multi multikod rodzaje wpisówpłatności przelewem wyróżnienia

Strony związane z hasłem 'lokalizacja':

 • Lokalizator Telefonu - jak namierzyć telefon, osobę, numer »

  Lokalizator telefonu pozwoli nam namierzyć telefon, osobę. Jak zlokalizować telefon lub osobę dowiesz się dzięki nam. Darmowy lokalizator telefonu, komórki. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem jak namierzyć telefon, osobę. Aplikacja w dokładny sposób określi lokalizację telefonu komórkowego

  Data dodania: 14 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Lokalizacja pojazdów »

  Jeśli potrzebujesz sprawdzać położenie floty swoich firmowych pojazdów to najlepszym sposobem będzie wykorzystanie technologii GPS, która od wielu lat w niezwykle skuteczny sposób umożliwia przedsiębiorcom monitorowanie stanu pojazdów. To sprawia, że w znaczny sposób pracownicy mniej wykorzystują pojazdy służbowe do celów prywatnych.

  Data dodania: 20 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Instalacje wod-kan Szczecin »

  Jeśli zależy Ci na prawidłowo założonych instalacjach wodnokanalizacyjnych zapraszamy do naszej firmy Wawabud w Szczecinie. Dokonujemy konserwacji już istniejących sieci wodociągowych, okresowo, bieżąco bądź awaryjnie. Nasza firma specjalizuje się w profesjonalnych badaniach termograficznych dzięki najnowocześniejszej kamerze termowizyjnej.

  Data dodania: 17 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • InfraSkan »

  Przedsiębiorstwo Infra Skan świadczy różne usługi inżynierskie. W skład oferowanych świadczeń włączają się badania termowizyjne, znajdowanie wycieków wodnych a także doradztwo odnośnie charakterystyki energetycznej budynków. Praktyka naukowa na AGH oraz wieloletnie wykonywanie prac w sektorze wpływają na to, że wybierając nasze usługi mają Państwo gwarancję właściwego wykonania zleconych prac. Używamy najlepszego oprzyrządowania diagnostycznego oraz proponujemy atrakcyjne stawki na wszystkie wykonywane świadczenia.

  Data dodania: 14 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Spped GPS Monitoring »

  Przedsiębiorstwo Speed sp. z o. o. trudni się instalacją systemów monitorowania GPS do lokalizowania pojazdów. Usługa wycelowana jest nade wszystko do przedsiębiorstw transportowych, jakie muszą nieustannie nadzorować położenie swojej floty samochodowej. Monitoring przeprowadzany jest w czasie rzeczywistym, firma przeprowadza też instalację odpowiedniego oprogramowania komputerowego, które pozwala na podgląd na mapie każdego pojazdu. Właściciele floty pojazdowej decydując się na usługi firmy Speed, będą mogli również ustrzec się przed kradzieżą paliwa przez pracowników, bowiem systemy współpracują z przepływomierzami paliwa.

  Data dodania: 27 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kamery inspekcyjne »

  Z dumą przedstawiamy Państwu spółkę Inter Global istniejącą na rynku od chwili 1997 roku, zajmującą się dostarczaniem najwyższej klasy produktów przeznaczonych do obsługi sieci wodno-kanalizacyjnej, dla ratownictwa oraz dodatkowo na rzecz przemysłu. Dostarczany poprzez spółkę Inter Global przybory dla branży wodociągowej, ratowniczej a także przemysłu pochodzi tylko od czasu znamienitych oraz dodatkowo sprawdzonych producentów. Najwięksi partnerzy Inter Global to Lampe GmbH, Brendle GmbH, Prokasro GmbH, FAST GmbH i inni – wszyscy są światowymi liderami w zakresie produkowanego przez siebie sprzętu i tworzonych technologii. Dla wielu z tych firm Inter Global posiada upoważniony zagrywka. Firma Inter Global prezentuje własną ofertę na wielu międzynarodowych targach dotyczących infrastruktury wodno-ściekowej jak również ochrony środowiska. Zachęcamy do zaznajomienia się z propozycją firmy oraz dodatkowo do podjęcia współpracy.

  Data dodania: 11 09 2016 · szczegóły wpisu »