multi multikod rodzaje wpisówpłatności przelewem wyróżnienia

Spolkacywilna.info - blog o spółce cywilnej

Spolkacywilna.info - blog o spółce cywilnej Spółka cywilna to najprzystępniejsza spółka. Sposób rejestracji spółki cywilnej regulują przepisy kodeksu cywilnego, podczas gdy sposób rejestracji spółek prawa handlowego regulują przepisy kodeksu spółek handlowych. Żeby rozpocząć działalność spółki cywilnej dostateczne jest tylko zawarcie umowy spółki cywilnej. Sugeruję Ci mieć w świadomości fakt, że nie jest nakazany przepisami wpis najprostszej ze spółek do Krajowego rejestru sądowego. Funkcjonowanie spółki cywilnej jest również stanowią normy prawne kodeksu cywilnego, przy czym jej funkcjonowanie jest sporo łatwiejsza niż jest to w przypadku spółki akcyjnej albo drugiego rodzaju spółek regulowanych przez kodeks spółek prawa handlowego. Z jakiego powodu spółka cywilna jest metodą prowadzenia biznesu wartą zainteresowania? Ponieważ jest spółką nie narażającą Cię na koszty i wydatki, a także najprostszą w bieżącej obsłudze.

Reklama:

Szczegóły strony spolkacywilna.info:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę spolkacywilna.info:

Spolkacywilna.info - blog o spółce cywilnej

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 32 Odwiedziny googlebot 8

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Porady prawne Wrocław »

  Na witrynie odnajdziemy garść informacji nt. kancelarii prawnej "Dudek Zagulska Zapotoczny". Ma ona siedzibę we Wrocławiu. Od zwykłej kancelarii odróżnia ją fakt, iż tworzy ją trójka przyjaciół - połączyła ich pasja, zamiłowanie do zawodu i bliskie relacje. Na stronie znajdujemy sekcję "Aktualności", gdzie udostępnione zostają ciekawe porady z dziedziny ulegającego ciągłym modyfikacjom prawa. Za pośrednictwem strony możemy zaznajomić się też z zakresem proponowanych tu usług - znajdują się tam m. in. windykacja należności, prawo upadłościowe i naprawcze oraz doradztwo przy procesach inwestycyjnych. O najwyższej klasie usług świadczy zaś podstrona z wykazem zadowolonych klientów spółki.

  Data dodania: 14 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rozwód Białystok - Adwokat Marta Arendt »

  Właściwe poprowadzenie sprawy rozwodowej wymaga od prawnika, który się taką sprawą zajmuje dużej wiedzy oraz pełnej dyskrecji. Należy oczywiście także wykazać się sprytem oraz merytorycznym przygotowaniem dokumentacji oraz materiału dowodowego. Adwokat Marta Arendt posiada kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu podobnych spraw, z reguły zakończonych powodzeniem oraz zadowoleniem ze strony mocodawcy.

  Data dodania: 27 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • ADWOKAT RUTKOWSKI prawnik gdynia »

  Radca Prawny i Obrońca Wojskowy Andrzej Rutkowski prowadzi w Gdyni Kancelarię Adwokacką. Przedsiębiorstwo, specjalizujące się w zakresie prawa rodzinnego i opiekuńczego, podejmuje się nie jedynie powszechnego doradztwa prawnego (w ramach poszczególnych dziedzin prawa), lecz również pomocy prawnej dla podmiotów prawnych czy fizycznych i reprezentacją Klienta przed organami administracji publicznej lub sądami powszechnymi a także wojskowymi. poza tym obsługa w Kancelarii odbywa się w języku niemieckim, angielskim i francuskim. Dokładne informacje o zakresie usług świadczonych w Kancelarii Adwokackiej dostępne są na stronie internetowej.

  Data dodania: 22 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Lubińska Justyna kancelaria płock »

  Kancelaria Radcy Prawnego Justyna Lubińska zajmuje się doradztwem, opiniowaniem i reprezentacją prawną w obszarze wielu sfer prawa. Przygotowuje pisma procesowe, w tym apelacje, zażalenia oraz odpowiedzi na pozwy. Obsługuje klientów prywatnych oraz podmioty gospodarcze o różnorodnej wielkości i skali działania. Zajmuje się reprezentowaniem ich w postępowaniach egzekucyjnych, administracyjnych i sądowych. Prowadzi również doradztwo prawne dotyczące obecnej działalności firmy danego klienta. Wielkość wynagrodzenia za usługi ustalana jest indywidualnie. W razie stałej obsługi prawnej wynagrodzenie nakładane jest ryczałtowo. Szczegóły na stronie.

