multi multikod rodzaje wpisówpłatności przelewem wyróżnienia

Podkategoria: Oprogramowanie

1 · 2 · następna strona »
 • Lokalizator Telefonu - jak namierzyć telefon, osobę, numer »

  Lokalizator telefonu pozwoli nam namierzyć telefon, osobę. Jak zlokalizować telefon lub osobę dowiesz się dzięki nam. Darmowy lokalizator telefonu, komórki. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem jak namierzyć telefon, osobę. Aplikacja w dokładny sposób określi lokalizację telefonu komórkowego

  Data dodania: 14 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Pit 37 online - rozliczyć pit 2016 przez Internet »

  Już wkrótce rozliczysz podatek za ubiegły rok i sporządzisz swój pit 37 czy inny pit 2016/pit 2017. Chcesz ekspresowo rozliczyć podatek? Nie chcesz stać w kolejkach ani na poczcie, ani tym bardziej w urzędzie? Masz dostęp do Internetu? Jeżeli na wszystkie pytania padła odpowiedź twierdząca, rozlicz swój pit 2016 elektronicznie jako pit online. Jest to metoda coraz częściej praktykowana przez podatników. Coraz to więcej ludzi się do tego przekonuje, gdyż nikomu tak naprawdę nie chce się wystawać w kolejkach, bowiem to przecież zajmuje zbyt dużo czasu i energii. W tym czasie można zrobić zakupy, pobawić się z dziećmi, czy chociażby uczynić coś tylko dla siebie. Jedyne, co należy zrobić, ażeby rozliczyć elektronicznie swój pit 37, pit 36 i inne pity 2016/pity 2017 jako pit online, to wybrać darmowy program pit 2016 umożliwiający takie rozliczenie, który krok po kroku, poprowadzi Cię przez wszystkie strony formularza, na początku wybierając dla Ciebie ten odpowiedni. Tobie zostaje jedynie wypełnienie pól dotyczących Twoich danych personalnych, identyfikatora NIP czy też PESEL, pól związanych z Twoim przychodem i z odprowadzanymi przez rok podatkami, a również czy chcesz skorzystać z ulg i przeznaczyć jeden procent swojego podatku dla wybranej przez Ciebie OPP. Na końcu, aby przesłać wypełnioną deklarację pit, powinieneś wpisać swoje dane osobowe oraz kwotę Twojego przychodu wykazaną w pit za poprzedni rok (lub "0" jeżeli nie składałeś zeznania podatkowego). Jeżeli prawidłowo wszystko wprowadzisz, deklaracja pit 37, pit 36 czy inny pit 2016/pit 2017 zostanie przesłana online do fiskusa, a jako potwierdzenie otrzymasz UPO (Urzędowe Poświadczenie Odbioru). Ważne jest, aby rachunki i dokumenty takie jak kopie wypełnionego i złożonego pit, UPO oraz dokumenty uprawniające do ulg przechowywać przez okres pięciu lat, licząc od końca roku podatkowego, w którym złożyliśmy zeznanie podatkowe. Pit online to szybkie i proste rozliczenie podatku.

  Data dodania: 05 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Produkty z Chin »

  Najstarszy na rynku importer z Azji. Oferowane przez firmę Miximport artykuły hurtowe oraz detaliczne obejmujące praktycznie każdą branżę, przykuwają uwagę niewiarygodnie promocyjnymi cenami oraz przyzwoitą jakością wykonania oferowanego towaru. Przez lata walczyliśmy o pozycje na rynku, a dziś współpracują z nami inne firmy zarówno z Polski jak i innych krajów. Wskażemy Ci drogę do rozpoczęcia własnej działalności. Wbrew pozorom nie musisz posiadać wyrazistej wartości pieniężnej aby zacząć zarabiać. Najpopularniejsze towary w naszym sklepie to przybory szkolne, artykuły dekoracyjne, zabawki, a także wiele innych. Dla stałych klientów przedstawiamy znaczące rabaty. Naszą prężnię rozwijająca się kategorią są akcesoria do golenia w stylu klasycznym.

