multi multikod rodzaje wpisówpłatności przelewem wyróżnienia

Stwierdzenie nabycia spadku

Stwierdzenie nabycia spadku Osoby, jakie szukają wiarygodnych informacji dotyczących prawa spadkowego mogą wyszukać je na stronie zachowek. biz. pl. Blog prowadzony jest przez doświadczonego adwokata Iwo Klisza, który specjalizuje się w prawie spadkowym, prowadzi także własną kancelarię prawną we Wrocławiu. Adwokat zajmuje się prowadzeniem spraw sądowych, w tym chociażby z obszaru potwierdzenia otrzymania spadku, świadczy też profesjonalne porady w tym zakresie. Przeglądający bloga mogą również skorzystać z formularza kontaktowego i skorzystać z darmowej porady prawnej online, albo też porozumieć się z adwokatem telefonicznie.

Reklama:

Szczegóły strony zachowek.biz.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę zachowek.biz.pl:

Stwierdzenie nabycia spadku

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 24 Odwiedziny googlebot 10

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria prawnicza „Bartosiak & Wspólnicy” - fachowa obsługa prawna w Warszawie »

  Kancelaria adwokacka „Bartosiak & Wspólnicy” to zespół profesjonalnych prawników, którzy oferują pełne doradztwo z prawa karnego, cywilnego, administracyjnego oraz gospodarczego. „Bartosiak & Wspólnicy” kancelaria prawnicza warszawa świadczy usługi na najwyższym poziomie, ponieważ dla nas najbardziej liczy się zadowolenie i satysfakcja naszych klientów. Przeprowadzamy rozwody warszawa, zajmujemy się również upadłościami oraz wywłaszczeniami. Adwokat warszawa z kancelarii „Bartosiak & Wspólnicy” udzieli Państwu pomocy prawnej w językach angielskim, francuskim i włoskim. Adwokat sprawy karne z „Bartosiak & Wspólnicy” zawsze gwarantuje poufność oraz swoje pełne zaangażowanie. Zapraszamy na naszą stronę internetową kancelariadwokacka. com. Pozdrawiamy, kancelaria sprawy karne „Bartosiak & Wspólnicy”.

  Data dodania: 24 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Kraków - www.knuplerz.pl »

  Specjalistyczna kancelaria notarialna proponuje Państwu współpracę w zakresie wykonania czynności notarialnych zgodnie z Państwa potrzebami. Nasza siedziba mieści się w Krakowie, aczkolwiek w uzasadnionych przypadkach (poważna choroba, niepełnosprawność), możemy dojechać do Klienta. Trudnimy się sporządzaniem aktów notarialnych, sporządzamy protesty weksli, odpisy i wypisy dokumentów. Zapraszamy serdecznie do naszej siedziby w dni robocze codziennie, lub po ustaleniu terminu telefonicznie. Wspieramy Kontrahentów indywidualnych jak również i spółki. Kancelaria notarialna Kraków - www. knuplerz. pl

  Data dodania: 04 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Patent wzór przemysłowy »

  Jeżeli pracujesz w korporacji, placówce naukowej bądź badawczej, czy też w większym, lub mniejszym przedsiębiorstwie bez wątpienia znana jest Ci tematyka ochrony własności przemysłowej i intelektualnej, jaka umożliwia zaoszczędzenie przykrych konsekwencji wynikających chociażby z nietaktownych ruchów konkurencji. Skorzystanie z usług Kancelarii ochrony przemysłowej i intelektualnej zabezpieczy Cię przed wieloma oszustwami. Zagwarantuje pełną ochronę prawną dla każdego wykonanego przez Ciebie wynalazku, wzoru użytkowego, bądź przemysłowego czy też znaku towarowego. Jeżeli szukasz kancelarii, która zagwarantowałaby Ci kompleksową ofertę, realizowaną w oparciu o wysokie kwalifikacje a także długoletnie doświadczenie, powinieneś zapoznać się z ofertą Kancelarii Patent z Rybnika, której siedziba mieści się przy ulicy Przemysłowej 3. Serdecznie zapraszamy Cię na jej stronę internetową:

  Data dodania: 14 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Radosław Nysztal - Podział Majątku »

  Dla osób potrzebujących pomocy prawnej, Kancelaria Adwokacka proponuje profesjonalną pomoc doświadczonych adwokatów. Zajmujemy się udzielaniem usług dla klientów prywatnych, firm oraz instytucji. Zapewniamy doskonałą jakość obsługi klienta oraz tajność wszystkich uzyskanych od klientów informacji. Jesteśmy skłonni do pomocy w aspektach powiązanych z podziałem majątku, rozwodami, odszkodowaniami a także sprawami cywilnymi, karnymi rodzinnymi i spadkowymi. Nasza Kancelaria działa od 2006 roku.

  Data dodania: 12 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Łódź Kancelaria Adwokacka Monika Piech-Balicka Porady prawne »

  Porady prawne z zakresu prawa cywilnego i gospodarczego. Specjalizujemy się w sprawach rozwodowych. Prowadzimy rozwody z orzekaniem o winie, pomagamy uzyskać alimenty na rzecz dziecka oraz od byłego małżonka z powodu pogorszenia się sytuacji finansowej. Regulujemy kontakty z dzieckiem. Pomagamy skutecznie i korzystnie podzielić majątek po rozwodzie. Kancelaria Adwokacka Monika Piech-Balicka prowadzi również sprawy spadkowe dotyczące dziedziczenia ustawowego oraz na podstawie testamentu. Skutecznie pomagamy uzyskać odszkodowanie od firmy ubezpieczeniowej, która zanizyła lub odmówiła wypłaty odszkodowania za wypadek komunikacyjny. Jeśli brałeś udział w kolizji lub wypadku jako sprawca lub poszkodowany, pomożemy ci zgłosić szkodę, w razie potrzeby będziemy cie reprezentować przed sądem w zporze z ubezpieczycielem. Współpracujemy z zespołem rzeczoznawców, którzy określą rzeczywistą wartość szkody. Nasza kancelaria to zespół doświadczonych adwokatów i radców prawnych, którzy wyspecjalizowani są w różnych dziedzinach prawa.

