multi multikod rodzaje wpisówpłatności przelewem wyróżnienia

Porada prawna Poznań - Engelgardt

Porada prawna Poznań - Engelgardt Jeżeli potrzebujesz fachowej porady prawnej albo jeżeli potrzebujesz adwokata, który będzie Cię reprezentował w Sądzie, zapraszamy do skorzystania z usług naszej kancelarii prawnej Engelgardt. Obszary specjalizacji, w których działamy, znajdziesz na naszej stronie, do odwiedzenia której gorąco zachęcamy. Generalnie, o sporym zakresie naszej działalności świadczy fakt, że obsługujemy osoby indywidualne, jak i duże przedsiębiorstwa. Mamy spore doświadczenie w branży, dzięki czemu jesteśmy efektywni.

Reklama:

Szczegóły strony engelgardt.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę engelgardt.pl:

Porada prawna Poznań - Engelgardt

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 11 Odwiedziny googlebot 6

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria, Radca prawny Wanda Potępa - Warszawa »

  Kancelaria oferuje kompleksową obsługę prawną dla firm oraz klientów indywidualnych w zakresie: umów, procesów sądowych, opinii. Porady on-line, doradztwo.

  Data dodania: 30 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka »

  Kancelaria oferuje swoje usługi zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla firm. Świadczenie wszechstronnej pomocy prawnej na rzecz osób fizycznych, innych osób nieprowadzących działalności gospodarczej.

  Data dodania: 07 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Szczecin »

  Kancelaria Adwokacka adwokata Krzysztofa Tumielewicza ma swoją siedzibą w Szczecinie. Bronimy poszkodowanych w procesach karnych. Nasz zakres usług: prawo karne, prawo cywilne oraz prawo administracyjne. Służymy pomocą: udzielanie porad i konsultacji prawnych, sporządzanie opinii prawnych oraz występowanie przed sądami powszechnymi, sądami administracyjnymi, Sądem Najwyższym, trybunałami oraz organami administracji publicznej. Średni koszt porad prawnych oscyluje w granicach od 50 zł do 150 zł netto. Dla osób niezamożnych, po wcześniejszym umówieniu istnieje także możliwość skorzystania z nieodpłatnych porad prawnych. Odszkodowania, windykacja należności - w tym dochodzenie odszkodowań za szkody na osobie oraz szkody majątkowe powstałe w następstwie m. in. wypadków komunikacyjnych, śmierci osoby bliskiej, wypadków losowych, błędów medycznych, bezumownego zajęcia gruntu oraz zdarzeń objętych ubezpieczeniami AC, OC, ubezpieczeniami na życie, ubezpieczeniami mienia, a także w sprawach o zapłatę, naruszenie dóbr osobistych, błąd w sztuce lekarskiej, i inne.

  Data dodania: 18 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Łódź »

  Kancelaria radców prawnych zachęca do korzystania ze swoich usług. Właśnie tu możesz skorzystać z generalnych porad zespolonych z różnorodnymi dziedzinami prawa i pozyskasz je ekspresowo, tanio i w miłej atmosferze. Jedna z najważniejszych specjalizacji naszej kancelarii to prowadzenie konfliktów sądowych. Obliczamy zawsze ryzyko uzysków każdego sporu, bacznie informujemy o nich klientów. Zajmujemy się prawem gospodarczym, postępowaniami w materiach zamówień publicznych, procesami prawa pracy bądź też spojonych z prawem cywilnym. W podobny sposób specjalizujemy się w prawie medycznym, prawie własności intelektualnej, prawie konkurencji. Nasi specjaliści mają solidne doświadczenie i znajdą rozstrzygnięcie z prawie każdej sytuacji, nawet tej nader skomplikowanej. Swoje usługi kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Zachęcamy na naszą witrynę internetową, gdzie można zdobyć więcej informacji. Z nami bezsprzecznie prawo nie będzie już dla ciebie problemem i wesprzemy cię w każdym przypadku powiązanym z prawem!

  Data dodania: 11 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Wrocław »

  Szukasz polecanego radcy prawnego lub kancelarii adwokackiej we Wrocławiu? Interesuje Cię Windykacja Wrocław? Zapraszamy na naszą stronę internetową gdzie dowiesz się jakie są nasze główne specjalizacje i w jaki sposób możemy Cię wspomóc. Kancelaria adwokacka Wrocław realizuję usługę o nazwie rejestracja spółki z o.o. oraz zapewnia usługi dla osób fizycznych oraz przedsiębiorstw.

