multi multikod rodzaje wpisówpłatności przelewem wyróżnienia

Porada prawna Poznań - Engelgardt

Porada prawna Poznań - Engelgardt Jeżeli potrzebujesz fachowej porady prawnej albo jeżeli potrzebujesz adwokata, który będzie Cię reprezentował w Sądzie, zapraszamy do skorzystania z usług naszej kancelarii prawnej Engelgardt. Obszary specjalizacji, w których działamy, znajdziesz na naszej stronie, do odwiedzenia której gorąco zachęcamy. Generalnie, o sporym zakresie naszej działalności świadczy fakt, że obsługujemy osoby indywidualne, jak i duże przedsiębiorstwa. Mamy spore doświadczenie w branży, dzięki czemu jesteśmy efektywni.

Reklama:

Szczegóły strony engelgardt.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę engelgardt.pl:

Porada prawna Poznań - Engelgardt

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 11 Odwiedziny googlebot 6

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria Adwokacka »

  Kancelaria oferuje swoje usługi zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla firm. Świadczenie wszechstronnej pomocy prawnej na rzecz osób fizycznych, innych osób nieprowadzących działalności gospodarczej.

  Data dodania: 07 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Szczecin »

  Kancelaria Adwokacka adwokata Krzysztofa Tumielewicza ma swoją siedzibą w Szczecinie. Bronimy poszkodowanych w procesach karnych. Nasz zakres usług: prawo karne, prawo cywilne oraz prawo administracyjne. Służymy pomocą: udzielanie porad i konsultacji prawnych, sporządzanie opinii prawnych oraz występowanie przed sądami powszechnymi, sądami administracyjnymi, Sądem Najwyższym, trybunałami oraz organami administracji publicznej. Średni koszt porad prawnych oscyluje w granicach od 50 zł do 150 zł netto. Dla osób niezamożnych, po wcześniejszym umówieniu istnieje także możliwość skorzystania z nieodpłatnych porad prawnych. Odszkodowania, windykacja należności - w tym dochodzenie odszkodowań za szkody na osobie oraz szkody majątkowe powstałe w następstwie m. in. wypadków komunikacyjnych, śmierci osoby bliskiej, wypadków losowych, błędów medycznych, bezumownego zajęcia gruntu oraz zdarzeń objętych ubezpieczeniami AC, OC, ubezpieczeniami na życie, ubezpieczeniami mienia, a także w sprawach o zapłatę, naruszenie dóbr osobistych, błąd w sztuce lekarskiej, i inne.

  Data dodania: 18 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Grażyny Jędras-Szulty, Grudziądz »

  Grażyna Jędras-Szulta to adwokat wywodząca się z rodziny z wieloletnimi prawniczymi tradycjami. Zdobyła wykształcenie na Uniwersytecie Gdańskim, a doświadczenie gromadziła u boku swojej matki, adwokat Jadwigi Jędras. Obecnie wykonuje swój zawód w Kancelarii Adwokackiej w Grudziądzu, na ul. Mikołaja z Ryńska.

  Data dodania: 16 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Wrocław »

  Miałeś wypadek samochodowy? Przyjdź do nas po poradę. Kompleksowo odpowiemy na pytania dotyczące tego co należy zrobić po każdym zdarzeniu drogowym. Wiele informacji można znaleźć u nas na stronie internetowej Kancelaria adwokacka oferuje również usługi prawne w zakresie uzyskania i zwiększenia alimentów na rzecz rozwiedzionych małżonków i małoletnich.

  Data dodania: 18 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Maciej Łukaszewicz »

  Kancelaria Adwokacka ABERLINUS świadczy usługi na terenie naszego kraju oraz w Niemczech. Długoletnie doświadczenie naszego zespołu jest gwarancją fachowości świadczonych zleceń. Wykonujemy wszystkie powierzone czynności z maksymalnym oddaniem. Reprezentujemy klientów przed organami ścigania a także sądami i instytucjami podatkowymi. Oferujemy pomoc zarówno firmom, jak również klientom prywatnym. Zapraszamy do odwiedzenia naszych placówek w Warszawie, Łodzi, Brzezinach lub Berlinie.

  Data dodania: 20 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Warszawa »

  Nasza kancelaria adwokacka świadczy usługi w zakresie: Prawa handlowego: - Przygotowywanie i opiniowanie umów, - Przygotowywanie aktów wewnętrznych (regulaminy, statuty, uchwały, itd), - Zakładanie spółek (z o. o., spółka jawna, partnerska, akcyjna, komandytowa), - Odpowiedzialność cywilna i karna komisji rewizyjnej, członków zarządu, rady nadzorczej, - Przekształcanie i likwidacja spółek, - Prawo upadłościowe i naprawcze, Prawo administracyjne, w tym: - Odwołania od decyzji organów administracji, - Skarga do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego, - Skarga kasacyjna do NSA - Naczelnego Sądu Administracyjnego, Prawa karnego: - Środki zapobiegawcze (tymczasowe aresztowanie, zabezpieczenie majątkowe, dozór policji), - Środki odwoławcze (zażalenie, apelacja), - Wniosek o przedterminowe zwolnienie, - Obrona w postępowaniu przygotowawczym i sądowym, - Wniosek o dobrowolne poddanie się karze, - Wniosek o wznowienie postępowania, skarga kasacyjna, - Pokrzywdzony (powództwo cywilne, oskarżyciel posiłkowy, wniosek o naprawienie szkody) Zapraszamy do kontaktu i wizyt w naszej Kancelarii w dzielnicy Warszawa Wola. Kancelaria Prawna do Twojej dyspozycji.

  Data dodania: 27 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Lex Patronum »

  Lex Patronum Kancelaria Prawna Sp. z o. o. oferuje kontrahentom kompleksową obsługę prawną. Doskonała jakość oferowanych przez nas usług daje klientom pewność, że każda czynność będzie poprowadzona w najlepszy możliwy sposób. Zatrudniamy wielu specjalistów, dzięki czemu możemy operować w szerokim zakresie polskiego prawa. Dodatkowa współpraca z notariuszami i tłumaczami sprawia, że klienci mogą u nas załatwić wiele spraw. Dajemy sposobność uzyskania porady online. Po przedstawieniu opisu sprawy, klienci uzyskają od nas w czasie 24 godzin odpowiedź, zawierającą skróconą poradę oraz wycenę usługi.

  Data dodania: 08 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • KLAUZIŃSKA JOLANTA akt notarialny nysa »

  Kancelaria Notarialna Jolanta Klauzińska znajduje się w Nysie. Zakres czynności notarialnych reguluje art. 79 ustawy z 14 lutego 1991 roku prawo o notariacie. Kancelaria: sporządza akty notarialne, sporządza akty poświadczenia dziedziczenia, sporządza poświadczenia, doręcza oświadczenia, spisuje protokoły, sporządza protesty weksli oraz czeków, przyjmuje na przechowanie dokumenty, pieniądze i papiery wartościowe, sporządza wpisy, odpisy i wyciągi dokumentów i wykonuje inne czynności prawne, wynikające z odrębnych przepisów oraz wiele innych. Więcej na stronie internetowej.

  Data dodania: 07 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria-gk.pl »

  W propozycji G&K Kancelaria Radców Prawnych klienci odnajdą duży wybór usług związanych z prawem. Specjalizujemy się w wielu dziedzinach prawa. Indywidualne traktowanie każdego klienta gwarantuje najwyższy poziom oferowanych usług. Nasza Kancelaria zlokalizowana jest w Krakowie. Świadczymy pomoc w konkretnej sprawie albo cykliczną pomoc w zakresie prawa. Obsługujemy kontrahentów personalnych a także biznesowych. Szczegółowe informacje dotyczące propozycji znajdą Państwo na naszej witrynie internetowej.

  Data dodania: 16 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Upadłość konsumencka 2017 »

  Kancelaria prawna KL Law Polska specjalizuje się w sprawach związanych z upadłością konsumencką a także upadłością przedsiębiorstw. Kooperujemy tylko z odpowiednio przygotowanymi prawnikami, co sprawia, że możemy zagwarantować klientom dużą skuteczność działania. Mamy wieloletnie doświadczenie w sektorze. Przedstawione przez nas usługi świadczymy na terenie całego kraju. Zapewniamy darmową analizę wszystkich spraw od naszych klientów. Ludzi zainteresowanych kooperacją zapraszamy do rozmowy telefonicznej lub korespondencji mailowej.

  Data dodania: 04 07 2017 · szczegóły wpisu »