multi multikod rodzaje wpisówpłatności przelewem wyróżnienia

Aplikacje Mobilne – iPhon, iPad, Android, Windows

Aplikacje Mobilne – iPhon, iPad, Android, Windows Tworzymy dedykowane aplikacje mobilne na systemy: iOS (iPhone i iPad), Android (Smartphone i Tablety), Windows (Smartphone). Projektujemy mobilne aplikacje biznesowe, jak również gry mobilne. Oferujemy kompleksową realizację, pełne doradztwo na każdym etapie prac, pomoc w załatwieniu formalności związanych ze sklepami App Store i Google Play, profesjonalizm wykonania od projektu aż po finalną aplikację, najniższe ceny na rynku, rozwiązania w oparciu o najnowsze technologie mobilne, bezpośrednie wykonawstwo aplikacji, terminowość oraz miłą atmosferę współpracy.

Reklama:

Szczegóły strony www.aplikacjemobilne.mobi:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.aplikacjemobilne.mobi:

Aplikacje Mobilne – iPhon, iPad, Android, Windows

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 62 Odwiedziny msnbot 4 Odwiedziny googlebot 41

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Adobe Production Premium - sklep on-line »

  Rozwiązania, które znasz i cenisz. Zapoznaj się z najnowszymi wersjami oprogramowania wspomagającego projektowanie. Spośród bogatej oferty nowoczesnych systemów CAD do projektowania polecamy pakiety AutoCAD LT, Cinema 4D, ZwCAD, SketchUp Pro, Rhino 3D, wraz z współpracującymi z nimi aplikacjami. Promując innowacyjność oferujemy również zawsze aktualne i legalne licencje Adobe Creative Suite, Artisteer, Corel, Microsoft do użytku osobistego i w firmie. Jeśli jesteś studentem, możesz skorzystać ze specjalnej oferty firmy Adobe i uzyskać nawet do 80% rabatu na zakup oprogramowania. Szeroki wybór aplikacji biurowych, do projektowania grafiki, obróbki mediów cyfrowych i nie tylko - dostępne w sklepie on-line.

  Data dodania: 23 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Czas pracy kierowcy »

  Czas pracy kierowcy nie może naruszać osmiu godzin na dobę i czterdzieści godzin w zwykle pięciodniowym tygodniu pracy, w przyjętym okresie rozliczeniowym nieprzekraczającym czterech miesięcy. Tygodniowy czas pracy kierowcy, razem z godzinami nadliczbowymi, nie może naruszać czterdziestu osiem godzin w zawartym okresie rozliczeniowym nieprzekraczającym czterech miesięcy.

  Po 6 następnych godzinach roboty kierowcy przysługuje pauza skierowana na odetchnięcie w wymiarze nie krótszym niż trzydzieści minut, w przypadku gdy liczba godzin pracy nie przekracza 9 godzin, oraz w wymiarze nie krótszym niż 45 minut, w przypadku gdy liczba godzin pracy wynosi więcej niż 9 godzin. Pauza winna być dzielona na okresy krótsze trwające co najmniej 15 minut każdy, używane w trakcie sześciogodzinnego czasu pracy lub wprost po tym okresie.

  Data dodania: 02 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • ProInwent - Spis z natury | Inwentaryzacja »

  Inwentaryzacja która przeprowadzana jest ręcznie, to rozwiązanie czasochłonne. Zaangażowane jest w nią wiele osób, cały proces okazuje się zaś kosztowny i niedokładny. Nasz system cechuje się prostotą obsługi. Dzięki niemu zaoszczędza się czas, a jak wiadomo – czas to pieniądz. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo przykład inwentaryzacji przy użyciu naszego systemu. Wejdź na www. inwentaryzacjazlecona. pl!

  Data dodania: 13 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • MOLP - LicencjeMicrosoft.pl »

  Mamy zaszczyt przedstawić Państwu sklep internetowy Licencje Microsoft. Od wielu lat zajmujemy się dostarczaniem naszym klientom w pełni legalnego i oryginalnego oprogramowania firmy Microsoft. Przez wiele lat współpracy zdobyliśmy najwyższy status partnerstwa z tym amerykańskim koncernem. W naszej bogatej ofercie znajdują się wszystkie możliwe rodzaje licencji. Poczynając od OEM a na FPP kończąc. Już dziś zachęcamy do zakupu legalnego oprogramowania. Zapraszamy do sklepu LicencjeMicrosoft. pl.

  Data dodania: 19 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pit 36, Pit 37, Pit O - dla kogo? »

