multi multikod rodzaje wpisówpłatności przelewem wyróżnienia

Pit 37 online - rozliczyć pit 2016 przez Internet

Pit 37 online - rozliczyć pit 2016 przez Internet Już wkrótce rozliczysz podatek za ubiegły rok i sporządzisz swój pit 37 czy inny pit 2016/pit 2017. Chcesz ekspresowo rozliczyć podatek? Nie chcesz stać w kolejkach ani na poczcie, ani tym bardziej w urzędzie? Masz dostęp do Internetu? Jeżeli na wszystkie pytania padła odpowiedź twierdząca, rozlicz swój pit 2016 elektronicznie jako pit online. Jest to metoda coraz częściej praktykowana przez podatników. Coraz to więcej ludzi się do tego przekonuje, gdyż nikomu tak naprawdę nie chce się wystawać w kolejkach, bowiem to przecież zajmuje zbyt dużo czasu i energii. W tym czasie można zrobić zakupy, pobawić się z dziećmi, czy chociażby uczynić coś tylko dla siebie. Jedyne, co należy zrobić, ażeby rozliczyć elektronicznie swój pit 37, pit 36 i inne pity 2016/pity 2017 jako pit online, to wybrać darmowy program pit 2016 umożliwiający takie rozliczenie, który krok po kroku, poprowadzi Cię przez wszystkie strony formularza, na początku wybierając dla Ciebie ten odpowiedni. Tobie zostaje jedynie wypełnienie pól dotyczących Twoich danych personalnych, identyfikatora NIP czy też PESEL, pól związanych z Twoim przychodem i z odprowadzanymi przez rok podatkami, a również czy chcesz skorzystać z ulg i przeznaczyć jeden procent swojego podatku dla wybranej przez Ciebie OPP. Na końcu, aby przesłać wypełnioną deklarację pit, powinieneś wpisać swoje dane osobowe oraz kwotę Twojego przychodu wykazaną w pit za poprzedni rok (lub "0" jeżeli nie składałeś zeznania podatkowego). Jeżeli prawidłowo wszystko wprowadzisz, deklaracja pit 37, pit 36 czy inny pit 2016/pit 2017 zostanie przesłana online do fiskusa, a jako potwierdzenie otrzymasz UPO (Urzędowe Poświadczenie Odbioru). Ważne jest, aby rachunki i dokumenty takie jak kopie wypełnionego i złożonego pit, UPO oraz dokumenty uprawniające do ulg przechowywać przez okres pięciu lat, licząc od końca roku podatkowego, w którym złożyliśmy zeznanie podatkowe. Pit online to szybkie i proste rozliczenie podatku.

Reklama:

Szczegóły strony www.pit-format.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.pit-format.pl:

Pit 37 online - rozliczyć pit 2016 przez Internet

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 34 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 4

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Outsourcing IT »

  Klasterit. pl jest to strona prezentująca projekt powołany przez Stowarzyszenie Informatyka Podkarpacka, który ma na celu realizacje przedsięwzięć sprzyjających rozwojowi informatyki regionalnej, która oparta jest o wiedzę i innowacyjność, co zwiększa atrakcyjność regionu. Dodatkowo decydując się na udział w projekcie otrzymasz profesjonalne wsparcie marketingowe, poznasz inne firmy z branży ICT, które również działają na tym samym terenie, a oprócz tego weźmiesz udział w wielu bezpłatnych szkoleniach branżowych. Dodatkowo na stronie można znaleźć terminy, w których odbywać się będą szkolenia informatyczne, a także firmy informatyczne w Rzeszowie, Przemyślu czy innych miastach na terenie Polski Wschodniej.

  Data dodania: 24 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Agencja reklamowa z Poznania »

  Agencja reklamowa – interaktywna Positiv Style mieści się w mieście Poznań i funkcjonuje od niespełna 10 lat, z sukcesem się rozwijając i ulepszając ofertę. W zakres usług wchodzi tworzenie stron internetowych, sklepów on-line, dostarczanie innowacyjnych rozwiązań e-commerce. Agencja reklamowa Positiv Style zatrudnia wykwalifikowanych fachowców, którzy traktują klienta indywidualnie, wykonując nieraz bardzo skomplikowane projekty. Kreatywność, duże umiejętności, specjalistyczna wiedza to fundamentalne atuty agencji interaktywnej Positiv Style z Poznania.

  Data dodania: 27 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Książka przychodów i rozchodów (kpir) dla firm i biur »

  Rozliczanie podatków na zasadzie ogólnej, do którego nieodzowna jest książka przychodów i rozchodów (kpir), jest dość korzystnym sposobem opodatkowania dla przedsiębiorców rozpoczynających działalność gospodarczą potrzebującą inwestycji, jak również dla firm, których praca pociąga za sobą znaczne koszty jej działalności. Sposób, jakiego podstawą jest książka przychodów i rozchodów, zostało oparta na obliczaniu podatków w zależności od zysków, a nie jak odbywa się to w razie ryczałtu, w jakim podatek naliczany został przychodu. Oczywiście procentowy poziom płacony w przypadku ryczałtu został nieco mniejsza. Dla licznych sklepów jest to dużo bardziej korzystniejsze rozwiązanie. Decydując się rodzaj opodatkowania, musimy analizować mnóstwo czynników. Równie istotne jest to w przypadku rozliczania się na podstawie ryczałtu, korzystamy ze znacznie uproszczonych procedur księgowania i rozliczania przychodów. Będzie to atut, szczególnie dla osób chcących samodzielnie prowadzić własną dokumentacje podatkową, a nie są oni zbytnio rozeznani w skomplikowanym prawie podatkowych. Pozostaje to często doceniana cecha, którą podkreślają przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą. Zawsze jednak musimy zadbać o właściwe oprogramowanie, ułatwiające przeprowadzenie księgowości. Powinni państwo mieć świadomość, że czas, jaki poświęcamy na prowadzenie ewidencji podatkowych, jest czasem, jaki możemy poświęcić na poprawę działalności naszej firmy. Jakość oprogramowania, które będzie spełniać wymagania aby nasza książka przychodów i rozchodów (kpir) była prawidłowo i starannie prowadzona, wpłynie na możliwości przedsiębiorstwa w każdego rodzaju dziedzinie. Przykładem profesjonalnego oprogramowania ułatwiającego prowadzenie księgowości jest SKP (Super Księga Podatkowa). Producent oferuje możliwość darmowego skorzystania z e-szkolenia oraz zapoznania się z tym programem poprzez wersję testową.

  Data dodania: 13 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe programy »

  Moje Programy jest portalem internetowym, w jakim umieszczonych do pobrania jest sporo darmowych aplikacji komputerowych. W katalogu programów użytkownicy znajdą narzędzia użytkowe, jakie mogą przydać się tak samo w domu, jak i w pracy. Programy opatrzone zostały opisami z wyszczególnionymi fundamentalnymi funkcjami, poza tym internauci mogą też dodawać komentarze do aplikacji. Programy dla łatwiejszego ich odnajdywania umieszczone zostały też w stosownych grupach tematycznych. W portalu zamieszczone jest też odpowiednie oprogramowanie przeznaczone do usuwania szkodliwego oprogramowania, czy też blokowania zainfekowanych witryn WWW.

  Data dodania: 07 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • testuj.pl - badania user experience i testy funkcjonalne aplikacji »

  Firma testuj. pl zajmująca się przeprowadzaniem testów aplikacji i oprogramowania działa na rynku od 2011 roku. Współpracujemy z kilkoma tysiącami doświadczonych testerów, co pozwala nam w szybkim czasie przeprowadzić testy w tłumie, czyli crowd testing. W swojej bazie posiadamy ponad 3000 urządzeń, na których możemy wykonać testy. Testując aplikacje na odmiennych urządzeniach możemy stwierdzić jej poprawność zainstalowania, funkcjonowanie czy responsywność (aplikacje webowe). Warto wspomnieć, że testy aplikacji pozwalają określić np. dlaczego zaczęła spadać konwersja lub jakie są punkty krytyczne aplikacji, dlatego też testy te powinno przeprowadzać się w każdym momencie życia aplikacji.

