multi multikod rodzaje wpisówpłatności przelewem wyróżnienia

Strony związane z hasłem 'finanse':

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Biuro Rachunkowe Tarnów "Alfa" s.c. Dorota Łabno, Anna Markowicz »

  Biuro rachunkowe, prowadzone przez doradców podatkowych, Dorotę Łabno i Annę Markowicz, zajmuje się zarówno firmami krajowymi, jak i zagranicznymi, działającymi w różnych segmentach rynku. Do grona naszych Klientów należą nie tylko duże podmioty, do których stosuje się zasady pełnej księgowości, lecz również małe, kilkuosobowe firmy. Oferta usług księgowych skierowana jest dla wszystkich podmiotów gospodarczych, niezależnie od prowadzonej formy opodatkowania i obejmuje: [*]księgi handlowe; [*]księgę przychodów i rozchodów; [*]ryczałt; [*]kartę podatkową. Prowadzimy wszystkie sprawy pracownicze i ZUS, niezależnie od formy zatrudnienia. Jako członkinie Krajowej Izby Doradców Podatkowych oferujemy zarówno jednorazowe interpretacje przepisów, wsparcie w ewentualnych sporach z organami kontroli, jak również stałą opiekę zmniejszającą ryzyko działalności i pozwalającą na optymalizację zobowiązań podatkowych. Realizowane przez nas czynności doradztwa podatkowego obejmują: [*]udzielanie porad, opinii i wyjaśnień z zakresu obowiązków podatkowych i celnych Klientów oraz w sprawach egzekucji administracyjnej związanej z tymi obowiązkami; [*]prowadzenie, w imieniu i na rzecz Klientów ksiąg podatkowych i innych ewidencji do celów podatkowych oraz udzielanie im pomocy w tym zakresie; [*]sporządzanie, w imieniu i na rzecz Klientów zeznań i deklaracji podatkowych lub udzielenie im pomocy w tym zakresie; [*]reprezentowanie naszych Klientów w postępowaniu przed organami administracji publicznej i w zakresie sądowej kontroli decyzji, postanowień i innych aktów administracyjnych w sprawach podatkowych. Współpracując z nami zyskujecie Państwo pewność, że wszystkie dokumenty sporządzone są poprawnie pod względem merytorycznym i formalnym, gdyż na bieżąco aktualizujemy wiedzę związaną z prowadzeniem kadr i naliczaniem płac.

  Data dodania: 16 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Blog o finansach - dowiedz się jak zaoszczędzić! »

  Pieniądze, pieniądze, pieniądze przyczyna największych radości i najgorszych kłopotów; rzecz, która szczęścia nie daje, ale pozwala kupić jego całkiem dobry surogat. Jak je zdobyć, jak zaoszczędzić, jak wydać z zyskiem? Na te pytania staramy się odpowiedzieć na blogu Kredyt.mobi, który przygotowaliśmy z myślą o osobach, którym zależy na utuczeniu swego portfela. Nie spodziewajcie się jednej, zawsze skutecznej recepty na bogactwo; nie jesteśmy czarodziejami, ale staramy się, byście zaoszczędzili na turystyce czy kupowaniu domu. Nie połknęliśmy również kija od miotły nasze teksty są lekkie i przystępne, a czasem wykraczają również poza ściśle określoną tematykę bloga. Staramy się być przede wszystkim łatwi w odbiorze. Przekonaj się o tym sam.

  Data dodania: 26 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Które konto giełdowe otworzyć »

  Dużo osób interesuje się informacjami związanymi z rynkiem akcji. Widzą w niej nieograniczony potencjał, a także metodę na zysk. Ten termin, także w kontekście finansowym pojawia się przeważnie, między innymi w gazetach, jak również TV. Spróbujmy więc opisać to w jak najprostszy sposób. Próbując opisać rynek akcji, powinno się nadmienić, że jest to pewnego rodzaju spotkanie biznesowe, jakie przeprowadzają osoby. Wtedy kupowane są tam towary, które zostały przedtem zaktualizowane w notowaniach. Jednak, rynek akcji nie egzystuje na zasadach samowolki, a wszystkie jej operacje określają przepisy prawne. W dodatku, każdego uczestnika, zarówno sprzedawcę, jak również kupującego ogranicza konkretny regulamin i bezdyskusyjnie należy go znać.  

  Data dodania: 24 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Stefczyk.info - Wiadomości z Polski i Świata »

  Newsy, komentarze, raporty społeczne – Stefczyk.info to codzienna porcja świeżych informacji, podanych w rzeczowy i przystępny sposób. Rzetelność informacji to podstawowe założenie tego serwisu, możesz więc być pewien, że nie znajdziesz tam pomówień i tanich sensacji. Wejdź, przeczytaj, skomentuj – zapraszamy!

  Data dodania: 30 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty, Pożyczki, Ubezpieczenia, Inwestycje, Odszkodowania »

  Kredyty i Pożyczki Jesteśmy niezależnymi doradcami kredytowymi. Świadczymy kompleksową obsługę w zakresie. - kredytów hipotecznych - kredytów gotówkowych - kredyty dla firm - kredytów konsolidacyjnych - kredyty samochodowe - pożyczek bez BIK Współpracujemy z 20 bankami i instytucjami kredytowymi. W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla swoich potrzeb. Pomagamy z załatwieniu wszelkich formalności. NIE POBIERAMY ŻADNYCH PROWIZJI ZA NASZE USŁUGI. Oferujemy: KREDYTY ODDŁUŻENIOWE DLA OSÓB, KTÓRE W PRZESZŁOŚCI MIAŁY PROBLEMY ZE SPŁATĄ SWOICH ZOBOWIĄZAŃ Z RÓŻNYCH PRZYCZYN ŻYCIOWYCH . PRODUKTY TYLKO SOLIDNYCH INSTYTUCJI FINANSOWYCH - SPŁATY ZOBOWIĄZAŃ KREDYTÓW ŹLE SPŁACANYCH - NA WYPOWIEDZIANE UMOWY BANKOWE - NA KREDYTY Z ZAJĘCIEM KOMORNICZYM - INNE ZADŁUŻENIA TAKIE JAK OPŁATY ZA MEDIA.

  Data dodania: 08 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia ENSURO Świętochłowice »

  Oferujemy solidne i sprawdzone ubezpieczenia w centrum Świętochłowic. Zapewniamy dobór najkorzystniejszej oferty ubezpieczenia spośród propozycji największych ubezpieczycieli w Polsce takich jak PZU, Ergo Hestia, Warta, Generali oraz Compensa. Zapraszamy do naszego biura, gdzie zaprezentujemy najlepszy wariant ubezpieczenia - Świętochłowice, ul. Katowicka 31A/7

  Data dodania: 03 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Polska Przyszłych Pokoleń - tanie paliwo »

  Oczekujemy, żeby nastąpił koniec przymusu ubezpieczeń. Jeśli chcesz się dowiedzieć czegoś więcej to zapraszamy na stronę internetową przyszle-pokolenia. pl. Dzięki niej zobaczysz jakie ustawy funkcjonują całkowicie bezsensu, które powinny być zmienione i jak niesprawiedliwie jesteśmy okradani przez państwo z ciężko zarobionych przez nas pieniędzy. Przykładem jest fakt, dlaczego tanie paliwo nie jest w zasięgu naszej ręki. Prawda jest taka, że gdyby nie takie wysokie akcyzy, które zostały wprowadzone, a także prawdziwa inflacja, o której niestety też się za dużo nie mówi, prawdopodobnie mielibyśmy do czynienia z o wiele tańszą benzyną. Niestety my rezygnujemy z przejażdżki swoim samochodem, ponieważ nie stać nas na zapełnienie baku, ale rząd nie widzi nic złego w tym, że na swoje spotkania porusza się drogą lotniczą. Takie mydlenie oczu jest po prostu w ostatnich latach wykonywane z dużą premedytacją.

  Data dodania: 25 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prowadzenie konta internetowego »

  0 zł za otwarcie, bez wymaganych wpłat i obowiązku utrzymywania minimalnej kwoty. 0 zł za dostęp przez internet, telefon oraz SMS. 0 zł za wydanie karty debetowej. Dla naszych czytelników prezentujemy niezależny ranking z zestawieniem najlepszych rachunków osobistych dostępnych na dzień dzisiejszy na polskim rynku finansowym. Rachunek w banku internetowym stworzony jest dla ludzi oczekujących od banku bardzo niskich prowizji związanych z prowadzeniem konta osobistego i realizacji przelewów.

  Korzystanie z rachunku internetowego oraz dokonanie przelewów możesz wykonywać 24 godziny na dobę przez internet lub telefon. Wiesz które konto bankowe jest najlepsze? Wybór nie jest prosty. Zobacz porównanie rachunków internetowych według kryteriów, które są dla Ciebie najważniejsze.

