multi multikod rodzaje wpisówpłatności przelewem wyróżnienia

Szkoła nauki jazdy Warszawa

Szkoła nauki jazdy Warszawa Szkoła nauki jazdy Warszawa - czy osk Warszawa - takich haseł wpisałaś już pewnie tysiące. Nie szukaj już więcej bo właśnie znalazłaś OSK Piero to firma, której warto zaufać. Wieloletnie doświadczenie, setki klientów, nowe samochody dobre opinie - to wszystko co nas wyróżnia na tle konkurencji. Przyjedź już dzisiaj i umów się na jazdę!

Reklama:

Szczegóły strony www.piero.com.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.piero.com.pl:

Szkoła nauki jazdy Warszawa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 5 Odwiedziny googlebot 4

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Nauka Jazdy Lubin, Auto Szkoła Marcin Gątkowski »

  Prawo Jazdy Lubin, Nauka jazdy Lubin, Auto Szkoła Marcin Gątkowski Oferujemy: - szkolenia na prawo jazdy kat. B oraz jazdy doszkalające, - wykwalifikowaną kadrę instruktorów, - możliwość opłaty za kurs w dogodnych nie oprocentowanych ratach, - materiały dydaktyczne w cenie kursu - współprace z lekarzem, badania lekarskie na miejscu, - terminy wykładów dostosowane do potrzeb klientów, - odpowiednie zaplecze sprzętowe, - dobrze przygotowany plac manewrowy, - sale wykładowe wyposażone w niezbędne pomoce dydaktyczne i sprzęt audiowizualny, - komfortowe warunki i przyjazną atmosferę.

  Data dodania: 21 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Euromoto - kurs prawo jazdy Gdynia »

  Euromoto - Szkoła Nauki Jazdy. Z nami zdasz na wymarzone prawo jazdy bez problemu! Kategoria A, A1 oraz B.

  Data dodania: 08 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • ELCAR - Gdyńska Szkoła Jazdy »

  ELCAR - Gdyńska Szkoła Jazdy proponuje swoim kursantom pełne szkolenie w zakresie kategorii A, A1 i B. Zajęcia teoretyczne prowadzone w siedzibie szkoły z psychologiem, który doradza jak nie dać się stresowi egzaminacyjnemu. Szkolenie praktyczne na identycznych samochodach jak na egzaminie. Wybór naszej szkoły to strzał w dziesiątkę ze względu na wysoką zdawalność naszych kursantów oraz przystępne ceny. Szkoła w centrum Gdyni. Zapraszamy.

  Data dodania: 30 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy UK »

  Firma Emano, już dwadzieścia lat prężnie działa w branży motoryzacyjnej, organizując kursy i szkolenia dla Polonii z UK. Podana witryna internetowa prezentuje między innymi pełny angielski kodeks drogowy oraz wszystkie potrzebne informacje pozwalające zdobyć nie tylko prawo jazdy kat. B w Anglii, ale również przejść kurs na instruktora prawa jazdy UK. Dzięki wiedzy za którą bez wątpienia stoi długoletnie doświadczenie firma Emano może kompleksowo obsługiwać kursantów polskiej narodowości. Wśród propozycji są między innymi ubezpieczenia komunikacyjne UK oraz tłumaczenia kursu na prawo jazdy. Anglia jest krajem, gdzie żyje około pół miliona Polaków dlatego z chęcią udzielimy porady w razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości związanych z uzyskaniem licencji na prawo jazdy.

  Data dodania: 05 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • MANEWR S.C. WROCŁAW prawo jazdy wroclaw »

  We Wrocławskiej szkole jazdy MANEWR zdołają Państwo uczestniczyć w ciągu kursów przynoszących konkretne zdolności lub podnoszących już posiadane. W naszej w pełni przygotowanej kadrze mieszczą się tylko wielce wyspecjalizowani instruktorzy, jacy w konkretny, a równocześnie pomocny sposób prowadzą przez kurs. Gwarantujemy znakomitą flotę samochodową, dysponujemy również własnym, utwardzanym oraz należycie oświetlonym placem manewrowym. Można z niego skorzystać w dogodnych dla siebie godzinach. Inspirujemy do odwiedzenia strony internetowej Ośrodka Szkolenia Kierowców MANEWR, przybliżającej całą propozycję dla Kursantów.

