multi multikod rodzaje wpisówpłatności przelewem wyróżnienia

Strony związane z hasłem 'biuro rachunkowe':

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · następna strona »
 • PRO TAX Biuro Rachunkowe Kraków »

  Masz dość roboty papierkowej w swojej firmie? Masz dość wątpliwości związanych z podatkami? Odwiedź stronę Biura Rachunkowego PRO TAX w Krakowie i zapoznaj się z naszą ofertą. Dzięki nam zaoszczędzisz czas i nerwy. Skorzystaj z naszych usług a otrzymasz fachową obsługę księgową w niskiej cenie. Sprawdź nas nie pożałujesz.

  Data dodania: 02 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • KAWECCY Biuro Rachunkowe BĘDZIN ŚLĄSK »

  Biuro Rachunkowe KAWECCY. Będzin. Sosnowiec. Katowice. Śląsk. Tel. 509050305, 505100668. Kompleksowe usługi księgowe: KPiR, księgi handlowe, kadry i płace, ryczałt, ZUS, VAT, PIT, CIT, deklaracje, rozliczenia. Pomagamy odzyskać podatek z zagranicy. Wykonujemy Świadectwa Energetyczne. Kaweccy s.c. ul. Podwale 2 42-500 Będzin woj. śląskie tel. 509 050 305, 505 100 668, tel/fax: 32 761 98 97 www.kaweccygroup.pl

  Data dodania: 03 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Nabab - Warszawa »

  Biuro podatkowo - rachunkowe Nabab w Warszawie świadczy profesjonalne i kompleksowe usługi księgowe. Zapraszamy wszystkich obecnych i przyszłych przedsiębiorców do współpracy z nami. Nie jesteśmy zwykłym biurem, jesteśmy partnerem i doradcą pomocnym w rozwiązywaniu różnych problemów. Dlaczego My? Bo świadczymy kompleksową usługę, prowadząc Państwa firmę przez zawiłości systemu prawno-podatkowego, dbając o całość powierzonych nam spraw w najdrobniejszych szczegółach. Działamy na podstawie Licencji Ministra Finansów. Reprezentujemy naszych klientów przed Urzędami. Możliwy dojazd do klienta po dokumenty. Działamy na terenie Warszawy i okolic. To tylko niektóre z naszych atutów!

  Data dodania: 11 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Tarnów "Alfa" s.c. Dorota Łabno, Anna Markowicz »

  Biuro rachunkowe, prowadzone przez doradców podatkowych, Dorotę Łabno i Annę Markowicz, zajmuje się zarówno firmami krajowymi, jak i zagranicznymi, działającymi w różnych segmentach rynku. Do grona naszych Klientów należą nie tylko duże podmioty, do których stosuje się zasady pełnej księgowości, lecz również małe, kilkuosobowe firmy. Oferta usług księgowych skierowana jest dla wszystkich podmiotów gospodarczych, niezależnie od prowadzonej formy opodatkowania i obejmuje: [*]księgi handlowe; [*]księgę przychodów i rozchodów; [*]ryczałt; [*]kartę podatkową. Prowadzimy wszystkie sprawy pracownicze i ZUS, niezależnie od formy zatrudnienia. Jako członkinie Krajowej Izby Doradców Podatkowych oferujemy zarówno jednorazowe interpretacje przepisów, wsparcie w ewentualnych sporach z organami kontroli, jak również stałą opiekę zmniejszającą ryzyko działalności i pozwalającą na optymalizację zobowiązań podatkowych. Realizowane przez nas czynności doradztwa podatkowego obejmują: [*]udzielanie porad, opinii i wyjaśnień z zakresu obowiązków podatkowych i celnych Klientów oraz w sprawach egzekucji administracyjnej związanej z tymi obowiązkami; [*]prowadzenie, w imieniu i na rzecz Klientów ksiąg podatkowych i innych ewidencji do celów podatkowych oraz udzielanie im pomocy w tym zakresie; [*]sporządzanie, w imieniu i na rzecz Klientów zeznań i deklaracji podatkowych lub udzielenie im pomocy w tym zakresie; [*]reprezentowanie naszych Klientów w postępowaniu przed organami administracji publicznej i w zakresie sądowej kontroli decyzji, postanowień i innych aktów administracyjnych w sprawach podatkowych. Współpracując z nami zyskujecie Państwo pewność, że wszystkie dokumenty sporządzone są poprawnie pod względem merytorycznym i formalnym, gdyż na bieżąco aktualizujemy wiedzę związaną z prowadzeniem kadr i naliczaniem płac.