  Data dodania: 05 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • J.PANEK, A,M. ZDANOWICZ windykacja należności Gliwice »

  Kancelaria Adwokacka świadczy usługi od kilkunastu lat. Zapewniamy obronę w trakcie postępowania prokuratorskiego, na procesach sądowych, w sprawach karnych, cywilnych, procesach o odszkodowania, o odwoływania i przyznawania darowizn, o naruszenie praw autorskich i praw osobistych, w sporach. Polecamy pomoc w projektowaniu oraz rozwiązywaniu umów i kontraktów. Reprezentujemy strony w procesach rozwodowych, o alimenty, podział majątku, separację, ustalenie i zaprzeczenie ojcostwa, opiekę i kontaktowanie się z dziećmi. Oferujemy pomoc w rozwiązywaniu sporów na tle spadkowym, między innymi nabywania oraz utraty praw do spadku. Więcej szczegółów znajduje się na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 15 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Warszawa »

  Nasza kancelaria adwokacka świadczy usługi w zakresie: Prawa handlowego: - Przygotowywanie i opiniowanie umów, - Przygotowywanie aktów wewnętrznych (regulaminy, statuty, uchwały, itd), - Zakładanie spółek (z o. o., spółka jawna, partnerska, akcyjna, komandytowa), - Odpowiedzialność cywilna i karna komisji rewizyjnej, członków zarządu, rady nadzorczej, - Przekształcanie i likwidacja spółek, - Prawo upadłościowe i naprawcze, Prawo administracyjne, w tym: - Odwołania od decyzji organów administracji, - Skarga do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego, - Skarga kasacyjna do NSA - Naczelnego Sądu Administracyjnego, Prawa karnego: - Środki zapobiegawcze (tymczasowe aresztowanie, zabezpieczenie majątkowe, dozór policji), - Środki odwoławcze (zażalenie, apelacja), - Wniosek o przedterminowe zwolnienie, - Obrona w postępowaniu przygotowawczym i sądowym, - Wniosek o dobrowolne poddanie się karze, - Wniosek o wznowienie postępowania, skarga kasacyjna, - Pokrzywdzony (powództwo cywilne, oskarżyciel posiłkowy, wniosek o naprawienie szkody) Zapraszamy do kontaktu i wizyt w naszej Kancelarii w dzielnicy Warszawa Wola. Kancelaria Prawna do Twojej dyspozycji.

  Data dodania: 27 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria radcy prawnego Agnieszka Lenarczyk »

  Zakres usług świadczonych przez kancelarię jest szeroki i obejmuje zarówno pomoc prawną dla klientów indywidualnych oraz klientów biznesowych. Oferta skierowana do klientów indywidualnych jest dostosowana do ich konkretnych potrzeb i obejmuje wszelkie aspekty życia. Kancelaria prowadzi także sprawy z zakresu odszkodowań od momentu zgłoszenia szkody, przez postępowanie likwidacyjne, aż po postępowanie przed sądami. Z myślą natomiast o klientach biznesowych kancelaria oferuje szeroki zakres usług w różnych formach według wyboru Klienta. W ramach oferty możliwa jest zarówno doraźna jak i stała obsługa prawna podmiotów gospodarczych. Zakres stałej obsługi prawnej kreują potrzeby klientów uzgadniane szczegółowo w umowie. Wszelkie informacje udzielane kancelarii w związku z udzielaną pomocą prawną objęte są tajemnicą zawodową. Pomoc prawna może być świadczona w siedzibie kancelarii, w miejscu prowadzenia działalności przez Klienta lub za pośrednictwem środków komunikowania się na odległość. Wynagrodzenie za świadczone usługi jest ustalane indywidualnie z klientem dla każdej zleconej usługi albo może mieć postać wynagrodzenia ryczałtowego w postaci stałej stawki miesięcznej za prowadzenie obsługi prawnej.

  Data dodania: 08 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Solace »

  Jesteśmy firmą, która od bardzo dawna zajmuje się realizacją zleceń dotyczących odszkodowań. W naszych szeregach pracuje doświadczona ekipa specjalistów, którzy są w stanie podołać realizacji nawet bardzo skomplikowanych zadań. Poza szeroką gamą zadań nasza firma jest w stanie zagwarantować pełne podejście do każdego zleceniodawcy oraz bardzo ciekawe warunki współpracy z nami. Wykonujemy usługi, które dotyczą odszkodowań dotyczących wypadków komunikacyjnych, błędów w sztuce medycznej a także sporej ilości podobnych zleceń. Serdecznie zachęcamy do sprawdzenia oferty naszej firmy.

  Data dodania: 01 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Unieważnienie małżeństwa »

  Czy wiesz, że nie istnieje rozwód kościelny? Poprawnym terminem jakim należy się posługiwać jest zwrot "stwierdzenie nieważności małżeństwa". Jeśli potrzebujesz porad w tym zakresie - skontaktuj się z przedstawicielami Kancelarii Prawnej Willsen.

  Data dodania: 22 07 2016 · szczegóły wpisu »