multi multikod rodzaje wpisówpłatności przelewem wyróżnienia

System obiegu dokumentów Logito

System obiegu dokumentów Logito Wyprodukowany przez firmę Ideo Sp. z o. o. autorski produkt to oprogramowanie e-commerce Logito, które umożliwia skuteczną elektroniczną wymianę dokumentów w firmie. Skutkiem jego wprowadzenia jest automatyzacja wszystkich procesów zachodzących w firmie, wiążących się z rotacją dokumentów. Dzięki LOGITO pracownicy nie mają problemu z dostępem do potrzebnych dokumentów i nie muszą na darmo obciążać sekretariatu czy biura w firmie, bowiem LOGITO pozwala wykonywać większość rzeczy samodzielnie, co stanowi niewątpliwie ułatwienie i usprawnienie pracy dla każdego pracownika. LOGITO zapewnia dostęp nie tylko do obiegu dokumentów księgowych, lecz również do bazy pracowników oraz ich niezbędnych danych kontaktowych. LOGITO daje więc także gwarancję dostępu do informacji związanych z daną firmą. Ponadto pozwala na przechowywanie danych oraz umożliwia szybki dostęp do nich. Aplikacje na urządzenia mobilne Logito zapewniają nie tylko zmniejszenie wydatków w danej organizacji, lecz również uporządkowanie posiadanych dokumentów w przedsiębiorstwach, od czego zależy sprawne działanie całej firmy.

Reklama:

Szczegóły strony www.logito.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.logito.pl:

System obiegu dokumentów Logito

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 69 Odwiedziny googlebot 32

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Adobe Production Premium - sklep on-line »

  Rozwiązania, które znasz i cenisz. Zapoznaj się z najnowszymi wersjami oprogramowania wspomagającego projektowanie. Spośród bogatej oferty nowoczesnych systemów CAD do projektowania polecamy pakiety AutoCAD LT, Cinema 4D, ZwCAD, SketchUp Pro, Rhino 3D, wraz z współpracującymi z nimi aplikacjami. Promując innowacyjność oferujemy również zawsze aktualne i legalne licencje Adobe Creative Suite, Artisteer, Corel, Microsoft do użytku osobistego i w firmie. Jeśli jesteś studentem, możesz skorzystać ze specjalnej oferty firmy Adobe i uzyskać nawet do 80% rabatu na zakup oprogramowania. Szeroki wybór aplikacji biurowych, do projektowania grafiki, obróbki mediów cyfrowych i nie tylko - dostępne w sklepie on-line.

  Data dodania: 23 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Czas pracy kierowcy »

  Czas pracy kierowcy nie może naruszać osmiu godzin na dobę i czterdzieści godzin w zwykle pięciodniowym tygodniu pracy, w przyjętym okresie rozliczeniowym nieprzekraczającym czterech miesięcy. Tygodniowy czas pracy kierowcy, razem z godzinami nadliczbowymi, nie może naruszać czterdziestu osiem godzin w zawartym okresie rozliczeniowym nieprzekraczającym czterech miesięcy.

  Po 6 następnych godzinach roboty kierowcy przysługuje pauza skierowana na odetchnięcie w wymiarze nie krótszym niż trzydzieści minut, w przypadku gdy liczba godzin pracy nie przekracza 9 godzin, oraz w wymiarze nie krótszym niż 45 minut, w przypadku gdy liczba godzin pracy wynosi więcej niż 9 godzin. Pauza winna być dzielona na okresy krótsze trwające co najmniej 15 minut każdy, używane w trakcie sześciogodzinnego czasu pracy lub wprost po tym okresie.

  Data dodania: 02 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Soft-Team SAP Business One system zintegrowany, ERP śląsk »

  Wdrożenie zintegrowanego systemu klasy ERP, w szczególności systemu ERP z prawdziwego zdarzenia jakim jest SAP Business One, to prawdopodobnie jedna z najlepszych inwestycji jaką możesz zrealizować w Twojej firmie. System zintegrowany SAP Business One zapewnia integrację wszystkich kluczowych procesów biznesowych w firmie. W odróżnieniu od innych rozwiązań ERP dostępnych na rynku, oprogramowanie SAP Business One jest pojedynczą aplikacją, co eliminuje konieczność przeprowadzania oddzielnych instalacji i skomplikowanej integracji wielu modułów. Zamiast kupować i wdrażać małe pakiety programów do fakturowania, magazynów, czy księgowości a następnie wraz ze wzrostem wymagań funkcjonalnych i rozwojem firmy, przechodzić przez problemy związane ze zmianą oprogramowania, od razu wybierz pakiet startowy SAP® Business One. Wybierając pakiet startowy SAP® Business One, będziesz mieć natychmiastowy wgląd i kontrolę a także od początku zaczniesz budowanie stabilnego systemu do obsługi zmieniających się potrzeb biznesowych. Firma soft-team realizuje wdrożenia systemów ERP na terenie śląska i całej Polski.

