multi multikod rodzaje wpisówpłatności przelewem wyróżnienia

Kancelaria Adwokacka, rozwody, alimenty, sprawy karne

Kancelaria Adwokacka, rozwody, alimenty, sprawy karne Zajmujemy się sprawami karnymi osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych. Proponujemy swoim klientom zastępstwo adwokackie zarówno przed policją czy prokuraturą, jak i w postępowaniu sądowym czy wykonawczym.

Reklama:

Szczegóły strony gorlewski.com.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę gorlewski.com.pl:

Kancelaria Adwokacka, rozwody, alimenty, sprawy karne

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 38 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 27

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria prawnicza „Bartosiak & Wspólnicy” - fachowa obsługa prawna w Warszawie »

  Kancelaria adwokacka „Bartosiak & Wspólnicy” to zespół profesjonalnych prawników, którzy oferują pełne doradztwo z prawa karnego, cywilnego, administracyjnego oraz gospodarczego. „Bartosiak & Wspólnicy” kancelaria prawnicza warszawa świadczy usługi na najwyższym poziomie, ponieważ dla nas najbardziej liczy się zadowolenie i satysfakcja naszych klientów. Przeprowadzamy rozwody warszawa, zajmujemy się również upadłościami oraz wywłaszczeniami. Adwokat warszawa z kancelarii „Bartosiak & Wspólnicy” udzieli Państwu pomocy prawnej w językach angielskim, francuskim i włoskim. Adwokat sprawy karne z „Bartosiak & Wspólnicy” zawsze gwarantuje poufność oraz swoje pełne zaangażowanie. Zapraszamy na naszą stronę internetową kancelariadwokacka. com. Pozdrawiamy, kancelaria sprawy karne „Bartosiak & Wspólnicy”.

  Data dodania: 24 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Giełda Długów, Dłużników i Wierzytelności »

  www.gielda-dlugow.comRejestr dłużników jest niebezpieczną bronią wymierzoną w niewypłacalnych kontrahentów. www.gielda-dlugow.comGiełda długów na której on się znajduję wykorzystując sposób pozycjonowania jest nieodzownym narzędziem windykacyjnym. Po wpisaniu danej firmy do www.gielda-dlugow.comczarnej listy już tylko mały krok aby sąsiad, znajomy, rodzina czy tez potencjalny klient dowiedział się o niesolidności podmiotu. Przez giełdę długów zadłużona firma po wpisaniu w Google jej podstawowych danych ukazuje się na pierwszym miejscu ale jako dłużnik. Poza presją wywieraną na danym podmiocie giełda służy również do kupna bądź sprzedaży długu.

  Data dodania: 05 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria notarialna Jankiewicz Sylwia, Tylek Joanna notariusze w krakowie »

  Prezentujemy Państwu Kancelarię Notarialną Jankiewicz & Tylek z Krakowa. Świadczymy czynności notarialne dla interesantów z Krakowa i całej Polski. Nasi notariusze przyjmują klientów w dni powszednie. Istnieje również możliwość uzgodnienia terminu wizyty w naszej kancelarii również w soboty. Staramy się, żeby dokonywane czynności notarialne były bezpieczne pod względem prawnym i zgodne z zasadami kodeksu etycznego. Zajmujemy się sporządzaniem aktów notarialnych oraz aktów poświadczenia dziedziczenia, spisywaniem protokołów, sporządzaniem protestów weksli oraz czeków itp. Wszystkie szczegółowe informacje na temat naszej pracy odnajdą Państwo na stronie kancelarii.

  Data dodania: 29 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Łódź Kancelaria Adwokacka Monika Piech-Balicka Porady prawne »

  Porady prawne z zakresu prawa cywilnego i gospodarczego. Specjalizujemy się w sprawach rozwodowych. Prowadzimy rozwody z orzekaniem o winie, pomagamy uzyskać alimenty na rzecz dziecka oraz od byłego małżonka z powodu pogorszenia się sytuacji finansowej. Regulujemy kontakty z dzieckiem. Pomagamy skutecznie i korzystnie podzielić majątek po rozwodzie. Kancelaria Adwokacka Monika Piech-Balicka prowadzi również sprawy spadkowe dotyczące dziedziczenia ustawowego oraz na podstawie testamentu. Skutecznie pomagamy uzyskać odszkodowanie od firmy ubezpieczeniowej, która zanizyła lub odmówiła wypłaty odszkodowania za wypadek komunikacyjny. Jeśli brałeś udział w kolizji lub wypadku jako sprawca lub poszkodowany, pomożemy ci zgłosić szkodę, w razie potrzeby będziemy cie reprezentować przed sądem w zporze z ubezpieczycielem. Współpracujemy z zespołem rzeczoznawców, którzy określą rzeczywistą wartość szkody. Nasza kancelaria to zespół doświadczonych adwokatów i radców prawnych, którzy wyspecjalizowani są w różnych dziedzinach prawa.

  Data dodania: 05 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • JACEK SZEWCZYK postępowanie alimentacyjne Kraków »

  W Krakowie oraz w Skawinie znajduje się Kancelaria Adwokacka Jacek Szewczyk. Świadczone są tu usługi adwokackie i porady prawne. Prowadzone są sprawy w zakresie prawa cywilnego, karnego, gospodarczego oraz rodzinnego. Klienci są reprezentowani przed sądami oraz organami administracji, najczęściej w sprawach o nabycie i podział spadku, podział majątku, rozwód, separację, alimenty, ubezpieczenia, a również odszkodowania i zadośćuczynienie. Adwokat sporządza pisma i opinie prawne, prowadzi negocjacje oraz doradza na każdym etapie postępowania. Więcej informacji o Kancelarii można znaleźć na stronie internetowej.

