multi multikod rodzaje wpisówpłatności przelewem wyróżnienia

Strony związane z hasłem 'kupię mieszkanie':

 • WIGRO kupię dom łomianki »

  WIGRO GROSZYK to profesjonalne biuro nieruchomości, jakiego specjalizacją jest sprzedaż oraz najem nieruchomości w Warszawie i okolicznych miejscowościach. W naszej bazie mieszczą się mieszkania, domy, lokale komercyjne, działki, a też powierzchnie o przeznaczeniu biurowym czy magazynowym. Dysponujemy bardzo wieloma nieruchomościami w różnych lokalizacjach, dzięki czemu jesteśmy w stanie spełnić nawet najbardziej nietypowe oczekiwania naszych klientów. Nasi profesjonalni i doświadczeni pracownicy pomagają na wszystkich etapach przeprowadzania transakcji. Pełna baza oferowanych przez nas nieruchomości mieści się na stronie internetowej.

  Data dodania: 18 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Karol Zimnoch - sprzedaż mieszkania Białystok »

  Na dzień dzisiejszy nie wszystkich stać na kupno domu Białystok, szczęśliwie jednak, z poradą fachowego doradcy finansowego możemy wybrać opłacalny kredyt hipoteczny i zdecydować się na kupno nieruchomości Białystok. Kredyt na zakup domu w Białymstoku jest jednym z najtańszych towarów bankowych na rynku. Dzieje się tak dlatego, że zabezpieczeniem spłaty zobowiązania jest tzw. hipoteka na domów i mieszkań. Po udzieleniu kredytu, składamy wniosek do wydziału wieczystoksięgowego w sądzie prowadzącym Księgę Wieczystą dla mojej domów i mieszkań. Wniosek dot. wpisu hipotecznego w kategorii IV. w/w dokumentu. Po ustanowieniu zabezpieczenia hipotecznego, bank uzyskuje tzw. ograniczone prawo rzeczowe do domów i mieszkań. Kredyty hipoteczne dzielimy głównie ze względu na cel kredytowania. Wedle takiego podziału, określane są też uwarunkowania cenowe. Skorzystaj z pomocy Karol Zimnoch - mieszkanie Białystok ,jestem Doradcą Finansowym, który pomoże Państwu dobrać najbardziej optymalne rozwiązanie, które będzie bezpieczne zarówno w czasach dobrych, jak również tych gorszych.

  Data dodania: 13 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • WGN sprzedam mieszkanie »

  Prezentujemy Państwu WGN - Nieruchomości Międzynarodowy Koncern Obrotu Nieruchomościami. Jesteśmy najogromniejszą agencją w Polsce. Gwarantujemy Państwu fachowe doradztwo w zakresie obrotu nieruchomościami. Polecamy między innymi: mieszkania na sprzedaż, wynajem mieszkań czy też kupno na terenie miasta Lubin. Nasi pracownicy to specjaliści z wieloletnim stażem zawodowym, jacy służą fachowym doradztwem i pomocą podczas wyboru najlepszego dla Państwa rozwiązania. Zapewniamy punktualną realizację każdego zlecenia oraz konkurencyjne ceny. Zapraszamy do kontaktu mailowego albo telefonicznego. Pełna propozycja zamieszczona jest na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 12 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • cube nieruchomości bielsko »

  CUBE nieruchomości jest nowoczesnym i kompleksowym biurem nieruchomości założonym przez praktyków rynku z wieloletnim doświadczeniem. Przedmiotem naszej działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, a także ich zakup. Dzięki temu mamy gruntowną wiedzę na temat potrzeb i oczekiwań Klientów oraz aktualnej sytuacji rynkowej. Pośredniczymy w transakcjach zakupu, sprzedaży i wynajmu wszelkiego rodzaju nieruchomości

  Data dodania: 08 08 2017 · szczegóły wpisu »