multi multikod rodzaje wpisówpłatności przelewem wyróżnienia

Porada prawna Poznań - Engelgardt

Porada prawna Poznań - Engelgardt Jeżeli potrzebujesz fachowej porady prawnej albo jeżeli potrzebujesz adwokata, który będzie Cię reprezentował w Sądzie, zapraszamy do skorzystania z usług naszej kancelarii prawnej Engelgardt. Obszary specjalizacji, w których działamy, znajdziesz na naszej stronie, do odwiedzenia której gorąco zachęcamy. Generalnie, o sporym zakresie naszej działalności świadczy fakt, że obsługujemy osoby indywidualne, jak i duże przedsiębiorstwa. Mamy spore doświadczenie w branży, dzięki czemu jesteśmy efektywni.

Reklama:

Szczegóły strony engelgardt.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę engelgardt.pl:

Porada prawna Poznań - Engelgardt

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 11 Odwiedziny googlebot 6

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Sprawy rozwodowe Goleniów »

  Kancelaria adwokacka mieszcząca się w Goleniowie świadczy następujące usługi prawne: bieżące porady prawne, stałą obsługę prawną, reprezentowanie przed sądami, sporządzanie i negocjacja umów cywilno-prawnych, sporządzanie pism, dokumentacji do sądów czy urzędów. Adwokat Goleniów Katarzyna Długosz w swojej działalności nastawiona jest na współpracę z przedsiębiorstwami i instytucjami oraz świadczenie usług osobom indywidualnym. Mecenas Długosz świadczy kompleksową pomoc prawną w takich sprawach jak: sprawy karne, sprawy cywilne, sprawy spadkowe, sprawy rozwodowe czy sprawy rodzinne Goleniów.

  Data dodania: 26 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Szczecin »

  Kancelaria Adwokacka adwokata Krzysztofa Tumielewicza ma swoją siedzibą w Szczecinie. Bronimy poszkodowanych w procesach karnych. Nasz zakres usług: prawo karne, prawo cywilne oraz prawo administracyjne. Służymy pomocą: udzielanie porad i konsultacji prawnych, sporządzanie opinii prawnych oraz występowanie przed sądami powszechnymi, sądami administracyjnymi, Sądem Najwyższym, trybunałami oraz organami administracji publicznej. Średni koszt porad prawnych oscyluje w granicach od 50 zł do 150 zł netto. Dla osób niezamożnych, po wcześniejszym umówieniu istnieje także możliwość skorzystania z nieodpłatnych porad prawnych. Odszkodowania, windykacja należności - w tym dochodzenie odszkodowań za szkody na osobie oraz szkody majątkowe powstałe w następstwie m. in. wypadków komunikacyjnych, śmierci osoby bliskiej, wypadków losowych, błędów medycznych, bezumownego zajęcia gruntu oraz zdarzeń objętych ubezpieczeniami AC, OC, ubezpieczeniami na życie, ubezpieczeniami mienia, a także w sprawach o zapłatę, naruszenie dóbr osobistych, błąd w sztuce lekarskiej, i inne.

  Data dodania: 18 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka, rozwody, alimenty, sprawy karne »

  Zajmujemy się sprawami karnymi osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych. Proponujemy swoim klientom zastępstwo adwokackie zarówno przed policją czy prokuraturą, jak i w postępowaniu sądowym czy wykonawczym.

  Data dodania: 28 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Grażyny Jędras-Szulty, Grudziądz »

  Grażyna Jędras-Szulta to adwokat wywodząca się z rodziny z wieloletnimi prawniczymi tradycjami. Zdobyła wykształcenie na Uniwersytecie Gdańskim, a doświadczenie gromadziła u boku swojej matki, adwokat Jadwigi Jędras. Obecnie wykonuje swój zawód w Kancelarii Adwokackiej w Grudziądzu, na ul. Mikołaja z Ryńska.

  Data dodania: 16 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Bielsko »

  Kancelaria adwokacka zajmuje się kwestiami prawnymi podmiotów gospodarczych, sytuacjami karnymi i rodzinnymi. Nasz adwokat podchodzi do wszelkich zadań osobno, wychodząc naprzeciw usługobiorcom. Także, żeby uprościć potrzebne konsultacje, przewidujemy ewentualność kontaktów telefonicznych, mailowo i za pomocą faksu. Prawnik angażuje się również windykacją wierzytelności. W razie konieczności konsultujemy się ze fachowcami z różnych nauk. Szczegółowa oferta umieszczona została na stronie internetowej.

  Data dodania: 22 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Warszawa - Glass-Brudziński »

  Kancelaria GLASS-BRUDZIŃSKI proponuje kontrahentom dużą różnorodność świadczeń związanych z licznymi aspektami prawa. Specjalizujemy się między innymi w sprawach związanych z łamaniem praw autorskich oraz kradzieżą własności intelektualnej. Zatrudniamy świetnie wykwalifikowanych pracowników, co sprawia, że możemy zagwarantować najwyższe standardy proponowanych usług. Mamy wykupione ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej na wysoką kwotę, co stanowi dla klientów dodatkowe zabezpieczenie podczas korzystania z naszej pomocy. Obsługujemy klientów prywatnych a także korporacyjnych.

  Data dodania: 18 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Due diligence MAGNET Kraków »

  Kancelaria Biegłego Rewidenta Magnet oferuje klientom usługi doradztwa, audytowania oraz organizację szkoleń. Jesteśmy specjalistami w zagadnieniach finansowych, podatkowych a także związanych z funduszami unijnymi. Świadczone przez nas czynności cechuje wysoka precyzja. Posiadamy konieczną wiedzę i doświadczenie, które gwarantują świetną klasę oferowanych usług. Nasza firma istnieje od 2006 roku, co jest kolejnym potwierdzeniem reprezentowanego profesjonalizmu. Indywidualnie podchodzimy do każdego klienta, znajdując zawsze najkorzystniejsze rozwiązania.

  Data dodania: 10 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Warszawa »

  Nasza kancelaria adwokacka świadczy usługi w zakresie: Prawa handlowego: - Przygotowywanie i opiniowanie umów, - Przygotowywanie aktów wewnętrznych (regulaminy, statuty, uchwały, itd), - Zakładanie spółek (z o. o., spółka jawna, partnerska, akcyjna, komandytowa), - Odpowiedzialność cywilna i karna komisji rewizyjnej, członków zarządu, rady nadzorczej, - Przekształcanie i likwidacja spółek, - Prawo upadłościowe i naprawcze, Prawo administracyjne, w tym: - Odwołania od decyzji organów administracji, - Skarga do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego, - Skarga kasacyjna do NSA - Naczelnego Sądu Administracyjnego, Prawa karnego: - Środki zapobiegawcze (tymczasowe aresztowanie, zabezpieczenie majątkowe, dozór policji), - Środki odwoławcze (zażalenie, apelacja), - Wniosek o przedterminowe zwolnienie, - Obrona w postępowaniu przygotowawczym i sądowym, - Wniosek o dobrowolne poddanie się karze, - Wniosek o wznowienie postępowania, skarga kasacyjna, - Pokrzywdzony (powództwo cywilne, oskarżyciel posiłkowy, wniosek o naprawienie szkody) Zapraszamy do kontaktu i wizyt w naszej Kancelarii w dzielnicy Warszawa Wola. Kancelaria Prawna do Twojej dyspozycji.

  Data dodania: 27 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik z Lublina - rm-kancelaria.pl »

  Ludzie, których interesuje doradztwo prawne w wielu aspektach, powinni zapoznać się z propozycją, zaprezentowaną przez Kancelarię Adwokacką adw. Rafał Myć, której siedziba znajduje się w Lublinie. Zapewniamy personalne traktowanie wszystkich kontrahentów. Proponujemy najwyższą klasę oraz wysoką precyzję oferowanych czynności. Zapewniamy pomoc w aspekcie licznych kłopotów z prawem. W naszej Kancelarii klienci mogą otrzymać pomoc przez internet. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i poznania całej oferty.

  Data dodania: 16 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Warszawa - Bemowo, Ochota, Włochy, Wola »

  W Warszawie mieści się Kancelaria Adwokacka z oddziałem w Lublinie, tworzona przez adwokata Monikę Węgrzyn oraz radcę prawnego Beatę Adamczuk. Z kancelarią współpracuje, również wspaniały zespół aplikantów radcowskich i adwokackich. Specjalizujemy się w różnych dziedzinach prawa jak również mamy imponującą praktykę w prowadzeniu postępowań sądowych, administracyjnych jak też podatkowych. Wszystkich klientów, którzy zgłaszają się do naszej Kancelarii traktujemy priorytetowo, a proponowana pomoc jest fachowa i rzeczowa. Świadczymy usługi dla klientów indywidualnych, a także dla przedsiębiorstw o przeróżnej budowie oraz formie organizacyjno-prawnej. Oferujemy klientom pomoc prawną na szeregu płaszczyznach miedzy innymi: sprawy o odroczenie wykonania kary, odwołania od udzielonych kar porządkowych i wiele innych. Nasz zespół prawników jest ogromnie kreatywny, a także wnikliwie bada każdy problem zgłoszony przez klienta proponując najkorzystniejsze rozwikłanie problemu. Prowadzimy współpracę z innymi kancelariami adwokackimi na obszarze Unii Europejskiej, a także prowadzimy sprawy mające związek z obsługą przedsięwzięć realizowanych z wykorzystaniem dotacji europejskich. Dla przedsiębiorców wykonujemy pomoc prawną z wielu gałęzi prawa takich jak: prawa korporacyjnego dotyczącego funkcjonowania spółek, ochrony środowiska. Pomoc dla firm realizujemy poprzez np. : kompleksową obsługę prawną, obsługa zgromadzeń wspólników i całe mnóstwo innych. Ponadto dla komfortu klienta oferujemy skorzystanie z e-porady za pośrednictwem Internetu, co umożliwia szybkie uzyskanie rozwiązania kłopotu.
  Wszystkie dokładne informacje na temat wykonywanych usług przez Kancelarie Adwokacką, zamieszczone są na stronie internetowej kancelariaprawna-aw. pl.

  Zapraszamy do kontaktu:

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Monika Węgrzyn
  ul. Symboliczna 3 m. 98
  01-252 Warszawa

  Data dodania: 07 08 2017 · szczegóły wpisu »