  Data dodania: 16 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Rybnik »

  Biuro Rachunkowe Księgozbiór z Rybnika specjalizuje się w obsłudze firm w zakresie księgowości, podatków oraz kadr i płac.
  Najważniejsza dla nas jest wygoda Klienta oraz atrakcyjny cennik, rzetelność i najwyższa jakość świadczonych przez nas usług.
  Biuro dokłada wszelkich starań, aby współpraca przebiegała w przyjaznej atmosferze i oczywiście posiadamy odpowiednie uprawnienia.
  Nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje biorąc udział w wielu szkoleniach z zakresu rachunkowości, podatków i płac.
  Nasz klient może być pewien, że jego operacje gospodarcze będą wykonywane w sposób rzetelny z zachowaniem zasad należytej staranności, właściwy pod względem formalnym i zgodny z obowiązującymi przepisami prawa.
  Na bieżąco śledzimy polskie prawodawstwo, dzięki czemu biegle orientujemy się we wszelkich zmianach w przepisach oraz natychmiast na nie reagujemy.
  Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo przekazywanych nam informacji handlowych.
  Biuro oblicza zwrot VAT od materiałów budowlanych.

  Data dodania: 01 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro księgowe Warszawa »

  Jeśli prowadzisz własną firmę i poszukujesz doświadczonego, solidnego i terminowego partnera w zakresie obsługi księgowej, zapraszamy Cię do współpracy z biurem rachunkowym Extor. Zatrudniamy 80 specjalistów władających 5 językami obcymi, dzięki czemu bez problemu nawiążemy współpracę z firmami z kapitałem zagranicznym i przedstawicielstwami międzynarodowych korporacji. Oferujemy m. in. usługi księgowe, doradztwo podatkowe, obsługę kadr i płac oraz controlling budżetu. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której znajdziecie Państwo więcej szczegółowych informacji.

  Data dodania: 26 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kalkulator kosztów księgowości - tania księgowość - najwyższa jakość »

  Jesteśmy firmą świadczącą profesjonalne oraz kompleksowe usługi księgowe wraz z nieodpłatnymi poradami prawnymi i podatkowymi. Cennik naszych usług przewiduje zróżnicowanie cenowe w każdym miesiącu zależne od ilości przekazywanych dokumentów (faktury zakupów i sprzedaży) oraz ilości zatrudnionych osób. Aby wycenić miesięczny koszt prowadzenia księgowości dla swojej firmy, wypełnij poniższe pola.

  Data dodania: 13 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • ConAcc Partners Sp. z o.o. »

  ConAcc Partners z siedzibą w Katowicach to centrum wsparcia biznesu świadczące przede wszystkim usługi księgowe i rachunkowe, ponadto oferujące kompleksową obsługę kadr i płac, doradztwo podatkowe, prawne i finansowe, a także ubezpieczenia i usługi z zakresu lean management. Obsługujemy podmioty z całej Polski (zarówno duże (również te notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych), jak i mniejsze, nierzadko jednoosobowe firmy), mając obecnie oddziały w Gliwicach (Park Naukowo-Technologiczny TECHNOPARK), Bytomiu oraz Bielsku-Białej. Działając nieprzerwanie od 2003 roku rozwijamy swoją działalność o kolejne obszary związane z prowadzeniem przedsiębiorstwa.

  Data dodania: 11 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Ekomat: Biuro rachunkowe Szczecin »

  Potrzebujesz pomocy w prowadzeniu ewidencji księgowej? Biuro rachunkowe Ekomat jest do Państwa usług. Dysponujemy doświadczoną i profesjonalną kadrą pracowników, którzy służą Państwu radą i pomocą. Biuro rachunkowe Ekomat znajduje się w Szczecinie przy ulicy Balińskiego 8. Wejdź na www. ekomat. biz. Do zobaczenia!