  Data dodania: 04 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • ANTKOWIAK IRENA notariusze poznań »

  W Poznaniu znajduje się Kancelaria Notarialna Irena Antkowiak. Notariusz jest powołany do dokonywania czynności, jakim Strony są zobowiązane albo pragną nadać formę notarialną. Czynności notarialne, dokonane przez notariusza zgodnie z prawem, mają styl dokumentu urzędowego. Notariusz jest obowiązany zachować w tajemnicy okoliczności sprawy, o jakich powziął wiadomość ze względu na wykonywane czynności notarialne. Kancelaria pracuje od poniedziałku do piątku. Po wcześniejszym uzgodnieniu z Notariuszem, dokonanie czynności notarialnych, może nastąpić również w innych dniach i godzinach. Więcej na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 10 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • JANUSZ KRUK licytacje nieruchomości komorniczych łódź »

  Wierzyciele ze Śródmieścia w Łodzi mogą składać wnioski o egzekucję komorniczą do kancelarii prowadzonej przez Komornika Sądowego Janusza Kruka. Obejmuje ona swoim działaniem zakres właściwości Sądu Rejonowego dla Łodzi-Śródmieścia. Nie jest to jednak wymogiem. Można dokonać wyboru innego komornika, o ile sprawa nie dotyczy egzekucji z nieruchomości. Kancelaria pozostaje upoważniona do korzystania z systemów teleinformatycznych tj. CEPiK, E-Sąd, OGNIVO, Dostęp do bazy PESEL, Przeglądarka Miejskiego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Łodzi. Dokładne informacje na jej temat opublikowano na witrynie internetowej.

  Data dodania: 14 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • K.WIĘCKOWSKA kancelaria adwokacka warszawa »

  Kancelaria Adwokacka Katarzyna Więckowska znajduje się w Warszawie. Funkcjonowanie Kancelarii w głównej mierze jest ukierunkowane na zapewnieniu pomocy prawnej. Nasze usługi przeprowadzamy z zakresu: prawa cywilnego w tym między innymi prawa rodzinnego czy postępowania spadkowego, prawa pracy, prawa administracyjnego, postępowania w sprawach o wykroczenia i innych dziedzin prawa. Reprezentujemy klientów w sprawach sądowych oraz pozasądowych. Prowadzimy doradztwo prawne i obsługę prawną podmiotów gospodarczych i osób prywatnych. Oferujemy bezpośredni kontakt w siedzibie naszej Kancelarii po wcześniejszym uzgodnieniu terminu telefonicznie bądź mailowo. Więcej na stronie internetowej.

  Data dodania: 24 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Komornik Kłodzko »

  Witryna www przedstawia serwis informacyjny o kancelarii komorniczej w Kłodzku. Prezentowana strona jest własnością komornika sądowego działającego przy sądzie rejonowym w Kłodzku. Dzięki naszej witrynie internetowej do wiesz się różnych rzeczy z tematyki komornik Kłodzko. Na naszej stronie znajdują się następujące narzędzia: a. ) Formularz kontaktowy - łatwy sposób na porozumienie się z ekspertem w dziedzinie komorniczej b. ) Dokumenty do pobrania - (wniosek egzekucyjny, wniosek o wszczęcie egzekucji) c. ) Elektroniczny system powiadamiania odnośnie nowych licytacji komorniczych na terenie powiatu Kłodzkiego i okolic. d. )Kancelaria ma dostęp do szerokiego wachlarza narzędzi cyfrowych, umożliwiających szybkie złożenie wniosku, skuteczną identyfikację oraz odnalezienie majątku dłużnika. etc. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej nowoczesnej witryny internetowej Komornik Kłodzko!

  Data dodania: 10 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Komornik Łódź Widzew »

  Kancelaria komornicza w Łodzi przy sądzie rejonowym Łódź Widzew prowadzona przez komornika sądowego B. Górczyńskiego. Kancelaria wykonuje egzekucje komornicze długów, organizuje licytacje komornicze zajętego majątku, przeprowadza windykację długów. Ponadto sporządza spis inwentarza na potrzeby sprawy spadkowej. Sporządzenie takiego spisu pozwala uniknąć spadkobiercy dziedziczenia długów po spadkodawcy. Osoba, która odziedziczy spadek, a następnie okaże się, że odziedziczyła jedynie ogromne długi zostawione przez spadkodawcę, będzie odpowiadać tylko do wysokości odziedziczonego majątku. Kancelaria komornicza B. Górczyńskiego współpracuje detektywami i firmami przewozowymi. Dzięki temu komornik jest w stanie bardzo szybko namierzyć majątek ściganego dłużnika. Komornik prowadzący egzekucję szybko dowie się, czy dłużnika posiada jakieś mieszkanie lub samochód. Namierzy jego rachunek bankowy i oszczędności, dowie się gdzie dłużnik jest zatrudniony. Dzięki tym informacjom, na podstawie orzeczenia sądowego, będzie mógł zająć konta bankowe i wynagrodzenie.

  Data dodania: 30 03 2016 · szczegóły wpisu »