multi multikod rodzaje wpisówpłatności przelewem wyróżnienia

Internetowe Porady Prawne

Internetowe Porady Prawne Pomoc profesjonalnego prawnika kojarzy się zazwyczaj ze sporym wydatkiem finansowym. Ten stereotyp chce obalić kancelaria prawna funkcjonująca pod adresem www.porady-prawne.net.pl, która oferuje niezwykle bogaty wachlarz usług prawniczych w bardzo przystępnej cenie. Szczególnie polecamy porady prawne przez internet, które przygotowywane są bardzo szybko. Dodatkowo można zadawać bezpłatne pytania uzupełniające.

Reklama:

Szczegóły strony www.porady-prawne.net.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.porady-prawne.net.pl:

Internetowe Porady Prawne

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 51 Odwiedziny googlebot 53

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Giełda Długów, Dłużników i Wierzytelności »

  www.gielda-dlugow.comRejestr dłużników jest niebezpieczną bronią wymierzoną w niewypłacalnych kontrahentów. www.gielda-dlugow.comGiełda długów na której on się znajduję wykorzystując sposób pozycjonowania jest nieodzownym narzędziem windykacyjnym. Po wpisaniu danej firmy do www.gielda-dlugow.comczarnej listy już tylko mały krok aby sąsiad, znajomy, rodzina czy tez potencjalny klient dowiedział się o niesolidności podmiotu. Przez giełdę długów zadłużona firma po wpisaniu w Google jej podstawowych danych ukazuje się na pierwszym miejscu ale jako dłużnik. Poza presją wywieraną na danym podmiocie giełda służy również do kupna bądź sprzedaży długu.

  Data dodania: 05 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Grażyny Jędras-Szulty, Grudziądz »

  Grażyna Jędras-Szulta to adwokat wywodząca się z rodziny z wieloletnimi prawniczymi tradycjami. Zdobyła wykształcenie na Uniwersytecie Gdańskim, a doświadczenie gromadziła u boku swojej matki, adwokat Jadwigi Jędras. Obecnie wykonuje swój zawód w Kancelarii Adwokackiej w Grudziądzu, na ul. Mikołaja z Ryńska.

  Data dodania: 16 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • ANNA KARCZEWSKA notariusz kraków »

  Nazywamy się Kancelaria Notarialna Anna Karczewska i pragniemy polecić Państwu nasze usługi w zakresie wszechstronnej obsługi notarialnej klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw i instytucji. Przygotowujemy akty notarialne, takie jak umowy sprzedaży, darowizny, dożywocia, majątkowe małżeńskie, przedwstępne, czy testamentowe, a także akty poświadczenia dziedziczenia, wystawiamy poświadczenia autentyczności dokumentów, spisujemy protokoły, doręczamy oświadczenia, odbieramy na przechowanie dokumenty, pieniądze i papiery wartościowe. Gwarantujemy naszym klientom stuprocentowy profesjonalizm oraz rzetelną obsługę. Więcej danych o naszej aktywności mogą Państwo znaleźć na naszej stronie

  Data dodania: 02 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prywatny detektyw »

  Biuro Detektywistyczne Warszawa - Falcon - prywatny detektyw. Świadczymy usługi detektywistyczne w szerokim zakresie. Zajmujemy się windykacją należności, wywiadem gospodarczym, wykrywaniem i zapobieganiu nieuczciwej konkurencji, wykrywanie kradzieży przez pracowników i wiele innych

  Data dodania: 06 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • NOTARIUSZ SZUMAN-KRZYCH DOROTA »

  Kancelaria Notarialna Dorota Szuman-Krzych gwarantuje czynności notarialne zleceniodawcom indywidualnym i przedstawicielom firm, a jej siedziba mieści się w Szczecinie. Terminy wizyt są ustalane indywidualnie, po wcześniejszych ustaleniach w jej siedzibie czy też po kontakcie telefonicznym, bądź za pośrednictwem poczty e-mail. Taksa za nie jest uregulowana Rozporządzeniem Ministra Sprawiedliwości z 28 czerwca 2004 r. Notariusz oferuje m. in. sporządzanie aktów notarialnych, a w szczególności: umów o podział majątku wspólnego małżonków, ustanowienia służebności, zniesienia współwłasności, zamiany, bądź też sprzedaży i darowizn. Więcej na stronie internetowej.

