multi multikod rodzaje wpisówpłatności przelewem wyróżnienia

Porada prawna Poznań - Engelgardt

Porada prawna Poznań - Engelgardt Jeżeli potrzebujesz fachowej porady prawnej albo jeżeli potrzebujesz adwokata, który będzie Cię reprezentował w Sądzie, zapraszamy do skorzystania z usług naszej kancelarii prawnej Engelgardt. Obszary specjalizacji, w których działamy, znajdziesz na naszej stronie, do odwiedzenia której gorąco zachęcamy. Generalnie, o sporym zakresie naszej działalności świadczy fakt, że obsługujemy osoby indywidualne, jak i duże przedsiębiorstwa. Mamy spore doświadczenie w branży, dzięki czemu jesteśmy efektywni.

Reklama:

Szczegóły strony engelgardt.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę engelgardt.pl:

Porada prawna Poznań - Engelgardt

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 7 Odwiedziny googlebot 4

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Adwokat Szczecin Monika Nozdrzykowska »

  Kancelaria Adwokacka Szczecin Adwokat Moniki Nozdrzykowskiej została utworzona z myślą o świadczeniu pomocy prawnej osobom indywidualnym, jak i podmiotom gospodarczym. W każdej sprawie, z którą zgłaszają się do nas klienci, staramy się znaleźć najlepsze rozwiązanie prawne, z poszanowaniem interesów naszych klientów i tajemnicy zawodowej. Służymy Państwu kompleksowym wsparciem i doradztwem w kwestiach prawnych, przygotowaniu projektów pism, udzielaniem porad prawnych i opinii w różnych gałęziach prawa. Specjalizujemy się w prawie cywilnym, sprawy gospodarcze Szczecin, karnym. Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdej sprawy z którą mamy do czynienia, elastyczny czas pracy, kreatywność i zaangażowanie.

  Data dodania: 24 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny Łódź »

  Dobry wieczór. Mecenas Janicka ma prawo prowadzenia kancelarii odszkodowawczej, gdyż została wpisana na listę adwokatów przez Okręgową Radę Adwokacką. Kobieta adwokat to obecnie już nie jest niezwykły widok. Placówkę kancelarii prawniczej wybudowano w miejscowości Łódź. Kancelaria odszkodowawcza to grupa łódzkich adwokatów, która rozumuje prawo jako promulgowane a także jako pojęte rozporządzenie ustanawiane dla dobra ogółu społecznego a i dla dobra jednostki, stanowione przez szefa, który sprawuje porządek nad grupą. Wyszkolony adwokat w łódzkiej kancelarii prawnej to skuteczny obrońca. Kancelaria prawna pani adwokat przyjmuje w biurze głównie mieszkańców Łodzi. Najważniejsza dziedzina działalności kancelarii to sprawy o alimenty, rozwody, sprawy o zadośćuczynienia za błędy medyczne. Specjalizacja pani mecenas to porady prawne, rozwody a ponadto zajmuje się aktami prawnymi, opracowywaniem projektów, opiniami prawnymi a również pismami procesowymi. Detale i mapka dojazdowa na stronie internetowej kancelarii prawnej.

  Data dodania: 07 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria radcy prawnego - Bartosz Nyczek »

  Radca prawny jest zawodem, którego zasady wykonywania są ściśle wyznaczone przez ustawę o radcach prawnych z 6 lipca 1982 roku, która mówi o tym, że: „wykonywanie zawodu radcy prawnego polega na świadczeniu pomocy prawnej, z wyjątkiem występowania w charakterze obrońcy w postępowaniu karnym i w postępowaniu w sprawach o przestępstwa skarbowe”. W związku z czym osoba taka ma możliwość reprezentowania nas przed sądem administracyjnym, cywilnym i rodzinnym, a także przed Trybunałem Konstytucyjnym oraz dodatkowo Sądem Najwyższym. Co więcej radca prawny może być naszym przedstawicielem przed organami władzy publicznej i samorządu terytorialnego. Zgodnie z tym, co mówi wspomniana ustawa „zawód radcy prawnego polega na świadczeniu pomocy prawnej, a wyjątkowo na udzielaniu wskazówek prawnych, sporządzaniu opinii prawnych, opracowywaniu projektów aktów prawnych oraz występowaniu przed sądami i urzędami”. Jeśli potrzebują Państwo pomocy radcy prawnego, na zgłoszenia czeka nasza kancelaria prawna (Kraków, ul. Kalwaryjska 35A/110A ). Pytania można też kierować do nas telefonicznie lub przez pocztę elektroniczną. W internetowej rzeczywistości da się nas wyszukać wpisując w przeglądarkę internetową m. in. frazy: radca prawny Kraków lub radcy prawni Kraków.

  Data dodania: 02 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Żakiewicz Adwokaci prawnik »

  Żakiewicz Adwokaci Kancelaria Prawa Karnego prowadzi swoje oddziały w Warszawie oraz Krakowie. Zasadniczy obiekt naszej aktywności to troska o interesy petenta i wyłonienie najlepszej drogi obrony w kazusie gdy ten popadnie w jakiekolwiek zatargi z polskim prawem. Prowadzimy doświadczone doradztwo w obrębie prawa karnego, a każdy klient oraz jego kazus jest rozważany indywidualnie. Zgłoś się do naszej Kancelarii po pomoc w przypadku aresztu, albo zatrzymania przez Policję. Jeżeli spowodujesz karambol drogowy, czy też zostałeś zatrzymany za jazdę pod wpływem alkoholu, także niezbędna będzie pomoc adwokata. Pomożemy Ci oprócz tego jeśli padłeś ofiarą oszustwa, względnie kradzieży. Kancelaria Żakiewicz posiada na dodatek ogromne doświadczenie w kierowaniu spraw związanych z wyrządzeniem przestępstw przeciw zdrowiu. Trzeba tu wypunktować takie sytuacje jak bijatyki oraz pobicia, uszczerbek na zdrowiu, narażenie na ryzyko, aborcja, bądź nieumyślne spowodowanie śmierci, a też morderstwo. Zajmujemy się także przestępstwami gospodarczymi i korupcyjnymi. Jesteśmy niezwyczajnie elastyczni, zaś dobro interesanta jest dla nas najistotniejsze

  Data dodania: 26 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • DANUTA FESZ-GRUBIAK wrocław kancelarie notarialne »

  Kancelarii Notarialnej usytuowanej we Wrocławiu mogą Państwo powierzyć zarówno zapisywanie protokołów, doręczanie oznajmień, jak i sporządzenie, na roszczenie stron, wzorów aktów, oświadczeń i innych dokumentów, którym strony chcą albo są obowiązane nadać formę notarialną. Podejmujemy się głównie przygotowywania aktów notarialnych oraz aktów poświadczenia dziedziczenia, ale również przyjmujemy na przechowanie papiery wartościowe, kapitał oraz różnorodnego rodzaju dokumenty. Notariusz zobligowany jest działać dokładnie wedle ważnych przepisów prawa i zgodnie z zasadami etyki zawodowej. Pozostałe informacje zawierają się na stronie internetowej.

  Data dodania: 21 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny Bydgoszcz »

  Kancelaria Koźlińska gwarantuje klientom rzetelne i skuteczne prowadzenie powierzonych zadań. Na fachową pomoc i kompleksową obsługę prawną liczyć mogą nie tylko mieszkańcy Bydgoszczy i okolic, ale również mieszkańcy Iławy w warmińsko-mazurskiem. Do typowych zadań radcy prawnego należy ogólna obsługa prawna, ale również reprezentacja przed organami administracyjnymi i sądami oraz windykacja należności. Kancelaria działa na rozległej płaszczyźnie dziedzin prawa, od prawa cywilnego, opiekuńczego, pracy, spadkowego i innych, aż po prawo administracyjne czy spółdzielcze. Osoby zainteresowane poznaniem pełnej oferty usług kancelarii mogą skorzystać z możliwości otrzymania porady prawnej online dzięki znajdującemu się w witrynie internetowej formularzowi. Kancelaria zapewnia profesjonalne usługi porad prawnych nie tylko dla klientów indywidualnych, lecz też i dla między innymi fundacji.