  Data dodania: 29 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Detektyw Warszawa Biuro Detektywistyczne Secret »

  Detektyw Warszawa Biuro Detektywistyczne Secret Biuro Detektywistyczne Secret. Wszystkie usługi detektywistyczne oraz oczekiwane efekty zawsze ustalamy z naszym Klientem. Każde zlecenie obejmuje dokumentację fotograficzną oraz raport końcowy. Nasze działania detektywistyczne polegają na : obserwacji, poszukiwaniu, wykrywaniu, weryfikacji, zbieraniu dowodów oraz innych czynnościach technicznych w skład których wchodzą wariograf, badania DNA, podsłuchy, GPS, audyt bezpieczeństwa. Biuro Detektywistyczne Secret Warszawa - obejmuje swoimi działaniami osoby fizyczne jak i podmioty gospodarcze. Naszym Klientom oferujemy atrakcyjne oferty cenowe. Biuro Detektywistyczne Secret zaprasza do współpracy. www. secretdetective. pl

  Data dodania: 15 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • NOTARIUSZ SZUMAN-KRZYCH DOROTA »

  Kancelaria Notarialna Dorota Szuman-Krzych gwarantuje czynności notarialne zleceniodawcom indywidualnym i przedstawicielom firm, a jej siedziba mieści się w Szczecinie. Terminy wizyt są ustalane indywidualnie, po wcześniejszych ustaleniach w jej siedzibie czy też po kontakcie telefonicznym, bądź za pośrednictwem poczty e-mail. Taksa za nie jest uregulowana Rozporządzeniem Ministra Sprawiedliwości z 28 czerwca 2004 r. Notariusz oferuje m. in. sporządzanie aktów notarialnych, a w szczególności: umów o podział majątku wspólnego małżonków, ustanowienia służebności, zniesienia współwłasności, zamiany, bądź też sprzedaży i darowizn. Więcej na stronie internetowej.

  Data dodania: 17 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania UK »

  Jeśli nie minęło 3 lata od wypadku na terenie Wielkiej Brytanii, możesz ubiegać się o odszkodowanie. Im szybciej rozpoczniemy proces odszkodowawczy, tym szybciej możesz oczekiwać upragnionych efektów. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, a każdy proces jest inny, dlatego zapraszamy do kontaktowania się z nami. Pomogliśmy tysiącom osób uzyskać odszkodowanie w wyniku wypadku w pracy, wypadku samochodowego w UK. Zapraszamy.

  Data dodania: 18 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Zduńska Wola »

  To, czy na drodze sądowej wygramy daną sprawę, czy też nie w bardzo wielkim stopniu zależy od tego, kto będzie reprezentować nasze interesy. Oczywiste jest bowiem to, że bardzo ważne jest tutaj doświadczenie, którym dysponuje adwokat nas reprezentujący. Jeżeli zależy wam na tym, aby waszą sprawą zajęli się najlepsi adwokaci w swojej dziedzinie, na pewno nie zawiedziecie się na tym, którzy znajdują się w naszej kancelarii. Jesteśmy pewni, że nasi doświadczeni adwokaci poradzą sobie z każdą sprawą, z którą się do nas zgłosisz.

  Data dodania: 28 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • KRUPIŃSKI WOJCIECH notariusze Będzin »

  Kancelaria notarialna zarządzana przez Wojciecha Krupińskiego mieści się w Sosnowcu. Swoim Klientom proponuje ona pełną pomoc przy wszelkich czynnościach notarialnych. W ich zakres wkracza przede wszystkim sporządzanie aktów i poświadczeń, przygotowanie protestów weksli i czeków, doręczanie oświadczeń, spisywanie protokołów, poświadczanie zgodności kopii dokumentu z oryginałem jak i inne działania wynikające z obowiązków notariusza. Przy uprzednim uzgodnieniu z notariuszem, istnieje możliwość przeprowadzania czynności poza kancelarią. Po więcej wiadomości odnośnie usług Kancelarii zapraszamy na stronę internetową.

  Data dodania: 05 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Unieważnienie małżeństwa »

  Czy wiesz, że nie istnieje rozwód kościelny? Poprawnym terminem jakim należy się posługiwać jest zwrot "stwierdzenie nieważności małżeństwa". Jeśli potrzebujesz porad w tym zakresie - skontaktuj się z przedstawicielami Kancelarii Prawnej Willsen.

  Data dodania: 22 07 2016 · szczegóły wpisu »