multi multikod rodzaje wpisówpłatności przelewem wyróżnienia

Porada prawna Poznań - Engelgardt

Porada prawna Poznań - Engelgardt Jeżeli potrzebujesz fachowej porady prawnej albo jeżeli potrzebujesz adwokata, który będzie Cię reprezentował w Sądzie, zapraszamy do skorzystania z usług naszej kancelarii prawnej Engelgardt. Obszary specjalizacji, w których działamy, znajdziesz na naszej stronie, do odwiedzenia której gorąco zachęcamy. Generalnie, o sporym zakresie naszej działalności świadczy fakt, że obsługujemy osoby indywidualne, jak i duże przedsiębiorstwa. Mamy spore doświadczenie w branży, dzięki czemu jesteśmy efektywni.

Reklama:

Szczegóły strony engelgardt.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę engelgardt.pl:

Porada prawna Poznań - Engelgardt

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 10 Odwiedziny googlebot 6

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria adwokacka Kraków »

  Kancelaria Adwokacka Proniewski Przybyłka s.c. Kraków świadczy kompleksowe usługi prawne dla klientów korporacyjnych, indywidualnych oraz klientów sektora publicznego. Zespół Kancelarii (adwokaci, doradca podatkowy, radca prawny, aplikanci adwokaccy, aplikanci radcowscy) posiada szeroką wiedzę z wielu dziedzin prawa, co umożliwia zarówno stałą obsługę firm, jak i współpracę przy realizacji konkretnych przedsięwzięć prawnych. Kraków jest siedzibą Kancelarii ale jej biura można znaleźć również w Tychach i Skawinie. Jakość świadczonych przez Kancelarię Adwokackich usług to efekt wysokich kwalifikacji merytorycznych tworzących ją prawników oraz podejścia do klientów. Prawnicy kancelarii to specjaliści z różnych dziedzin prawa, którzy zdobywali doświadczenie świadcząc pomoc prawną.

  Data dodania: 23 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sprawy rozwodowe Goleniów »

  Kancelaria adwokacka mieszcząca się w Goleniowie świadczy następujące usługi prawne: bieżące porady prawne, stałą obsługę prawną, reprezentowanie przed sądami, sporządzanie i negocjacja umów cywilno-prawnych, sporządzanie pism, dokumentacji do sądów czy urzędów. Adwokat Goleniów Katarzyna Długosz w swojej działalności nastawiona jest na współpracę z przedsiębiorstwami i instytucjami oraz świadczenie usług osobom indywidualnym. Mecenas Długosz świadczy kompleksową pomoc prawną w takich sprawach jak: sprawy karne, sprawy cywilne, sprawy spadkowe, sprawy rozwodowe czy sprawy rodzinne Goleniów.

  Data dodania: 26 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Łódź »

  Kancelaria radców prawnych zachęca do korzystania ze swoich usług. Właśnie tu możesz skorzystać z generalnych porad zespolonych z różnorodnymi dziedzinami prawa i pozyskasz je ekspresowo, tanio i w miłej atmosferze. Jedna z najważniejszych specjalizacji naszej kancelarii to prowadzenie konfliktów sądowych. Obliczamy zawsze ryzyko uzysków każdego sporu, bacznie informujemy o nich klientów. Zajmujemy się prawem gospodarczym, postępowaniami w materiach zamówień publicznych, procesami prawa pracy bądź też spojonych z prawem cywilnym. W podobny sposób specjalizujemy się w prawie medycznym, prawie własności intelektualnej, prawie konkurencji. Nasi specjaliści mają solidne doświadczenie i znajdą rozstrzygnięcie z prawie każdej sytuacji, nawet tej nader skomplikowanej. Swoje usługi kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Zachęcamy na naszą witrynę internetową, gdzie można zdobyć więcej informacji. Z nami bezsprzecznie prawo nie będzie już dla ciebie problemem i wesprzemy cię w każdym przypadku powiązanym z prawem!

  Data dodania: 11 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawnicza „Bartosiak & Wspólnicy” - fachowa obsługa prawna w Warszawie »

  Kancelaria adwokacka „Bartosiak & Wspólnicy” to zespół profesjonalnych prawników, którzy oferują pełne doradztwo z prawa karnego, cywilnego, administracyjnego oraz gospodarczego. „Bartosiak & Wspólnicy” kancelaria prawnicza warszawa świadczy usługi na najwyższym poziomie, ponieważ dla nas najbardziej liczy się zadowolenie i satysfakcja naszych klientów. Przeprowadzamy rozwody warszawa, zajmujemy się również upadłościami oraz wywłaszczeniami. Adwokat warszawa z kancelarii „Bartosiak & Wspólnicy” udzieli Państwu pomocy prawnej w językach angielskim, francuskim i włoskim. Adwokat sprawy karne z „Bartosiak & Wspólnicy” zawsze gwarantuje poufność oraz swoje pełne zaangażowanie. Zapraszamy na naszą stronę internetową kancelariadwokacka. com. Pozdrawiamy, kancelaria sprawy karne „Bartosiak & Wspólnicy”.