  Data dodania: 08 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • MOLP - LicencjeMicrosoft.pl »

  Mamy zaszczyt przedstawić Państwu sklep internetowy Licencje Microsoft. Od wielu lat zajmujemy się dostarczaniem naszym klientom w pełni legalnego i oryginalnego oprogramowania firmy Microsoft. Przez wiele lat współpracy zdobyliśmy najwyższy status partnerstwa z tym amerykańskim koncernem. W naszej bogatej ofercie znajdują się wszystkie możliwe rodzaje licencji. Poczynając od OEM a na FPP kończąc. Już dziś zachęcamy do zakupu legalnego oprogramowania. Zapraszamy do sklepu LicencjeMicrosoft. pl.

  Data dodania: 19 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Program antywirosuwy dla Twojej firmy »

  Zabezpiecz swój sprzęt komputerowy przed istniejącymi niebezpieczeństwami płynącymi z Internetu i zakup antywirus ESET NOD32 Antivirus. Ten program antywirusowy uchroni Cię przed zainfekowaniem bądź uszkodzeniem komputera i innymi zamachami powodowanymi przez wirusy, rootkity i spyware. ESET posiada w swojej ofercie oprogramowanie do pełnej ochrony sprzętów należących do systemu WIFI w danej lokalizacji. Antywirus marki ESET ochrania laptopy oraz serwery z oprogramowaniem Windows, Linux oraz MAC, a także urządzenia mobilne. Dowiedź się więcej na temat wirusów jakie zaatakowały Twój laptop poprzez darmowy program antywirusowy dostępny na stronie firmy ESET.

  Data dodania: 21 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Vendero - sklep internetowy dla Subiekta »

  vendero – aplikacja pozwalająca na stworzenie 3 typów serwisów: sklepu internetowego, który umożliwia wygodną sprzedaż produktów z Subiekta, witryny z ofertą za pomocą której można zaprezentować szczegółową ofertę produktów i usług oraz firmowy serwis www, czyli wizytówkę firmy. Zalety programu: elastyczność, szybkość, niezawodność. Przy zakupie vendero bezpłatna reklama w serwisie Pasaż 24.

  Data dodania: 19 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ursa oprogramowanie do produkcji »

  System Galactica URSA jest systemem przynoszącym dużą pomocą w procesach produkcyjnych. W nim przechowywane są informacje historyczne odnoszące się do minionych zleceń, już zrealizowanych. W oparciu o to można wyciągać dane do późniejszej analizy, sprawdzania jak rozkłada się efektywność zatrudnionych pracowników czy na ile obciążone są poszczególne maszyny biorące udział w produkcji, a możliwość uzyskania takich danych i wyciągania z nich wniosków bezpośrednio przekłada się na osiągane wyniki przedsiębiorstwa. Oprogramowanie zawiera poszczególne, współgrające ze sobą moduły przygotowane z ukierunkowaniem na specyfikę etapów związanych z zarządzaniem produkcji, także w zakresie dokumentacji technologicznej.

  Data dodania: 04 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Biostat market research »

  Organizacja badawcza z dziesięcioletnim doświadczeniem poleca szeroki zakres usług badawczych. Wielokierunkowy rozwój firmy pozwala nam zagwarantować najwyższą jakość realizacji badań społecznych oraz rynkowych. Nasi klienci są dziś udziałowcami niemal każdego rynku branżowego. Oprócz badań społeczno-gospodarczych dostarczamy także oprogramowanie badawcze, w tym również dla medycyny. Jesteśmy firmą, której potrzebujesz.

  Data dodania: 21 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Elektroniczny CRF »

  Najnowocześniejsze na rynku oprogramowanie typu CRF. Autorski innowacyjny system projektowania i monitorowania badań obserwacyjnych oraz klinicznych, a także PMS. Dzięki stałej współpracy zespołu specjalistów eCRF ewoluuje w czasie, nigdy nie zostając w tyle. Oprogramowanie umożliwia także prowadzenie rejestrów medycznych w przystępnej formie ankiet online.

  Data dodania: 14 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Macrologic - ERP, systemy ERP, oprogramowanie dla przedsiębiorstw »

  Macrologic SA - Na rynku działamy od 30 lat. Jest z nami ponad 2000 zadowolonych klientów. Tworzymy Macrologic ERP - oprogramowanie dla firm i przedsiębiorstw wykorzystywane w obszarach takich jak produkcja, logistyka, sprzedaż, kadry i płace, controlling, finanse. To programy, systemy informatyczne - system ERP, BI, HRM, HCM, CRM oraz HR. Nasze oprogramowanie dla przedsiębiorstw doskonale sprawdza się w branżach: produkcyjnej, usługowej, handlowej, logistyce, magazynowaniu, transporcie, przedsiębiorstwach komunalnych, spółdzielniach mieszkaniowych, wypożyczalniach samochodów, przedsiębiorstwach medycznych, placówkach naukowych, instytutach, placówkach oświatowych, przedsiębiorstwach energetycznych. Macrologic to firma działająca na obszarze całego kraju.

  Data dodania: 20 01 2017 · szczegóły wpisu »