  Data dodania: 17 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • EXPERT Katowice »

  Recepta na sukces Twojej firmy jest nadzwyczaj prosty, wystarczy zlecić wszelkie czynności związane z księgowością tudzież optymalizacją podatkową naszej kancelarii biuro rachunkowe Katowice. Z biegiem lat stworzyliśmy silny zespół pracowników o niesłychanie atrakcyjnym doświadczeniu na polu rachunkowości. Do tego stosujemy różnorodne sposoby motywowania. Przez co zadania na korzyść Twojej firmy wykonane są z zegarmistrzowską precyzją. Zwiększamy wiedzę tudzież doskonalenie umiejętności pracowników poprzez inwestowanie w ich rozwój. O ile interesują Cię inne zagadnienia rachunkowości o które chciałbyś zapytać skontaktuj się z nami, czy też przeczytaj o wszystkim na naszej stronie WWW.

  Data dodania: 05 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe - Gdańsk »

  Plus - Biuro Rachunkowe Gdańsk zaprasza bardzo serdecznie do nawiązania współpracy. Rachunkowość to taka dziedzina, które wymaga perfekcyjnej wiedzy, wielu umiejętności jak również zaangażowania . Plus - Biuro Rachunkowe Gdańsk to firma, która łączy w sobie tradycje, dynamikę i rozwój. W ramach świadczonych przez nas usług pełnej księgowości w szczególności oferujemy: tworzenie i aktualizacja polityki rachunkowości, prowadzenie ksiąg rachunkowych, doradztwo księgowe, projektowanie i tworzenie raportów wg indywidualnych potrzeb Klienta. Plus - Biuro Rachunkowe Gdańsk - Twój partner w interesach.

  Data dodania: 14 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Ricco - biuro rachunkowe | Poznań »

  Biuro rachunkowe Ricco to usługi księgowe szyte na miarę. Kompleksowa obsługa z naszej strony pozwoli Ci spać spokojnie w nocy a w dzień beztrosko rozwijać biznes. Ricco to biuro księgowe z prawdziwego zdarzenia, nie trać więcej czasu - czas to pieniądz. Biuro Rachunkowe Ricco - to korzystny układ. Realizujemy także takie usługi księgowe jak kadry i płace, doradztwo podatkowe, consulting podatkowy, normalizację księgowości, zarejestrujemy specjalnie dla Ciebie każdy podmiot gospodarczy i zoptymalizujemy profil księgowy.

  Data dodania: 03 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Warszawa »

  Kiedy wyłącznie będziemy poszukiwać usług księgowych, musisz zwrócić uwagę nie tylko na cenę. Ze stuprocentową pewnością dzisiejsza rywalizacja sprawiła, że wiele firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek) oferuje tego rodzaju usługi w zupełnie niskich cenach. Powinno się tylko dobrze się rozejrzeć, aby poszukać mniejszego, kameralnego, niemniej jednak niedrogiego biura rachunkowego. Wielu przedsiębiorców poszukuje tego typu zleceń poprzez zapytania i referencje innych ludzi. W końcu przedsiębiorców każdy posiada pośród znajomych, rodziny kilku, w związku z czym warto podpytać. Niewątpliwie wpisując w sieci hasło biuro rachunkowe Warszawa, również znajdziemy interesujące nas usługi w całkowicie niezłych cenach. Powinno się jedynie uzbroić się w cierpliwość, odbyć spotkania z wieloma firmami, aby wybrać najbardziej odpowiednie biuro rachunkowe Warszawa. Warto wiedzieć, że na dzień dzisiejszy usługi księgowe Warszawa są prowadzone nie tylko przez biura, ale również przez samodzielne osoby, które zajmują się tym na co dzień, także w ramach działalności. Można je zatrudnić i w ten sposób ograniczyć koszty. W końcu usługi księgowe Warszawa nie muszą kosztować majątku, można odnaleźć konkurencyjne korporacji. W globalnej sieci kilka takich się ogłasza, ma odpowiednie referencje i ubezpieczenie, też warto.

  Data dodania: 28 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Warszawa Białołęka Ząbki Marki Targówek »

  Profesjonalne usługi finansowo - księgowe dla Twojej firmy Świadczone usługi: - zakładanie działalności gospodarczej/spółki; - prowadzenie ksiąg rachunkowych (pełna księgowość) albo podatkowej księgi przychodów i rozchodów, a dla ryczałtowców - ewidencji przychodów; - rozliczanie w zakresie podatku dochodowego i VAT; - profesjonalna obsługa płac i rozliczeń z ZUS; - sporządzanie sprawozdań finansowych. Dodatkowe atuty firmy: Możliwość dojazdu do klienta gratis, niskie ceny, pomoc w szukaniu oszczędności rachunkowo-podatkowych. Przy długotrwałej współpracy, bezpłatna pomoc w założeniu firmy. Kompleksowe usługi (księgowość, ZUS, VAT, CIT, PIT).

  Data dodania: 11 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Kraków - usługi księgowe EXACT »

  Zapraszamy do zaznajomienia się z rozmaitą propozycją biura rachunkowego zlokalizowanego w Krakowie. Nader niemałe doświadczenie zagwarantuje kompleksową obsługę w prowadzeniu księgowości oraz pewność i znajomość rzeczy. Biuro daje pełen zakres problematyki. Księgi VAT, Kadry i płace, obsługa rachunkowa, i inne. Propozycja skierowana jest po pierwsze do małych przedsiębiorstw jak i do sporych organizacji. Jeżeli są Państwo zaciekawieni przyjaznym podejściem do klienta, fachową obsługą, dużym doświadczeniem osoby która opiekuje się Waszymi rachunkami, to z firmą Exact-Pro. Na wypadek jakichkolwiek wątpliwości szybko wejdź na witrynę www. Chętnie skontaktujemy się.

  Data dodania: 19 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • MANARO Biuro Rachunkowe Kraków »

  MANARO Kancelaria Rachunkowa. Nasze biuro rachunkowe w Krakowie specjalizuje się w kompleksowej obsłudze małych i średnich przedsiębiorstw. Obsługujemy osoby fizyczne, spółki cywilne oraz spółki z ograniczoną odpowiedzialnością na terenie Krakowa. Nasze usługi obejmują usługi księgowe, płace, kadry, ZUS, doradztwo podatkowe, rozliczenia pracowników, rozliczenia podatkowe. Jeżeli szukasz profesjonalnych usług księgowych - zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 30 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe MAGFIN - kompleksowo Warszawa »

  Biuro Rachunkowe MAGFIN to firma stawiająca na nowoczesne rozwiązania, posiada obszerną wiedzę merytoryczną i chęć do pracy. Prowadzimy kompleksową obsługę księgową oraz kadrowo - płacową małych i średnich firm prowadzących pełną księgowość, ryczałt ewidencjonowany oraz będących na książce przychodów i rozchodów. Nasze biuro rachunkowe to zespół składający się ze specjalistów, którzy swoje doświadczenie zawodowe zdobyli poprzez wieloletnią praktykę w księgowości, kosztorysach i biznesie. Świadczymy usługi księgowe, kadrowo-płacowe, doradcze i kosztorysowe, których celem jest zapewnienie jak najlepszej obsługi naszych Klientów. Kompleksowe doradztwo gospodarcze, realizowane przez nasze biuro rachunkowe MAGFIN pomoże Państwa firmie w poprawie kondycji finansowej oraz usprawnieniu działalności gospodarczej. Poprzez wdrożenie, z naszą pomocą, opracowanych planów, analiz, zestawień, zarządzanie przedsiębiorstwem będzie łatwym i przyjemnym zadaniem. Księgowość - to nie tylko wprowadzanie danych, ale wiedza, która przekłada się na sukces Państwa Firmy oraz finanse i spokojny sen. Z nami mają Państwo to zapewnione.  