  Data dodania: 11 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • PSI - Projektowanie Systemów Informatycznych - Poznań »

  PSI-Poznań oferuje usługi informatycznych, oprogramowanie własnego autorstwa oraz znanych producentów. Wieloletnie doświadczenie, setki zakończonych powodzeniem wdrożeń i indywidualne podejście do klienta są naszą najlepszą wizytówką. Proponujemy rozwiązania dla małych firm pozwalające na prowadzenie sprzedaży (faktury, paragony) oraz rozliczeń. Mamy również propozycje dla wymagających klientów oczekujących kompleksowych systemów klasy ERP wspierających działalność przedsiębiorstwa na wielu płaszczyznach. Nowością w naszej ofercie jest program do sprzedaży mobilnej dla handlowców JFox-Mobile na telefony i tablety z systemem Android. W przypadku specyficznych wymagań branżowych dostosowujemy nasze oprogramowanie do potrzeb Klientów.

  Data dodania: 17 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dobre Darmowe Programy - Pobierz za Darmo - SoftMania.pl »

  Kiedy szuka się w sieci różnego typu programów, które pobierać można zupełnie darmowo, wybór będzie się miało naprawdę spory. Sprawia to, że pobierać można darmowe programy, których akurat się w danym momencie potrzebuje. Jeżeli szuka się czegoś do słuchania muzyki, czy oglądania filmów, na pewno znajdzie się dużą liczbę właśnie takich programów. Trafić można też na wiele programów do ochrony antywirusowej. Skoro każdy może pobrać niejeden darmowy antywirus, nie musi się wydawać pieniędzy na takie aplikacje. Wiele z nich jest bardzo skutecznych, co jest dobrą wiadomością.

  Data dodania: 02 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Email Marketing »

  GetResponse jest platformą internetową do prowadzenia profesjonalnego email marketingu. Kluczowe funkcjonalności serwisu takie jak: newslettery, ankiety online, autorespondery oraz video emaile, pozwalają na tworzenie i zarządzanie kampaniami w prosty i skuteczny sposób.

  Aplikacja dysponuje zaawansowanymi narzędziami do analizy wyników i targetowania wysyłek emailowych dzięki którym Twój email marketing jest skuteczny i szybko zwraca zainwestowane budżety. Dołącz do 150.000 zadowolonych użytkowników na całym świecie.

  Data dodania: 14 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bezpłatny program do fakturowania Comarch za jeden uśmiech :-) »

  Bezpłatny program do fakturowania za jeden uśmiech w Bydgoszczy :-) Profesjonalne wystawianie faktur oraz usługi księgowo-podatkowe w zasięgu Twojej ręki za darmo. Oprogramowanie do zarządzania Comarch wdrażane przez Gamatronic.

  Data dodania: 27 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • System zarządzania projektem - meritoapp.pl »

  Firma BPC-ONLINE SP. Z O. O. proponuje klientom aplikację do zarządzania projektami Merito. Siedziba prowadzonego przez nas przedsiębiorstwa zlokalizowana jest w stolicy Wielkopolski. Gwarantujemy prostotę użytkowania aplikacji. Nasz program ma za zadanie skrócenie czasu przygotowywania poszczególnych projektów. Zapewniamy osobom kierującym projektem sposobność sprawdzania aktualnego stanu realizacji poszczególnych czynności. Proponujemy zainteresowanym klientom możliwość umówienia się na bezpłatną prezentację, na której pokazane są możliwości programu.

  Data dodania: 14 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Program Flota samochodowa »

  Nadzór nad flotą samochodową będącą na wyposażeniu firmy. Ewidencja pojazdów i kart floty. Raporty: spalania, przebiegu, bieżącej eksploatacji, tankowań. Naprawy. Szkody komunikacyjne. Eksploatacja opon. Kompatybilność z rozliczeniami tankowań przesyłanymi w postaci elektronicznej przez koncerny paliwowe.

  Data dodania: 09 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Glob-proc.pl - zarządzanie zakupami »

  Przez założenie konta i opłacenie abonamentu w firmie Globproc, gwarantujecie sobie Państwo dostęp do nowoczesnej platformy, która umożliwi wam sprawniejszą obsługę zakupów operacyjnych w Waszym przedsiębiorstwie. Wybierając nasza ofertę otrzymujecie szereg narzędzi, które usprawnią Wasze działania.

