multi multikod rodzaje wpisówpłatności przelewem wyróżnienia

Strony związane z hasłem 'import z chin':

 • Produkty z Chin »

  Najstarszy na rynku importer z Azji. Oferowane przez firmę Miximport artykuły hurtowe oraz detaliczne obejmujące praktycznie każdą branżę, przykuwają uwagę niewiarygodnie promocyjnymi cenami oraz przyzwoitą jakością wykonania oferowanego towaru. Przez lata walczyliśmy o pozycje na rynku, a dziś współpracują z nami inne firmy zarówno z Polski jak i innych krajów. Wskażemy Ci drogę do rozpoczęcia własnej działalności. Wbrew pozorom nie musisz posiadać wyrazistej wartości pieniężnej aby zacząć zarabiać. Najpopularniejsze towary w naszym sklepie to przybory szkolne, artykuły dekoracyjne, zabawki, a także wiele innych. Dla stałych klientów przedstawiamy znaczące rabaty. Naszą prężnię rozwijająca się kategorią są akcesoria do golenia w stylu klasycznym.

  Data dodania: 11 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Eksport do Chin – Sprawdzenie firmy z Chin »

  Zawsze przypominamy importerom chińskim, że Import z Chin to nie jednorazowe zamówienie a długotrwały proces. Aby import z Chin był szczęśliwy, wpływ ma wiele czynników, takich jak wyszukanie odpowiedniej firmy z Chin, zdobycie potrzebnych certyfikatów i pozwoleń od chińskiej firmy, zorganizowanie łańcucha logistyki aż po sprzedaż produktów z Chin Wiele przedsiębiorców zastanawia się jak zacząć import z Chin? Jak wyszukać firmę w Chinach. Targi handlowe w Chinach są najlepszym sposobem. Targi w Chinach organizowane są niemal codziennie. Każdy przedsiębiorca wyszuka interesującą go branże na imprezach targowych. Po znalezieniu firmy ważne jest sprawdzić czy jest zarejestrowana. Otóż wiele chińskich firm w Chinach nie są firmami sprawdzonymi producentami, często to oszuści lub po prostu hurtownie zamiast fabryk chińskich. Dlatego dzięki stronie chinskiraport. pl można producenta z Chin sprawdzić. Jest to jeden z pierwszych etapów handlu z Chinami. Możemy sprawdzić kiedy firma w Chinach powstała, czy firma w Chinach to producent czy pośrednik? Czy firma chińska ma wszystkie potrzebne certyfikaty CE, dokument ISO oraz rządowe dokumenty eksportowe? Trzeba pamiętać, że chiński import bazuję na przedpłacie dlatego pewność, że firma z Chin ma KRS jest ważna dla bezpiecznego importu z chińskiej fabryki. Nasze biura sporządzają raport handlowy - nt. fabryki z Chin. Sprawdzenie firmy w Chinach Trwa to tylko 72h. zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu +48 532-619-322 lub kontakt@chinskiraport.pl

  Data dodania: 01 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sprowadzanie towarów z Chin - Multi Trade Agency »

  Nasza firma trudni się wszystkim tym, co powiązane z importem z Chin. W tej płaszczyźnie posiadamy szerokie doświadczenie i jesteśmy w stanie zagwarantować naszym kontrahentom kompleksową obsługę. Z naszych usług korzysta już wiele firm, więc gdy wymagasz porządnego importera, który wspomoże cię w swojej aktywności biznesowej, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty! Działamy cały czas wszechstronnie, dostrajamy akcje do zainteresowania naszych interesantów, sumiennie informujemy o terminach, warunkach i dozorujemy wszystkie przedsięwzięcia w ramach kooperacji. Tworzymy bilanse cenowe towaru w Chinach, aby interesant mógł wyselekcjonować dla siebie coś odpowiedniego, konstruujemy raporty dotyczące zdalnego sprawdzania kontrahenta w Chinach, a także raporty z wizyty naszych pracowników w fabryce, w toku których sprawdzamy jakość towaru. Z nami import z Chin na pewno będzie jeszcze w wyższym stopniu wydajny, pewny i nie będzie pociągał ze sobą niebezpieczeństwa. Zapraszamy serdecznie już w tej chwili do odwiedzenia naszej strony internetowej] po więcej informacji!

  Data dodania: 05 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Towar z Chin »

  Przedsiębiorstwo Adecon proponuje Państwu usługi transportowo-spedycyjne. Trudnimy się wykonywaniem usług na całym świecie. Ogromne doświadczenie w branży umożliwia nam dobór najodpowiedniejszych rozwiązań, wśród dostępnych metod transportu. Nasza flota pojazdów jest niezwykle nowoczesna. Za bezpieczeństwo każdego ładunku odpowiadają kierowcy, legitymujący się wieloletnim doświadczeniem oraz doskonałymi kwalifikacjami. Gwarantujemy konkurencyjne ceny wszystkich oferowanych usług. Wybierając ofertę naszej firmy klienci zyskują pewność przywiezienia każdego ładunku w umówionym terminie.

  Data dodania: 13 03 2015 · szczegóły wpisu »