprawowania pieczy nad seniorem, leżą takie czynności jak gotowanie, sprzątanie, czy robienie zakupów. Ze strony niemieckich rodzin, mogą liczyć w zamian na bezpłatne mieszkanie i wyżywienie (opieka Niemcy). Opiekunki przed wyjazdem mają prawo wyboru najbardziej interesującej je oferty i dokładnego zapoznania się ze stanem zdrowia przyszłego podopiecznego.

  Data dodania: 02 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Opieka Niemcy »

  Opiekunka osób starszych poszukiwana od zaraz do Niemiec! Praca Niemcy wyłącznie legalnie - firma Favoris proponuje współpracę wszystkim osobom zainteresowanym pracą jako Opiekun lub Opiekunka Osób Starszych na terenie Niemiec. Firma zapewnia bezpłatną pomoc oraz pełne wsparcie doświadczonego Zespołu w organizacji pracy i wyjazdu. Favoris to zespół osób z długoletnim doświadczeniem na rynku. Naszym celem jest budowanie trwałej relacji Pracodawca-Pracownik oraz profesjonalna pomoc w podjęciu pracy w Polsce i za granicą. Proponujemy współpracę wszystkim osobom zainteresowanym pracą jako Opiekunka Osób Starszych w Niemczech. Zapewniamy przy tym bezpłatną pomoc oraz pełne wsparcie doświadczonego Zespołu. Posiadamy najlepsze, sprawdzone oferty pracy i gwarantujemy legalność zatrudnienia, dlatego cieszymy się, uznaniem wśród naszych Pracowników. Favoris gwarantuje pełne ubezpieczenie, świetne zarobki, legalne zatrudnienie, wysokie premie, opiekę koordynatora, dokument A1 oraz Kartę EKUZ. Losowa opinia: „W Favoris dostałam szybko umowę, normalne składki ZUS i ubezpieczenie. Cieszy mnie, że zawsze mogę liczyć na pomoc doświadczonej kadry w sprawach organizacyjnych i nie tylko. Dlatego też wszystkim rekomenduję tą firmę. ”

  Data dodania: 04 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • WORKNOW - Praca opiekunki w Niemczech »

  Specjalizujemy w organizowaniu pracy w Niemczech dla opiekunów osób w podeszłym wieku, wymagających opieki. Propozycje pracy kierujemy do osób, których interesuje legalne zatrudnienie. Długoletnia współpraca z ludźmi umożliwiła nam zorganizować zgrany zespół pracowników. Dysponujemy ofertami pracy w Bawari: Monachium, Garching, Germering, Inglostadt, Puchheim. Zapraszamy kobiety i mężczyzn. Od osób chcących pracować jako opiekun osób starszych oczekujemy: - minimum komunikatywnej znajomości języka niemieckiego, - doświadczenia w opiece nad osobami starszymi, - a także stanu zdrowia pozwalającego na zatrudnienie się w tym zawodzie. Mile widziane jest również: - prawo jazdy, - rekomendacje z innych miejsc pracy - oraz ewentualnie zaświadczenia o ukończonych kursach. Warunki zatrudnienia: - kontrakt - umowa zlecenie, - podatek płacony w Polsce, - organizacja wyjazdu i zwrot kosztów podróży, - wsparcie 24h polskiego koordynatora w Niemczech, - zakwaterowanie i wyżywienie - gratis, - ubezpieczenie opłacane w ZUS Polska - okres składkowy wliczany do emerytury, - wynagrodzenie od 1200 € netto miesięcznie (zależy od stopnia znajomości języka niemieckiego oraz wykształcenia i kwalifikacji), - dla osób ze słabszym językiem lub brakiem doświadczenia, jak również z wysokimi kwalifikacjami - stawka jest ustalana indywidualnie, - dla prowadzących działalność gospodarczą oferujemy stawkę 1550 €.
  Szczegóły poznasz na naszej stronie internetowej, telefonicznie lub w siedzibie firmy.
  Spróbuj i przekonaj się, że z Nami warto współpracować. Zaparaszamy.