  Data dodania: 28 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Program Rozliczanie premii »

  Narzędzie wspomagające rozliczanie premii w przedsiębiorstwie. Umożliwia przełożonym przydzielanie premii dla podwładnych wg ustalonej puli premiowej. Pule premiowe ustalane przez Zarząd. Akceptacja premii przez przełożonych i dział Kadry i Płace. Raporty premiowe wg pracowników i jednostek organizacyjnych.

  Data dodania: 09 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Program HR Ocena kompetencji pracowników »

  Ocena kompetencji pracowników przedsiębiorstwa. Definiowanie słownika kompetencji i skali punktowej. Sugestie do oceny. Kontrola okresowej oceny kompetencji. Pozwala szybko wybrać zespół ludzi posiadających najlepsze kompetencje niezbędne do realizacji danego zadania.

  Data dodania: 09 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • FV - fakturymanager.pl »

  Poznańska firma BPC-ONLINE SP. Z O. O. jest pomysłodawcą aplikacji FakturyManager, który umożliwia uproszczenie obiegu faktur w firmie. Zapewniamy sposobność otrzymania dostępu do informacji z każdego miejsca na ziemi. Stworzony przez nas system pozwala na przedstawienie dokładnych informacji oraz raportów finansowych, upraszczających podejmowanie decyzji. Cały obieg dokumentów odbywa się szybciej dzięki naszej aplikacji. Siedziba prowadzonego przez nas przedsiębiorstwa znajduje się w Poznaniu. Zachęcamy do zamówienia darmowej prezentacji, pokazującej możliwości naszego systemu.

  Data dodania: 14 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Monitoring i lokalizacja GPS pojazdów - Konsalnet GPS »

  Konsalnet GPS to idealne rozwiązanie dla transportu, flot i maszyn. Nasze oprogramowanie ograniczy zbędne wydatki w Twojej firmie i sprawi że zarządzanie flotą pojazdów będzie o wiele łatwiejsze. Postaw na firmę z ponad 20 letnim doświadczeniem. Dzięki Konsalnet GPS możesz kontrolować czas i miejsca tankowań, sprawdzać zużycie paliwa, zwiększyć efektywność zarządzania przedsiębiorstwem dzięki dostępowi online do tachografów i kart kierowców, monitorować i kontrolować trasy przejazdów, optymalizować pracę handlowców i pracowników firmy, weryfikować dane z systemu kart paliwowych w aplikacji GPS, analizować styl jazdy kierowców, rozliczać zleconą pracę, wyznaczać strefy oraz korytarze przejazdu, skutecznie chronić swoje pojazdy i maszyny oraz wiele więcej. Konsalnet GPS to rozwiązania dla biznesu i Twojego bezpieczeństwa.

  Data dodania: 09 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • System CRM »

  Planowanie i przeprowadzanie akcji marketingowych. Działania jako elementy akcji marketingowych. Budżet akcji marketingowych. Zestawienia działań dla pracowników realizujących. Sprawowanie opieki nad klientami. Segmenty klientów. Dostęp do kompleksowej informacji o kliencie: złożone oferty, budowy, faktury sprzedaży, faktury kosztów, działania.

  Data dodania: 09 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • System ERP - Rekord.ERP »

  W dobie systemy komputerowe stanowią o potędze kraju, regionu, jak również przedsiębiorstwa. Nowoczesne systemy komputerowe zastępują wysłużone już oprogramowanie, które w małym stopniu wspomagają prace w firmie. Obecne czasy to aplikacje ERP. Pakiet aplikacji przeznaczony dla firm. Firma Rekord Systemy Informatyczne to znany na polskim rynku producent informatycznych systemów komputerowych. Firma Rekord posiada w swojej ofercie nowoczesne oprogramowanie Rekord.ERP klasy ERP II. Firma ma również w swojej ofercie Ratusz - oprogramowanie urzędów miast i gmin. Aplikacja ERP natomiast w pełni wspomaga przedsiębiorstwa w ich działaniu produkcyjnym. Inteligentna struktura systemu pozwala na prace przedsiębiorstwa z maksymalną wydajnością, co prowadzi do zwiększenia zysków w firmie.

  Data dodania: 18 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Program Planowanie urlopów »

  Narzędzie wspomagające planowanie urlopów w przedsiębiorstwie. Planowanie urlopów przez pracowników wg przydzielonych sald urlopowych. Akceptacja planów urlopowych przez dział Kadry i Płace. Korygowanie planów urlopowych. Analizy wykorzystania urlopów w ujęciu tabelarycznym i graficznym.