  Data dodania: 21 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Office 365 »

  Istotną zaletą innowacyjnej usługi Office 365 jest to, iż istnieje możliwość dostosowania odpowiedniego pakietu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Dzięki Office 365 bazującym na Chmurze Microsoft, nawet małe i średnie przedsiębiorstwa mogą cieszyć się łatwym oraz szybkim dostępem do niezbędnych plików i wiadomości sieciowych. W trosce o zadowolenie klienta Onex Group zapewnia zarówno licencjonowanie produktu jak i jego wdrażanie oraz niezwykle pomocne szkolenia online, dlatego warto zapoznać się z ofertą już teraz na office-365. pl.

  Data dodania: 13 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • CRM Kraków »

  Oprogramowania CRM tworzone przez firmę Kamee z Krakowa to gwarancja 100% dopasowania do potrzeb firmy. Wszystkie nasze aplikacje są dedykowane, a ich zakres jest całkowicie ustalany z przedstawicielami przedsiębiorstwa. Główna siedziba firmy znajduje się w Krakowie. Nasi klienci kupują od nas oprogramowanie z wszystkimi prawami do niego. Zapraszamy na darmowe konsultacje.

  Data dodania: 11 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Sklep internetowy InsERT S.A. »

  Sklep internetowy InsERT – producenta najpopularniejszych programów dla firm w Polsce. W ofercie bogata oferta systemów sprzedażowych, księgowych, CRM. Doskonałe narzędzia pracy dla małych i średnich przedsiębiorstw. Intuicyjne, nowoczesne programy w przystępnych cenach.

  Data dodania: 18 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • axhelpers.com »

  Oprogramowanie ERP może zmieniać dostępne funkcjonalności wraz ze zmianą profilu działalności przedsiębiorstwa AXHelpers to grupa specjalistów, którzy pomogą wybrać właściwy system klasy ERP do Państwa potrzeb. Jeśli trzeba będzie rozszerzyć jego funkcje lub zmienić profil działania, axhelpers. com pomoże we wszystkim.

  Data dodania: 23 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Edukacyjne gry dla dzieci zabawa i rozwój umysłu »

  Dorośli doskonale wiedzą, jak trudno zachęcić jest dzieci do uczenia się i rozwijania umysłu. Z tego też powodu pomocne są tutaj edukacyjne gry dla dzieci, które poprzez charakterystyczną formę zabawy wspierają proces uczenia się i rozwój umysłu a do tego stanowiąc wspaniałą okazję do zabawy. Nie od dziś wiadomo, że zabawa to nie tylko forma rekreacyjna, ale również sposób, dzięki któremu u dziecka może się rozwijać szereg niezbędnych umiejętności i cech. To przede wszystkim w trakcie zabawy dziecko lepiej zapamiętuje, rozwija się w nim umiejętność koncentracji I myślenia abstrakcyjnego. Zarówno gry logiczne jak i gry edukacyjne dla naszych pociech zostały zaprojektowane w taki sposób, by mogły pełnić funkcję ćwiczącą i rozwijającą umysł, ale i rozrywkową. To gry dla dzieci dotykające wielu tematów, dotyczą nie tylko całego mnóstwa przedmiotów szkolnych takich jak matematyka, ortografia lub język polski ale także pasji dziecka takich jak historia, otaczające nas środowisko naturalne, pozwalając dziecku na przeniesienie się w świat księżniczek, starych baśni lub do ery dinozaurów. Może to być świetna alternatywa do spędzania wolnego czasu zarówno dla chłopców jak i dziewczynek. Edukacyjne gry dla dzieci nie tylko pomagają rozwijać ich zainteresowania, ale także pobudzają wyobraźnię, dbają o prawidłowy rozwój pamięci i koncentracji, przy czym są wspaniałą formą rozrywki dla wszystkich domowników. To rewelacyjne prezenty dla dzieci na przeróżne okazje na Mikołaja, urodziny, pod choinkę itd. Dzięki grom edukacyjnym, nauka nie będzie już dla dziecka przykrością, ale czystą radością. To gwarantowany rozwój umysłu i udana zabawa. Spędzanie z nimi czasu z pewnością bardzo pomoże na kolejnych etapach nauki naszych pociech.

  Data dodania: 23 10 2016 · szczegóły wpisu »