  Data dodania: 31 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT MACIEJ KRAKOWIŃSKI »

  Jesteśmy kancelarią prawną o ugruntowanej pozycji na rynku. Działamy na terenie Łodzi, współdziałamy także z klientami z okolicznych miejscowości. Podstawowym celem działalności naszej kancelarii prawnej jest wykonywanie usług w obszarze między innymi takich gałęzi prawa, jak: prawo budowlane, przewozowe, karne oraz cywilne, pracy i rodzinne, gospodarcze i prawo o zamówieniach publicznych. Oferujemy zarówno stałą współpracę, jak również szansę skorzystania z konsultacji prawnych oraz e-porad. Dokładamy wszystkich starań, aby mieli Państwo szansę wszechstronnego i sprawnego rozwiązania własnych kłopotów prawnych. Więcej na witrynie internetowej.

  Data dodania: 09 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Warszawa »

  Nasza kancelaria adwokacka świadczy usługi w zakresie: Prawa handlowego: - Przygotowywanie i opiniowanie umów, - Przygotowywanie aktów wewnętrznych (regulaminy, statuty, uchwały, itd), - Zakładanie spółek (z o. o., spółka jawna, partnerska, akcyjna, komandytowa), - Odpowiedzialność cywilna i karna komisji rewizyjnej, członków zarządu, rady nadzorczej, - Przekształcanie i likwidacja spółek, - Prawo upadłościowe i naprawcze, Prawo administracyjne, w tym: - Odwołania od decyzji organów administracji, - Skarga do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego, - Skarga kasacyjna do NSA - Naczelnego Sądu Administracyjnego, Prawa karnego: - Środki zapobiegawcze (tymczasowe aresztowanie, zabezpieczenie majątkowe, dozór policji), - Środki odwoławcze (zażalenie, apelacja), - Wniosek o przedterminowe zwolnienie, - Obrona w postępowaniu przygotowawczym i sądowym, - Wniosek o dobrowolne poddanie się karze, - Wniosek o wznowienie postępowania, skarga kasacyjna, - Pokrzywdzony (powództwo cywilne, oskarżyciel posiłkowy, wniosek o naprawienie szkody) Zapraszamy do kontaktu i wizyt w naszej Kancelarii w dzielnicy Warszawa Wola. Kancelaria Prawna do Twojej dyspozycji.

  Data dodania: 27 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • www.wroclawska-kancelaria.pl - spadek »

  Wszystkie osoby, które poszukują pomocy prawnej powiązanej ze ze sprawami dotyczącymi podziału majątku czy rozwodów, zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą, przygotowaną przez wrocławską Kancelarię Lexis. Gwarantujemy profesjonalne i elastyczne traktowanie każdego zlecenia, które umożliwia proponowanie klientom świetnych efektów przeprowadzonych działań. Współpracuje z nami wielu adwokatów. Każdy z nich posiada długoletni staż pracy. Nigdy nie pozwalamy klientom na siebie czekać, dlatego spotkania są przez nas planowane na określoną godzinę.

  Data dodania: 10 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria LSW Prawnik Kraków »

  Nasza kancelaria od lat zajmuje się sprawami klientów, walczymy o to aby nasz został uniewinniony bądź wygrał sprawę. Posiadamy specjalistów do każdej dziedziny, ponieważ prawo jest bardzo szerokie. Posiadamy wielu zadowolonych klientów. Sprawdź naszą ofertę już dziś.

  Data dodania: 23 12 2016 · szczegóły wpisu »