multi multikod rodzaje wpisówpłatności przelewem wyróżnienia

KLAUZIŃSKA JOLANTA akt notarialny nysa

KLAUZIŃSKA JOLANTA akt notarialny nysa Kancelaria Notarialna Jolanta Klauzińska znajduje się w Nysie. Zakres czynności notarialnych reguluje art. 79 ustawy z 14 lutego 1991 roku prawo o notariacie. Kancelaria: sporządza akty notarialne, sporządza akty poświadczenia dziedziczenia, sporządza poświadczenia, doręcza oświadczenia, spisuje protokoły, sporządza protesty weksli oraz czeków, przyjmuje na przechowanie dokumenty, pieniądze i papiery wartościowe, sporządza wpisy, odpisy i wyciągi dokumentów i wykonuje inne czynności prawne, wynikające z odrębnych przepisów oraz wiele innych. Więcej na stronie internetowej.

Reklama:

Szczegóły strony notariusznysa.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę notariusznysa.pl:

KLAUZIŃSKA JOLANTA akt notarialny nysa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 16 Odwiedziny googlebot 7

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Notariusz Gniew »

  Zapraszamy do skorzystania z systemowej oferty naszej kancelarii notarialnej znajdującej się w Starogardzie Gdańskim. W niej posiadamy wszelkie usługi notarialne nadane do osób fizycznych i firm. Trudnimy się w szczególności sporządzaniem aktów notarialnych, aktów świadectwa dziedziczenia, raportów, protestów, weksli i czeków. Także oferujemy doręczanie pism, podejmujemy na przechowanie pieniądze, papiery wartościowe czy dokumenty. Przygotowujemy co więcej na życzenie stron umowy, odpisy, oświadczenia i pozostałe pisma. Jeśli wymagasz generalnej i profesjonalnej opieki doświadczonego notariusza, który zadba o twoje bezpieczeństwo w stosunku do kodeksów prawa, w takim razie zachęcamy już teraz do bliższego zapoznania się z naszą ofertą osiągalną na witrynie internetowej. Do sprawdzenia naszych czynności notarialnych zachęcamy nie wyłącznie obywateli Starogardu Gdańskiego, jednakowoż także mieszkańców pozostałych miejscowości w województwie pomorskim. Zapewniamy punktualność, poradnictwo oraz przyjemną obsługę fachowców.

  Data dodania: 08 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria notarialna Wrocław »

  Niezależnie od tego, czy interesuje nas poświadczenie otrzymania spadku czy może wykonanie protestów weksli albo czeków, dobrze byłoby niewątpliwie wejść na tę stronę internetową. Tu właśnie zamieszczono ofertę dolnośląskiej kancelarii, która od pewnego czasu proponuje nam kompetentną pomoc notarialną. Generalnie kancelaria pracuje w godzinach 9. 00-17. 00, ale w razie potrzeby zleceniodawcy mogą też liczyć na spotkanie poza kancelarią. Chodzi tutaj zwłaszcza o zebrania akcjonariuszy różnych spółek.

  Data dodania: 19 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • BALAS TOMASZ kancelarie notarialne katowice »

  Kancelaria Notarialna Notariusza Tomasza Balasa z Katowic działa w branży od 2009 roku, dzięki czemu może otoczyć opieką każdego kto potrzebuje porady albo usługi notarialnej. Swoją aktywność prowadzi zgodnie z Prawem o Notariacie. Gwarantuje dyskrecję i zachowanie tajemnicy okoliczności sprawy. W ofercie przeprowadzanych czynności znajduje się: sporządzanie aktów notarialnych oraz aktów poświadczenia dziedziczenia, doręczanie oświadczeń, spisywanie protokołów, sporządzanie protestów weksli i czeków, przyjmowanie na przechowanie dokumentów różnego rodzaju, pieniędzy oraz papierów wartościowych i wiele innych. Więcej szczegółowych informacji można odnaleźć na stronie internetowej.

  Data dodania: 04 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Barbara Jeziorska notariusz łódź »

  Kancelaria Notarialna Barbara Jeziorska piastuje czynności notarialne właściwe z obligatoryjnymi przepisami prawa notarialnego na terenie Rzeczpospolitej. Czynności spełniane przez Kancelarię Notarialną Barbary Jeziorskiej mają zakres państwowy i toczą się w siedzibie kancelarii w Zgierzu lub innym miejscu ustalonym przez petenta w przypadku kiedy stanowią ku temu stosowne podstawy. Notariusz Barbara Jeziorska działa ściśle z literą prawa, a również ma na uwadze dobro stron biorących uczestnictwo w czynnościach notarialnych, a również innych stron, których obecna sprawa traktuje. Szczegółowy opis pracy notariusza pozostał uznany na stronie WWW.