  Który: pit 37, pit 36, pit O - zobowiązany jesteś sporządzić i przekazać do urzędu skarbowego? Formularz, jakim jest pit znany jest każdemu pracującemu, który ma jakiekolwiek źródło przychodu. Corocznie zobligowany jest on zgłaszać swoje dochody do danego urzędu skarbowego, któremu podlega. Jedynie w ten sposób będzie mógł on w dalszej przyszłości legalnie i prawnie zarobkować pracując. Wyróżnić można jednak kilka najczęściej sporządzanych rodzajów PIT 2016 /PIT 2016, które sprawiają, że wielokroć u podatników nie posiadających w tym zakresie zbytnio obszernej wiedzy jawi się pytanie dotyczące tego, jaki dokument PIT konieczne jest wybrać. Najbardziej popularne to pit-36, pit-37, pit-O. I tak pit-37, to dokument, na podstawie którego podatnik rozlicza się indywidualnie, lub razem z małżonkiem czy dzieckiem. Pit ten zawiera rozliczania się, z uwzględnieniem różnych przychodów. Zalicza się do nich nie tylko te, które otrzymano tytułem etatowej pracy i posiadaniu stałego źródła dochodów, lecz również z pracy o umowę o dzieło czy zlecenie, lub też z przekazaniem praw autorskich. Natomiast pit-36 jest formularzem, który z reguły wypełniany jest przez osobę zajmującą się działalnością gospodarczą, jednak nie ściśle związanej z rolnictwem. W tym przypadku opodatkowaniu podlega między innymi przychód z dzierżawy czy najmu określonej ziemi i terytorium, które w myśl dokumentów prawnych należy do danej osoby zobowiązanej do każdego roku wypełniania rozliczenia pit w urzędzie skarbowym. się jest formularz pitO, czyli pit przygotowany głównie z myślą o osobach mających z możliwych ulg i odliczeń. Pomocą na nieskomplikowane sporządzenie zarówno pit 36, pit 37, pit O jest darmowy program PIT FORMAT, który funkcjonuje na naszym rynku od wielu lat i przyczynia się, że roczne wypełnienie zeznania podatkowego PIT 2016/ PIT 2017 nie są uciążliwością. To oprogramowanie do PIT jest dla każdego podatnika jak zarówno dla kancelarii podatkowych i firm.

  Data dodania: 29 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • CADOR - oprogramowanie, szkolenia CAE »

  Cador Consulting jest firmą specjalizującą się w doradztwie, sprzedaży, wdrażaniu i zastosowaniu technik komputerowego wspomagania projektowania CAD/CAM/CAE w przemyśle i nauce, wykonującej zaawansowane symulacje Metodą Elementów Skończonych (MES) oraz kinematyczno-dynamiczne analizy mechanizmów (MBS/MSS). Ponadto tworzy dokumentację techniczną i modele 3D w programach CAD. Cador Consulting jest również autoryzowanym partnerem handlowym globalnego dostawcy znanym z usług i oprogramowania do zarządzania cyklem życia produktów Siemens PLM Software. Firma zapewniając komfortowe warunki świadczy także usługi szkoleniowe m. in. oprogramowania NX CAM/CAM Express, Solid Edge, NX CAD, CAE, Moldex oraz Femap.

  Data dodania: 22 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Office 365 »

  Istotną zaletą innowacyjnej usługi Office 365 jest to, iż istnieje możliwość dostosowania odpowiedniego pakietu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Dzięki Office 365 bazującym na Chmurze Microsoft, nawet małe i średnie przedsiębiorstwa mogą cieszyć się łatwym oraz szybkim dostępem do niezbędnych plików i wiadomości sieciowych. W trosce o zadowolenie klienta Onex Group zapewnia zarówno licencjonowanie produktu jak i jego wdrażanie oraz niezwykle pomocne szkolenia online, dlatego warto zapoznać się z ofertą już teraz na office-365. pl.

  Data dodania: 13 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • CRM Kraków »

  Oprogramowania CRM tworzone przez firmę Kamee z Krakowa to gwarancja 100% dopasowania do potrzeb firmy. Wszystkie nasze aplikacje są dedykowane, a ich zakres jest całkowicie ustalany z przedstawicielami przedsiębiorstwa. Główna siedziba firmy znajduje się w Krakowie. Nasi klienci kupują od nas oprogramowanie z wszystkimi prawami do niego. Zapraszamy na darmowe konsultacje.

  Data dodania: 11 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Macrologic - ERP, systemy ERP, oprogramowanie dla przedsiębiorstw »

  Macrologic SA - Na rynku działamy od 30 lat. Jest z nami ponad 2000 zadowolonych klientów. Tworzymy Macrologic ERP - oprogramowanie dla firm i przedsiębiorstw wykorzystywane w obszarach takich jak produkcja, logistyka, sprzedaż, kadry i płace, controlling, finanse. To programy, systemy informatyczne - system ERP, BI, HRM, HCM, CRM oraz HR. Nasze oprogramowanie dla przedsiębiorstw doskonale sprawdza się w branżach: produkcyjnej, usługowej, handlowej, logistyce, magazynowaniu, transporcie, przedsiębiorstwach komunalnych, spółdzielniach mieszkaniowych, wypożyczalniach samochodów, przedsiębiorstwach medycznych, placówkach naukowych, instytutach, placówkach oświatowych, przedsiębiorstwach energetycznych. Macrologic to firma działająca na obszarze całego kraju.

  Data dodania: 20 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Obieg korespondencji AMODIT »

  Przedsiębiorstwo AMODIT oferuje rewolucyjny program do zarządzania obiegiem dokumentów w przedsiębiorstwie. Przygotowana przez nas aplikacja zapewnia łatwe wdrożenie oraz obsługę. Obsługujemy dużą liczbę wniosków i dokumentów, dlatego mamy pewność, że każdy klient znajdzie u nas interesujące dla siebie propozycje. Zapewniamy bardzo konkurencyjne ceny licencji. Przygotowaliśmy sposobność wykupienia stałej licencji albo funkcjonowania w chmurze w ramach miesięcznych abonamentów. Dla dużych firm zapewniamy indywidualne wyceny.

  Data dodania: 08 02 2017 · szczegóły wpisu »