  Data dodania: 12 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Grażyny Jędras-Szulty, Grudziądz »

  Grażyna Jędras-Szulta to adwokat wywodząca się z rodziny z wieloletnimi prawniczymi tradycjami. Zdobyła wykształcenie na Uniwersytecie Gdańskim, a doświadczenie gromadziła u boku swojej matki, adwokat Jadwigi Jędras. Obecnie wykonuje swój zawód w Kancelarii Adwokackiej w Grudziądzu, na ul. Mikołaja z Ryńska.

  Data dodania: 16 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Szczecin »

  Skwira dostarcza wszelkie usługi z zakresu pomocy prawnych zarówno dla podmiotów indywidualnych przedsiębiorstw. Zespół składający się na kancelarię to dobrze wykwalifikowani prawnicy z rozległym doświadczeniem oraz wielkimi certyfikatami. Kancelaria zajmuje się klientami w zakresie praw morskich, cywilnego, prawa karnego, oraz od całkiem niedawna również ecommerce. Po za doradztwem pełna oferta proponuje też np. takie usługi jak pisanie wzorów pism dla sądów, a także i całkowita reprezentacja klientów przed organem sądowym. Lokalizacja firmy znajduje się w Szczecinie jednak swą działalnością obejmuje osoby z całej Polski. Jeśli mają Państwo komplikacje z uczciwym podzieleniem spadków, rozstaniem lub wynegocjowaniem jak najkorzystniejszych warunków rozdzielenia wspólnego majątku, kancelaria adwokacka Skwira jest dla Państwa doskonałym rozwiązaniem. Oferta przewiduje też pomoc jeśli chodzi o opracowanie regulaminu dla każdego sklepu internetowego i ochronę prawniczą dla przedsięborstw. Podobnie specjalnie dla klientów żeglugi morskiej została wyjątkowo przygotowana pełna oferta doradztwa w temacie prawa morza. Serdecznie zachęcamy do wejścia na witrynę internetową skwira. eu w celu zaprezentowania obszerniejszej propozycji i rozpoczęcia trwałej oraz owocnej współpracy już dziś. Dodatkowo można tam odnaleźć gotowe przykłady i szablony pism przydatnych podczas trwającego procesu w sądzie.

  Data dodania: 18 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • PLISECKA-WAJDZIAK, KIECZKA prawo mieszkaniowe szczecin »

  W Szczecinie działa Kancelaria Adwokata i Radcy Prawnego adw. Monika Plisecka-Wajdziak i r. pr. Krzysztof Kieczka. Świadczy pełną obsługę prawną przedsiębiorstw oraz osób prywatnych. Klienci mogą skorzystać z pomocy prawnika z zakresu prawa cywilnego, karnego i gospodarczego. Kancelaria specjalizuje się w sprawach z prawa rodzinnego, w tym w sprawach o podział majątku dorobkowego małżeńskiego. Co więcej prowadzi sprawy, dotyczące separacji, rozwodów oraz alimentów. Realizuje zadania związane z odszkodowaniami oraz podziałami majątku. Adwokat bierze udział przy sprawach związanych z procesami postępowania egzekucyjnego. Więcej informacji na stronie internetowej.

  Data dodania: 03 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Iwona Mastalerz »

  Adwokat Iwona Mastalerz świadczy pomoc prawną dla przedsiębiorstw oraz osób prywatnych. Kompletny opis wszystkich usług wykonywanych przez Kancelarię Iwony Mastalerz znajduje się na stronie internetowej kancelarii.

  Data dodania: 20 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Analiza umowy deweloperskiej - umowa-deweloperska.com/ »

  Klisz i Wspólnicy Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych oferuje kontrahentom doradztwo w aspekcie tematów związanych z umowami deweloperskimi. Pomagamy klientom na każdym etapie współpracy, począwszy od zawarcia umowy, jak również przez odpowiednią jej realizację lub zmianę w przypadku niekorzystnych zapisów. Sporządzamy pisemne opinie prawne dotyczące umów. Posiadamy długoletnie doświadczenie w branży, które pozwala na zapewnienie wysokiej efektywności działania dla wszystkich kontrahentów. Zachęcamy Państwa do współpracy.

  Data dodania: 27 10 2016 · szczegóły wpisu »