multi multikod rodzaje wpisówpłatności przelewem wyróżnienia

Podkategoria: Bezpieczeństwo IT

 • Produkty z Chin »

  Najstarszy na rynku importer z Azji. Oferowane przez firmę Miximport artykuły hurtowe oraz detaliczne obejmujące praktycznie każdą branżę, przykuwają uwagę niewiarygodnie promocyjnymi cenami oraz przyzwoitą jakością wykonania oferowanego towaru. Przez lata walczyliśmy o pozycje na rynku, a dziś współpracują z nami inne firmy zarówno z Polski jak i innych krajów. Wskażemy Ci drogę do rozpoczęcia własnej działalności. Wbrew pozorom nie musisz posiadać wyrazistej wartości pieniężnej aby zacząć zarabiać. Najpopularniejsze towary w naszym sklepie to przybory szkolne, artykuły dekoracyjne, zabawki, a także wiele innych. Dla stałych klientów przedstawiamy znaczące rabaty. Naszą prężnię rozwijająca się kategorią są akcesoria do golenia w stylu klasycznym.

  Data dodania: 11 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Prywatny detektyw »

  Biuro Detektywistyczne Warszawa - Falcon - prywatny detektyw. Świadczymy usługi detektywistyczne w szerokim zakresie. Zajmujemy się windykacją należności, wywiadem gospodarczym, wykrywaniem i zapobieganiu nieuczciwej konkurencji, wykrywanie kradzieży przez pracowników i wiele innych

  Data dodania: 06 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Network Masters - Szkolenia i Wdrożenia IT »

  Szkolenia komputerowe otwarte, zamknięte, coaching oraz wdrożenia IT. Kursy otwarte odbywają się w wybranych miastach na terenie całej Polski. Wiele warsztatów prowadzonych jest na różnym poziome zaawansowania. W przypadku projektów zamkniętych staramy się jak najlepiej poznać potrzeby i wymagania naszych Klientów w celu opracowania zindywidualizowanej oferty szkoleniowej. Dzięki wiedzy i praktycznym umiejętnościom naszych ekspertów, możemy dopasować tematykę ćwiczeń nie tylko do profilu działalności firm, ale również do profilu poszczególnych działów, czy też szczegółowych wymagań pojedynczych osób. Wdrożenia IT Bogata wiedza z informatyki, dodatkowo poparta licznymi certyfikatami branżowymi oraz doświadczeniem, daje naszym klientom stabilny grunt do współpracy nawet przy bardzo zaawansowanych i zakrojonych na dużą skalę projektach IT. Posiadamy szeroką kadrę inżynierską, mamy możliwość odpowiedniego doboru sprawdzonych i ściśle wyspecjalizowanych ludzi, do konkretnego projektu wdrożeniowego IT. Nasza oferta jest skierowana dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, jak również firm wielooddziałowych, nowo powstających oraz rozbudowujących i unowocześniających swoje zaplecze informatyczne.

  Data dodania: 15 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • ExchangeBlog »

  Blog poswiecony zagadnieniom administracji oraz uzytkowania srodowiska Microsoft Exchange.
  Porady prezentowane sa przez osoby codziennie pracujace z Microsoft Exchange Server, Lync Server, Active Directory, oraz usługami powiązanymi ze funkcjonowaniem srodowiska Exchange Server. Pomagamy we wdrozeniach systemow, administracji oraz konsultacjach odnosnie posiadanego srodowiska.
  Liczne porady, newsy, skrypty dotyczące Serwerow Exchange oraz klientow poczty Outlook. Opisujemy jak poprawnie skonfigurować środowisko Microsoft Exchange, jak nim administrować, jak ułatwiać sobie oraz użytkownikom codzienną pracę z Microsoft Exchange.
  Exchange Server wdrozenia
  Exchange Server Administration
  Exchange How To

  Data dodania: 31 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dobre Darmowe Programy - Pobierz za Darmo - SoftMania.pl »

  Kiedy szuka się w sieci różnego typu programów, które pobierać można zupełnie darmowo, wybór będzie się miało naprawdę spory. Sprawia to, że pobierać można darmowe programy, których akurat się w danym momencie potrzebuje. Jeżeli szuka się czegoś do słuchania muzyki, czy oglądania filmów, na pewno znajdzie się dużą liczbę właśnie takich programów. Trafić można też na wiele programów do ochrony antywirusowej. Skoro każdy może pobrać niejeden darmowy antywirus, nie musi się wydawać pieniędzy na takie aplikacje. Wiele z nich jest bardzo skutecznych, co jest dobrą wiadomością.

  Data dodania: 02 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie komputerowe dla firm »

  DMSI SOFTWARE - firma tworząca dedykowane oprogramowanie dla firm i klientów indywidualnych. Świadczymy szeroki i kompleksowy zakres usług pozwalający na realizację każdego projektu od podstaw. Zaczynając od identyfikacji wizualnej firmy poprzez serwis internetowy kończąc na funkcjonalnym, ekonomicznym i efektywnym dedykowanym oprogramowaniu wspierającym biznes. Naszą specjalnością jest bezpieczeństwo techniczne, bezpieczeństwo IT, monitoring zintegrowany, integracje kamer i systemów bezpieczeństwa.

  Data dodania: 18 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Podpis elektroniczny w 10 min. u klienta »

  Centrum Certyfikacji Kluczy CenCert specjalizuje się w wystawianiu i odnawianiu certyfikatów kwalifikowanych, niezbędnych do uznania prawnej ważności podpisu elektronicznego. Decydując się na współpracę z naszą firmą zyskujecie Państwo również możliwość nabycia znaczników czasu. Wszystkie usługi i produkty w naszej ofercie są zgodne z Ustawą o podpisie elektronicznym, co daje Klientom gwarancję pełnego bezpieczeństwa. Dokładamy wszelkich starań, by posługiwanie się podpisem elektronicznym nie przysparzało zbędnych trudności, toteż z myślą o Państwa wygodzie przygotowaliśmy proste w obsłudze zestawy do podpisu kwalifikowanego. Cencert jako jednostka organizacyjna firmy Enigma SOI świadcząca usługi certyfikacji związane z podpisem elektronicznym opiera swoje rozwiązania na 20-letnim doświadczeniu firmy w bezpieczeństwie teleinformatycznym. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 31 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • ProInwent - Spis z natury | Inwentaryzacja »

  Inwentaryzacja która przeprowadzana jest ręcznie, to rozwiązanie czasochłonne. Zaangażowane jest w nią wiele osób, cały proces okazuje się zaś kosztowny i niedokładny. Nasz system cechuje się prostotą obsługi. Dzięki niemu zaoszczędza się czas, a jak wiadomo – czas to pieniądz. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo przykład inwentaryzacji przy użyciu naszego systemu. Wejdź na www. inwentaryzacjazlecona. pl!

  Data dodania: 13 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • SecIT Media | Telewizja przemysłowa, Monitoring, CCTV,Gdańsk, Trójmiasto,Gdynia, »

  Projekty i instalacje telewizji przemysłowej, Gdańsk, Trójmiasto. Proponowane przez nas instalacje monitoringu zadowolą najbardziej wybrednych klientów. Monitoring CCTV jest to system służący do obserwacji wizyjnej za pomocą kamer video podłączonych do rejestratorów obrazu i monitorów. Telewizja przemysłowa wykorzystywana jest jako monitoring sklepów i innych punktów sprzedaży, monitoring hal produkcyjnych, parkingów, biur oraz wszelkiego rodzaju zakładów pracy a także monitoring domów i innych prywatnych posesji. Oferujemy Państwu systemy monitoringu oparte na najwyższej jakości sprzęcie produkowanym przez firmę ALNET SYSTEMS, który gwarantuje bezproblemową ciągłą prace systemu.

  Data dodania: 26 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Odzyskiwanie danych »

  AGAM to bardzo dobre rozwiązanie dla takich osób, które chociażby zainteresowało odzyskiwanie danych z karty pamięci. Bardzo często odzysk danych to już tak naprawdę ostatnia deska ratunku, więc serdecznie chcielibyśmy zaprosić na serwis internetowy firmy AGAM. Naturalnie naprawdę nie można powiedzieć, że odzyskiwanie danych z płyt dvd, zasadniczo odzysk danych, są jedynymi usługami, które świadczymy. Także warto nieco wspomnieć o niszczeniu plików albo zabezpieczeniu ich. W końcu kasowanie plików jest obecnie niesamowicie powszechną usługą. Bardzo wielu ludzi doskonale zdaje sobie sprawę, że kasowanie danych nie jest takie proste. Nawet jeśli sformatujemy dysk, to i tak trzeba wiedzieć, że pliki na nim są do odzyskania. To bardzo dobrze pokazuje, że kasowanie danych jest usługą, której nie powinniśmy deprecjonować. Trzeba także nieco wspomnieć o zabezpieczaniu danych. Czyli zabezpieczanie danych powoduje, że nasze wszelkie dane są w pełni bezpieczne.

  Data dodania: 13 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Lider trwałego usuwania danych - White Canyon »

  Firma White Canyon Inc., jeden z najbardziej uznanych producentów oprogramowania do trwałego kasowania danych, zaprasza do odwiedzenia swojej strony internetowej, na której znajdą Państwo szczegółowe opisy poszczególnych narzędzi, zarówno tych dedykowanych użytkownikom indywidualnym, jak i przeznaczonym do obsługi całych sieci komputerowych. Nasze oprogramowanie nadpisujące gwarantuje bezpieczeństwo informacji, którego nie zapewni Państwu zwykłe opróżnianie kosza systemowego czy formatowanie dysku twardego. Narzędzia WipeDrive, takie jak Secure Clean, Enterprise czy System Saver, wykorzystują algorytmy o wojskowych standardach, dzięki czemu jakiekolwiek późniejsze odzyskanie danych staje się niemożliwe. Skorzystaj z naszej oferty, aby skutecznie zabezpieczyć swoje poufne dane przed kradzieżą!

  Data dodania: 24 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • BUSINESS-NET W.ŻÓŁTOWSKI I WSPÓLNICY S.J. »

  Z przyjemnością prezentujemy Państwu propozycję wiodącej na rynku informatycznym firmy Business-NET. Polecamy najlepszej jakości systemy EPR/CRM, które dopasowujemy do indywidualnych wymagań każdego przedsiębiorstwa. Wśród nich systemy telefonii IP, a także oprogramowania użytkowego. Aktualnie dysponujemy 14 pakietami oprogramowań. Z systemów ERP może korzystać każda firma, bez względu na wielkość, a także branżę w której się specjalizuje. To co nas odróżnia, to dokładna analiza wymagań zleceniodawcy, wdrożenie systemu w firmie oraz stała obsługa powdrożeniowa np. backupy danych, bieżące wsparcie eksploatatorów etc. Więcej informacji na stronie internetowej.

  Data dodania: 28 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • TOMA - network solutions: outsourcing IT, serwis IT »

  Firma "TOMA" zajmuje się szeroko pojętą obsługą informatyczną klientów biznesowych, małych i średnich przedsiębiorstw. Firma działa na rynku IT od 1995 roku. Nasza domena to przede wszystkim serwis IT i outsourcing IT. Świadczymy również usługi z zakresu consultingu, wirtualizacji, monitoringu. Zajmujemy się dostawą sprzętu i oprogramowania komputerowego. Naszą misją jest usatysfakcjonowanie klienta poprzez dostarczanie dostosowanych do potrzeb i oczekiwań usług sieciowych najwyższej jakości. Staramy się tworzyć długotrwałe relacje biznesowe, budując tym samym rynkową przewagę obsługiwanych przedsiębiorstw. Każdy z Klientów traktowany jest indywidualnie - nie stosujemy rozwiązań uniwersalnych. Swoją wiedzę staramy się ciągle doskonalić poprzez uczestnictwo w szkoleniach m. in. w technologiach serwerowych (Microsoft 2003 Server, Microsoft 2008 Server, ISA Server, Microsoft Exchange Server, Microsoft SQL Server, Red Hat), macierzowych (HP, Netapp) oraz sprzętowych (serwery stand-alone i blade, sieci LAN, SAN). Uczestniczymy także we wdrożeniach aplikacji dla małych i średnich firm np. : InsERT GT. TOMA - Network Solutions Outsourcing IT, Serwis IT, Monitoring, Consulting, Wirtualizacja, Dostawa sprzętu