  Data dodania: 09 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • SolSoft - Oprogramowanie dla Twojej firmy »

  Solsoft jest polską firmą informatyczną specjalizującą się w tworzeniu oprogramowania dedykowanego, consultingu informatycznym oraz outsourcingu. Naszymi klientami są zarówno małe przedsiębiorstwa jak i duże korporacje. O naszym sukcesie decyduje przede wszystkim doskonała znajomość nowoczesnych technologii oraz głębokie zrozumienie potrzeb biznesowych współczesnych organizacji. Świadczymy usługi informatyczne w bardzo szerokim zakresie, począwszy od tworzenia aplikacji dopasowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów, poprzez wdrożenia poszczególnych produktów aż po długofalowe wsparcie techniczne i rozwojowe. Nasz zespół tworzą ludzie, którzy swoje doświadczenie zdobywali przez lata - pracując niejednokrotnie dla dużych korporacji i przy projektach dużej skali.

  Data dodania: 04 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Backup dysku oprogramowaniem StorageCraft »

  Przedsiębiorstwo StorageCraft to dystrybutor systemów do backupu danych, które efektywnie ochraniają przed ich kompletną utratą. Gama oprogramowania ShadowProtect to ogrom urządzeń umożliwiających nie tylko utworzenie backupu systemu, jak i natychmiastowe przywracanie danych po nagłej niekompatybilności serwera. Rozwiązania techniczne wykorzystywane przez szybki backup StorageCraft cechuje w szczególności sposobność odtworzenia całej skopiowanej części twardego dysku na całkowicie nowym sprzęcie komputerowym. StorageCraft wszystkim swoim klientom zapewnia także pomoc w trakcie użytkowania oraz pomoc techniczną przy instalacji i bieżącym korzystaniu z programu. System backup ShadowProtect SBS to rozwiązanie, które w zależności od wymogów klientów gwarantuje mu określone właściwości. Serwis www. stc-polska. pl zawiera pełną ofertę oraz opis wszystkich wykorzystywanych technologii.

  Data dodania: 06 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Program dla kancelarii prawnej »

  System informatyczny wspomagający pracę oraz procesy zachodzące w kancelariach prawnych oraz w działach prawnych przedsiębiorstw i instytucji. Program obsługuje cały proces zarządzania sprawami prawnymi: rejestracja spraw, realizacja czynności, rozliczanie pracowników, rozliczanie klientów, wystawianie faktur sprzedaży.

  Data dodania: 09 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Program do utrzymania sieci teletechnicznych »

  Wspomaganie obsługi serwisowej sieci teletechnicznych różnych operatorów. Inwentaryzacja infrastruktury teletechnicznej: obiekty, kanalizacja, linie, kable, złącza, markery. Lokalizacja GPS. Dołączanie map. Awarie. Naprawy. Identyfikacja miejsca awarii na podstawie danych telemetrycznych.

  Data dodania: 09 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Program Archiwum Zakładowe »

  Prowadzenie ewidencji dokumentacji aktowej i technicznej w Archiwum. Spełnia wymagania aktualnych ustaw regulujących archiwizację dokumentacji wraz z jej przekazaniem do Archiwum Państwowego. Wiele istotnych i praktycznych funkcji, które pomogą każdemu Archiwiście zapanować nad dużą liczbą akt zebraną w archiwum.

  Data dodania: 09 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Program do obsługi serwisu »

  Obsługa różnego rodzaju punktów serwisowych. Rejestrowanie zgłoszeń, przyjęć, napraw i wydań urządzeń z serwisu. Prowadzenie kartotek klientów i urządzeń. Raporty wykonanych usług dla klientów. Raport pracy pracowników serwisu. Komunikacja z klientami dotycząca wykonywanych usług serwisowych. Usługi serwisowe. Definiowanie oferowanych usług serwisowych. Elastyczna kompozycja formularzy zgłoszeniowych w zależności od usługi. Godzinowy grafik pracy serwisu. Priorytety zgłoszeń i wymagany czas reakcji. Zgłoszenia. Zgłaszanie problemów przez pracowników za pomocą formularzy wybranych usług.

  Data dodania: 09 12 2010 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Oprogramowanie

Oprogramowanie - nowa strona:

Adres: