multi multikod rodzaje wpisówpłatności przelewem wyróżnienia

Porada prawna Poznań - Engelgardt

Porada prawna Poznań - Engelgardt Jeżeli potrzebujesz fachowej porady prawnej albo jeżeli potrzebujesz adwokata, który będzie Cię reprezentował w Sądzie, zapraszamy do skorzystania z usług naszej kancelarii prawnej Engelgardt. Obszary specjalizacji, w których działamy, znajdziesz na naszej stronie, do odwiedzenia której gorąco zachęcamy. Generalnie, o sporym zakresie naszej działalności świadczy fakt, że obsługujemy osoby indywidualne, jak i duże przedsiębiorstwa. Mamy spore doświadczenie w branży, dzięki czemu jesteśmy efektywni.

Reklama:

Szczegóły strony engelgardt.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę engelgardt.pl:

Porada prawna Poznań - Engelgardt

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 9 Odwiedziny googlebot 6

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Prawnik Wrocław »

  Szukasz polecanego radcy prawnego lub kancelarii adwokackiej we Wrocławiu? Interesuje Cię Windykacja Wrocław? Zapraszamy na naszą stronę internetową gdzie dowiesz się jakie są nasze główne specjalizacje i w jaki sposób możemy Cię wspomóc. Kancelaria adwokacka Wrocław realizuję usługę o nazwie rejestracja spółki z o.o. oraz zapewnia usługi dla osób fizycznych oraz przedsiębiorstw.

  Data dodania: 12 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • DANUTA FESZ-GRUBIAK wrocław kancelarie notarialne »

  Kancelarii Notarialnej usytuowanej we Wrocławiu mogą Państwo powierzyć zarówno zapisywanie protokołów, doręczanie oznajmień, jak i sporządzenie, na roszczenie stron, wzorów aktów, oświadczeń i innych dokumentów, którym strony chcą albo są obowiązane nadać formę notarialną. Podejmujemy się głównie przygotowywania aktów notarialnych oraz aktów poświadczenia dziedziczenia, ale również przyjmujemy na przechowanie papiery wartościowe, kapitał oraz różnorodnego rodzaju dokumenty. Notariusz zobligowany jest działać dokładnie wedle ważnych przepisów prawa i zgodnie z zasadami etyki zawodowej. Pozostałe informacje zawierają się na stronie internetowej.

  Data dodania: 21 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Grażyny Jędras-Szulty, Grudziądz »

  Grażyna Jędras-Szulta to adwokat wywodząca się z rodziny z wieloletnimi prawniczymi tradycjami. Zdobyła wykształcenie na Uniwersytecie Gdańskim, a doświadczenie gromadziła u boku swojej matki, adwokat Jadwigi Jędras. Obecnie wykonuje swój zawód w Kancelarii Adwokackiej w Grudziądzu, na ul. Mikołaja z Ryńska.

  Data dodania: 16 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Ciborowski Kraków »

  Kancelaria Ciborowski zaprasza. Gwarantujemy profesjonalną i kompleksową obsługę oraz najatrakcyjniejsze ceny usług z zakresu praw cywilnych, gospodarczych, prawa pracy i zamówień publicznych. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak i gospodarczych. Nasza kancelaria ma swoją siedzibę w Krakowie.

  Data dodania: 19 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Stwierdzenie nabycia spadku »

  Osoby, jakie szukają wiarygodnych informacji dotyczących prawa spadkowego mogą wyszukać je na stronie zachowek. biz. pl. Blog prowadzony jest przez doświadczonego adwokata Iwo Klisza, który specjalizuje się w prawie spadkowym, prowadzi także własną kancelarię prawną we Wrocławiu. Adwokat zajmuje się prowadzeniem spraw sądowych, w tym chociażby z obszaru potwierdzenia otrzymania spadku, świadczy też profesjonalne porady w tym zakresie. Przeglądający bloga mogą również skorzystać z formularza kontaktowego i skorzystać z darmowej porady prawnej online, albo też porozumieć się z adwokatem telefonicznie.

  Data dodania: 20 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Usług Prawnych LEX Service Sp. z o.o. »

  Lex Service Sp. z o. o. to kancelaria prawna świadcząca swoje usługi na terenie województwa śląskiego, której siedziba znajduje się w miejscowości Bielsko-Biała. W zakresie działalności kancelarii należy wyróżnić dochodzenie odszkodowań, postępowanie ugodowe, ugody bankowe, windykacja, wszelakie usługi prawne. Naszą Kancelarię cechuje wysoko wykształcony personel na stanowiskach takich jak: adwokat, doradca, windykator. Atutem Lex Service jest pełen profesjonalizm, przystępne ceny a także pełne zaangażowanie w tematy Klienta. Naszym atutem są najlepsi prawnicy w Bielsku!

  Data dodania: 13 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • M. BUKOWSKI notariusz ruda śląska »

  W Kancelarii Notarialnej Notariusza Mariusza Bukowskiego z Rudy Śląskiej wykonywane są czynności z zakresu przygotowywania aktów notarialnych, protestów weksli i czeków, poświadczeń, doręczania oświadczeń, a także przechowywania dokumentów, papierów wartościowych i pieniędzy. Ponadto notariusz rejestruje protokoły oraz sporządza wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów. Wszystkie czynności prowadzone są zgodnie z aktualnym prawem w Rzeczypospolitej Polskiej, przy zachowaniu poufności oraz całkowitej bezstronności w prowadzonych sprawach. Z usług notariusza mogą skorzystać Klienci indywidualni i firmy. Więcej na witrynie WWW.

  Data dodania: 09 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny Marta Mackiewicz - kmm-law.pl »

  Jeżeli są Państwo zainteresowani usługami prawnymi dla firm, to zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą, która została zaprezentowana przez Kancelarię Radcy Prawnego Marta Mackiewicz, której siedziba znajduje się w stolicy. Zdobyte doświadczenie oraz doskonałe kwalifikacje są najlepszym zapewnieniem świetnej jakości oferowanych usług. Mamy doskonale wyedukowanych pracowników a także kooperujemy z wieloma fachowcami. Wszystkie szczegółowe informacje dotyczące oferty znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 27 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • KLAUZIŃSKA JOLANTA akt notarialny nysa »

  Kancelaria Notarialna Jolanta Klauzińska znajduje się w Nysie. Zakres czynności notarialnych reguluje art. 79 ustawy z 14 lutego 1991 roku prawo o notariacie. Kancelaria: sporządza akty notarialne, sporządza akty poświadczenia dziedziczenia, sporządza poświadczenia, doręcza oświadczenia, spisuje protokoły, sporządza protesty weksli oraz czeków, przyjmuje na przechowanie dokumenty, pieniądze i papiery wartościowe, sporządza wpisy, odpisy i wyciągi dokumentów i wykonuje inne czynności prawne, wynikające z odrębnych przepisów oraz wiele innych. Więcej na stronie internetowej.

  Data dodania: 07 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria LSW Prawnik Kraków »

  Nasza kancelaria od lat zajmuje się sprawami klientów, walczymy o to aby nasz został uniewinniony bądź wygrał sprawę. Posiadamy specjalistów do każdej dziedziny, ponieważ prawo jest bardzo szerokie. Posiadamy wielu zadowolonych klientów. Sprawdź naszą ofertę już dziś.

  Data dodania: 23 12 2016 · szczegóły wpisu »