  Data dodania: 17 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA NOTARIALNA ANNA KOPCZYŃSKA »

  Kancelaria Notarialna Anna Kopczyńska posiada swoją siedzibę w Łodzi. Pracujący w kancelarii notariusze zajmują się obsługą klientów i realizują czynności określone regułami prawa. Za swoje usługi pobierają taksę notarialną, a także opłaty dodatkowe, takie jak podatek od spadków oraz darowizn albo podatek od czynności cywilnoprawnych. Wyznaczenie wysokości konkretnej opłaty odbywa się telefonicznie bądź osobiście w siedzibie kancelarii. W ramach realizowanych czynności notariusze zajmują się tworzeniem aktów poświadczenia dziedziczenia, rejestrowaniem protokołów oraz odpisów lub wyciągów dokumentów. Więcej informacji na temat kancelarii znajduje się na stronie.

  Data dodania: 18 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • ANTKOWIAK IRENA notariusze poznań »

  W Poznaniu znajduje się Kancelaria Notarialna Irena Antkowiak. Notariusz jest powołany do dokonywania czynności, jakim Strony są zobowiązane albo pragną nadać formę notarialną. Czynności notarialne, dokonane przez notariusza zgodnie z prawem, mają styl dokumentu urzędowego. Notariusz jest obowiązany zachować w tajemnicy okoliczności sprawy, o jakich powziął wiadomość ze względu na wykonywane czynności notarialne. Kancelaria pracuje od poniedziałku do piątku. Po wcześniejszym uzgodnieniu z Notariuszem, dokonanie czynności notarialnych, może nastąpić również w innych dniach i godzinach. Więcej na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 10 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • J.PANEK, A,M. ZDANOWICZ windykacja należności Gliwice »

  Kancelaria Adwokacka świadczy usługi od kilkunastu lat. Zapewniamy obronę w trakcie postępowania prokuratorskiego, na procesach sądowych, w sprawach karnych, cywilnych, procesach o odszkodowania, o odwoływania i przyznawania darowizn, o naruszenie praw autorskich i praw osobistych, w sporach. Polecamy pomoc w projektowaniu oraz rozwiązywaniu umów i kontraktów. Reprezentujemy strony w procesach rozwodowych, o alimenty, podział majątku, separację, ustalenie i zaprzeczenie ojcostwa, opiekę i kontaktowanie się z dziećmi. Oferujemy pomoc w rozwiązywaniu sporów na tle spadkowym, między innymi nabywania oraz utraty praw do spadku. Więcej szczegółów znajduje się na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 15 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Usługi prawne Kalisz - Contuus.pl »

  Specjalistyczne usługi prawne i pisanie umów prawnych w Kaliszu i okolicy. Wzorowe i terminowe usługi: pośrednik finansowy, doradztwo prawne, pośrednik nieruchomości, wywiad gospodarczy, odzyskiwanie należności. Firma Contuus skupia się w obrębie miast: Kalisz, Pleszew, Jarocin, Konin, Ostrów Wlkp., Sieradz, Krotoszyn, Ostrzeszów, Turek, Kępno.

  Data dodania: 15 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Warszawa | Kancelaria adwokacka Kamila Morawska »

  Adwokat Kamila Morawska prowadzi swoją kancelarię w m. st. Warszawa. Zakres usług kancelarii obejmuje prawo upadłościowe, cywilne i gospodarcze. W ramach pierwszej specjalizacji mecenas oferuje obsługę prawną dłużników ubiegających się o otwarcie postępowania restrukturyzacyjnego lub ogłoszenie upadłości, zajmuje się przygotowaniem wniosku o ogłoszenie upadłości dłużnika, dokonuje zgłoszenia wierzytelności, wniosków o wyłączenie z masy upadłościowej itp. Dodatkowo reprezentuje członków zarządów w postępowaniach dotyczących ich odpowiedzialności za zobowiązania spółki. Niejednokrotnie broniła klientów przed wnioskami o ogłoszenie upadłości złożonymi w celu wymuszenia zapłaty czy występowała w sprawach, gdzie chodziło o zapobieganie ukrywaniu majątku przez dłużników na szkodę wierzycieli.

  Data dodania: 14 10 2016 · szczegóły wpisu »