  Data dodania: 09 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgarnia ekonomiczna Profinfo »

  Profinfo.pl to ekonomiczna księgarnia internetowa dla prawdziwych profesjonalistów. Publikujemy i sprzedajemy pozycje ekonomiczne, prawnicze, oświatowe i kadrowe. Jako księgarnia ekonomiczna posiadamy wieloletnie doświadczenie na wszystkich znaczących rynkach europejskich. Nasz katalog to ponad 6000 tytułów. Sprzedajemy książki specjalistyczne, podręczniki akademickie, książki elektroniczne, czasopisma i programy komputerowe. Dział ekonomiczny zawiera przede wszystkim pozycje z takich dziedzin jak bankowość, finanse, ubezpieczenia, HR, giełda i projekty unijne. Sami tłumaczymy i publikujemy najnowsze ekonomiczne bestsellery zagranicznych autorów. Odwiedź naszą księgarnię ekonomiczną, aby zapoznać się z najszerszą ofertą książek biznesowych w polskim Internecie.

  Data dodania: 10 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sklep internetowy InsERT S.A. »

  Sklep internetowy InsERT – producenta najpopularniejszych programów dla firm w Polsce. W ofercie bogata oferta systemów sprzedażowych, księgowych, CRM. Doskonałe narzędzia pracy dla małych i średnich przedsiębiorstw. Intuicyjne, nowoczesne programy w przystępnych cenach.

  Data dodania: 18 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kasa Stefczyka - Pożyczki, lokaty i ubezpieczenia »

  1) Nasza strona kasastefczyka. pl, toserwis internetowy, na którym znajdziecie treści o charakterze finansowym, ale także informacyjnym. Nasza oferta kont, lokat, pożyczek i ubezpieczeń jest zaprezentowana w bardzo przystępny dla każdego sposób. Nawet jeśli nie jesteś bankierem, na pewno dzięki nam zapoznasz się z bogatą ofertą finansową

  Data dodania: 13 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Skuteczna Windykacja »

  Wyróżnia nas rzetelność, skuteczność i profesjonalizm. Spółka Expertus ma ponad 15 lat doświadczenia dlatego jesteśmy zaufanym partnerem biznesowym wielu firm i instytucji. Wspieramy naszych Kontrahentów w utrzymywaniu płynności finansowej zapewniając sprawną windykację należności i kompleksową obsługę prawną, a liczne grono zadowolonych przedsiębiorców jest naszą najlepszą wizytówką. Jeśli jest sposób alby zrobić coś lepiej – znajdziemy go!

  Data dodania: 28 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt dla zadłużonych »

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi wyjątkowymi ofertami kredytów gotówkowych, które przygotowaliśmy dla Państwa na łamach naszego portalu internetowego. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej witrynie www.

  Data dodania: 01 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • kredyt dla nowych firm »

  Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi świetnymi ofertami pożyczek gotówkowych dla firm. Wszystkie nasze oferty są sprawdzone i korzystne dla naszych użytkowników.

  Data dodania: 01 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Inflacja obecna i średnioroczna »

  Business. biz. pl jest to portal www omawiający różne sprawy jak: przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych, problemy z prowadzeniem własnego biznesu, kontrola i kary, kredyt dla ciebie, rola finansów w życiu, kategorie kosztów, rodzaje bezrobocia, ekonomiczne zarządzanie oszczędnościami, obecny system podatkowy w polsce, zatrudnij ekonomistę, podwyżka podatku vat, problemy na serwisach aukcyjnych, filmy o biznesie, inwestowanie kapitału, czym tak naprawdę zajmuje się ekonomia, bezcenna wiedza ekonomiczna, czy warto założyć własny biznes, makroekonomia, mała firma, ekonomiczne prowadzenie firmy, po co nam bycie oszczędnym, sprawdź notowania giełdowe, jak wybrać biuro rachunkowe, kiedy uczyć dziecko oszczędzania, kredyty refinansowe, prognozy dla Polski dotyczące bezrobocia, podatki vat a promocje, kredyty już prawie tylko w złotówkach, internet opiniuje każdy biznes, własny biznes, decyzje pieniężne, przerzucalność podatkowa, firma przynosząca dochody, nazwa i logo firmy, nowy bank, stawka preferencyjna 8%, czy warto decydować się na własny biznes, kontrola podatkowa, dobra lokalizacja, bycie księgowym, kredyt konsolidacyjny, czas założyć konto osobiste, karta kredytowa i debetowa, import towarów, jak załatwić kredyt, jak dbać o finanse, firmy biznesowe, praca w biznesie przynosi wynagrodzenie, przyczyny i skutki inflacji.