  Data dodania: 10 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • S. SEIDEL-NOWAK, I. PNIOK akty notarialne katowice »

  Kancelaria notarialna działa w oparciu o powszechnie obowiązujące przepisy prawa. Siedziba naszego biura znajduje się w Katowicach, z oferty mogą jednak korzystać klienci z całego województwa. Usługi notarialne świadczymy dla klientów prywatnych, firm, a dodatkowo dla klientów instytucjonalnych. Wszystkim, którzy zdecydują się skorzystać z usług notariusza gwarantujemy profesjonalną wiedzę, a także pełną obsługę notarialną. Gwarantujemy również dochowanie tajemnicy służbowej. Dokumenty przygotowywane przez notariusza mają charakter dokumentu państwowego. Pobieramy wynagrodzenie zgodne z taksą notarialną. Pełna oferta biura jest zamieszczona na witrynie internetowej.

  Data dodania: 13 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • LexTrans »

  Wyszukujesz na obszarze Wielkiej Brytanii polskiego notariusza, jednakże masz z tym niemały kłopot? Jeżeli powyższe pytanie bardzo dobrze opisuje Twoje aktualne położenie, zaciekawi Cię przygotowana przez nas propozycja. Wstąp wobec tego na naszą witrynę www i zapoznaj się z materiałem, jaki został tam opublikowany. Znajdziesz tu nie tylko szczegóły związane z naszą propozycją, lecz także szczegółową instrukcję dotyczącą uzyskania tak zwanego apostille, a dodatkowo cennik świadczonych usług. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, koniecznie się z nami skontaktuj, a udzielimy Ci wszelkich niezbędnych wyjaśnień.

  Data dodania: 27 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Zaniewska »

  Chcielibyśmy zaproponować Państwu usługi notarialne, które są świadczone przez Magdalenę Sawoń-Zaniewską. Można śmiało powiedzieć, że jeżeli chodzi o wszelkie usługi notarialne, posiada ona bardzo profesjonalne podejście. Nie można nie zwrócić również swojej uwagi na to, że przecież na stronie nie są do znalezienia tylko i wyłącznie dane kontaktowe czy info o opłatach notarialnych. Jest również sporo interesującej zawartości, dzięki której można wiedzieć więcej o takich pojęciach jak np. sporządzanie aktów notarialnych.

  Data dodania: 23 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • J. SKONECZNY, D.J. KASZYŃSKI notariusz Łódź »

  Przedstawiamy Kancelarię Notarialną J. Skoneczny i D. J. Kaszyński z siedzibą w Łodzi. Zakres czynności notarialnych reguluje art. 79 ustawy z 14 lutego 1991 roku prawo o notariacie. Notariusz spisuje protokoły walnych zgromadzeń organizacji społecznych, stowarzyszeń, spółdzielni, spółek i innych osób prawnych w przypadkach prawem przewidzianych. Informacja dotycząca czynności notarialnych jest nieodpłatna. Kancelaria pracuje od poniedziałku do piątku. Po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym z Notariuszem, dokonanie czynności notarialnych, może nastąpić również w innych dniach oraz godzinach. Więcej na stronie internetowej.

  Data dodania: 17 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Katowice »

  Kancelaria Notarialna w Katowicach – Notariusz Agnieszka Dyszlewska-Tarnawska zapewnia kompleksowe usługi notarialne. Swoim klientom zapewnia wsparcie dotyczące między innymi sporządzania aktów notarialnych, protokołów, poświadczeń, odpisów, wypisów, ponadto przechowywanie dokumentów, pieniędzy i papierów wartościowych, dostarczanie oświadczeń. Pełna oferta przedstawiona jest na stronie Kancelarii. Dla klientów Kancelaria przygotowała bezpłatny parking. Zapraszamy serdecznie do wejścia na stronę internetową!

  Data dodania: 19 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz »

  Notariusz jest funkcjonariuszem publicznym, którego zasadniczym celem jest zapobieganie sporom prawnym. Będąc doświadczonym właścicielem Kancelarii notarialnej w Toruniu, dobrze wiem jak chronić Państwa interesy przed nieoczekiwanymi zdarzeniami. Mogą zaufać Państwo mojej bogatej znajomości regulacji prawnych i umiejętności rzetelnego działania.
  Jako doświadczony notariusz dokonuję czynności notarialne, związane z:
  - przygotowywaniem aktów notarialnych, aktów poświadczenia dziedziczenia, poświadczeń, protestów weksli i czeków, wypisów, odpisów i wyciągów dokumentów, projektów aktów i oświadczeń woli;
  - przekazaniem oświadczeń i spisywaniem protokołów;
  - przyjmowaniem na przechowanie dokumentów, pieniędzy i papierów wartościowych.
  Kancelaria notarialna w Toruniu odpowiada na oczekiwania swoich Klientów. Profesjonalny i sumienny notariusz to w dzisiejszych czasach prawdziwy skarb. Zachęcamy do skorzystania z naszych fachowych usług notarialnych. Gwarantujemy skuteczność i szybkość w działaniu. Notariusz Aleksandra Radzińska

  87-100 Toruń, Szeroka 7

  Telefony:

  694 165 002

  Data dodania: 25 05 2017 · szczegóły wpisu »