multi multikod rodzaje wpisówpłatności przelewem wyróżnienia

Http://kancelariagmw.pl/

Http://kancelariagmw.pl/ Kancelaria Prawa Gospodarczego i Konsumenckiego Witkowska i Partnerzy oferuje kontrahentom duży zakres usług prawnych. Prowadzone przez nas przedsiębiorstwo usytuowane zostało w stolicy. Pracują u nas wybitni specjaliści z wielu dziedzin prawa, dlatego możemy zapewnić kompleksową obsługę dla każdego klienta. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży, które pozwala nam na efektywne działanie w nawet najtrudniejszych sprawach. Przykładowe ceny proponowanych czynności klienci odnajdą na prowadzonej przez nas witrynie internetowej.

Reklama:

Szczegóły strony kancelariagmw.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę kancelariagmw.pl:

Http://kancelariagmw.pl/

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 5 Odwiedziny googlebot 4

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria adwokacka Kraków »

  Kancelaria Adwokacka Proniewski Przybyłka s.c. Kraków świadczy kompleksowe usługi prawne dla klientów korporacyjnych, indywidualnych oraz klientów sektora publicznego. Zespół Kancelarii (adwokaci, doradca podatkowy, radca prawny, aplikanci adwokaccy, aplikanci radcowscy) posiada szeroką wiedzę z wielu dziedzin prawa, co umożliwia zarówno stałą obsługę firm, jak i współpracę przy realizacji konkretnych przedsięwzięć prawnych. Kraków jest siedzibą Kancelarii ale jej biura można znaleźć również w Tychach i Skawinie. Jakość świadczonych przez Kancelarię Adwokackich usług to efekt wysokich kwalifikacji merytorycznych tworzących ją prawników oraz podejścia do klientów. Prawnicy kancelarii to specjaliści z różnych dziedzin prawa, którzy zdobywali doświadczenie świadcząc pomoc prawną.

  Data dodania: 23 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Niemcy | Windykacja | Rejestracja Firm »

  Kancelaria adwokacka działająca w Niemczech oferuje pomoc i wsparcie wszystkim obywatelom Polski, którzy pracują lub mieszkają na terenie Niemiec. Obsługa w języku polskim, kilkuletnia praktyka, to nasze najgłówniejsze atuty. Wspomagamy funkcjonowania spółek i osób prywatnych, nasz adwokat Berlin pomoże także przy zawiłościach kulturowych czy też prawnych. Niedawno założona spółka Niemcy nigdy nie będzie miała kłopotów, jeżeli skorzystacie Państwo z naszej oferty. Doraźnie pomagamy również w odzyskiwaniu odszkodowań i świadczeń. Na stronie mojej kancelarii w Internecie zobaczycie Państwo najważniejsze usługi skierowane do polskich i niemieckich klientów, takie jak adwokat Niemcy czy windykacja Niemcy.

  Data dodania: 25 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Patent wzór przemysłowy »

  Jeżeli pracujesz w korporacji, placówce naukowej bądź badawczej, czy też w większym, lub mniejszym przedsiębiorstwie bez wątpienia znana jest Ci tematyka ochrony własności przemysłowej i intelektualnej, jaka umożliwia zaoszczędzenie przykrych konsekwencji wynikających chociażby z nietaktownych ruchów konkurencji. Skorzystanie z usług Kancelarii ochrony przemysłowej i intelektualnej zabezpieczy Cię przed wieloma oszustwami. Zagwarantuje pełną ochronę prawną dla każdego wykonanego przez Ciebie wynalazku, wzoru użytkowego, bądź przemysłowego czy też znaku towarowego. Jeżeli szukasz kancelarii, która zagwarantowałaby Ci kompleksową ofertę, realizowaną w oparciu o wysokie kwalifikacje a także długoletnie doświadczenie, powinieneś zapoznać się z ofertą Kancelarii Patent z Rybnika, której siedziba mieści się przy ulicy Przemysłowej 3. Serdecznie zapraszamy Cię na jej stronę internetową:

  Data dodania: 14 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Bielsko »

  Kancelaria adwokacka zajmuje się kwestiami prawnymi podmiotów gospodarczych, sytuacjami karnymi i rodzinnymi. Nasz adwokat podchodzi do wszelkich zadań osobno, wychodząc naprzeciw usługobiorcom. Także, żeby uprościć potrzebne konsultacje, przewidujemy ewentualność kontaktów telefonicznych, mailowo i za pomocą faksu. Prawnik angażuje się również windykacją wierzytelności. W razie konieczności konsultujemy się ze fachowcami z różnych nauk. Szczegółowa oferta umieszczona została na stronie internetowej.

  Data dodania: 22 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT MACIEJ KRAKOWIŃSKI »

  Jesteśmy kancelarią prawną o ugruntowanej pozycji na rynku. Działamy na terenie Łodzi, współdziałamy także z klientami z okolicznych miejscowości. Podstawowym celem działalności naszej kancelarii prawnej jest wykonywanie usług w obszarze między innymi takich gałęzi prawa, jak: prawo budowlane, przewozowe, karne oraz cywilne, pracy i rodzinne, gospodarcze i prawo o zamówieniach publicznych. Oferujemy zarówno stałą współpracę, jak również szansę skorzystania z konsultacji prawnych oraz e-porad. Dokładamy wszystkich starań, aby mieli Państwo szansę wszechstronnego i sprawnego rozwiązania własnych kłopotów prawnych. Więcej na witrynie internetowej.

  Data dodania: 09 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria radcy prawnego Agnieszka Lenarczyk »

  Zakres usług świadczonych przez kancelarię jest szeroki i obejmuje zarówno pomoc prawną dla klientów indywidualnych oraz klientów biznesowych. Oferta skierowana do klientów indywidualnych jest dostosowana do ich konkretnych potrzeb i obejmuje wszelkie aspekty życia. Kancelaria prowadzi także sprawy z zakresu odszkodowań od momentu zgłoszenia szkody, przez postępowanie likwidacyjne, aż po postępowanie przed sądami. Z myślą natomiast o klientach biznesowych kancelaria oferuje szeroki zakres usług w różnych formach według wyboru Klienta. W ramach oferty możliwa jest zarówno doraźna jak i stała obsługa prawna podmiotów gospodarczych. Zakres stałej obsługi prawnej kreują potrzeby klientów uzgadniane szczegółowo w umowie. Wszelkie informacje udzielane kancelarii w związku z udzielaną pomocą prawną objęte są tajemnicą zawodową. Pomoc prawna może być świadczona w siedzibie kancelarii, w miejscu prowadzenia działalności przez Klienta lub za pośrednictwem środków komunikowania się na odległość. Wynagrodzenie za świadczone usługi jest ustalane indywidualnie z klientem dla każdej zleconej usługi albo może mieć postać wynagrodzenia ryczałtowego w postaci stałej stawki miesięcznej za prowadzenie obsługi prawnej.

  Data dodania: 08 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Opole »

  Kancelaria adwokacka „Przystalska & Pyrdek”, to porady prawne zarówno dla podmiotów gospodarczych, jak i osób fizycznych. Hołdując prawdzie, że wobec prawa wszyscy powinni być równi, o tę równość chcemy zadbać dzięki wieloletniemu doświadczeniu i profesjonalizmowi. Biuro kancelarii „Przystalska & Pyrdek”, znajduje się w samym centrum miasta Opole, więc szybki i wygodny dojazd, pozwoli ci pilnie uzyskać poradę prawną. To szczególnie ważne, jeśli czas gra istotną rolę w Twoim problemie natury prawnej.

  Data dodania: 01 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Jastrzębie-Zdrój »

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Joanny Kopali-Rosół proponuje klientom duży zakres usług związanych z prawem. Wyspecjalizowaliśmy się w wielu aspektach prawa, co sprawia, że możemy zagwarantować kompleksową obsługę dla każdego klienta. Starannie podchodzimy do wszystkich powierzonych spraw, co sprawia, że możemy zapewnić klientom doskonałą jakość proponowanych usług. Terminowo wykonujemy wszystkie zlecone zadania. Indywidualnie traktujemy każdego klienta, dostosowując zakres usług do określonych wymagań i wytycznych.

  Data dodania: 16 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Prawo spadkowe - alinakorzeniewska.pl »

  Kancelaria Adwokacka Alina Korzeniowska proponuje klientom fachowe doradztwo w wielu dziedzinach prawa. Mamy wieloletnie doświadczenie w sektorze, które umożliwia nam wyszukanie optymalnego rozwiązania, personalnie dostosowanego do konkretnego kontrahenta. Sumiennie wykonujemy każde powierzone czynności. Siedziba naszej Kancelarii usytuowana została w Białymstoku. Na prowadzonej przez nas witrynie internetowej udostępniliśmy szczegółowe informacje dotyczące przygotowanej propozycji. Zapraszamy Państwa do kooperacji.

  Data dodania: 23 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • DK Kozłowski Długosz Kuchta adwokaci »

  Kancelaria Adwokacka Łódź adwokatów Piotra Kozłowskiego, Bernarda Długosza i Damiana Kuchty prowadzi pełen zakres usług prawnych. Do których należą:
  Pełna obsługa osób poszkodowanych w: wypadkach: komunikacyjnych, przy pracy, błędów w sztuce lekarskiej, pracach w gospodarstwie rolnym i innych.
  Obsługa spraw karnych osobom fizycznym jak i firmom na każdym etapie postępowania sądowego. Świadczą kompleksową pomoc prawną także w zakresie spraw karnoskarbowych. nOferuje kompleksową obsługę przedsiębiorców, niezależnie od formy prowadzonej przez nich działalności gospodarczej. Świadczą pomoc prawną w zakresie: prawa spółek handlowych, sporządzania oraz opiniowania umów, upadłość i windykacji należności, ochrony własności intelektualnej, przygotowują opinie prawne, reprezentują przed sądami i innymi organami, prowadzą negocjacje z kontrahentami, ochrony tajemnicy przedsiębiorstwa. nProwadzą również sprawy rozwodowe do których należy uregulowanie kontaktów z dziećmi, określenie władzy rodzicielskiej wraz z obowiązkiem alimentacyjnym na rzecz dziecka, obowiązku alimentacyjnego na rzecz małżonka, sposobu korzystania ze wspólnego mieszkania stron a także postępowania w przedmiocie podziału majątku. nProwadzi doradztwo prawne w zakresie sporządzania testamentów, konstruowania umów o dział spadku czy konsultacji dotyczących który w przyszłości zapobiegnie sporom spadkobierców w zakresie wzajemnych roszczeń. nOferuje szeroką pomoc w zakresie prawa pracy, dotyczące ochrony interesów pracownika, oraz obsługi firm zatrudniających pracowników. nOferują pełną obsługę w zakresie optymalizacji podatkowej. Reprezentujemy klientów przed organami skarbowymi oraz sądami administracyjnymi. nProwadzą sprawy związane z WINDYKACJĄ. Reprezentuje klientów przed komornikami sadowymi. nŚwiadczą usługi dotyczące prawa autorskiego, prawa administracyjnego, prawa własności przemysłowej oraz prawa prasowego.

  Data dodania: 29 06 2017 · szczegóły wpisu »