  Data dodania: 20 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Opieka Niemcy »

  Opiekunka osób starszych poszukiwana od zaraz do Niemiec! Praca Niemcy wyłącznie legalnie - firma Favoris proponuje współpracę wszystkim osobom zainteresowanym pracą jako Opiekun lub Opiekunka Osób Starszych na terenie Niemiec. Firma zapewnia bezpłatną pomoc oraz pełne wsparcie doświadczonego Zespołu w organizacji pracy i wyjazdu. Favoris to zespół osób z długoletnim doświadczeniem na rynku. Naszym celem jest budowanie trwałej relacji Pracodawca-Pracownik oraz profesjonalna pomoc w podjęciu pracy w Polsce i za granicą. Proponujemy współpracę wszystkim osobom zainteresowanym pracą jako Opiekunka Osób Starszych w Niemczech. Zapewniamy przy tym bezpłatną pomoc oraz pełne wsparcie doświadczonego Zespołu. Posiadamy najlepsze, sprawdzone oferty pracy i gwarantujemy legalność zatrudnienia, dlatego cieszymy się, uznaniem wśród naszych Pracowników. Favoris gwarantuje pełne ubezpieczenie, świetne zarobki, legalne zatrudnienie, wysokie premie, opiekę koordynatora, dokument A1 oraz Kartę EKUZ. Losowa opinia: „W Favoris dostałam szybko umowę, normalne składki ZUS i ubezpieczenie. Cieszy mnie, że zawsze mogę liczyć na pomoc doświadczonej kadry w sprawach organizacyjnych i nie tylko. Dlatego też wszystkim rekomenduję tą firmę. ”

  Data dodania: 04 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Opiekunki w Niemczech »

  Pionierski serwis prezentujący pracę w Niemczech w charakterze opiekunki osób starszych. Na tej stronie zyskasz możliwość aby wypełnić swego rodzaju wizytówkę. W wyniku tego będziesz rzucać się w oczy Twoim przyszłym pracodawcom. Oprócz tego strona umożliwia sprawne wertowanie wszystkich ofert z pomocą naszej wyszukiwarki. Dodatkowo umożliwiamy także rejestrację osobom i firmom chcących wynająć opiekę dla swojej rodziny. W naszej ofercie wyszukasz także wiele ciekawych treści a jednocześnie zyskasz możliwość wymiany opinii i poglądów z innymi.

  Data dodania: 18 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Praca Niemcy - tylko aktualne oferty pracy w Niemczech. »

  Na tej witrynie możemy odszukać wiele interesujących propozycji pracy w Niemczech. Teraz choćby Hamburg praca to znakomita okazja na zarabianie sporych pieniędzy. Na witrynie publikowane są propozycje pracy dotyczące wielu branż, jak informatyka, praca w budownictwie, jako lekarz, opiekunowie bądź wszelkiego rodzaju prace sezonowe, polegające przeważnie na zbieraniu owoców bądź warzyw. Ogłoszenia są niezwykle szczegółowo opisane, tym samym osoby, jakie się nimi zaciekawią odszukają wszelkie potrzebne wiadomości. Wybór propozycji jest bardzo szeroki, tym samym z pewnością każda osoba znajdzie ogłoszenie, które będzie dla niej w istocie ciekawe. Wszystkie są rozdzielone pod względem określonych miast, dlatego, jeśli oferty pracy w Berlinie to alternatywa, jaka daną osobę najbardziej interesuje, to ma ona szansę łatwo odnaleźć propozycje tylko z tego miasta. Dla większej wygody osób, które odwiedzają stronę, funkcjonuje na niej również wyszukiwarka ofert, jaka daje szansę szybko odnaleźć te, które pochodzą z konkretnego miasta i odnoszą się do konkretnej branży. Szukanie zatrudnienia razem z tą witryną jest prawdziwą przyjemnością. Co więcej na pewno okaże się owocne. Dzięki tej stronie każda osoba ma szansę bez trudu odszukać swoją wymarzoną posadę.

  Data dodania: 27 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Opieka nad starszymi na zachodzie - Niemcy »

  NA stronie internetowej opiekarobert. pl znajdą Państwo profesjonalne oferty pracy w charakterze opiekunek osób starszych i dzieci na terenie Niemiec. Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane takąpracą - wystarczy tylko się zarejestrować, wybrać interesujące ogłoszenie i odpowiedzieć na nie. Przy każdym ogłoszeniu są podane orientacyjne zarobki, dlatego można od razu się zorientować, jak opłacalna jest to praca. Wykorzystaj swoją szansę i nieś pomoc osobom potrzebującym już dziś. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

  Data dodania: 13 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Opieka Niemcy - nad osobami starszymi »

  Zapraszamy kobiety znające język niemiecki. Oferujemy prace przy osobach w podeszłym wieku. Praca odbywa się w domach podopiecznych na terenie Niemiec. Na stronie naszej znajdziecie Państwo wiele aktualnych ofert z opisem. Nasz portal daje możliwość zarejestrowania się i co najważniejsze darmowego kontaktu z rodzina niemiecka.

  Data dodania: 17 10 2013 · szczegóły wpisu »