  Data dodania: 18 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dobry księgowy »

  Czy nasi rodacy posiadają piętę achillesową? Odpowiedzi na to pytanie może być bardzo dużo, będą one również bardzo zróżnicowane ponieważ pozornie mogło by się wydawać, iż każdy z naszych rodaków jest inny i każdy może pochwalić się innymi pozytywnymi bądź negatywnymi cechami. Owszem z tym stwierdzeniem nie można się nie zgodzić, jednak jest pewna cecha, którą można przyporządkować większości z naszych rodaków – a mianowicie problemy z szeroko rozumianą księgowością. Pozornie mogło by się wydawać, że takie problemy dotyczą tylko i wyłącznie przedsiębiorców, nic jednak bardziej mylnego. Każdy w swoim domu boryka się z bardziej lub mniej rozumianymi problemami księgowymi. Wracając jednak do większych lub małych przedsiębiorstw można by się zastanowić jak takie miejsca radzą sobie z poprawnym prowadzeniem księgowości – tak, aby nie było zagrożenia jakimikolwiek karami? Odpowiedź na to pytanie, jest bardzo prosta bardzo dużo zwłaszcza mniejszych firm sięga po pomoc profesjonalnych biur rachunkowych, takie działanie jest szczególnie powszechne w dużych miastach jak na przykład w Łodzi. Biura rachunkowe w Łodzi na dzień dzisiejszy przechodzą oblężenie, ponieważ dzisiaj kolejne większe bądź mniejsze firmy wyrastają bardzo szybko, jednak nie potrafią sobie radzić z codziennymi obowiązkami związanymi właśnie z księgowością. Z tego też właśnie powodu, założenie biura rachunkowego w Łodzi, to złoty interes, pracy nigdy nie będzie brakowało, a jeśli będziemy wykonywali swoją pracę rzetelnie, to możemy liczyć na to, że klienci będą uderzali do nas drzwiami i oknami. A przecież właśnie taki zloty interes przynoszący złote jajka to marzenie każdego przedsiębiorcy, zwłaszcza w momencie kiedy nie będzie zmuszony do poszukiwania biura rachunkowego, ponieważ sam świetnie sobie radzi z tymi obowiązkami.

  Data dodania: 26 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe w mieście Kraków – Behar poleca. »

  Behar to działające na terenie miasta Kraków (dzielnica Kraków – Podgórze) profesjonalne biuro rachunkowe. Behar świadczy kompleksowe usługi księgowe na najwyższym poziomie tak, by ułatwić Państwu prowadzenie własnego biznesu. Oferta Behar skierowana jest zarówno do podmiotów z Krakowa, jak i dalszych części kraju. Wśród oferowanych usług znajdują się: prowadzenie pełnej księgowości, prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów oraz obsługa kadrowo-płacowa. Zachęcamy do skorzystania z oferty Behar.

  Data dodania: 20 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Legalis - usługi księgowe Łódź »

  Legalis - profesjonalne biuro usług podatkowych w Łodzi zadba o Twoje poprawne rozliczenia z fiskusem. Obsługujemy zarówno przedsiębiorców jak i klientów indywidualnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 02 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Marcin Iwuć - jak oszczędzać »

  Marcin Iwuć, autor bloga „Finanse Bardzo Osobiste” odpowiada na najbardziej nurtujące pytania dotyczące inwestycji, kredytów oraz oszczędzania. Jeśli chcesz się dowiedzieć co robić, aby Twój domowy budżet wzrósł, albo jak pozbyć się problemów finansowych zajrzyj na bloga, znajdź interesujący Cię artykuł i naucz się zarządzania rodzinnymi finansami!

  Data dodania: 03 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Porównywarka pożyczek - Sowafinansowa.pl »

  Sprawdzone wiadomości dotyczące szczegółów krótkoterminowych kredytów gotówkowych odnajdą klienci na stronie internetowej Sowafinansowa. pl. Siedziba prowadzonego przez nas przedsiębiorstwa usytuowana została w Warszawie. Za sprawą sposobności ustawienia zaawansowanych cech wyszukiwania, przygotowany przez naszą firmę moduł umożliwia wyszukanie oferty doskonale dostosowanej do określonych założeń. Za prawidłowość wszystkich udostępnianych informacji odpowiadają wysokiej klasy fachowcy. Zachęcamy do odwiedzania naszej strony.

  Data dodania: 21 09 2015 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »