multi multikod rodzaje wpisówpłatności przelewem wyróżnienia

Porada prawna Poznań - Engelgardt

Porada prawna Poznań - Engelgardt Jeżeli potrzebujesz fachowej porady prawnej albo jeżeli potrzebujesz adwokata, który będzie Cię reprezentował w Sądzie, zapraszamy do skorzystania z usług naszej kancelarii prawnej Engelgardt. Obszary specjalizacji, w których działamy, znajdziesz na naszej stronie, do odwiedzenia której gorąco zachęcamy. Generalnie, o sporym zakresie naszej działalności świadczy fakt, że obsługujemy osoby indywidualne, jak i duże przedsiębiorstwa. Mamy spore doświadczenie w branży, dzięki czemu jesteśmy efektywni.

Reklama:

Szczegóły strony engelgardt.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę engelgardt.pl:

Porada prawna Poznań - Engelgardt

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 10 Odwiedziny googlebot 6

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Windykacja Warszawa »

  Firma windykacyjna, Windykacja Warszawa należy do instytucji, świadczącej usługi z zakresu ściągania należności od dłużników. Taka firma windykacyjna z reguły ma bardzo szeroki wachlarz działań w zakresie ściągania nieopłaconych zobowiązań przez klientów. Często firma windykacyjna ma prawo być naszym pełnomocnikiem, gdy dochodzi do procesu sądowego w celu ściągnięcia należnych nam środków pieniężnych. Firmy te pomagają nam więc w odzyskaniu naszej utraconej gotówki, którą odzyskać samemu jest nam bardzo trudno, lub po prostu nie mamy na to wystarczająco dużo czasu, by odpowiednio zająć się tą sprawą samemu.

  Data dodania: 27 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Szczecin »

  Kancelaria Adwokacka adwokata Krzysztofa Tumielewicza ma swoją siedzibą w Szczecinie. Bronimy poszkodowanych w procesach karnych. Nasz zakres usług: prawo karne, prawo cywilne oraz prawo administracyjne. Służymy pomocą: udzielanie porad i konsultacji prawnych, sporządzanie opinii prawnych oraz występowanie przed sądami powszechnymi, sądami administracyjnymi, Sądem Najwyższym, trybunałami oraz organami administracji publicznej. Średni koszt porad prawnych oscyluje w granicach od 50 zł do 150 zł netto. Dla osób niezamożnych, po wcześniejszym umówieniu istnieje także możliwość skorzystania z nieodpłatnych porad prawnych. Odszkodowania, windykacja należności - w tym dochodzenie odszkodowań za szkody na osobie oraz szkody majątkowe powstałe w następstwie m. in. wypadków komunikacyjnych, śmierci osoby bliskiej, wypadków losowych, błędów medycznych, bezumownego zajęcia gruntu oraz zdarzeń objętych ubezpieczeniami AC, OC, ubezpieczeniami na życie, ubezpieczeniami mienia, a także w sprawach o zapłatę, naruszenie dóbr osobistych, błąd w sztuce lekarskiej, i inne.

  Data dodania: 18 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Niemcy | Windykacja | Rejestracja Firm »

  Kancelaria adwokacka działająca w Niemczech oferuje pomoc i wsparcie wszystkim obywatelom Polski, którzy pracują lub mieszkają na terenie Niemiec. Obsługa w języku polskim, kilkuletnia praktyka, to nasze najgłówniejsze atuty. Wspomagamy funkcjonowania spółek i osób prywatnych, nasz adwokat Berlin pomoże także przy zawiłościach kulturowych czy też prawnych. Niedawno założona spółka Niemcy nigdy nie będzie miała kłopotów, jeżeli skorzystacie Państwo z naszej oferty. Doraźnie pomagamy również w odzyskiwaniu odszkodowań i świadczeń. Na stronie mojej kancelarii w Internecie zobaczycie Państwo najważniejsze usługi skierowane do polskich i niemieckich klientów, takie jak adwokat Niemcy czy windykacja Niemcy.

  Data dodania: 25 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Grażyny Jędras-Szulty, Grudziądz »

  Grażyna Jędras-Szulta to adwokat wywodząca się z rodziny z wieloletnimi prawniczymi tradycjami. Zdobyła wykształcenie na Uniwersytecie Gdańskim, a doświadczenie gromadziła u boku swojej matki, adwokat Jadwigi Jędras. Obecnie wykonuje swój zawód w Kancelarii Adwokackiej w Grudziądzu, na ul. Mikołaja z Ryńska.