  Data dodania: 24 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Żakiewicz Adwokaci prawnik »

  Żakiewicz Adwokaci Kancelaria Prawa Karnego prowadzi swoje oddziały w Warszawie oraz Krakowie. Zasadniczy obiekt naszej aktywności to troska o interesy petenta i wyłonienie najlepszej drogi obrony w kazusie gdy ten popadnie w jakiekolwiek zatargi z polskim prawem. Prowadzimy doświadczone doradztwo w obrębie prawa karnego, a każdy klient oraz jego kazus jest rozważany indywidualnie. Zgłoś się do naszej Kancelarii po pomoc w przypadku aresztu, albo zatrzymania przez Policję. Jeżeli spowodujesz karambol drogowy, czy też zostałeś zatrzymany za jazdę pod wpływem alkoholu, także niezbędna będzie pomoc adwokata. Pomożemy Ci oprócz tego jeśli padłeś ofiarą oszustwa, względnie kradzieży. Kancelaria Żakiewicz posiada na dodatek ogromne doświadczenie w kierowaniu spraw związanych z wyrządzeniem przestępstw przeciw zdrowiu. Trzeba tu wypunktować takie sytuacje jak bijatyki oraz pobicia, uszczerbek na zdrowiu, narażenie na ryzyko, aborcja, bądź nieumyślne spowodowanie śmierci, a też morderstwo. Zajmujemy się także przestępstwami gospodarczymi i korupcyjnymi. Jesteśmy niezwyczajnie elastyczni, zaś dobro interesanta jest dla nas najistotniejsze

  Data dodania: 26 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Bielsko »

  Kancelaria adwokacka zajmuje się kwestiami prawnymi podmiotów gospodarczych, sytuacjami karnymi i rodzinnymi. Nasz adwokat podchodzi do wszelkich zadań osobno, wychodząc naprzeciw usługobiorcom. Także, żeby uprościć potrzebne konsultacje, przewidujemy ewentualność kontaktów telefonicznych, mailowo i za pomocą faksu. Prawnik angażuje się również windykacją wierzytelności. W razie konieczności konsultujemy się ze fachowcami z różnych nauk. Szczegółowa oferta umieszczona została na stronie internetowej.

  Data dodania: 22 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • PrzyjaznyPrawnik.pl - bezpłatne porady prawne »

  Serwis internetowy PrzyjaznyPrawnik. pl opracowuje oraz przedstawia przydatne porady prawne. Wszystkie przygotowane przez nas wykładnie są przekazywane dla użytkowników bezpłatnie. Naszą stronę redaguje grupa ekspertów z odmiennych zakresów prawa, co zapewnia poprawność wszystkich zamieszczonych informacji. Oferujemy opcję przeczytania przygotowanej bazy interpretacji lub przesłanie wiadomości o prywatnym problemie natury prawnej. Użytkownicy naszego portalu mogą również skorzystać z udostępnionych wzorów pism.

  Data dodania: 31 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Warszawa »

  Nasza kancelaria adwokacka świadczy usługi w zakresie: Prawa handlowego: - Przygotowywanie i opiniowanie umów, - Przygotowywanie aktów wewnętrznych (regulaminy, statuty, uchwały, itd), - Zakładanie spółek (z o. o., spółka jawna, partnerska, akcyjna, komandytowa), - Odpowiedzialność cywilna i karna komisji rewizyjnej, członków zarządu, rady nadzorczej, - Przekształcanie i likwidacja spółek, - Prawo upadłościowe i naprawcze, Prawo administracyjne, w tym: - Odwołania od decyzji organów administracji, - Skarga do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego, - Skarga kasacyjna do NSA - Naczelnego Sądu Administracyjnego, Prawa karnego: - Środki zapobiegawcze (tymczasowe aresztowanie, zabezpieczenie majątkowe, dozór policji), - Środki odwoławcze (zażalenie, apelacja), - Wniosek o przedterminowe zwolnienie, - Obrona w postępowaniu przygotowawczym i sądowym, - Wniosek o dobrowolne poddanie się karze, - Wniosek o wznowienie postępowania, skarga kasacyjna, - Pokrzywdzony (powództwo cywilne, oskarżyciel posiłkowy, wniosek o naprawienie szkody) Zapraszamy do kontaktu i wizyt w naszej Kancelarii w dzielnicy Warszawa Wola. Kancelaria Prawna do Twojej dyspozycji.

  Data dodania: 27 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • www.wroclawska-kancelaria.pl - spadek »

  Wszystkie osoby, które poszukują pomocy prawnej powiązanej ze ze sprawami dotyczącymi podziału majątku czy rozwodów, zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą, przygotowaną przez wrocławską Kancelarię Lexis. Gwarantujemy profesjonalne i elastyczne traktowanie każdego zlecenia, które umożliwia proponowanie klientom świetnych efektów przeprowadzonych działań. Współpracuje z nami wielu adwokatów. Każdy z nich posiada długoletni staż pracy. Nigdy nie pozwalamy klientom na siebie czekać, dlatego spotkania są przez nas planowane na określoną godzinę.

  Data dodania: 10 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna we Wrocławiu - Anna Klisz »

  Jeśli są Państwo zainteresowani fachowym doradztwem prawnym, to zapraszamy do zapoznania się z ofertą, która została przedstawiona przez Kancelarię Radcy Prawnego Anny Klisz, której siedziba zlokalizowana została we Wrocławiu. Oferujemy doradztwo prawne w wielu dziedzinach prawa, takich jak prawo gospodarcze, spadkowe i wiele innych. Mamy duże doświadczenie w branży. Personalne podejście do każdego zagadnienia umożliwia nam zapewnienie najwyższej efektywności oferowanych czynności. Zapraszamy kontrahentów do współpracy z naszą Kancelarią.

  Data dodania: 23 06 2016 · szczegóły wpisu »