multi multikod rodzaje wpisówpłatności przelewem wyróżnienia

Adwokat szczecin

Adwokat szczecin Potrzebujesz porady prawnej? Otrzymałeś wezwanie do Sądu a może sam chcesz pozwać kogoś do Sądu? Zapraszamy do kancelarii adwokackiej Andrzeja Mareckiego w Szczecinie, gdzie otrzymasz fachową porade prawną z różnych dziedzin prawa.

Reklama:

Szczegóły strony www.adwokat-wszczecinie.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.adwokat-wszczecinie.pl:

Adwokat szczecin

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 51 Odwiedziny googlebot 5

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Adwokat Szczecin Monika Nozdrzykowska »

  Kancelaria Adwokacka Szczecin Adwokat Moniki Nozdrzykowskiej została utworzona z myślą o świadczeniu pomocy prawnej osobom indywidualnym, jak i podmiotom gospodarczym. W każdej sprawie, z którą zgłaszają się do nas klienci, staramy się znaleźć najlepsze rozwiązanie prawne, z poszanowaniem interesów naszych klientów i tajemnicy zawodowej. Służymy Państwu kompleksowym wsparciem i doradztwem w kwestiach prawnych, przygotowaniu projektów pism, udzielaniem porad prawnych i opinii w różnych gałęziach prawa. Specjalizujemy się w prawie cywilnym, sprawy gospodarcze Szczecin, karnym. Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdej sprawy z którą mamy do czynienia, elastyczny czas pracy, kreatywność i zaangażowanie.

  Data dodania: 24 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Szczecin »

  Kancelaria Adwokacka adwokata Krzysztofa Tumielewicza ma swoją siedzibą w Szczecinie. Bronimy poszkodowanych w procesach karnych. Nasz zakres usług: prawo karne, prawo cywilne oraz prawo administracyjne. Służymy pomocą: udzielanie porad i konsultacji prawnych, sporządzanie opinii prawnych oraz występowanie przed sądami powszechnymi, sądami administracyjnymi, Sądem Najwyższym, trybunałami oraz organami administracji publicznej. Średni koszt porad prawnych oscyluje w granicach od 50 zł do 150 zł netto. Dla osób niezamożnych, po wcześniejszym umówieniu istnieje także możliwość skorzystania z nieodpłatnych porad prawnych. Odszkodowania, windykacja należności - w tym dochodzenie odszkodowań za szkody na osobie oraz szkody majątkowe powstałe w następstwie m. in. wypadków komunikacyjnych, śmierci osoby bliskiej, wypadków losowych, błędów medycznych, bezumownego zajęcia gruntu oraz zdarzeń objętych ubezpieczeniami AC, OC, ubezpieczeniami na życie, ubezpieczeniami mienia, a także w sprawach o zapłatę, naruszenie dóbr osobistych, błąd w sztuce lekarskiej, i inne.

  Data dodania: 18 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Komornik »

  Serwis edukacyjno - doradczy przeznaczony w szczególności dla osób oraz firm pragnących egzekwować należności. Informacje i opinie o ogólnie dostępnych narzędziach windykacyjnych, firmach windykacyjnych, sądowych postępowaniach o zapłatę oraz o komorniczych postępowaniach egzekucyjnych. Z lektury serwisu mogą też skorzystać dłużnicy. Codzienne na blogu pojawia się nowa notka a bloger chętnie odpowiada na pytania czytelników zadawane w komentarzach, udziela bezpłatnych porad.

  Data dodania: 07 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rozwód.info - wszytko co potrzebujesz wiedzieć na temat rozwodu. »

  Portal Rozwod. info prezentuje wszystkie potrzebne informacje dotyczące rozwodów, separacji i zdrady. Dowiesz się między innymi jak poprawnie napisać pozew o alimenty - wzór, rozwód i separacje. Zasięgniesz też porad specjalistów prawa cywilnego i psychologów. Wszystko po to aby jak najlepiej przygotować siebie i swoich bliskich do rozstania z partnerem. W portalu Rozwod. info możesz również wymieniać się spostrzeżeniami i radami na specjalnie do tego celu przygotowanym forum internetowym. Dowiesz się jak inne osoby poradziły sobie z tą ciężką sytuacją życiową jaką jest rozwód bądź separacja. Przeczytasz również wiele ciekawych i pomocnych artykułów przygotowanych przez naszych specjalistów, dowiesz się z nich między innymi jaka jest różnica pomiędzy zdradą fizyczną a zdradą psychiczną.

  Data dodania: 28 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA NOTARIALNA BIELSKO-BIAŁA wójtowicz bielsko »

  Kancelaria Notarialna Michał Wójtowicz działa od 2005 roku i prowadzi czynności notarialne zgodnie z prawem. Kancelaria zajmuje się sporządzeniem różnego typu umów oraz dokumentów wymagających formy aktu notarialnego bądź zaświadczenia notarialnego. Zarówno notariusz, jak też przeszkoleni pracownicy gabinetu zapewniają miłą oraz przede wszystkim profesjonalną obsługę we wszelkich sprawach notarialnych, a w szczególności z zakresu prawa cywilnego, spadkowego, rodzinnego i handlowego. Kancelaria Notarialna Michał Wójtowicz zapewnia gwarancję fachowości i prawidłowości tworzonych aktów notarialnych oraz innego typu dokumentów. Więcej na witrynie WWW.