  Data dodania: 16 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Lubińska Justyna kancelaria płock »

  Kancelaria Radcy Prawnego Justyna Lubińska zajmuje się doradztwem, opiniowaniem i reprezentacją prawną w obszarze wielu sfer prawa. Przygotowuje pisma procesowe, w tym apelacje, zażalenia oraz odpowiedzi na pozwy. Obsługuje klientów prywatnych oraz podmioty gospodarcze o różnorodnej wielkości i skali działania. Zajmuje się reprezentowaniem ich w postępowaniach egzekucyjnych, administracyjnych i sądowych. Prowadzi również doradztwo prawne dotyczące obecnej działalności firmy danego klienta. Wielkość wynagrodzenia za usługi ustalana jest indywidualnie. W razie stałej obsługi prawnej wynagrodzenie nakładane jest ryczałtowo. Szczegóły na stronie.

  Data dodania: 29 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Usług Prawnych LEX Service Sp. z o.o. »

  Lex Service Sp. z o. o. to kancelaria prawna świadcząca swoje usługi na terenie województwa śląskiego, której siedziba znajduje się w miejscowości Bielsko-Biała. W zakresie działalności kancelarii należy wyróżnić dochodzenie odszkodowań, postępowanie ugodowe, ugody bankowe, windykacja, wszelakie usługi prawne. Naszą Kancelarię cechuje wysoko wykształcony personel na stanowiskach takich jak: adwokat, doradca, windykator. Atutem Lex Service jest pełen profesjonalizm, przystępne ceny a także pełne zaangażowanie w tematy Klienta. Naszym atutem są najlepsi prawnicy w Bielsku!

  Data dodania: 13 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • J.PANEK, A,M. ZDANOWICZ windykacja należności Gliwice »

  Kancelaria Adwokacka świadczy usługi od kilkunastu lat. Zapewniamy obronę w trakcie postępowania prokuratorskiego, na procesach sądowych, w sprawach karnych, cywilnych, procesach o odszkodowania, o odwoływania i przyznawania darowizn, o naruszenie praw autorskich i praw osobistych, w sporach. Polecamy pomoc w projektowaniu oraz rozwiązywaniu umów i kontraktów. Reprezentujemy strony w procesach rozwodowych, o alimenty, podział majątku, separację, ustalenie i zaprzeczenie ojcostwa, opiekę i kontaktowanie się z dziećmi. Oferujemy pomoc w rozwiązywaniu sporów na tle spadkowym, między innymi nabywania oraz utraty praw do spadku. Więcej szczegółów znajduje się na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 15 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Iwona Mastalerz »

  Adwokat Iwona Mastalerz świadczy pomoc prawną dla przedsiębiorstw oraz osób prywatnych. Kompletny opis wszystkich usług wykonywanych przez Kancelarię Iwony Mastalerz znajduje się na stronie internetowej kancelarii.

  Data dodania: 20 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny Marta Mackiewicz - kmm-law.pl »

  Jeżeli są Państwo zainteresowani usługami prawnymi dla firm, to zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą, która została zaprezentowana przez Kancelarię Radcy Prawnego Marta Mackiewicz, której siedziba znajduje się w stolicy. Zdobyte doświadczenie oraz doskonałe kwalifikacje są najlepszym zapewnieniem świetnej jakości oferowanych usług. Mamy doskonale wyedukowanych pracowników a także kooperujemy z wieloma fachowcami. Wszystkie szczegółowe informacje dotyczące oferty znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 27 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • http://magdalena-wasilewska.pl »

  W propozycji Kancelarii Adwokackiej Adwokat Magdaleny Wasilewskiej znajdą Państwo duży wybór usług prawnych. Szeroki zakres specjalizacji umożliwia zagwarantowanie każdemu klientowi kompleksowych usług. Indywidualnie podchodzimy do każdego klienta, zapewniając sposobność umówienia się na wizytę w dowolnym, dogodnym dla zainteresowanego czasie. Gwarantujemy fachowe doradztwo prawne, które oparte jest na zaufanej relacji. Sprawia to, że możemy zagwarantować kontrahentom wysoką precyzję w realizowaniu zleconych naszej Kancelariiczynności.

  Data dodania: 10 09 2016 · szczegóły wpisu »