  Data dodania: 08 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW KOSZELA WROCŁAW prawo jazdy wrocław »

  Kurs na prawo jazdy kategorii A, B, C, C+E i innych, szkolenie operatorów wózków widłowych a także kurs na instruktora nauki jazdy (jak również Szkolenia Okresowe dla transportowców osób oznacza to towarów) to niektóre z działań osiąganych za pośrednictwem przetestowanego, znanego oraz szanowanego Ośrodka Szkolenia Kierowców „KOSZELA”. Nasi kursanci osiągają gwarancję dbałego przygotowania do egzaminów sprawdzających ich wiedzę czy umiejętności, korzystają w przystępnych dla siebie terminach i porach z naszego wzmacnianego placu manewrowego zaś prowadzeni są za sprawą wielce wykwalifikowanych specjalistów. Więcej szczegółów dostępnych na stronie www OSK „KOSZELA”.

  Data dodania: 10 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nauka na prawo jazdy we Wrocławiu »

  Lata lecą... czy nie warto już zrobić prawa jazdy? Dokument ten jest jednym z najbardziej przydających się w życiu. Na portalach ogłoszeniowych możemy zaobserwować, że w ogłoszeniach "dam pracę", bardzo często pojawia się: "mile widziane prawo jazdy kategorii B", pracodawcy poszukują osób, które potrafią się szybko komunikować i są dyspozycyjni. Jeśli chcesz dołączyć do tego grona, musisz znaleźć odpowiednią szkołę nauki jazdy. We Wrocławiu takich szkół jest niewiele. "Na Gwareckiej" jest ośrodkiem cieszącym się dużym zainteresowaniem oraz zaufaniem wśród przyszłych kierowców, a to dlatego, że szkoła ta działa od wielu lat i ugruntowała już swoją pozycję na rynku. Doświadczenie zdobyte przez lata to największy skarb w tej branży.

  Data dodania: 02 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie bezpiecznej jazdy »

  Nie czujesz się pewnie za kierownicą samochodu? ODTJ Rajder zaprasza na zajęcia z bezpiecznej Jazdy, podczas których dowiesz się jak prawidłowo ruszać i hamować, kontrolować poślizgi, a także zauważać możliwe niebezpieczeństwa na drodze a także jak prowadzi kierowca pod wpływem alkoholu. Nasz ośrodek szkoleniowy to wyspecjalizowana kadra szkoleniowa. Oddajemy Państwu możliwość wybrania kursu według indywidualnych oczekiwań. Nasz zespół intruktorów zorganizuje kurs na profesjonalnym poziomie. Oferujemy kursantom szkolenie z dziedziny: - bezpieczeństwa i komfortu jazdy, - technik hamowania na prostych odcinkach i na łukach drogi, - zapobiegania zjawiska nadsterowności i podsterowności w pojeździe, - jazdy ekstremalnej na torze rajdowym, - jazdy defensywnej, - pierwszej pomocy przedmedycznej, Dajemy możliwość przyjazdu własnymi samochodami lub skorzystania z naszej floty samochodowej. Zapraszamy na szkolenia z bezpiecznej jazdy.

  Data dodania: 04 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kurs kwalifikacji wstępnej Kraków »

  Prowadzimy szkolenia zawodowe dla różnych grup kierowców i zachęcamy wszystkich zainteresowanym kursem kwalifikacji wstępnej do rozpoczęcia szkolenia właśnie w naszym Ośrodku Szkoleń Kierowców. Jesteśmy najlepsi i najwięksi w całej Małopolsce.

  Data dodania: 06 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy bełchatów »

  Firma OKZiJ LABORA, której siedziba znajduje się w Bełchatowie, oferuje kontrahentom dużą różnorodność usług związanych ze szkoleniami a także kursami zawodowymi. Proponujemy dużą różnorodność kursów na prawo jazdy. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę instruktorów, co sprawia, że możemy zagwarantować kontrahentom świetną jakość proponowanych usług. Działamy w sektorze od długiego czasu. Oferujemy niedługi czas czekania a także atrakcyjne metody płatności. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo szczegóły przygotowanej oferty.

  Data dodania: 11 01 2017 · szczegóły wpisu »