  Data dodania: 11 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • M. Peda komornik gdynia »

  Zadania komornika sądowego ogniskują się wokół dopełniania tytułów wykonawczych i rozstrzygnięć sądowych w sprawach o żądania cywilne w drodze działania egzekucyjnego. Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Gdańsk Południe w Gdańsku Monika Peda prowadzi Kancelarię Komorniczą od 2011 roku. Posiadamy dopuszczenie do wszystkich systemów elektronicznych, jakie są nadzwyczajnie przydatne przy wyznaczaniu aktualnego majątku dłużnika. Komornik sporządza sprawozdanie stanu faktycznego przed zainicjowaniem procesu sądowego. Egzekutor, jako funkcjonariusz publiczny jest zobligowany do respektowania nakazów ustawy kodeksu cywilnego oraz ustawy o komornikach sądowych i egzekucji. W celu otrzymania szerszych informacji zapraszamy do kontaktu z Kancelarią i odwiedzenia naszej strony internetowej.

  Data dodania: 11 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - jak założyć, zarejestrować i zlikwidować sp zoo »

  Na blogu prawniczym ujawniam informacje z zakresu spółki z o. o.. Jeżeli starasz się uzyskać wiedzę na temat spółki zoo strona internetowa jest godnym zaufania obszarem rozszerzenia wiedzy. Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością często jest przyczyną problemów z zakresu odpowiedzialności wspólników za pasywa spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Spółka z o. o. w sposób realny zezwala zawężenie odpowiedzialności za zobowiązania przedmiotowej spółki. Wśród podstawowych elementów prawnych spółki zoo plasuje się zagadnienie braku odpowiedzialności wspólników spółki zoo za zobowiązania spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. O wskazanych w zdaniu poprzedzającym wątku spółki z o. o. piszę szczegółowo na mojej stronie internetowej. Na mojej stronie internetowej odnajdziesz wiele informacji dotyczących zakładania spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Jeżeli chcesz założyć spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością jedną z najbardziej istotnych czynności jest zawarcie umowy spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Na moim blogu przedstawiam sposoby pogodzenia interesów wspólników, które powinny umieścić w tekście umowy spółki zoo. Pamiętaj, że rejestracja spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego jest kluczowym momentem zakładania spółki z o. o..

  Data dodania: 04 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • CISEK PAWEŁ prawnik Łańcut »

  Kancelaria Adwokacka, umieszczona jest w Łańcucie. Funkcję adwokata pełni mecenas Paweł Cisek. Terminowo wykonujemy przyjęte zlecenia. Podejmujemy się prowadzenia spraw z zakresu spraw z prawa rodzinnego, karnego i doradztwa w sprawie egzekucji komorniczych. Prowadzimy sprawy z zakresu doradztwa w sprawach rodzinnych, takich jak sprawy, dotyczące regulacji: alimentów, rozwodów, separacji, podziałów majątku małżeńskiego, a również ustaleń godzin oraz terminów spotkań, co do kontaktów z dzieckiem. Występujemy w sprawach, dotyczących postępowań egzekucyjnych, które prowadzą komornicy sądowi. Więcej o kancelarii znaleźć można na witrynie internetowej.

  Data dodania: 18 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • WNUK DAWID komornicy sądowi »

  Dawid Wnuk jest Komornikiem Sądowym prowadzącym kancelarię przy Sądzie Rejonowym w Bytomiu. Kancelaria czeka na interesantów od poniedziałku do piątku. Na wniosek wierzyciela komornik może działać poza swoim rejonem komorniczym. Stwarza mu takie możliwości stosowna ustawa. Komornik może przeprowadzić postępowanie mające na celu odnalezienie oraz ustalenie wysokości majątku dłużnika. Prowadzi również licytacje komornicze nieruchomości oraz mienia ruchomego, zasądzone przez odpowiedni sąd. Sporządza również protokoły i dokumenty w sprawach o zabezpieczenie mienia. Więcej informacji o prowadzonych aktualnie licytacjach, działaniu kancelarii oraz godzinach przyjęć petentów można uzyskać na stronie internetowej.

  Data dodania: 01 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Komornik Łódź Widzew »

  Kancelaria komornicza w Łodzi przy sądzie rejonowym Łódź Widzew prowadzona przez komornika sądowego B. Górczyńskiego. Kancelaria wykonuje egzekucje komornicze długów, organizuje licytacje komornicze zajętego majątku, przeprowadza windykację długów. Ponadto sporządza spis inwentarza na potrzeby sprawy spadkowej. Sporządzenie takiego spisu pozwala uniknąć spadkobiercy dziedziczenia długów po spadkodawcy. Osoba, która odziedziczy spadek, a następnie okaże się, że odziedziczyła jedynie ogromne długi zostawione przez spadkodawcę, będzie odpowiadać tylko do wysokości odziedziczonego majątku. Kancelaria komornicza B. Górczyńskiego współpracuje detektywami i firmami przewozowymi. Dzięki temu komornik jest w stanie bardzo szybko namierzyć majątek ściganego dłużnika. Komornik prowadzący egzekucję szybko dowie się, czy dłużnika posiada jakieś mieszkanie lub samochód. Namierzy jego rachunek bankowy i oszczędności, dowie się gdzie dłużnik jest zatrudniony. Dzięki tym informacjom, na podstawie orzeczenia sądowego, będzie mógł zająć konta bankowe i wynagrodzenie.

  Data dodania: 30 03 2016 · szczegóły wpisu »