  Data dodania: 13 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Bielsko »

  Kancelaria biegłego rewidenta z Bielska-Białej zaprasza do skorzystania z usług biura rachunkowego „Auditex”. Od 2005 roku staramy się rzetelnie wykonywać powierzone nam obowiązki. Nasi pracownicy mogą poszczycić się wieloletnim doświadczeniem i niezbędnymi certyfikatami, poświadczającymi ich umiejętności. Staramy się, aby nasi klienci byli obsługiwani kompleksowo. Zajmujemy się opracowaniem polityki rachunkowości firmy, bieżącym ewidencjonowaniem operacji gospodarczych. Kontrolujemy dokumenty księgowe pod względem formalnym i rachunkowym. Dla osób fizycznych lub prawnych obliczamy zaliczki na podatek dochodowy. Dla naszych klientów sporządzamy okresowe i roczne sprawozdania finansowe, prowadzimy ewidencję środków trwałych. Nasi zleceniodawcy mogą również liczyć na otrzymanie bieżących konsultacji księgowo-podatkowych. Więcej informacji uzyskają Państwo na naszej stronie internetowej: www.biurorachunkowe.bielsko.pl. Zapraszamy do współpracy podmioty gospodarcze i osoby fizyczne. Obsługujemy spółki cywilne, jawne, spółki prawa handlowego, a także stowarzyszenia itd.

  Data dodania: 30 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Szydłowiec »

  Oferujemy kompletny zakres profesjonalnych usług rachunkowych. Gwarantujemy nowoczesną i kompetentną księgowość, prowadzoną gruntownie, precyzyjnie zgodnie z obowiązującymi przepisami, a przede wszystkim w przystępnych cenach za usługę. Biuro rachunkowe Kielce powstało dlatego, aby księgowość oraz sprawy kadrowo-płacowe nie stanowiły dla Państwa problemów. Naszą księgowość prowadzimy w oparciu o najświeższe, wiarygodne programy gwarantujące kompetentność realizowanych rozliczeń. Kadra naszego biura nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, aby nadążać za potrzebami klientów biura. Firma obsługuje klientów przede wszystkim z terenu województwa świętokrzyskiego, ale również z innych regionów Polski. W naszym biurze księgowa Skarżysko posłuży komuś radą, pomoże wybrać odpowiednią formę rozliczenia, zajmie się obsługą płacowo-kasową, sporządzaniem listy płac, wypełnianiem Pit-u, ewidencją środków trwałych, rozliczeniem z Urzędem Skarbowym i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Biuro rachunkowe Starachowice na życzenie klienta sporządzi wniosek kredytowy do banku czy sporządzaniem wniosków o dotacje do Urzędu Pracy. Z niektórymi naszymi klientami współpracujemy od wielu lat, a nowych staramy się profesjonalizmem i sumiennością przekonać do naszej fachowej obsługi. Strona firmowa posiada wiele informacji o finansach firm oraz rekomendacje klientów z którymi współpracujemy. Zadowolenie naszych petentów jest dla nas zachętą do doskonalszej obsługi księgowej.

  Data dodania: 26 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • BIURO RACHUNKOWO - FINANSOWE MERITUM biuro podatkowe gliwice »

  Firma Meritum to Biuro Rachunkowo Finansowe z siedzibą w Zabrzu, jakiej działalność polega na przejęciu od klienta rozmaitych czynności związanych z administracją kadrową, płacową bądź też księgowością. W zakresie usług świadczonych przez Biuro Meritum mieszczą się między innymi: prowadzenie książki przychodów i rozchodów, ksiąg rachunkowych, rozliczanie ZUS, rejestracja działalności gospodarczych, leasing i wiele innych. Działalność firmy oparta jest na dużej wiedzy pracowników i ich ogromnemu doświadczeniu. Firma Meritum to profesjonalna jak i rzetelna oraz kompleksowa obsługa wielu podmiotów gospodarczych a także osób fizycznych oraz gwarancja uczciwości, bezpieczeństwa, działalności zgodnej z przepisami polskiego prawa. Więcej na stronie:

  Data dodania: 21 10 2013 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · następna strona »