multi multikod rodzaje wpisówpłatności przelewem wyróżnienia

KANCELARIA PRAWNA ADW. PIOTR SĘKOWSKI

KANCELARIA PRAWNA ADW. PIOTR SĘKOWSKI Kancelaria prawna adwokata Piotra Sękowskiego istnieje od 1990 roku. Świadczy doradztwo także usługi z zakresu prawa gospodarczego, cywilnego, administracyjnego, prawa pracy oraz odszkodowań. Klientami Kancelarii Adwokackiej są osoby prywatne, firmy również instytucje. W zakres obsługi prawnej wchodzi zakładanie spółek, przygotowywanie umów handlowych, reprezentowanie podmiotów gospodarczych w postępowaniach sądowych. Do tego prawnik realizuje sprawy z zakresu prawa rzeczowego również sporządza umowy cywilno-prawne, rozwiązuje spory z zakresu prawa własnościowego. Interpretuje również decyzje wydane przez organy administracyjne. Informacje na stronie.

Reklama:

Szczegóły strony www.kancelaria-adwsekowski.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.kancelaria-adwsekowski.pl:

KANCELARIA PRAWNA ADW. PIOTR SĘKOWSKI

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 40 Odwiedziny googlebot 20

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria adwokacka Kraków »

  Kancelaria Adwokacka Proniewski Przybyłka s.c. Kraków świadczy kompleksowe usługi prawne dla klientów korporacyjnych, indywidualnych oraz klientów sektora publicznego. Zespół Kancelarii (adwokaci, doradca podatkowy, radca prawny, aplikanci adwokaccy, aplikanci radcowscy) posiada szeroką wiedzę z wielu dziedzin prawa, co umożliwia zarówno stałą obsługę firm, jak i współpracę przy realizacji konkretnych przedsięwzięć prawnych. Kraków jest siedzibą Kancelarii ale jej biura można znaleźć również w Tychach i Skawinie. Jakość świadczonych przez Kancelarię Adwokackich usług to efekt wysokich kwalifikacji merytorycznych tworzących ją prawników oraz podejścia do klientów. Prawnicy kancelarii to specjaliści z różnych dziedzin prawa, którzy zdobywali doświadczenie świadcząc pomoc prawną.

  Data dodania: 23 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Rzeszów »

  Profesjonalną obsługę klienta gwarantuje kancelaria prawna Temida znajdująca się w Rzeszowie. Specjalizuje się ona w zakresie prawa karnego, administracyjnego, handlowego, cywilnego, rodzinnego, gospodarczego oraz wiele innych. Doświadczeni prawnicy adwokat Gniewomir Jakubowski oraz prawnik Anna Węgrzyn oferują kompleksową pomoc prawną osobom indywidualnym jak i biznesowym. Temida gwarantuje Państwu rzetelne podejście do każdego klienta, pomoc prawną w rozwiązaniu trudnych spraw oraz udzielenie niezbędnych informacji.

  Data dodania: 18 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka, rozwody, alimenty, sprawy karne »

  Zajmujemy się sprawami karnymi osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych. Proponujemy swoim klientom zastępstwo adwokackie zarówno przed policją czy prokuraturą, jak i w postępowaniu sądowym czy wykonawczym.

  Data dodania: 28 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Tarnów »

  Witryna adwokat Tarnów i Kraków zawiera przedstawienie usług świadczonych przez Kancelarię Adwokacką prowadzoną przez mec. Rafała Słowika. Do zakresu usług, jakie świadczy Kancelaria Adwokacka należy pomoc prawna z zakresu prawa cywilnego, w tym sprawy o rozwód i alimenty, prawo spadkowe, prawo administracyjne. Kancelaria Adwokacka prowadzi nadto praktykę w sprawach o błędy medyczne, a także o odszkodowanie i zadośćuczynienie za wypadki komunikacyjne. Szczegółowe informacje, dotyczące obszarów praktyki Kancelarii adwokata Rafała Słowika, a także dane kontaktowe i mapy dojazdowe do siedziby i filii kancelarii znajdą Państwo na stronie Adwokat Kraków. Kancelaria świadcząc usługi udziela porad prawnych, sporządza opinie prawne oraz umowy cywilnoprawne i handlowe. Adwokat Rafał Słowik zapewnia reprezentację przed organami ścigania, sądami wszystkich instancji oraz przed organami administracji publicznej.

  Data dodania: 02 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Łódź Kancelaria Adwokacka Monika Piech-Balicka Porady prawne »

  Porady prawne z zakresu prawa cywilnego i gospodarczego. Specjalizujemy się w sprawach rozwodowych. Prowadzimy rozwody z orzekaniem o winie, pomagamy uzyskać alimenty na rzecz dziecka oraz od byłego małżonka z powodu pogorszenia się sytuacji finansowej. Regulujemy kontakty z dzieckiem. Pomagamy skutecznie i korzystnie podzielić majątek po rozwodzie. Kancelaria Adwokacka Monika Piech-Balicka prowadzi również sprawy spadkowe dotyczące dziedziczenia ustawowego oraz na podstawie testamentu. Skutecznie pomagamy uzyskać odszkodowanie od firmy ubezpieczeniowej, która zanizyła lub odmówiła wypłaty odszkodowania za wypadek komunikacyjny. Jeśli brałeś udział w kolizji lub wypadku jako sprawca lub poszkodowany, pomożemy ci zgłosić szkodę, w razie potrzeby będziemy cie reprezentować przed sądem w zporze z ubezpieczycielem. Współpracujemy z zespołem rzeczoznawców, którzy określą rzeczywistą wartość szkody. Nasza kancelaria to zespół doświadczonych adwokatów i radców prawnych, którzy wyspecjalizowani są w różnych dziedzinach prawa.

  Data dodania: 05 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Łódź - Kancelaria-Libero »

  Kancelaria Adwokacka Libero znajduje się w Łodzi. Proponujemy dużą różnorodność czynności, które cechuje profesjonalizm. Zajmujemy się kompleksową obsługą prawną klientów indywidualnych a także przedsiębiorstw. Zapewniamy dużą skuteczność działania na którą wpływa głównie odpowiednia edukacja a także wieloletnie doświadczenie w branży. Indywidualnie dostosowujemy czas pracy do oczekiwań zaprezentowanych przez kontrahenta. Szczegółowe informacje dotyczące naszej propozycji klienci odnajdą na witrynie internetowej.

  Data dodania: 21 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • KLAUZIŃSKA JOLANTA akt notarialny nysa »

  Kancelaria Notarialna Jolanta Klauzińska znajduje się w Nysie. Zakres czynności notarialnych reguluje art. 79 ustawy z 14 lutego 1991 roku prawo o notariacie. Kancelaria: sporządza akty notarialne, sporządza akty poświadczenia dziedziczenia, sporządza poświadczenia, doręcza oświadczenia, spisuje protokoły, sporządza protesty weksli oraz czeków, przyjmuje na przechowanie dokumenty, pieniądze i papiery wartościowe, sporządza wpisy, odpisy i wyciągi dokumentów i wykonuje inne czynności prawne, wynikające z odrębnych przepisów oraz wiele innych. Więcej na stronie internetowej.

  Data dodania: 07 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Komornik Łódź Widzew »

  Kancelaria komornicza w Łodzi przy sądzie rejonowym Łódź Widzew prowadzona przez komornika sądowego B. Górczyńskiego. Kancelaria wykonuje egzekucje komornicze długów, organizuje licytacje komornicze zajętego majątku, przeprowadza windykację długów. Ponadto sporządza spis inwentarza na potrzeby sprawy spadkowej. Sporządzenie takiego spisu pozwala uniknąć spadkobiercy dziedziczenia długów po spadkodawcy. Osoba, która odziedziczy spadek, a następnie okaże się, że odziedziczyła jedynie ogromne długi zostawione przez spadkodawcę, będzie odpowiadać tylko do wysokości odziedziczonego majątku. Kancelaria komornicza B. Górczyńskiego współpracuje detektywami i firmami przewozowymi. Dzięki temu komornik jest w stanie bardzo szybko namierzyć majątek ściganego dłużnika. Komornik prowadzący egzekucję szybko dowie się, czy dłużnika posiada jakieś mieszkanie lub samochód. Namierzy jego rachunek bankowy i oszczędności, dowie się gdzie dłużnik jest zatrudniony. Dzięki tym informacjom, na podstawie orzeczenia sądowego, będzie mógł zająć konta bankowe i wynagrodzenie.

  Data dodania: 30 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna we Wrocławiu - Anna Klisz »

  Jeśli są Państwo zainteresowani fachowym doradztwem prawnym, to zapraszamy do zapoznania się z ofertą, która została przedstawiona przez Kancelarię Radcy Prawnego Anny Klisz, której siedziba zlokalizowana została we Wrocławiu. Oferujemy doradztwo prawne w wielu dziedzinach prawa, takich jak prawo gospodarcze, spadkowe i wiele innych. Mamy duże doświadczenie w branży. Personalne podejście do każdego zagadnienia umożliwia nam zapewnienie najwyższej efektywności oferowanych czynności. Zapraszamy kontrahentów do współpracy z naszą Kancelarią.

  Data dodania: 23 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • http://magdalena-wasilewska.pl »

  W propozycji Kancelarii Adwokackiej Adwokat Magdaleny Wasilewskiej znajdą Państwo duży wybór usług prawnych. Szeroki zakres specjalizacji umożliwia zagwarantowanie każdemu klientowi kompleksowych usług. Indywidualnie podchodzimy do każdego klienta, zapewniając sposobność umówienia się na wizytę w dowolnym, dogodnym dla zainteresowanego czasie. Gwarantujemy fachowe doradztwo prawne, które oparte jest na zaufanej relacji. Sprawia to, że możemy zagwarantować kontrahentom wysoką precyzję w realizowaniu zleconych naszej Kancelariiczynności.

  Data dodania: 10 09 2016 · szczegóły wpisu »