  Data dodania: 17 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • serwis.tech Przemysław Franiak »

  Zajmujemy się serwisem sprzętu komputerowego wszystkich marek. Dopełnieniem naszej oferty jest profesjonalny serwis komputerowy oparty na wieloletnim doświadczeniu w branży IT. Wszystkie powyższe aspekty stanowią odpowiednią propozycję dla klientów wymagających kompleksowej obsługi w całym zakresie związanym z oprogramowaniem i sprzętem komputerowym. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze. "W pracy przychodni weterynaryjnej niezbędna jest niezawodność sprzętu komputerowego, który pozwala na płynną obsługę klientów. Prawidłowe działanie wyposażenia komputerowego zapewnia nam profesjonalna obsługa prowadzona rzetelnie przez firmę serwis. tech. Nasza współpraca układa się znakomicie dzięki zaangażowaniu i solidności pracowników firmy serwis. tech".

  Data dodania: 21 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Program antywirosuwy dla Twojej firmy »

  Zabezpiecz swój sprzęt komputerowy przed istniejącymi niebezpieczeństwami płynącymi z Internetu i zakup antywirus ESET NOD32 Antivirus. Ten program antywirusowy uchroni Cię przed zainfekowaniem bądź uszkodzeniem komputera i innymi zamachami powodowanymi przez wirusy, rootkity i spyware. ESET posiada w swojej ofercie oprogramowanie do pełnej ochrony sprzętów należących do systemu WIFI w danej lokalizacji. Antywirus marki ESET ochrania laptopy oraz serwery z oprogramowaniem Windows, Linux oraz MAC, a także urządzenia mobilne. Dowiedź się więcej na temat wirusów jakie zaatakowały Twój laptop poprzez darmowy program antywirusowy dostępny na stronie firmy ESET.

  Data dodania: 21 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Informatyka Podkarpacka »

  Informatyka Podkarpacka wspiera firmy informatyczne z Podkarpacia. Firmy wdrażające aplikacje na Androida, oprogramowanie, czy też zintegrowany system ERP mogą dzięki Stowarzyszenia nawiązywać współpracę oraz wymieniać się doświadczeniem. Klaster wspiera organizację kampanii informacyjnych i promocyjnych. Pracownicy firm zrzeszonych w Stowarzyszeniu mogą uczestniczyć w organizowanych spotkaniach, którymi są szkolenia i seminaria informatyczne oraz korzystać z ogłoszeń działu Praca dla programisty w Rzeszowie.

  Data dodania: 13 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • statlook - rozwiązanie dla zarządzania IT w organizacji »

  Oprogramowanie statlook firmy A plus C Systems pomaga administratorom IT w zarządzaniu zasobami informatycznymi w firmie. nDzięki statlookowi możliwe jest monitorowanie komputerów pracowników, zdalny audyt legalności oprogramowania, inwentaryzacja sprzętu i zarządzanie licencjami. nGenerowanie raportów pozwala na sprawdzenie wydajności pracy. nFunkcja helpdesk oraz zdalny pulpit umożliwia natychmiastową pomoc zdalną. nStatlook umożliwia gromadzenie informacji na temat zasobów sprzętowych i programowych firmy oraz stopnia ich wykorzystywania. nnProgram statlook oferuje pakiety:nn• uplook Monitoring – nadzoruje czynności użytkowników, analizuje wykorzystanie sprzętu, umożliwia zarządzanie nośnikami wymiennymi, kontrolę wydruków i drukarek oraz wykorzystanie Internetunn• uplok Zasoby - umożliwia sprawną inwentaryzację i generowanie raportów, czuwa nad bezpieczeństwem i legalnością programównn• uplook Helpdesk - pozwala na raportowanie problemów przez użytkowników, a zdalny pulpit zapewnia natychmiastową pomoc w ich rozwiązaniunn• statlook – oferuje kompleksowe administrowanie komputerem, łącząc w sobie trzy powyższe pakiety

  Data dodania: 01 08 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Bezpieczeństwo IT

Bezpieczeństwo IT - nowa strona:

Adres: